Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάρτη που φέρνεις τους ανθούς, τα όμορφα λουλούδια, φέρε και στις κοιλίτσες μας όμορφα μπουμπουλούδια!🤰💝👶🏻🌼🍼


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η flowerv είπε:

Χθες γέννησε η αδερφή μου ! Και μπήκα το βράδυ, εχετε κάνει έναν χαμό κορίτσια μου!!!

Συγχαρητήρια σε όσες τα καταφέραται, εύχομαι μια τελειόμηνη κύηση και ένα τυχερό και υγιής μωράκι! 🤍

Na σας ζήσει το μωράκι γερό και δυνατό. Σύντομα θα έχει και ξαδελφακι... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 12 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ευχαριστούμε πολύ 🩷🩷🩷

Κοίτα εφόσον σε είδε η Ζαιρα στην γυάλα της δεν γλιτώνεις χαχαχχαα 🥰

Καλημέρα κορίτσια μ!!!! Τι κάνετε οι εγκυουλες; Εγώ εκανα τεστ σήμερα τ πρωί και ήταν ολόλευκο! Όποτε λογικά επόμενο μήνα που λέει η ζαιρα μας!!! Το περίεργο είναι ότι μ σταμάτησαν τα καφέ κ από χθες δν έχω!!! 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

Αυτή η γυάλα σ ζαιρα μ ανεκτίμητης αξίας αν είναι ν προσφέρει θετικά τεστακια στα κορίτσια !!! @Παρασκευαιδου❤️❤️

@flowerv μπορεί ν είμαστε μαζί εμείς 🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η flowerv είπε:

Χθες γέννησε η αδερφή μου ! Και μπήκα το βράδυ, εχετε κάνει έναν χαμό κορίτσια μου!!!

Συγχαρητήρια σε όσες τα καταφέραται, εύχομαι μια τελειόμηνη κύηση και ένα τυχερό και υγιής μωράκι! 🤍

Κορίτσι μου να σας ζήσει το νεογέννητο!!! Και στα δικά μας!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μ!!!! Τι κάνετε οι εγκυουλες; Εγώ εκανα τεστ σήμερα τ πρωί και ήταν ολόλευκο! Όποτε λογικά επόμενο μήνα που λέει η ζαιρα μας!!! Το περίεργο είναι ότι μ σταμάτησαν τα καφέ κ από χθες δν έχω!!! 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

Αυτή η γυάλα σ ζαιρα μ ανεκτίμητης αξίας αν είναι ν προσφέρει θετικά τεστακια στα κορίτσια !!! @Παρασκευαιδου❤️❤️

@flowerv μπορεί ν είμαστε μαζί εμείς 🙏🙏🙏🙏

Δεν πτοουμαστε.. η γυάλα λέει θα είσαι σύντομα ςγκυουλα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου. Συγχαρητήρια σε όλες για τα θετικά τεστάκια... Περιμένουμε και τις χοριακές σας!!! @Παρασκευαιδουμου γλυκιά, επειδή μ' έχει πιάσει μια γλυκιά αγωνία... είμαι σίγουρη πως αμα μου πεις εσύ  ότι θα πάνε όλα καλά, θα ηρεμήσω!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Na σας ζήσει το μωράκι γερό και δυνατό. Σύντομα θα έχει και ξαδελφακι... 

Ευχαριστούμε πάρα πολύ 🤍

Μακάρι Παναγία.μου 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Katiana1987 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου. Συγχαρητήρια σε όλες για τα θετικά τεστάκια... Περιμένουμε και τις χοριακές σας!!! @Παρασκευαιδουμου γλυκιά, επειδή μ' έχει πιάσει μια γλυκιά αγωνία... είμαι σίγουρη πως αμα μου πεις εσύ  ότι θα πάνε όλα καλά, θα ηρεμήσω!!! 

Αχ αυτή η αγωνία είναι τόσο μα τόσο γλυκιά. Διαβσα το μήνυμα σου και νοητά χαμογέλασα πέρσυ τέτοιες μέρες ετοιμάζομουν γτ 3.4 έμπαινα στο μήνα μου . Τη γλυκιά αγωνία του χρόνου θέλω να έρθει και να μου γράψεις ακριβώς αυτή την όμορφη ανάμνηση . Θα πάνε όλα τέλεια , η αγωνία είναι εκεί λογικόκαι θα σου μείνει σαν την πιο γλυκιά αγωνία που είχες στη ζωή σου . Θα τα πάτε περίφημα γτ πλέον είσαστε ομάδα.. 🤝💪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kate1992 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μ!!!! Τι κάνετε οι εγκυουλες; Εγώ εκανα τεστ σήμερα τ πρωί και ήταν ολόλευκο! Όποτε λογικά επόμενο μήνα που λέει η ζαιρα μας!!! Το περίεργο είναι ότι μ σταμάτησαν τα καφέ κ από χθες δν έχω!!! 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

