Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΤΟΝΟΣ ΠΟΝΟΣ ΣΤΟ ΕΦΗΒΑΙΟ!


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!

ΘΑ ΜΠΩ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΑΝΗΣΥΧΗΣΕΙ ΑΡΚΕΤΑ.

ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ 1 1/2 ΜΗΝΑ ΕΧΩ ΜΥΙΚΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΟ ΕΦΗΒΑΙΟ, ΧΘΕΣ ΟΜΩΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΑΥΤΟΙ ΓΙΝΑΝΕ ΑΦΟΡΗΤΟΙ!! ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΊΝΑΙ ΜΥΙΚΟΙ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΝΤΟΝΟΙ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΟΙ. ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΣΗ ΚΑΙ ΚΑΤΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΜΜΙΑ ΚΙΝΗΣΗ ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΟΒΑΣΤΑΖΟΜΑΙ.... ΟΥΤΕ ΞΑΠΛΩΜΕΝΗ ΜΠΟΡΩ, ΟΥΤΕ ΚΑΘΙΣΤΗ, ΟΥΤΕ ΟΡΘΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΠΑΤΑΩ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ. ΜΗΠΩΣ ΕΙΧΕ ΚΑΜΜΙΑ ΣΑΣ ΑΝΑΛΟΓΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ? ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΟΙΑ Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΡΗΞΙΜΟ ΚΟΙΛΙΑΣ ΑΠΟ ΠΕΤΡΩΜΑ?

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alexandra36 den se kserw eisai egyos e?

oi ponoi aytoi einai fysiologikoi giati anigei olh ekinh h perioxei kai epipleon dexete kai olo to baros mhn anxonese tha perasoun .

emena o giatros mou otan tou eixa mou elege na pernw ena depon rwta ton diko sou giati to kathe istoriko einai diaforetiko .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 32η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΜΕΛΟΣ.

ΜΟΛΙΣ ΠΗΡΑ ΤΗΛ. ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΑΠΟ ΙΑΣΩ. ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΟ DOPPLER ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΔΕΙ ΚΙΟΛΑΣ.

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.....

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Αλεξανδρα μου! Καταρχην επειδη δεν ξερω κ πολλα ..εισαι εγκυος κι αν ναι ποσο εβδομαδων? αλλα κ νασαι κ να μην εισαι επρεπε αφου αυτος ο πονος επιμενει εδω κ καιρο να παιρνες ενα τηλεφωνο το γιατρο σου..

Οσο αφορα το πετρωμα..απο την εμπειρια μου λογω των πολλων συσπασεων που εχω λογω της περιεργης μητρας μου,κι ας ειμαι μονο 14 εβδομαδων,..ειναικαπως ετσι..εκεινη την ωρα νιωθεις σαν ενα ..αεριο να εχει εγκλωβιστει..φουσκωνει σε ενα σημειο η κοιλιτσα κ ειναι σκληρο σαν να χει πετρα ..δεν συμβαινει σε ολη την κοιλια μου αλλα μονο σε ενα σημειο..Μερικες φορες ποναει λιγο κ μερικες φορες νιωθω σα να μαζευεται το μωρο ολο απο εκεινη την πλευρα..πραγμα αδυνατο μιας κ το μωρο ειναι πολυ μικρο ακομη..

ελπιζω να σε βοηθησα λιγουλακι..Οσο αφορα το πονο..ναναι εντερο,συνδεσμος,κατι με το ουροποιητικο συστημα..μαλλον μονο ο γιατρος μπορει να σου απαντησει!!

ευχες να πάνε ολα καλα!!

Υ.Γ. τωρα μολις ειδα το νεο ποστ σου...μαλλον εισαι στους τελευταιους μηνες..οποτε ..το βαρος του μωρου,μπορει να πιεζει τραχηλο? αντε μαθε κ πες μας να ξεαγχωθουμε!!!:P Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ HAPPY MOM ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ. ΕΧΩ 12:00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΩ ΘΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ. ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ. ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΤΟ DOPPLER, ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΔΕ ΓΙΝΟΤΑΝΕ. ΤΩΡΑ ΟΣΟ ΑΝΑΦΟΡΑ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΚΑΤΩ ΧΑΜΗΛΑ, Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΑΠΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΚΡΑΤΗΣΗ ΥΓΡΩΝ ΑΠΟ ΛΗΨΗ ΑΛΑΤΙΟΥ(ΤΗΝ ΤΑΡΑΜΟΣΑΛΑΤΑ ΤΗΝ ΤΣΑΚΙΖΑ ΕΠΙ ΔΥΟ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ....)ΟΠΟΥ ΕΧΕΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΟΙΔΗΜΑ ΚΑΙ ΕΜΠΟΔΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΝΕΥΡΟ ΣΤΗΝ ΚΙΝΗΣΗ. ΜΕ ΜΙΑ ΓΕΝΙΚΗ ΟΥΡΩΝ & ΑΙΜΑΤΟΣ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ. ΑΠΛΑ ΞΕΚΙΝΑΩ DEPON ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΠΟΨΕ ΝΑ ΚΟΙΝΗΘΩ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ!

