Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΠΗΓΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΛΗΤΩ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ( ΤΟ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΡΑΤΗΘΗΚΑ) ΜΙΑ ΣΥΣΚΕΥΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΥΠΕΡΗΧΟΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ. ΑΚΟΥΣ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΕΜΒΡΥΟΥ!!! ΜΕ ΔΙΑΒΕΒΑΙΩΣΑΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΚΤΙΝΟΒΟΛΙΑ, ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΜΕ ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΑΛΑΦΡΟ. ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΑ ΤΙΠΟΤΑ:( ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΑ. ΑΚΟΥΓΕΤΕ ΜΕΤΑ ΤΗΝ 15 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΘΑΡΑ! ΤΟ ΧΕΙ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΚΑΜΙΑ? ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω οταν γεννησα σιγουρα δεν υπηρχε,αλλα παλι νομιζω αν θα το επαιρνα,θα το εβαζα συνεχεια για να ακουω το μωρο,μηπως θα με αγχωνε περισσοτερο?,δεν ξερω:silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gastroula

'...ΜΕ ΔΙΑΒΕΒΑΙΩΣΑΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΚΤΙΝΟΒΟΛΙΑ..."

Χωρίς γραπτή βεβαίωση εννοείς ???

Συγνώμη καλή μου, πόσο εύκολο είναι να εμπιστευτούμε

τον λόγο κάποιου πωλητή...?

Πράγματι ακούγεται ενδιαφέρον (ειδικά αν είναι σε προσιτή τιμή)

αλλά διάβασε καλά τις οδηγίες και ρώτα και τον γιατρό σου............

.......................οτιδηποτε θα μπορούσε να ενοχλήσει το μωρό μας,,,

που εμείς ούτε καν φανταζόμαστε!!!

Αν πάρεις έγγκριση και απο αυτόν... καλά ΝΤΟΥΚ ΝΤΟΥΚ ΝΤΟΥΚ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτη τη συσκευη αν ειναι σαν κουτι εκει που βαζεις μπαταριες την εχω δει σε κατι ντοκιμαντερ για εγκυους που την χρησιμοποιουν οι γιατροι στο εξωτερικο και ακουνε την καρδια γιατι εκει δεν κανουν συνεχεια υπερυχους με εικονα. αν ειναι αυτη οντως δεν διατρεχεις κανενα κινδυνο αλλα για συγουρια ρωτα το γιατρο. επισεις με απλο στηθοσκοπιο μπορεις να ακουσεις παλι την καρδια του μωρου σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΕΙ 90 ΕΥΡΩ. marimari ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΓΡΑΠΤΗ ΕΓΓΥΗΣΗ. ΛΕΕΙ ΜΕΣΑ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΑΚΙΝΔΥΝΑ ΝΑ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΣ 3 ΛΕΠΤΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ Η 10 ΛΕΠΤΑ 3 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΑΝ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΑΤΙ ΘΑ ΠΑΘΕΙΣ!! ΑΛΛΑ ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΓΕΤΕ ΚΑΛΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ 14Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ. ΓΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ΥΠΟΜΟΝΗ. ΚΑΛΗ ΦΑΣΗ ΠΑΝΤΩΣ. ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΑΚΟΥΓΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΜΕΣΑ. (ΕΚΤΟς ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑ. ΕΝΤΕΡΑΚΙΑ, ΣΤΟΜΑΧΑΚΙ ΚΤΛ ΑΚΟΥΓΑ) ΑΑΑ!!! ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΕΞΑΡΤΗΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΣΥΝΔΕΣΕΙΣ ΜΕ ΕΝΙΣΧΥΤΗ ΑΝ ΘΕΣ, ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ, ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΗΧΟΓΡΑΦΗΣΕΙΣ. ΕΠΕΙΔΗ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΟΥΣΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΕΝΙΣΧΥΤΗ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΜΟΛΙΣ "ΛΑΒΩ ΣΗΜΑ" ΧΕΧΕ. ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΑΝ ΑΞΙΖΕΙ Η ΟΧΙ!!!:P ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΝΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΙΟ......ΟΤΑΝ ΕΚΑΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΑΝΟΔΗΝΟΥ Η ΜΑΙΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕ

ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΥΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΑΚΟΥΓΑΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥΜΟΥ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ

ΜΑΘΗΜΑΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΗΚΟ,ΑΚΟΥΓΕΤΕ Η ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΟΠΩΣ ΣΤΟΝ

ΥΠΕΡΗΧΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elenit ΜΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΕΙΚΟΝΑ! ΑΜΑ ΥΠΗΡΧΕ ΘΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ!!! ΧΑΧΑΧΑΧΑ :P :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ. ΕΒΑΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΗΝ ΣΥΣΚΕΥΗ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΦΑΛΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΚΟΥΣΑ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΑ!!!:woohoo: ΤΟ ΠΟΣΟ ΗΡΕΜΗΣΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΕ... ΜΟΥ ΔΩΣΕ ΖΩΗ ΤΟ ΠΑΛΙΟΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ... ΧΙΧΙΧΙ. ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΠΙΣΤΡΕΦΩ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΞΕΦΥΓΕΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ. ΑΝΤΕ ΜΩΡΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΓΙΑ ΟΛΕΣ!!! ΦΙΛΑΚΙΑ..:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...