Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάρτη που φέρνεις τους ανθούς, τα όμορφα λουλούδια, φέρε και στις κοιλίτσες μας όμορφα μπουμπουλούδια!🤰💝👶🏻🌼🍼


Recommended Posts

στις πριν 43 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Παρασκευαιδου ζαιρα μουυυυυυυυυ!!!!!!!!θα σε κάνω άγαλμα!!!εγώ περιμένω περίοδο 🤣🤣

8η ημέρα καθυστέρησης!!!!

IMG_20240330_194745.thumb.jpg.6fb6bb7d7c3712ea2c3f4badb27524a5.jpg

Πρέπει να έγινε αρκετά αργά η ωορρηξία γιατί είναι αχνή ακόμα....🤪🤪🤪🤪

Δεν το πίστευα ότι θα βγει θετικό!!!

Αυτό είναι το predictor early

Συγχαρητήρια κορίτσι μου κ σε εσενα!!!! Ποσά θετικά αυτό το μήνα!!! Μπράβο μαρίνα μου καλή τελειομηνη εγκυμοσύνη!!! Θα περιμένουμε τη χοριακη σπυ

 

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Εγω όταν είχα τους εμετούς ήταν πιο χαμηλά μετά που σταμάτησαν μου ανέβηκε 🤷‍♀️

Στείλε μας τα νέα σου από την γιατρό λογικό που αγχώθηκες και εγω όταν ειδα ότι έχω πάλι τα ίδια με έπιασε άγχος πως θα πάει ξανά όλο αυτό 😤

 

Ναι μολις έχω νέα θα σας πω κορίτσι μου!μακαρι να είναι λόγο πρωινής ναυτίας κ κάποιων εμετών π έχω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Πάμε όλες χοριακη Δευτέρα 💃💃💃💃 @Kate1992 περιμένουμε και τα δικά σου νέα αύριο 🤞

Εντωμεταξυ η @Παρασκευαιδου με έλεγε εσύ θα είσαι έγκυος μαζί με τη Θέτις!!!!100% μέσα λέμε 🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Εντωμεταξυ η @Παρασκευαιδου με έλεγε εσύ θα είσαι έγκυος μαζί με τη Θέτις!!!!100% μέσα λέμε 🤣🤣🤣🤣

Προγνωστικά Ζαΐρας ΕΓΓΥΗΣΗ λέμε!! 100% μέσα 👌👌👌

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Παρασκευαιδου ζαιρα μουυυυυυυυυ!!!!!!!!θα σε κάνω άγαλμα!!!εγώ περιμένω περίοδο 🤣🤣

8η ημέρα καθυστέρησης!!!!

IMG_20240330_194745.thumb.jpg.6fb6bb7d7c3712ea2c3f4badb27524a5.jpg

Πρέπει να έγινε αρκετά αργά η ωορρηξία γιατί είναι αχνή ακόμα....🤪🤪🤪🤪

Δεν το πίστευα ότι θα βγει θετικό!!!

Αυτό είναι το predictor early

Τρέλανε μας!!!!!!!!!!! 🥳🥂🥳🥂🥳🥂🥳🥳

Ο Μάρτιος πάει τρενοοοοοοο😍😍😍 θετικό ξεκάθαρααααααα Συγχαρητηριαααααααααα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Τρέλανε μας!!!!!!!!!!! 🥳🥂🥳🥂🥳🥂🥳🥳

Ο Μάρτιος πάει τρενοοοοοοο😍😍😍 θετικό ξεκάθαρααααααα Συγχαρητηριαααααααααα!!!! 

Στην λήξη του Εντωμεταξυ...στο 90 τελικά μπαίνουν τα καλύτερα γκολ 🤣🤣

Σε ευχαριστώ κοπέλα μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Παρασκευαιδου ζαιρα μουυυυυυυυυ!!!!!!!!θα σε κάνω άγαλμα!!!εγώ περιμένω περίοδο 🤣🤣

8η ημέρα καθυστέρησης!!!!

