Μετάβαση σε περιεχόμενο

Mia prwseuxi gia ton mixali mas...


Recommended Posts

Koritsia sugnwmi wmos exoume xasei ton mixali mas telika Epses i wra 12 ta mesanuxta...

Niothw poli asxima...

Itane asximi i periptwsei tou,,,

Kai gennika oli tis oikogeneias tou...

O mixalis mas itane 16 xronon se anapiriko karotsaki...

Exei fugei apo ton kwsmo ligo pio grigwra apo oti kanonika...

Mia mera tha efeugen apo ton kwsmo giati itane arrwstos...

Ki wmos twra exei fugei apo to anxos tou...

Eixen na dei tin mama tou 3 mines,,,

Logo oti i mama tou einai stin entatiki monada,,,

Kai zei panw se mixanima kardias kai anapneustira...

Kai kanenas ma kanenas den ton epernen na dei tin mama tou,,,

epidi oloi fwvountan oti tha arrwstisei pio poli o mixalis...

Eto wmos pou ton eixan arrwstisei apo to marazei tou pou den eiden tin mama tou oute mia fora se 3 mines...

Enas kanonikos anthrwpos den tha antexen xwris tin mama tou 3 mines xwris na tin dei i na tis milisei...

O mixalis mas zousen nwmizontas oti i mama tou eixen pethanei...

Kai oti kanenas den tou to elegen...

Kai etsi o mixalis mas exei fugei apo to anxos...

Simera einai i kudeia tou i wra 3...

Kai exoun apofasisei na min to poune stin mama tou,,,

Mipws pethanei kai auti...

Ti einai auta pou kanoun...

Den mporw na to pistepsw...

To allo einai oti patera den eixane o mixalis kai o leantros...

Kai twra exei minei monos o leantros 7 xronon...

Xwris mana stin entatiki,,,xwris ton mixali exei paei ston theo,,,

Kai xwris patera pou einai enas adespotos tis nuxtas...

Eilikrina den kserw ti tha apoginei o mikros leantros...

Pws tha zei...

Ti psuxologika tha apoxtisei...

Eilikrina den kserw...

Mixali mou agapi mou..

O theos makarisei se agapi mou..

Elpizw na peraseis pio kala ekei ston theoulli,,,para apo edw pou eisouna...

Agapi mou oloi se agapame kai tha se agapame gia panta...

O theos einai i aggalia sou twra...

Oti thes tha einai dipla sou...

Afou apofasisen na se parei konta tou pio grigwra...

Se agapame mwro mou...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζοάννα μου,

μας έκανες να συγκινηθούμε και να νιώσουμε ποιά είναι τα πραγματικά προβλήματα της ζωής. Τί να πω;

Ειλικρινά, εύχομαι τώρα ο Μιχαλάκης να είναι αγγελουδάκι στον παράδεισο και να είναι ευτυχισμένος εκεί.

Και για το μικρούλη Λέανδρο, να φροντίσει ο Θεούλης να είναι καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολύ συγκινητική ιστορία........ήταν όμως θέλημα Θεού.......τώρα θα τον κρτάει στην αγκαλιά της η παναγίτσα τον μικρό Μιχάλη.και θα τον φροντίζει όπως όλα τα παιδάκια του κόσμου...εύχομαι η μητέρα του να συνέλθει γρήγορα αν αυτό είναι εφικτό για να φροντίσει τον μικρό λέανδρο,να μην είναι μόνος του...δεν ξέρω τι άλλο να πω πέρα από ένα μεγάλο λυπάμαι και συλληπητήρια για τον Μιχάλη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΘΕΟΥΛΗ ΝΑ ΣΕ ΕΧΕΙ ΣΤΗΝ ΓΛΥΚΙΑ ΤΟΥ ΑΓΓΑΛΙΑ ΝΑ ΣΕ ΚΡΑΤΑΕΙ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΤΟΥ ΖΕΣΤΑ ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΨΗΛΑ ΣΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΔΩΣΕ ΕΝΑ ΓΛΥΚΟ ΦΙΛΙ ΚΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΑΓΓΕΛΑΚΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΔΩΣΕ ΤΟΥ ΕΝΑ ΤΡΥΦΕΡΟ ΦΙΛΙ ΚΑΙ ΠΕΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΟΥ ΠΟΥ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟ ΞΑΧΑΣΕ

ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΛΕ ΘΕΟΥΛΗ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΠΟΥ ΠΑΛΕΥΕΙ ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΧΝΑΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΛΑΣΜΑ ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΘΕΟΥΛΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΕ ΤΟ ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΝΑ ΣΜΙΞΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελέ μου,Μιχάλη μου, εύχομαι ο Θεός να σε κάνει να είσαι το ποιό λαμπρό αστεράκι όλης της γής και να είσαι κοντά στον Αδερφό σου και στην Μαμά σου.Εύχομαι ο Θεός να σε κατατάξει στους Ανθρώπους του Παραδείσου και να φροντίσει ώστε η μητέρα σου να γίνει καλά και να μπορέσει να αγκαλιάσει τον αδερφούλη σου.Καλό ταξίδι Μιχαλάκη .....Θα ζεις μες τις καρδιές μας για πάντα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζοαννακι μου...ο Θεος να αναπαυσει την ψυχουλα του και η Παναγιτσα να τον φροντισει!

Ειλικρινα λυπαμαι πολυ...χανω τα λογια μου...ειναι απιστευτα αυτα που ολα μαζι μπορουν να συμβαινουν σε ενα σπιτι!Ο Μιχαλης υπεφερε χωρις την μανουλα του...ευχομαι ολοψυχα και μεσα απο την καρδια μου ο Θεος να βοηθησει την μανουλα ωστε να την εχει κοντα του ο Λεανδρος!!!Ας μας ανοιγουν τα ματια να εκτιμαμε οτι εχουμε γιατι η ζωη καμια φορα μπορει να γινει πολυ σκληρη....

Συλληπητηρια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:( :( :(

δεν ξέρω τι να πω..

αλλα είμαι σίγουρη οτι ο μιχάλης απο πάνω θα προσέχει το αδερφάκι του γιατι τι θα απογίνει και αυτό το παιδάκι?

ο Θεός να αναπαύασει την ψυχούλα του..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε τζοαννα...

ο θεος να αναπαυσει τη ψυχουλα του μιχαλακι...

αλλα πιο πολυ θα προσευχηθω για το λεανδρο αυτος χρειαζεται πιο πολυ το θεο κοντα του, ευχομαι να κανει καλα τη μανουλα του μεσα απο τα βαθυ της καρδιας μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συλληπητηρια.Ο Μιχαλακης ειναι μαζι με τους αγγελους και τον παρακαλαει να γινει γρηγορα καλα η μανουλα του και να σταθει διπλα στον αδερφουλη του που την εχει αναγκη τωρα πιο πολυ απο πριν.Δεν μπορω να σταματησω να κλαιω κι ευχομαι αναπαυση στην ψυχουλα του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παιδια..τι να πω...μιλαμε για δραμα Αρρωστια και θανατος σε μανα και παιδι

Κανεις δεν αξιζει να βιωνει τοσο πονο απο την αρχη της ζωης του..ποσο μαλον ενα παιδι που πεθαινει λιωνοντας απο καημο και ενα αλλο που βλεπει γυρω του μονο αρρωστια και θανατο Μακαρι να βοηθηθει ο μικρουλης γιατι οι πληγες ειναι πολλες αν λαβουμε υποψην και την ανυπαρξια του πατερα

Λεανδρε ευχομαι ολοι να σε αγκαλιασουν να ασχοληθουν με σενα να σου δωσουν ασφαλεια φροντιδα και αγαπη πολλη αγαπη γιατι απο το δραμα αυτο εσυ επιλεχτηκες να βγεις ζωντανος και να κρατησεις την ελπιδα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω συγκινηθει πολυ απο την ιστορια αυτη...λυπαμαι για τον μιχαλακη και ευχομαι εκει μαζι με τους αγγελους που ειναι να βοηθησει την μανουλα του να γινει καλα για να στηριξει τον αδερφουλη του....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εκει στων αγγελων τους δρομους που πας... να εισαι καλα κ να περπατας!Το γελιο παρεα να εχεις μικρε .. εκει στα ουρανια Μιχαλη ακριβε!

