Μετάβαση σε περιεχόμενο

aporia


Recommended Posts

kalispera mpika ston 9o mina.ekana kaliergia kolpikoy ygroy kai brhkan kapoio mikrobio!agxos poly...o giatros tha moy dosei antibiwsh apo to stoma.thn deytera omws.mexri th deytera friki....oles oi alles eksetaseis teleies.me ereikse poly psixologika.exei symbei se kapoia kati analogo?yparxei kindinos gia to mwro.an gennisw prin th deytera tha ginei kati?tha moy to paroyn me kaisariki gia na mhn kolisei tipota to paidi?an mporeite bohtheisteme paralalw!eyxaristw.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη μου Τονια γεια σου και καλωσηρθες στην παρεα μας!Με το καλο να φερεις στον κοσμο το παιδακι σου!!!Κοιτα αυτο συμβαινει...και δεν χρειαζεται να ανησυχεις...εχω διαβασει απο κοπελες που παροτι ειχαν καποιο μικροβιο γεννησαν φυσιολογικα τελικα...ειναι και αναλογως το μικροβιο βεβαια,αλλα για να μην σου ειπε κατι ο γιατρος δεν νομιζω να προχωρησει σε καισαρικη!Οπως και να χει, ας γινει οτι θα ειναι καλυτερο για το παιδακι!Ευχομαι ολοψυχα ολα να πανε καλα και μην ανησυχεις!

Φιλακια και ολα θα πανε καλα μην βαζεις τζαμπα αγχος στο μυαλουδακι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονια μου καλησπέρα..Στην καλλιεργεια συνηθως κοιτανε για μυκόπλασμα-ουρεοπλασμα..ΔΕν γραφεις τι μικροβιο ειναι αλλα με την αντιβίωση θα το ξεπερασεις..και γω εχω πάρει αντιβίωση για ουρολοίμωξη..Συμβαινει στην εγκυμοσύνη καθως ειμαστε πολύ ευαισθητες..Μην αγχώνεσαι..ο γιατρος σου ξερει πολύ καλα τι κάνει..και θα σε καθοδηγησει..Εκτος αυτου έχω την εντυπωση οτι οταν εισερχεσαι στην κλινική σου βαζουν κολπικες κρεμες κ.τ.λ για τυχον μικροβιο αμα εχεις..δεν ειμαι σιγουρη ομως σε αυτο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...