Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάρτη που φέρνεις τους ανθούς, τα όμορφα λουλούδια, φέρε και στις κοιλίτσες μας όμορφα μπουμπουλούδια!🤰💝👶🏻🌼🍼


Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Κορίτσια όσον αφορά τα σημερινά τεστακια 15η ημέρα ... το ένα το έκανα με πρωινά ούρα (αν και δεν το προτιμούμε) και το άλλο το μεσημεράκι 1 και μισή

Τι λετε; πλησιάζω σιγά σιγά;

20240330_133210.jpg

Κορίτσι σε βρίσκω σούπερ κοντά στην ωορρηξία!! Αν σας βγει, κάντε και μια σπάτουλα σήμερα 🤞 καλή επιτυχία, εύχομαι να είναι το τυχερό σας 💞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια βγήκαν τώρα τα αποτελέσματα των βιοχημικών εξετάσεων κ η γλυκόζη νηστείας μου βγήκε πολύ χαμηλό 48 ενώ το όριο είναι 75. Για αυτό μάλλον ζαλίζομαι κ γενικά δεν νιώθω καλά θέλω να κοιμάμαι. Διάβασα ότι αυτό ισως είναι διαβήτης κύησης, το είχε κάποια κοπέλα κ τελικά απλά να έτυχε να είχε μια χαμηλή μέτρηση; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!

Είμαι σε μια κατάσταση σοκ/άρνησης 🤪 που λέτε είδα ένα όνειρο ότι έκανα τεστ και βγήκε θετικό και ήμασταν σ ένα παραλήρημα χαράς με το σύντροφό μου - ξύπνησα λοιπόν Μ ένα χαζό χαμόγελο και έτρεξα στο μπάνιο επειδή κατουριομουν λες κι είχα να πάω τουαλέτα απο προχθες 😅 

Ιδού τα αποτελέσματα του τέστ! Πώς σας φαίνεται; Εγώ την περίμενα πιο ροζ τη γραμμουλα και φοβάμαι μήπως είναι εξάτμισης 🤞🤞🤞 @Παρασκευαιδου Ζαΐρα μου τα φώτα σου 🙏

IMG_20240330_065650.jpg

IMG_20240330_064825.jpg

Είσαι έγκυος 🤰!! Θες να σου δείξω το δικό μου το πρώτο  της ίδιας εταιρίας?? 

Ορίστε κυρία μου το δικό μου ήταν έτσι...

Screenshot_2024-03-30-17-15-00-315_com.miui.gallery.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Είσαι έγκυος 🤰!! Θες να σου δείξω το δικό μου το πρώτο  της ίδιας εταιρίας?? 

Ορίστε κυρία μου το δικό μου ήταν έτσι...

Screenshot_2024-03-30-17-15-00-315_com.miui.gallery.jpg

Ζαΐρα μου πως και πως περιμενα την απάντηση σου και ήμουν σίγουρη ότι θα είχες την απάντηση που θα με καθυσηχαζε στο μανίκι σου ❤️❤️

Σας ευχαριστώ όλες, πραγματικά!

Έκανα και τώρα 2 τεστακια, μεσημεριανα ουρά, χωρίς να προσέχω ιδιαίτερα να μην πιω νερό κτλ. Νομίζω φαίνεται ένα τσιιιικ πιο έντονο το ροζ 🙏 λοιπόν κορίτσια μου, σε 3 φαρμακεία πήγα και predictor δεν είχαν, οπότε ξέπεσα στην ανάγκη του ηλεκτρονικού clearblue, όχι αυτό που λέει τις εβδομάδες, αλλά αυτό που και καλά είναι σούπερ ευαίσθητο (6 μέρες πριν την καθυστέρηση) και σου βγάζει συν ή πλην. Λέω να το κάνω αύριο αυτό με τα πρωινά.

 

IMG_20240330_161312.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Ζαΐρα μου πως και πως περιμενα την απάντηση σου και ήμουν σίγουρη ότι θα είχες την απάντηση που θα με ηρεμούσε στο μανίκι σου ❤️❤️

 

Έκανα και τώρα 2 τεστακια, μεσημεριανα ουρά χωρίς να προσέχω ιδιαίτερα να μην πιω νερό κτλ. Νομίζω φαίνεται ένα τσιιιικ πιο έντονο το ροζ 🙏 λοιπόν κορίτσια μου, σε 3 φαρμακεία πήγα και predictor δεν είχαν ποτέ ξέπεσα στην ανάγκη του ηλεκτρονικό clearblue, όχι αυτό που λέει τις εβδομάδες, αλλά αυτό που καλά είναι σούπερ ευαίσθητο και σου βγάζει συν ή πλην. Λέω να το κάνω αύριο αυτό με τα πρωινά.