Κι οταν το βραδυ θα πεφτει στη γη .. ματια να μας ριχνεις απ'τ'αστερια κρυφη!

Ποτε μην ξεχασεις πως εχεις εδω ,στη γη αφημενο το μικρο σου αδερφο!

Ενα παιδακι μικρουλι κι αυτο που ζηταει τη μανουλα μα κ τον αδερφο!

Του λενε αγγελακι πως εισαι ψηλα κ ρωταει αν εχεις αγγελων φτερα!!! Ζητα μια χαρη οταν ΄΄δεις΄΄ τον θεουλη.. κ πες να προσεχει τον μικρο σου αδερφουλη!

καλο σου ταξιδι !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΖΟΑΝΝΑ ΜΟΥ ΣΥΛΛΗΠΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΙΧΑΛΑΚΗ!!Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΠΑΝΤΑ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΚΕΙ!!ΠΡΟΣΕΥΧΟΜΑΙ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΛΕΑΝΔΡΟ!!ΑΥΤΟΣ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΤΩΝ ΔΥΟ,ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΔΕΡΦΟΥ ΤΟΥ!!ΘΕΛΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΑΙ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗ ΜΑΜΑΚΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΝΤΟΜΟΤΕΡΟ ΝΑ ΕΧΕΙ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ!Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΛΥΠΗΤΕΡΟ ΓΕΓΟΝΟΣ...ΕΧΕΙ ΜΑΥΡΙΣΕΙ Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ !!! ΠΟΣΟ ΑΔΙΚΟ ΝΑ ΦΕΥΓΟΥΝ ΤΟΣΟ ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ.... ΔΕΝ ΤΟ ΧΩΡΑΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ !!! Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΟΥ Κ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ! ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΤΑΞΙΔΙ ΜΙΧΑΛΑΚΗ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζοάννα μου τα θερμά μου συλληπητήρια...

ήταν θέλημα Θεου ο μικρός Μιχαλης να πάει πιο νωρις στην αγκαλια του..

Ευχομαι επισης μια ζεστη αγκαλια για το μικρο αδερφακι του..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσι μου συλληπητηρια,ειναι παρα πολυ δυσκολες καταστασεις αυτες και μονο ο ΘΕΟΣ μπορει να δινει δυναμη και κουραγιο να τις αντεχουν οι ανθρωποι.Λυπαμαι παρα πολυ για το παλληκαρακι που εφυγε τοσο προωρα απο τη ζωη και ευχομαι με ολη μου την καρδια να γινει καλα η μητερα για να σταθει στο αλλο της παιδακι που τη χρειαζεται.Κουραγιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΛΗΜΑ ΘΕΟΥ.

Ο ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΘΑ ΖΕΙ ΠΑΝΤΑ ΣΤΙΣ ΚΑΡΔΙΕΣ ΟΣΩΝ ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΣΑΝ,ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΕΑ,ΘΑ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΑ ΑΓΓΕΛΑΚΙΑ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ.

ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΙΚΡΟΥΛΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΘΑ ΦΡΟΝΤΗΣΕΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ Ο ΘΕΟΣ ΜΑΣ. ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ...ΚΟΥΡΑΓΙΟ.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πραγματικά υπάρχουν προβλήματα στον κόσμο και αυτά ακούω και κάνω το σταυρό μου και ευχαριστώ τον Θεό. Απλά πιστέύω ότι όλα για καλό γίνονται.Θα μου πεισ τωρα πιο είναι το καλό που πέθανε ένα αγγελουδάκι?ισως όμως να ήταν καλύτερα για το ίδιο και την ταλαιπωρία του.Αλλωστε αυτά δεν τα αποφασίζουμε εμείς..

