Μετάβαση σε περιεχόμενο

'Ενα μεγάλο ευχαριστώ......


Recommended Posts

Θέλω να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στα μέλη του mammyland "gorgina" και "rinaki" οι οποίες μου στείλανε από ένα κουτί gonal.Εύχομαι να΄ ναι πάντα καλά και ο θεός να τους χαρίσει ο,τι επιθυμούν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο στις φίλες μας εύχομαι κι εγώ ότι ποθούν να το βρουν στο δρόμου τους και σε σένα niki.g καλά αποτελέσματα! Να'σαι καλά!

Σε φιλώ..

Ιφιγένεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gorgina

rinaki

ΜΠΡΑΒΟ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΛΥ ΣΑΣ ΘΑΥΜΑΣΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΙΝΗΣΗ ΣΑΣ ΑΥΤΗ!! ΠΟΛΛΑ ΜΠΡΑΒΟ :) :)

niki.g ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΟΠΩΣ ΤΑ ΘΕΛΕΙΣ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτες οι πραξεις ειναι που μας θυμιζουν οτι ακομα υπαρχουν άνθρωποι!

Μπράβο κορίτσια !!!!! Νας σας εχει ο θεος παντα καλα!!!!!

Νικακι μου σου ευχομαι οι προσπαθειες σου να εχουν την καλυτερη καταληξη και συντομα να κρατησεις στην αγκαλια σου το μωρακι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλω πολύ να ευχαριστήσω όλα τα κορίτσια.Αυτό με κάνει να ελπίζω ακόμη περισσότερο και να θυμάμαι πως ο Θεός δεν ξεχνά καμιά μας....:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειδες Νίκη μου που ολα πανε καλα, βρεθηκαν τα κοριτσια και σε βοηθησαν με τις ενέσεις?:)

Μπραβο στις κοπελες που έδωσαν τις ενεσεις στην Νικη!!

Νικη μου σου ευχομαι ολα να πανε καλα με την εξωσωματικη!! Καλη επιτυχια!!!:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ !!! ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ! ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΙΑ ΠΟΥ ΣΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΞΕΧΑΣΕΙ!

ΝΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ!!! Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

;):) Νίκη μου μην απογοητεύεσε σου του λέω από πείρα. Εγώ τώρα έχω τρία υπέροχα πλάσματα αλλά μέχρι να τα κάνω είπα ότι .... άστο καλύτερα. Σου εύχομαι ολόψυχα αν πάνε όλα καλά και με το καλό να πάρεις τα χαρμόσηνα . Φιλάκια κατερίνα. Ότι θές για συμβουλή ή ακόμα και για στήριξη είμαι εδώ.
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...