Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΥΡΗ ΓΡΑΜΜΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ


Recommended Posts

MarinaL έγραψε:

ego ksero oti tin vgazeis stin egkymosini kai feugei meta tin genna...

emena mou vgike giro sto pempto mina...kai einai kai stravi... :)

dev158bb___.png

.png

και εγώ αυτό ξέρω και μάλιστα στην 2η εγκυμοσύνη δεν έβγαλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε συ... Μήπως την είχες και δεν την είχες δει;;; Οι περισσότερες γκαστρούλες βγάζουμε και λένε ότι είναι τα δύο ημισφαίρια της μήτρας, γι'αυτό και φεύγει μετά τη γέννα.

MarinaL και εμένα θεόστραβη είναι!!! Την είχα βγάλει πολύ νωρίς γύρω στον τέταρτο και από τον 6 μήνα πάει ζιγκ-ζαγκ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εγω την εβγαλα στον 5....και ακομα την εχω που ο μπεμπης μου ειναι 6 μηνων...ξεκιναει απο κατω περναει τον αφαλο και συνεχιζει ελαφρως μεχρι πιο πανω αλλα ειναι ισια........μα ποτε θα μου φυγει εμενα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stroumfita tin grammi ayti de ti bgazoun oles oi egkies,,

einai mia lepti skouri grammi pou emfanizetai stin koilia..

ksekinaei apo psila anamesa sto stithos fantasou k kataligei mexri kato..konta sto lastixo touesorouxou sou...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια και γω μετα τον 7ο περιπου έβγαλα μια κάθετη καφέ γραμμη όπως την περιγράφετε..και στραβη κιόλας..χαχχα..δεν ειναι πολύ έντονη όμως..μάλλον δεν την ειχες προσέξει πριν..μπορει να ηταν πολύ αχνη και τωρα που ξεφούσκωσες να φαινεται πολύ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΓΩ ΤΗΝ ΕΒΓΑΛΑ ΣΤΟΝ 5Ο ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΕ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΣΤΡΑΒΗ.ΕΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΕΝΤΟΝΗ ΕΧΩ ΓΕΝΝΗΣΗ ΕΔΩ ΚΑΙ

5 ΜΗΝΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΕΝΕΤΕ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kai egthn evgala apo poly nwris apo ton 3-4 peripou kai twra

einai 4mish mhnes pou gennhsa kai den efyge akoma! Den me enoxlei omws,

isa isa pou mou aresei kiolas giati se syndiasmo me thn akoma

fouskomenh koilitsa me kanei kai niwthw ligo egkyos!! :P :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια επαρνηθα και εγω μετα απο μια εβδομαδα αποχησ αλλα βεβαια ειμαι αρρωστη....λοιπον την γραμμη την εβγαλα και εγω νωρισ και εδω και μια εβδομαδα μου εφυγε, η μπουμπου εχθεσ εκλεισε τον δεκατο...

να σασ πω την αληθεια την ειχα συνηθισει τοσο καιρο και τωρα αρχιζει και μου λειπει:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΓΡΑΜΜΟΥΛΑ ΤΗΝ ΕΒΓΑΛΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ 6ΟΥ ΜΗΝΑ! ΕΦΥΓΕ ΠΡΙΝ 3 ΜΗΝΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ! ΔΗΛΑΔΗ 7 ΜΗΝΕΣ ΑΦΟΤΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ! ΘΕΛΕΙ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΤΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΦΥΓΕΙ! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω μόλις ψάχτηκα και δεν έχω βγάλει ακόμα αν και εχω γίνει "ωσάν τον ιπποπόταμο" και έχει ξεφλουδίσει η κοιλιά μου. Αν και πιστύω οτι αν την βγάλω αργότερα, τα δυο βουνά που λέγονται στήθη, δεν θα με αφήνουν να την δω. Μόνο με καθρέφτη.:laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...