Μετάβαση σε περιεχόμενο

Υπάρχει περίπτωση?


Recommended Posts

Έχω μια απορία , αν γνωρίζετε απαντήστε μου.Πήγα στο γιατρό 5/3 και μου έκανε κολπικό υπέρηχο.Είδε πως είχε γίνει η ωορρηξία πριν 2-3 μέρες.Μου είπε πως μπορεί να έγινε και η σύλληψη και γενικά τον έβλεπα πολύ αισιόδοξο!Υπάρχει περίπτωση να είδε κάτι αλλα να μην το είπε μέχρι να σιγουρευτεί?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastasia μου, ο γιατρος μπορει να καταλαβει πολλα με μια ματια, αυτο ειναι σιγουρο, τωρα τι συμπερασμα εβγαλε δυστυχως θα πρεπει να περιμενεις καμια 15αρια μερουλες! μην ανυσηχεις ευχομαι ολα να εχουν παει κατ' ευχην!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια μου γεια σου!!!Ευχομαι πραγματικα να επιασε το σπορακι!!!Αλλα δυστηχως δεν νομιζω να μπορει να δει ο γιατρος τιποτα τοσο νωρις!!

Εσυ οπως και να χει να εισαι αισιοδοξη γιατι οντως μπορει να επιασε!!!Σου ευχομαι να εχεις καλα αποταλεσματα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastasia,

είναι πολύ, πολύ πιθανό να έμεινες έγκυος εκείνες τις μέρες αν είχες επαφές.Το να δει κάτι ο γιατρός σου, νομίζω ότι και να ήσουν ήδη έγκυος θα ήταν πολύ νωρίς να το δει.

Μπορεί όμως και να ήσουν,στο εύχομαι!

Προσπαθείς καιρό?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου :silly: !!!!!!!!!

Για να είναι ο γιατρό σου αισιόδοξος κάτι θα είδε ...…Αλά για να μην σου πει και κάτι που δεν το έχει σίγουρο και μετά των κυνηγάς:laugh: προτίμησε να το επιβεβαίωση σε λίγες μέρες που θα είναι 100% για να πάνε όλα καλά και να μην τρέξει κατοστάρη στα καλά καθούμενα:laugh: . Αλά κατά την ταπεινή μου γνώμη μαλών θα έχουμε ευχάριστα ....:

:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχουμε 3 μήνες που προσπαθούμε, σίγουρα δεν είναι μεγάλο το διάστημα απλά η στάση του γιατρού μου, μου έκανε εντύπωση.Επίσης μου έδωσε να πάρω τα folidex τα οποία είναι χάπια για εγκυμονούσες κατά κύριο λόγο!

Λέτε να έγινε κανένα θαύμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακαρι να εγινε το θαυμα!!!Υπομονη και δεν αργει θα δειξει!

Ο γιατρος οφειλει εφοσον προσπαθεις για παιδακι να σου δινει φαρμακα που δεν πειραζουν...ετσι κανει κι ο δικος μου.:-)

Και παλι στο ευχομαι μεσα απο την καρδια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...