IMG_20240330_194745.thumb.jpg.6fb6bb7d7c3712ea2c3f4badb27524a5.jpg

Πρέπει να έγινε αρκετά αργά η ωορρηξία γιατί είναι αχνή ακόμα....🤪🤪🤪🤪

Δεν το πίστευα ότι θα βγει θετικό!!!

Αυτό είναι το predictor early

Συγχαρητήρια κορίτσια μου τι καλά! Εύχομαι μια τελειομηνη κύηση 🙏🙏🙏🙏🙏♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Τρέλανε μας!!!!!!!!!!! 🥳🥂🥳🥂🥳🥂🥳🥳

Ο Μάρτιος πάει τρενοοοοοοο😍😍😍 θετικό ξεκάθαρααααααα Συγχαρητηριαααααααααα!!!! 

@annie! Πλησιάζεις κι εσύ, πιστεύω από βδομάδα θα χουμε κι άλλο 🤭🤭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

@annie! Πλησιάζεις κι εσύ, πιστεύω από βδομάδα θα χουμε κι άλλο 🤭🤭

Θα φανεί, έκανα ένα πριν λίγο κ ήταν ξεκάθαρα αρνητικό.. Θα δείξει αύριο το πρωί.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Demisar είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσια μου τι καλά! Εύχομαι μια τελειομηνη κύηση 🙏🙏🙏🙏🙏♥️♥️♥️

Σε ευχαριστώ πολύ!!!όλες μας να έχουμε μια τελειομηνη κύηση 🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου το χαμός έχει γίνει στο 90 με τα τεστ! Όλα τα τεστ είναι από τα άγραφα αυτό το μηνα! 

το μπουρμπουλακι μας @mpourmpoulo είναι φουλ γουρλιδικο και εχει φυσιξει όλη τη μπεμπεδοσκονη πάνω μας και όλη της θετική ενέργεια!!! Όποτε πάμε και μείς όλες μαζί να στείλουμε εκει στην Αθήνα οοοοοοολη μας της θετική ενέργεια να είναι καλά ο μπόμπιρας (γιατί εγώ για αγορι την κόβω ) 😂🙏❤️🙏❤️🙏❤️

 

@marinamanoulitsaμωρη τρελα τι γκολάρα έβαλες στο 90; Μπράβο ρε κοριτσάρα μ ! Πάμε δυνατά γ το τρίτο! 
 

@Θέτις Κ. μου είναι ροζ τα απόγευματινα σ τεστ όποτε είσαι σίγουρα εγκυουλα! Ευτυχώς δν πήρες τις ενέσεις γιατί θ σ πήγαιναν χαμένες! 
 

εγω κορίτσια σήμερα έριξα το τρεξιμο και το φόρτωμα της ζωής μ στη δουλειά γιατί στη βάρδια μ είχαμε δυο αναρρωτικές όποτε δν γινόταν ν καθίσω ταμείο! Πέθανα! Δν έχει μείνει τίποτα από κάτω. 

Συνεχιζω να έχω τα καφέ και πόνους περιόδου ξαφνικούς σαν σουβλιες στιγμιαίους σαν σκάψιμο ένα πράμα! 
δν ξέρω ποτέ έγινε η ωορρηξια ακριβώς όποτε δν ξέρω και ποτέ να περιμένω περιοδο!!! 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

αααααν είμαι έγκυος που δν το πιστεύω η θ είμαι στην παράταση η θ είναι πρωτάπριλιατικο 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Ζαΐρα μου πως και πως περιμενα την απάντηση σου και ήμουν σίγουρη ότι θα είχες την απάντηση που θα με καθυσηχαζε στο μανίκι σου ❤️❤️

Σας ευχαριστώ όλες, πραγματικά!