Αυτή η γυάλα σ ζαιρα μ ανεκτίμητης αξίας αν είναι ν προσφέρει θετικά τεστακια στα κορίτσια !!! @Παρασκευαιδου❤️❤️

@flowerv μπορεί ν είμαστε μαζί εμείς 🙏🙏🙏🙏

καλημερα κορίτσι...τον Ιούλιο που πέρασε είχα και γω μια παρόμοια εικόνα,  για 6 μέρες καφέ βλεννιτσες και τίποτα άλλο...είχα πάει στη γυναικολόγο τοτε και ήταν μια ανωμαλία της περιόδου...τότε ήταν που ξεκίνησα και myo-inositol 

Καλό θα ήταν να το δεις και συ 🌹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου🌹 τόσο όμορφα κλείνει ο μήνας μας , συγχαρητήρια βρε κορίτσια,  εύχομαι τα καλύτερα για όλες μας ❤️

Εγώ έκανα το τεστακι μου σήμερα 16η μέρα του κύκλου,  τι λέτε;;; βουρρρ για επαφές;;

20240331_132334.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Αχ αυτή η αγωνία είναι τόσο μα τόσο γλυκιά. Διαβσα το μήνυμα σου και νοητά χαμογέλασα πέρσυ τέτοιες μέρες ετοιμάζομουν γτ 3.4 έμπαινα στο μήνα μου . Τη γλυκιά αγωνία του χρόνου θέλω να έρθει και να μου γράψεις ακριβώς αυτή την όμορφη ανάμνηση . Θα πάνε όλα τέλεια , η αγωνία είναι εκεί λογικόκαι θα σου μείνει σαν την πιο γλυκιά αγωνία που είχες στη ζωή σου . Θα τα πάτε περίφημα γτ πλέον είσαστε ομάδα.. 🤝💪

Ααααχχχχ. Βάλσαμο τα λόγια σου!!! Απολαμβάνω πάρα πολύ την εγκυμοσύνη μου, να πω την αλήθεια... Αλλά αυτό το "αν" θα τα καταφέρουμε, όπως λες κι εσύ, σαν ομάδα που είμαστε πια... υπάρχει! Και όχι τόσο για την εγκυμοσύνη-γέννα... όσο για το μετά!!! Και τότε εδώ θα είμαστε να τα λέμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Δεν πτοουμαστε.. η γυάλα λέει θα είσαι σύντομα ςγκυουλα... 

να ξέρες πως περιμένω αυτή τη ροζ γραμμουλα ν σκάσει σε τεστ κ γώ🫠🫠🫠 περιμένω ν μ ρθει περίοδος γ ν μικησω με το γιατρο ν μ πει γ τη πρόκληση τι θ κάνω!!!! 🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου🌹 τόσο όμορφα κλείνει ο μήνας μας , συγχαρητήρια βρε κορίτσια,  εύχομαι τα καλύτερα για όλες μας ❤️

Εγώ έκανα το τεστακι μου σήμερα 16η μέρα του κύκλου,  τι λέτε;;; βουρρρ για επαφές;;

20240331_132334.jpg

Βουυυυυυυυυρρρρ για επαφουλες κορίτσι μ!!!!! 
let’s get the party started 🎊🎊🎊🎊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Βουυυυυυυυυρρρρ για επαφουλες κορίτσι μ!!!!! 
let’s get the party started 🎊🎊🎊🎊

Λέω να κάνω και το απόγευμα τεστακι τι λέτε; 

Αχ για να δούμε τώρα τι ψάρια θα πιάσουμε 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Λέω να κάνω και το απόγευμα τεστακι τι λέτε; 

Αχ για να δούμε τώρα τι ψάρια θα πιάσουμε 🤣

Κάνε ναι αλλά κάνε κ επαφουλα ν υπάρχει σπερμα μέσα!!!!😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Κάνε ναι αλλά κάνε κ επαφουλα ν υπάρχει σπερμα μέσα!!!!😉

Θα το πω τώρα κορίτσια είμαστε καταλαβαινομαστε 

Ήρθε το αγοράκι μου σπίτι έτοιμος λες και το μυρίστηκε χαχα δεν πρόλαβα να πω λέξη και βουρ χωρίς πολλά λόγια χαχα🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Ααααχχχχ. Βάλσαμο τα λόγια σου!!! Απολαμβάνω πάρα πολύ την εγκυμοσύνη μου, να πω την αλήθεια... Αλλά αυτό το "αν" θα τα καταφέρουμε, όπως λες κι εσύ, σαν ομάδα που είμαστε πια... υπάρχει! Και όχι τόσο για την εγκυμοσύνη-γέννα... όσο για το μετά!!! Και τότε εδώ θα είμαστε να τα λέμε!

