Μετάβαση σε περιεχόμενο

Happy B-day στην admin!!!


Recommended Posts

Τα γενέθλια είναι η πρώτη μέρα ενός ακόμα ταξιδιού 365 ημερών γύρω από τον Ήλιο.

Εύχομαι πολλά υπέροχα ταξίδια, το ίδιο λαμπερά όπως ο Ήλιος ;-)

Χρόνια Πολλά στη lena, την ψυχή του mammyland!!!!

Λενάκι μου γλυκό, σε ευχαριστώ πολύ που με το δημιούργημά σου εγώ και τόσες άλλες μαμάδες (μέλλουσες και νυν) παίρνουμε ιδέες και δίνουμε λύσεις σε όσα μας απασχολούν. Εμένα προσωπικά το mammy πιστεύω με βοήθησε να γίνω καλύτερη μαμά, προετοιμάζοντάς με με τον καλύτερο τρόπο να υποδεχτώ το μικρό μου αγοράκι.

Σου εύχομαι το 2009 να φέρει μαζί του ένα όμορφο, ζουζουνιάρικο και τσαχπίνικο μωράκι στην κοιλίτσα!!!

Να είσαι πάντα υγιής, χαρούμενη και λαμπερή!

:kiss: :kiss: :kiss:

post-2929-13873934655085_thumb.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΝΑ ΚΡΑΤΑΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ

ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ....................ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΟΥ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xρόνια πολλά lena και να είσαι πάντα ευτυχισμένη!!!!ευχαριστώ πάρα πολύ για τη δημιουργία του mammyland!!!!!ήταν τόσο γουρλίδικο για μένα που μόλις στον ένα μήνα που είμαι μέλος έμεινα έγκυος.....:) :) :) σου εύχομαι πραγματικά ο θεός να σου δώσει οτι επιθυμείς!!!!φιλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενα μου να τα εκατοστησεις!!!!!!!!!!!!Σου ευχομαι καθε ευτυχια και να σαι παντα καλα!!!Οτι επιθυμεις να το αποκτησεις γρηγορα!Κι εγω με την σειρα μου οπως και τα αλλα κοριτσια θα σ ευχαριστησω για το υπεροχο mammyland να ναι παντα δημιουργικη η ζωη σου οπως αυτο εδω το site!!φιλακια! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μ' έχετε συγκινήσει! Σας ευχαριστώ απο τα βάθη της καρδιάς μου για τις ευχές σας!!! Είστε τόσο γλυκές και νιώθω οτι μου μεταφέρατε ολη την θετική σας ενέργεια.:cheer: Χαίρομαι τόσο πολύ να νιώθω όλη αυτή την αγάπη. Το ήξερα οτι είστε απίθανες αλλά σήμερα με κάνατε ακόμη πιο ευτυχισμένη! Και πώς να μην είμαι οταν μου λέτε οτι το mammyland ήταν για τις περισσότερες απο εσάς γουρλίδικο...:cheer: Πώς να μην χαίρομαι όταν βλέπω γυναίκες που πριν ήταν άγνωστες τώρα να έχουν γίνει κολλητές και να βγαίνουν και για καφεδάκι! Αυτό είναι υπέροχο! Σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας! Να είμαστε όλες καλά και να χαιρόμαστε τις οικογένειές μας!!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lenaki χρονια πολλαααααααααα!!!!:cheer:

να ζησεις κοπελα μου, να χαιρεσαι την οικογενεια σου και συντομα να μεγαλωσει!!!;)

σ'ευχαριστουμε για το υπεροχο mammy-παρεακι!!!:)

πολυχρονη και παντα ευτυχισμενη!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lenaki xronia sou polla...xronia kala...na xairesai tin oikogeneia sou kai oti eoithimeis na to apoktiseis..

apo mena ena megalo eyxaristw gia ayto to iperoxo site kai gia authn thn katapliktiki parea pou exw ftiaksei apo edw mesa.......XRONIA POLLA,,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να ζησεις λενακι κ χρονια πολλα μεγαλη να γινεις με ασπρα μαλλια..

χρονια πολλα κ απο δω λοιπον κ συντομα με ενα μωρακι ευχομαι

φιλακια:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...