Ευχομαι να γίνει καλά η μητέρα για το μικρούλη που την έχει τοσο πολύ αναγκη.Τα συλλυπητήρια μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:( ΄Τζοάννα μου το μόνο που μπορώ να πώ σαν μία μανούλα με τρία παισία είναι ο Θεός να αναπαύσει την ψυχούλα του και να του δώσει εκεί ψηλά στην αυλή των αγγέλων μία θέση. Για την μανούλα αυτή τη να πεί κανείς πέρα από ότι να βρεί το κουράγιο να παλέψει για την ζωή της γιατί είναι και ο άλλος ο μικρούλης που την χρειάζεται. Εύχομαι δύναμη και κουράγιο. Ελπίζω ότι θα τα καταφέρει όπως εγώ που σου γράφω και εγώ έχασα το απιδάκι μου αλλά πάλεψα για τα άλλα.
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΕΙ ΤΗΝ ΨΥΧΟΥΛΑ ΤΟΥ!

ΚΑΙ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΝΑ ΦΡΟΝΤΙΣΕΙ ΤΟΝ ΛΕΑΝΔΡΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΤΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Τελεια Μαριλου μου!!!! Ευχομαι μια μεγαλη χοριακη κ γερα μωρακια!!!🙏🥰❤️🤰🧿 τωρα ξεκουραση κ ολα θα πανε καλα!!!😊
    • Πόσο χαίρομαι που είσαι καλά και το αγοράκι σου επίσης! 💙☺️  Σε καταλαβαίνω απόλυτα.... Κι εγώ full time μαμά χωρίς βοήθεια από κανέναν! Ο μικρός κολλημένος πάνω μου, δε κάθεται λεπτό μόνος... Κάνω όλες μου τις δουλειές το βράδυ που κοιμάται, έχω ξεχάσει πως είναι να κοιμάσαι και να ξεκουράζεσαι.  Τώρα για το φαγητό εμείς επιλέξαμε από τον 6ο μήνα να κάνει blw, σίτιση δηλ με κομμάτια. Στην αρχή ήταν ζόρι, δεν έτρωγε κτλ μετά όμως πήρε μπρος και τώρα δε τον σταματάει τίποτα, θα φάει κι εμάς σε λίγο!  🤣 θα σου πρότεινα να ξεκινήσεις σε κάποιο μικρό γεύμα δηλ δεκατιανο ή απόγευματινο να κάνεις εισαγωγή σε πατημένα αν όχι σε κομμάτια. Υπάρχει μια εφαρμογή που λέγεται solid starts αν θες να τη κατεβάσεις για να πάρεις ιδέες. Μην απογοήτευσε! Ας παίξει με το φαγητό! 1_3_4 κάποια στιγμή θα το βάλει στο στόμα το φαγητό και θα φάει μόνος του.  Σας κράτησαν πολύ οι κολικοί.... Ηρωίδα είσαι! 💪🏼  Ότι έγραψες για δεύτερο παιδί με κάλυψε απόλυτα! Ίδιες σκέψεις πάνω κάτω... Την υγειά μας να έχουμε κι εμείς και τα μωρακια μας και βλέπουμε στο μέλλον... Εγώ τώρα είμαι σε φάση που αποθηλαζω σιγά σιγά και από τη μια χαίρομαι που δε θα έχω το θηλαστρο, που θα πάρω πίσω το σώμα μου αλλά από την άλλη -δε ξέρω γιατί- νιώθω θλίψη και ενοχές απέναντι στον μικρό.. αντικρουόμενα συναισθήματα... 🙄 Προσπαθώ πολύ να το δουλέψω μέσα μου.    
    • Όλα καλά κ εμείς.. έφτασε σχεδόν 1,5 κιλο η μπέμπα μας 🤩🤩.. προχωράμε όμορφα .. 
    • Α δεν το είχα καταλάβει, με συγχωρείς! Μια οικογενειακή φίλη έκανε 8 εξωσωματικές μέχρι να έρθει ο μικρός και μέσα σε 3 μήνες έμεινε έγκυος με φυσιολογική σύλληψη κι έτσι ήρθε και η κόρη!!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...