Υ.Σ. MARIMARI ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΔΙΑΤΡΟΦΟΛΟΓΟ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξανδρα μου χαιρομαι που ολα ειναι καλα!Υπομονη και θα περασει,ευχομαι να σε βοηθησει το παυσιπονο και να μπορεσεις να κοιμηθεις αγαπη μου σημερα.Φιλακια και περαστικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ Αλεξάνδρα μου...!

Το ήξερα ότι όλα θα ήταν καλά... ΜΠΡΑΒΟ στο μωράκι σου

που σε προσέχει, ενώ εσύ το ταράζεις στην ταραμοσαλάτα...!!!

Με το καλό και οι γενικές σου και καλά "κουνήματα"!!!

Όσο για τον διατροφολόγο μου.............. άστα........

...μεγάλη ιστορία!

Υπάρχει παθολογικό αίτιο που δημιουργεί αναίτιο πάχος

και ο οργανισμος μου παράγει πολλάάάάάά κενά λιποκύτταρα...

Κενά λόγω τις προσεκτικότατης διατροφής που ακολουθώ από την αρχή της κύησης, γι'αυτό και θα χάσω όλο και γρήγορα , το περιττό βάρος,

μετά τον τοκετό...... (και προβλέπεται να παίρνω αρκετά κιλά ακόμα...!)

Αυτό (για να μην σας ανυσηχήσω) είναι γονιδιακό

και έχει άμεση σχέση με το dna μου,,,

όπου ΠΟΤΕ δεν έβαζα γραμμάριο όοοοοοοοοοοοοοοοσο και αν έτρωγα

και . . . έτσι , με διαβεβαίωσε, θα συνεχίζω ΠΑΝΤΑ , μετά από όσους

τοκετούς και αν κάνω.!

Επομένως δεν ανυσηχώ...

Μπέρδεμα, αλλά αισθάνομαι πολύ καλύτερα που ξέρω τι μου συμβαίνει

και πώς μπορώ να ((μην)) το αντιμετωπίσω...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SUPER!

ΟΠΟΤΕ ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΚΑΙ ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΟ!

ΚΑΛΗ Η ΔΙΑΤΡΟΦΟΛΟΓΟΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΣΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΔΙΑΓΝΩΣΗ - ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΥΧΝΑ.

ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ, ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΚΑΣΟΥΝ ΚΙ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΖΗΛΕΥΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΜΕΤΑΒΟΛΙΣΜΟ.....!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαιρομαι που ολα πηγαν καλα!!! αντε με το καλο..φτανεις σιγα σιγα στην τελικη φαση:P

μιαμ μιαμ εφτιαξα κ γω ταραμοσαλατα που ευτυχως τελιωσε σε δυο μερες..γιατι αλλιως..ισως ενιωθα κ γω τον ιδιο πονο!!!:P

πολλες ευχες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΥΒΟΝΝΗ ΜΟΥ.

ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΟΙ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΚΑΙ ΑΦΟΡΟΥΝ ΤΗ ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ ΒΡΕΦΙΚΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ, ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΩ ΨΑΞΕΙ ΑΡΚΕΤΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

HAPPY MOM ΛΥΣΣΑΞΑ ΜΕ ΤΗΝ ΤΑΡΑΜΟΣΑΛΑΤΑ!!!!!

ΟΝΤΩΣ ΠΛΗΣΙΑΖΩ, ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΕΙΝΑΙ 12 ΜΑΙΟΥ....ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ.

ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΙΑΣΩ ΚΑΙ ΕΒΛΕΠΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΩΡΟΥΛΙΑ ΣΤΑ PORT BEBE ΗΘΕΛΑ ΑΠΛΑ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΟΛΑ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ......

ΧΧΧ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικά να είναι Αλεξανδρα .... αλλά και εσύ ... 2 εβδομάδες ταραμοσαλάτα !!!!!!

πολύ αλάτι βρε παιδί μου ... :P

ειλικρινά σου εύχομαι να είναι όσο το δυνατόν πιο γρήγορη η ανάρωση για να μπορέσεις να ξεκουραστείς.

Φιλιά πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...είμαι υπερβολική το ξέρω ....αλλά το μυαλό μου ήταν μόνο εκεί!!!

Αυτό ήταν όμως άλλη φορά όσο προλάβω την Καθαρά Δευτέρα!

Ευχαριστώ

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΤΟ ΕΙΠΕΣ?

ΚΙ ΕΓΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΑΘΑΙΝΩ ΚΑΙ ΜΕ ΑΚΙΝΗΤΟΠΟΙΕΙ!

ΠΙΝΩ PRE PAR ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ Η ΜΗΤΡΑ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ.

ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΠΑΘΑΙΝΕΙΣ.

ΞΑΠΛΩΣΕ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΝΕΛΘΕΙΣ ΓΡΗΓΟΡΑ.ΣΕ ΜΕΝΑ ΑΥΤΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ.

ΚΑΙ ΑΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΟΤΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΣΟΥ ΕΞΟΓΚΩΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΣΚΛΗΡΑΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΠΑΛΙ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΝΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΧΑΙΔΕΥΕΙΣ ΑΛΛΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΙΕΖΕΙΣ ΛΙΓΟ ΑΠΑΛΑ.

ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ...

ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΛΙΓΟΤΕΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...