Έκανα και τώρα 2 τεστακια, μεσημεριανα ουρά, χωρίς να προσέχω ιδιαίτερα να μην πιω νερό κτλ. Νομίζω φαίνεται ένα τσιιιικ πιο έντονο το ροζ 🙏 λοιπόν κορίτσια μου, σε 3 φαρμακεία πήγα και predictor δεν είχαν, οπότε ξέπεσα στην ανάγκη του ηλεκτρονικού clearblue, όχι αυτό που λέει τις εβδομάδες, αλλά αυτό που και καλά είναι σούπερ ευαίσθητο (6 μέρες πριν την καθυστέρηση) και σου βγάζει συν ή πλην. Λέω να το κάνω αύριο αυτό με τα πρωινά.

 

IMG_20240330_161312.jpg

Να μην έχω καρδιές να παταωωω.. 

100% έγκυος. όχι ότι είχα αγωνία το ήξερα ότι θα με κάνεις ταγκ σου εύχομαι μια tτελειομηνη το εγκυμοσύνη. Έτσι ακριβώς και εμένα το πρώιμο αχνό το μεσημέρι λιγάκι πιο καλό και μετά έσωσς φορά . Χοριακη 82 και φαινόταν πεντακαθαρο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Παρασκευαιδου ζαιρα μουυυυυυυυυ!!!!!!!!θα σε κάνω άγαλμα!!!εγώ περιμένω περίοδο 🤣🤣

8η ημέρα καθυστέρησης!!!!

IMG_20240330_194745.thumb.jpg.6fb6bb7d7c3712ea2c3f4badb27524a5.jpg

Πρέπει να έγινε αρκετά αργά η ωορρηξία γιατί είναι αχνή ακόμα....🤪🤪🤪🤪

Δεν το πίστευα ότι θα βγει θετικό!!!

Αυτό είναι το predictor early

Α... Και αν σου πω ότι λέω θα κοιμηθεί το μωρό και μετά θα μπω να γράψω Μαρίνα ετοιμάσου για θετικό τεστ... Με πρόλαβες .. 

Τι υπέροχα νεαααα  σου εύχομαι μια υπέροχη τελειομηνη εγκυμοσύνη αναμένουμε χοριακες τώρα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Εντωμεταξυ η @Παρασκευαιδου με έλεγε εσύ θα είσαι έγκυος μαζί με τη Θέτις!!!!100% μέσα λέμε 🤣🤣🤣🤣

Μα τζάμπα η γυάλα τζάμπα τόσα μααηματα;; 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Προγνωστικά Ζαΐρας ΕΓΓΥΗΣΗ λέμε!! 100% μέσα 👌👌👌

Αυτά να τα λέτε όταν θα ανοίξω το γράφειο μου ψαχψαχα

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια μου το χαμός έχει γίνει στο 90 με τα τεστ! Όλα τα τεστ είναι από τα άγραφα αυτό το μηνα! 

το μπουρμπουλακι μας @mpourmpoulo είναι φουλ γουρλιδικο και εχει φυσιξει όλη τη μπεμπεδοσκονη πάνω μας και όλη της θετική ενέργεια!!! Όποτε πάμε και μείς όλες μαζί να στείλουμε εκει στην Αθήνα οοοοοοολη μας της θετική ενέργεια να είναι καλά ο μπόμπιρας (γιατί εγώ για αγορι την κόβω ) 😂🙏❤️🙏❤️🙏❤️

 

@marinamanoulitsaμωρη τρελα τι γκολάρα έβαλες στο 90; Μπράβο ρε κοριτσάρα μ ! Πάμε δυνατά γ το τρίτο! 
 

@Θέτις Κ. μου είναι ροζ τα απόγευματινα σ τεστ όποτε είσαι σίγουρα εγκυουλα! Ευτυχώς δν πήρες τις ενέσεις γιατί θ σ πήγαιναν χαμένες! 
 

εγω κορίτσια σήμερα έριξα το τρεξιμο και το φόρτωμα της ζωής μ στη δουλειά γιατί στη βάρδια μ είχαμε δυο αναρρωτικές όποτε δν γινόταν ν καθίσω ταμείο! Πέθανα! Δν έχει μείνει τίποτα από κάτω. 

