Μετάβαση σε περιεχόμενο

Επαφή σε μέρα ωορρηξίας


Recommended Posts

Κορίτσια τα φώτα σας! 

Τελευταία περίοδος 26/2 και έχω κύκλο 30 ημερών. Είχαμε απροστάτευτη επαφή 8/3 και 11/3. Υπάρχει πιθανότητα για εγκυμοσύνη; επίσης τι συμπτώματα είχατε πριν την καθυστέρηση (όσες είχατε) ; Περιμένω σε 7 μέρες περίοδο και σκέφτομαι να κάνω ένα τεστ σε λίγες μέρες 

Έχω ήδη ένα παιδάκι το οποίο έγινε χωρίς να το περιμένουμε, με μια μόνο επαφή και μάλιστα χωρίς εκσπερμάτωση, ενδεχομένως από προσπερματικα και ίσως έφυγε λίγο. 

Τώρα το δεύτερο λέγαμε να το πάμε χαλαρά και να έρθει από μόνο του. Αλλιώς αν δεν έρθει θα ξεκινήσουμε προσπάθειες σε λίγο διάστημα. 

Συγγνώμη για το μεγάλο κείμενο, αλλά είμαι ενθουσιασμένη και αγχωμενη ταυτόχρονα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 19/3/2024 at 3:27 ΜΜ, ο/η Mommyofaboy είπε:

Κορίτσια τα φώτα σας! 

Τελευταία περίοδος 26/2 και έχω κύκλο 30 ημερών. Είχαμε απροστάτευτη επαφή 8/3 και 11/3. Υπάρχει πιθανότητα για εγκυμοσύνη; επίσης τι συμπτώματα είχατε πριν την καθυστέρηση (όσες είχατε) ; Περιμένω σε 7 μέρες περίοδο και σκέφτομαι να κάνω ένα τεστ σε λίγες μέρες 

Έχω ήδη ένα παιδάκι το οποίο έγινε χωρίς να το περιμένουμε, με μια μόνο επαφή και μάλιστα χωρίς εκσπερμάτωση, ενδεχομένως από προσπερματικα και ίσως έφυγε λίγο. 

Τώρα το δεύτερο λέγαμε να το πάμε χαλαρά και να έρθει από μόνο του. Αλλιώς αν δεν έρθει θα ξεκινήσουμε προσπάθειες σε λίγο διάστημα. 

Συγγνώμη για το μεγάλο κείμενο, αλλά είμαι ενθουσιασμένη και αγχωμενη ταυτόχρονα. 

Φυσικά κ υπάρχουν πιθανότητες!! Έκανες τεστακι τελικά; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/3/2024 at 7:36 ΜΜ, ο/η annie! είπε:

Φυσικά κ υπάρχουν πιθανότητες!! Έκανες τεστακι τελικά; 

Έκανα έκανα αρνητικά. Και χοριακη έκανα την 3η ημέρα καθυστέρησης αλλά τίποτα ...

Εξακολουθώ να μην έχω περίοδο εδώ και μια βδομάδα. Τι να πω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...