Μην ανησυχείς όλα γίνονται.. πίστεψέ με εμείς το χουμε οι μαμάδες το νιώθουμε 

στις πριν 4 ώρες, ο/η Tina23 είπε:

Καλημέρααααα, θελω να μπω κ εγώ σε αυτή την γυάλα 🔮 που κάνουμε αιτήσεις 🫣🫣🫣 χαχαχαχαχαχα

Παρασκευαιδου άκουσε μπήκες στη γυάλα.. μέχρι Ιούλιο η γυάλα λέει είσαι έγκυος 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maria98 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου🌹 τόσο όμορφα κλείνει ο μήνας μας , συγχαρητήρια βρε κορίτσια,  εύχομαι τα καλύτερα για όλες μας ❤️

Εγώ έκανα το τεστακι μου σήμερα 16η μέρα του κύκλου,  τι λέτε;;; βουρρρ για επαφές;;

20240331_132334.jpg

Θέλω 3 συνεχόμενες μέρες επαφές σήμερα αύριο και μεθαύριο επίσης μάντεψε η γυάλα λέει είσαι έγκυος μέχρι Ιούλιο 

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

να ξέρες πως περιμένω αυτή τη ροζ γραμμουλα ν σκάσει σε τεστ κ γώ🫠🫠🫠 περιμένω ν μ ρθει περίοδος γ ν μικησω με το γιατρο ν μ πει γ τη πρόκληση τι θ κάνω!!!! 🙏🙏🙏🙏

Μωρέ θα σκάσει και άντε μετά να σε δω να με ψάχνεις να βρεις που μένω να μου στείλεις δώρο. Γερμανία σε χωριό χψαψαψα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Θα το πω τώρα κορίτσια είμαστε καταλαβαινομαστε 

Ήρθε το αγοράκι μου σπίτι έτοιμος λες και το μυρίστηκε χαχα δεν πρόλαβα να πω λέξη και βουρ χωρίς πολλά λόγια χαχα🤣

Καλή διασκέδαση και τυχερό βόλι!!!🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Μην ανησυχείς όλα γίνονται.. πίστεψέ με εμείς το χουμε οι μαμάδες το νιώθουμε 

Παρασκευαιδου άκουσε μπήκες στη γυάλα.. μέχρι Ιούλιο η γυάλα λέει είσαι έγκυος 

Θέλω 3 συνεχόμενες μέρες επαφές σήμερα αύριο και μεθαύριο επίσης μάντεψε η γυάλα λέει είσαι έγκυος μέχρι Ιούλιο 

Μωρέ θα σκάσει και άντε μετά να σε δω να με ψάχνεις να βρεις που μένω να μου στείλεις δώρο. Γερμανία σε χωριό χψαψαψα

Ώχ... Γερμανία μένεις;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Θέλω 3 συνεχόμενες μέρες επαφές σήμερα αύριο και μεθαύριο επίσης μάντεψε η γυάλα λέει είσαι έγκυος μέχρι Ιούλιο 

Αχ μακάρι να μας επισκεφθεί το σπορακι και πριν τον ιουλιο 🤞🤞🤞🤞🤞

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Καλή διασκέδαση και τυχερό βόλι!!!🤣

Για να δούμε αν θα ναι τυχερό 🤣🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Maria98 είπε:

Αχ μακάρι να μας επισκεφθεί το σπορακι και πριν τον ιουλιο 🤞🤞🤞🤞🤞

Για να δούμε αν θα ναι τυχερό 🤣🤞🤞🤞

Πίστη, θετική σκέψη, θετική ενέργεια!!! 🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Μην ανησυχείς όλα γίνονται.. πίστεψέ με εμείς το χουμε οι μαμάδες το νιώθουμε 

Παρασκευαιδου άκουσε μπήκες στη γυάλα.. μέχρι Ιούλιο η γυάλα λέει είσαι έγκυος 

Θέλω 3 συνεχόμενες μέρες επαφές σήμερα αύριο και μεθαύριο επίσης μάντεψε η γυάλα λέει είσαι έγκυος μέχρι Ιούλιο 