Συνεχιζω να έχω τα καφέ και πόνους περιόδου ξαφνικούς σαν σουβλιες στιγμιαίους σαν σκάψιμο ένα πράμα! 
δν ξέρω ποτέ έγινε η ωορρηξια ακριβώς όποτε δν ξέρω και ποτέ να περιμένω περιοδο!!! 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

αααααν είμαι έγκυος που δν το πιστεύω η θ είμαι στην παράταση η θ είναι πρωτάπριλιατικο 😂

Και περιττό να πω ότι έχω και εσένα στη λίστα .. μη σου πω είσαι το επόμενο + αλλά το πολύ σε 2 μήνες είσαι έγκυος 🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Α... Και αν σου πω ότι λέω θα κοιμηθεί το μωρό και μετά θα μπω να γράψω Μαρίνα ετοιμάσου για θετικό τεστ... Με πρόλαβες .. 

Τι υπέροχα νεαααα  σου εύχομαι μια υπέροχη τελειομηνη εγκυμοσύνη αναμένουμε χοριακες τώρα.. 

Σε ευχαριστώ πολύ Ζαιρα μουυυυυυυυυ 😍🥰 μακάρι να πάνε όλα καλά για όλες μας 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ Ζαιρα μουυυυυυυυυ 😍🥰 μακάρι να πάνε όλα καλά για όλες μας 🙏

Τετοιες χαρές και τέτοια νέα θέλουμε.. και όταν δεν έμπαινα στο φόρουμ έσκαγα μόνη μου..  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Θέτις Κ. είπε:

 

 

 

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου ❤️❤️❤️

Θα ψάξω αν βρω το predictor που προτείνατε, δεν έχω πολύ εμπειρία με τεστ εγκυμοσύνης η αλήθεια είναι! Πέρυσι είχα κάνει το ηλεκτρονικό της clearblue με 3 μέρες καθυστέρηση και μετά είχα πάρει κάτι άσχετα απ' το Αμαζον, οπότε δεν το χω και πολύ 😅 

 

@marinamanoulitsa πότε θα κάνεις τεστ;; Περιμένω 🙈💝

Να ξέρεις αυτά τα τεστ τα λατρεύω που έκανες. Είναι τα μοναδικά που μου δείξανε τόσο νωρίς ότι είμαι έγκυος

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Μα τζάμπα η γυάλα τζάμπα τόσα μααηματα;; 

Αυτά να τα λέτε όταν θα ανοίξω το γράφειο μου ψαχψαχα

Και περιττό να πω ότι έχω και εσένα στη λίστα .. μη σου πω είσαι το επόμενο + αλλά το πολύ σε 2 μήνες είσαι έγκυος 🤰

αααααααααα τρέλανε μας ρεεεεεεεε!!!!! Ζαιρααααααααα θ ρθω ν σε κλέψω κάποια βραδιά απ τη ξενιτιάαααα 😂😂😂 

εγω σ είπα πέσε μέσα εσυ κ σ χω στείλει δωρο αεροπορικώς που είσαι κ μακριά !!! ❤️❤️❤️

μακαρι ν έχουμε μόνο θετικά τεστακια και μόνο καλά νέα από εδώ κ πέρα! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Όχι δεν εχουμε κάνει νιπτ! Δεν μπορούμε να κάνουμε ακόμη τροφοβλαστη η τροφοβλαστη γινετε μετά την 12η εβδομάδα και παραπάνω και η αμνιοπαρακέντηση γινετε από την 16η εβδομάδα και μετά! Η κανονική εξέταση αυχενικής διαφάνειας είναι να γίνει 12η εβδομαδα και εγώ είμαι στην 9η ! 

