Μετάβαση σε περιεχόμενο

KELOSOFT -Γνωριζει καποια?


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια μου!

Οπως πολλες γυναικες ετσι και εγω δυστυχως απεκτησα τις ανεπιθυμητες ραγαδες στην εγκυμοσυνη!

Ακολουθω μια θεραπεια με το λαδακι τις lierac η οποια τελειωνει σε 3 βδομαδες.

Ετσι λοιπον εμαθα για τη συγκεκριμενη κρεμα η οποια ακουσα οτι κανει θαυματα!

Το κακο ειναι οτι στις εσωκλειστες οδηγιες δεν γραφει τιποτα για τη χρηση της κατα την περιοδο της γαλουχιας...

Γνωριζετε κατι σχετικο?

Την εχει χρησιμοποιησει καποια μανουλα ενω θηλαζε?

Θελω να αρχισω να τη βαζω απλα δεν ξερω μηπως κανω κακο στη μπεμπα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγώ έχω αποκτήσει κάποιες στο στήθος ...

και εμένα μου είπαν για την συγκεκριμένη κρέμα ότι κάνει θαύματα ...

απλά εγώ είμαι παιδί των laser ... οπότε μίλησα είδη με τον φίλο μου δερματολόγο και μου είπε ότι στους 4 μήνες μετά την γέννα να πάω να τις χτυπήσουμε και τηα φύγουν (για να είμαι ειλικρινής δεν θα πληρώσω κάτι)

συμβουλή ... καλύτερα να μιλήσεις με τον γυναικολόγο σου και τον παιδίατρο σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΤΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ.....ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΑΥΤΗ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΚΑΙ ΕΓΩ.....ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΠΙΡΕΑΖΕΙ ΟΤΑΝ ΘΗΛΑΖΕΙΣ....ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΡΩΤΑΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ.....ΙΣΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ.....ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α θα το ψάξω κ εγω το θεμα γιατι εγω με την εγκυμοσυνη απεκτησα ολο το εθνικο οδικο δικτυο χαραγμενο στην κοιλια μου χαχα. Και εχω που χω τα χαλια μου πως θα παω τη μπουμπου για μπανιο το καλοκαιρι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Csig θελω να ειναι η τελευταια μου επιλογη το laser...

Δεν ξερω θα δω τι θα κανω...

Παντως για την κρεμα ακουσα οτι κανει δουλεια φοβερη αρκει να τη φορας τουλαχιστον για 6 μηνες καθημερινα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lovie μου εγω για την simulcion ξερω οτι ειναι για τετοιες περιπτωσεις,και σιγουρα δεν πειραζει γιατι την φορανε και εγκυμονουσες,για την kelosoft ξερω οτι ειναι για σημαδια ακμης,ουλες,σημαδια απο τραυματα κ.λ.πΥπαρχει και μια αλλη ειδικη για ραγαδες αλλα δεν θυμαμαι το ονομα αυτη τη στιγμη,την εχει στα χοντος,αμα τη θυμηθω θα ξαναγραψω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια δεν ξέρω αν η Kelosoft κάνει για τις ραγάδες. Αλλά για ουλές ειδικά απο έγκαυμα, είναι πρώτη.

Όταν η μικρή μου ήταν 1,5 χρονών, έκανε την βλακεία ο πατέρας μου και άφησε έξω έξω στον πάγκο το καυτό γάλα που είχε φτιάξει για να πιεί. Και η μικρή φυσικά, το έχυσε πάνω της. Σαγόνι και λαιμός, ένα χάλι. Ευτυχώς την έβαλαν οι γονείς μου κάτω απο κρύο νερό, μέχρι να έρθουμε, και μετά απο τρείς μέρες που συνήλθε λίγο το τραύμα, της βάλαμε την κρέμα. Τώρα δεν υπάρχει τίποτα.

Όπότε, αχρείαστη να είναι, σας την συνιστώ.

Α, και κοστίζει 40 ευρουλάκια, μόνο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lovie έγραψε:

Csig θελω να ειναι η τελευταια μου επιλογη το laser...

Δεν ξερω θα δω τι θα κανω...

Παντως για την κρεμα ακουσα οτι κανει δουλεια φοβερη αρκει να τη φορας τουλαχιστον για 6 μηνες καθημερινα

KAI AUTH BAZO LOVIE GIATI KAI H GNOSTH MOU POU MOU THN PROTEINE EIDE APISTEYTH DIAFORA..ALLA OPOS EIPES TA APOTELESMATA DEN EINAI AMMESA KAI H ALHTHEIA EINAI MEGALO TO KOSTOS..EMENA H KOPELIA POU MOU THN EIPE MOU EIXE PEI OTI EBAZE KAI STON THHLASMO EGO PALI OXI..

ROTA TON GIATRO SOU SIGOURA THA THN XEREI GIATI AYTH PROTEINOUNE GIA THN TOMH THS KAISARIKHS

csig THA MPOROUSES NA ROTHSEIS THN FILH SOU NA MAS PEI PERIPOU TO KOSTOS GIA TA LASER?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...