Μωρέ θα σκάσει και άντε μετά να σε δω να με ψάχνεις να βρεις που μένω να μου στείλεις δώρο. Γερμανία σε χωριό χψαψαψα

Μωρέ θα σε βρωωωωωω!!!! Εδώ εσυ μ βρίσκεις στη γυάλα !!! Εγώ δν θ σε βρω 😂😂 στο πάμε πακέτο θ στείλω αίτηση 🤣🤣🤣

για πες τώρα βλέπεις κ τη @Girlyστη γυάλα;;; Εμείς έχουμε πει θα είμαστε μαζί έγκυες! Κοιτά μη μας το χαλάσεις 😂❤️🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Μωρέ θα σε βρωωωωωω!!!! Εδώ εσυ μ βρίσκεις στη γυάλα !!! Εγώ δν θ σε βρω 😂😂 στο πάμε πακέτο θ στείλω αίτηση 🤣🤣🤣

για πες τώρα βλέπεις κ τη @Girlyστη γυάλα;;; Εμείς έχουμε πει θα είμαστε μαζί έγκυες! Κοιτά μη μας το χαλάσεις 😂❤️🙏

Η γκερλι επειδή της είχα βρει το 2017 κ έχουμε και άλλο δεσμό μου είναι δύσκολο , το συναίσθημα απέναντι της την θέλει κάθε  μέρα έγκυο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Δυστυχώς ναι...

Αχαχαχαχα... Ο μπαμπάς της μπέμπας μου είναι Ολλανδός... Και η σύλληψη έγινε στην Ολλανδία... 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

 

Παρασκευαιδου άκουσε μπήκες στη γυάλα.. μέχρι Ιούλιο η γυάλα λέει είσαι έγκυος 

 

🫣🫣🫣 Μου έφτιαξες την διάθεση κορίτσι μου 🌹🌹🌹🌹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια!!! Τι κάνετε;; Πως είναι τα μωράκια σας;; 
    • Ε τότε μια χαρά κοπέλα μου. Είναι και μεγάλο παιδάκι και καταλαβαίνει τι συμβαίνει. Όλα θα πάνε καλά! Κι εσένα μια χαρά θα είναι οι μικρές σου!
    • Είναι μεγάλο παιδάκι πλέον μια χαρά σε βοηθάει τώρα θα βοηθάει και με το μωρο μετά σίγουρα θα θέλει να το φροντίζει.. αφού το λέει και στον κόσμο από μόνη του το παιδί είναι περιμενει αδερφάκι θα πάει καλά το θέμα 🥰 εμενα την λέω που είναι το νινί έρχεται σηκωνει την μπλούζα λέει τατο (να το 😂) δίνει φιλάκια στην κοιλιά μου τέτοια πολλές φορές έρχεται και από μόνη της και δείχνει την κοιλιά λέει νινί αλλά ακόμα δεν έχει καταλαβει τι έρχεται 😂
    • Άντε ωραία αφού το ζητούσε το αδερφάκι σίγουρα θα το θέλει εντάξει στην αρχή μπορεί να ειναι λίγο απότομο μέχρι να βρούμε τα πατήματα μας αλλα είναι λογικό και για εμάς θα είναι απότομο με δυο παιδεία ξαφνικά  ααα είσαι τυχερη που κάθετε στο αμαξι εμείς δίνουμε μάχη 😅 Ελπίζω σιγά σιγά που θα μεγαλώσει να στρώσει αυτό  Δεν είναι μικρό το ταξίδι με το αμαξι + καράβι αλλα τουλάχιστον αφού έχετε και καμπίνα θα περναει καλύτερα η ώρα  Ναι πήγα για την εξέταση να τελειώνει έτσι και αλλιώς το παραπεμπτικό ήταν μέχρι και την άλλη βδομαδα όποτε βόλεψε τον αντρα μου να με φέρει σήμερα 
    • Γενικά λέει σε όποιον συναντάμε ότι η μαμά μου είναι έγκυος, παρόλο που είναι ξεκάθαρο πια🤣🤣 κ δείχνει γενικά να το περιμένει. Δεν θα έλεγα ότι μιλάει κ συνέχεια γι'αυτο, ίσως το αναφέρει 1 φορά τη μέρα, αλλά γενικά έχει κατανοήσει την κατάσταση κ με βοηθάει σε διάφορα. Εντάξει είναι κ 7 χρόνων πια!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...