Ε είναι πολύ νωρίς βρε κορίτσι μου! Πραγματικά γιατί να καθίσει τώρα ο γιατρός σου να μετρήσει την αυχενική διαφάνεια και να σε αγχώσει δεν το καταλαβαίνω... 

Εγώ νόμιζα ότι αυτά τα είδατε στην εξέταση της Α επιπέδου.

Και τόσο νωρίς το μωρό δεν φαίνεται καλά στον κοιλιακό υπέρηχο. Εγώ θυμάμαι μετά την 10η εβδομάδα το βλέπαμε κοιλιακά. 

Πραγματικά απορώ με τον 2ο εμβρυολόγο... Αφού το έμβρυο ακόμα σχηματίζεται! Είναι πάρα πολύ αβέβαια όλα αυτά που δεν έχει κανένα νόημα να τα συζητάτε τώρα. Τίποτα για μένα βγάλε όλες τις κακές σκέψεις από το μυαλό σου και θα δείτε ότι πρέπει όταν είναι να γίνει η Α επιπέδου. Παρόλα αυτά αν θες κάνε την nipt τώρα γιατί θέλει και καιρό να βγει.

Και να θυμάσαι ότι όλα αυτά είναι με ποσοστά! Αν δεν κάνω λάθος μόνο η τροφοβλαστη και η αμνιο έχουν πιο έγκυρα αποτελέσματα. 

Και για να σου δώσω κουράγιο, φίλη μου είχε πολύ κακή Β επιπέδου. Πέρασε έναν Γολγοθά μέχρι να γεννήσει και τελικά το μωράκι της είναι μια χαρά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

αααααααααα τρέλανε μας ρεεεεεεεε!!!!! Ζαιρααααααααα θ ρθω ν σε κλέψω κάποια βραδιά απ τη ξενιτιάαααα 😂😂😂 

εγω σ είπα πέσε μέσα εσυ κ σ χω στείλει δωρο αεροπορικώς που είσαι κ μακριά !!! ❤️❤️❤️

μακαρι ν έχουμε μόνο θετικά τεστακια και μόνο καλά νέα από εδώ κ πέρα! 

 

Καλημέρα..  η γυάλα μίλησε χαχαχαχ 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Καλημέρα..  η γυάλα μίλησε χαχαχαχ 🥰

Καλημέρααααα, θελω να μπω κ εγώ σε αυτή την γυάλα 🔮 που κάνουμε αιτήσεις 🫣🫣🫣 χαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Παρασκευαιδου έχω πάθει πλάκα με την πάρτι σου..εχεις πέσει σε ολα μέσα! 

Μου έχεις δώσει προθεσμία Απρίλιο Μαΐο, κοντεύουν οι μήνες, ισχύει ή έχει αλλάξει κάτι? 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χθες γέννησε η αδερφή μου ! Και μπήκα το βράδυ, εχετε κάνει έναν χαμό κορίτσια μου!!!

Συγχαρητήρια σε όσες τα καταφέραται, εύχομαι μια τελειόμηνη κύηση και ένα τυχερό και υγιής μωράκι! 🤍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η flowerv είπε:

Χθες γέννησε η αδερφή μου ! Και μπήκα το βράδυ, εχετε κάνει έναν χαμό κορίτσια μου!!!

Συγχαρητήρια σε όσες τα καταφέραται, εύχομαι μια τελειόμηνη κύηση και ένα τυχερό και υγιής μωράκι! 🤍

Ευχαριστούμε πολύ 🩷🩷🩷

Κοίτα εφόσον σε είδε η Ζαιρα στην γυάλα της δεν γλιτώνεις χαχαχχαα 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η flowerv είπε:

@Παρασκευαιδου έχω πάθει πλάκα με την πάρτι σου..εχεις πέσει σε ολα μέσα! 

Μου έχεις δώσει προθεσμία Απρίλιο Μαΐο, κοντεύουν οι μήνες, ισχύει ή έχει αλλάξει κάτι? 🤣

Ισχυουν.. ετοιμάσου για πολλές επαφές.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...