Μετάβαση σε περιεχόμενο

Παράξενα πράγματα!!


Recommended Posts

Γειά σας κορίτσια!Λοιπόν ακούστε τι περίεργο μου συμβαίνει..Τον Δεκέβρη μου ήρθε περίοδος στις 2 του μήνα.Μετά μου ήρθε στις 31.Όλο τον Ιανουάριο δε μου ήρθε καθόλου(είχα καθυστέρηση και το στήθος δε με πονούσε καθόλου όπως γίνεται κάθε μήνα)και μετα μου ήρθε στις 8 Φεβρουαρίου.Τώρα αυτόν το μήνα περίμενα 6-8 του μηνός να μου έρθει αλλα ακόμα τίποτα.Το στήθος ουτε τωρα με πονάει και πριν 2-3 μέρες είχα κατι τσιμπιματάκια στη μήτρα.Ξέρει καμιά να μου πει τι μπορεί να συμβαίνει?Γιατι ανησυχώ κάπως..Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα piki!

Ο κύκλος σου μέχρι τώρα ήταν σταθερός?

Καθυστέρηση αυτόν το μήνα δεν έχεις ιδιαίτερη..

Τα τσιμπιματάκια στη μήτρα μπορεί να είναι και προεόρτια περιόδου.

Υποψιάζεσαι εγκυμοσύνη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera ifigeneia!!nai o kiklos mou itan sta8eros 28-29 meres.twra oson afora to 8ema tis egkimosinis den exw idea:dry: eixa kanei kai test tote pou eixa ka8isterisi sxedon ena mina alla eixe vgei arnitiko kai tis dio fores

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα δεν είχες καθυστέρηση ένα μήνα. Είχες περίοδο μέσα στον Ιανουάριο. Απλά αντί για 01-01 σου ήρθε 31-12. Φαντάζομαι κράτησε μέχρι 4-5/01. Καθυστέρηση είχες καμιά 10αρια μέρες.

Θα σου έλεγα να περιμένεις κανα δυο μέρες ακόμα, να κάνεις ένα τεστ και αν είναι αρνητικό, να αναζητήσεις με τη βοήθεια του γιατρού σου τους λόγους για τους οποίους ο κύκλος σου παρουσιάζει τέτοιες ανωμαλίες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...