 

IMG_20240330_161312.jpg

Εμένα μια χαρά μου φαίνονται!!! Με το καλό και στη χοριακή σου κούκλα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Ζαΐρα μου πως και πως περιμενα την απάντηση σου και ήμουν σίγουρη ότι θα είχες την απάντηση που θα με καθυσηχαζε στο μανίκι σου ❤️❤️

Σας ευχαριστώ όλες, πραγματικά!

Έκανα και τώρα 2 τεστακια, μεσημεριανα ουρά, χωρίς να προσέχω ιδιαίτερα να μην πιω νερό κτλ. Νομίζω φαίνεται ένα τσιιιικ πιο έντονο το ροζ 🙏 λοιπόν κορίτσια μου, σε 3 φαρμακεία πήγα και predictor δεν είχαν, οπότε ξέπεσα στην ανάγκη του ηλεκτρονικού clearblue, όχι αυτό που λέει τις εβδομάδες, αλλά αυτό που και καλά είναι σούπερ ευαίσθητο (6 μέρες πριν την καθυστέρηση) και σου βγάζει συν ή πλην. Λέω να το κάνω αύριο αυτό με τα πρωινά.

 

IMG_20240330_161312.jpg

Τι όμορφα τεστακια ❤️ περιμένουμε πως και πως νεότερα 🤞🤞🤞🤞

Γρήγορα να δούμε και τα δικά μας τεστακια οι υπόλοιπες 🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Ζαΐρα μου πως και πως περιμενα την απάντηση σου και ήμουν σίγουρη ότι θα είχες την απάντηση που θα με καθυσηχαζε στο μανίκι σου ❤️❤️

Σας ευχαριστώ όλες, πραγματικά!

Έκανα και τώρα 2 τεστακια, μεσημεριανα ουρά, χωρίς να προσέχω ιδιαίτερα να μην πιω νερό κτλ. Νομίζω φαίνεται ένα τσιιιικ πιο έντονο το ροζ 🙏 λοιπόν κορίτσια μου, σε 3 φαρμακεία πήγα και predictor δεν είχαν, οπότε ξέπεσα στην ανάγκη του ηλεκτρονικού clearblue, όχι αυτό που λέει τις εβδομάδες, αλλά αυτό που και καλά είναι σούπερ ευαίσθητο (6 μέρες πριν την καθυστέρηση) και σου βγάζει συν ή πλην. Λέω να το κάνω αύριο αυτό με τα πρωινά.

 

IMG_20240330_161312.jpg

Τέλεια τα τεστακια, ειδικά το πάνω φαίνεται καλά!❤️ Στείλε μας όταν κανεις και το clear blue :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elk είπε:

Αρα θεωρητικά είσαι 5 εβδομάδων αν είχες περίοδο 22/2…. 3-4/3 μάλλον δεν θα εκανες ωορρηξία θα ήταν πιο μετά 


Καλούς διπλασιασμούς σου εύχομαι 😊

 

Ναι ίσως..θα τα δούμε αυτά εν καιρω στον υπέρηχο..πάμε για την Δευτέρα τώρα αρχικά να διπλασιαστεί η χοριακη  🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

Ναι ίσως..θα τα δούμε αυτά εν καιρω στον υπέρηχο..πάμε για την Δευτέρα τώρα αρχικά να διπλασιαστεί η χοριακη  🙏🙏

Όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maria98 είπε:

Κορίτσια όσον αφορά τα σημερινά τεστακια 15η ημέρα ... το ένα το έκανα με πρωινά ούρα (αν και δεν το προτιμούμε) και το άλλο το μεσημεράκι 1 και μισή

Τι λετε; πλησιάζω σιγά σιγά;

20240330_133210.jpg

Πλησιάζεις αν όχι αυριο, μεθαύριο θα είναι θετικό.. Βουρ στον πατσά φιλεναδααααα😉😉😉

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Ζαΐρα μου πως και πως περιμενα την απάντηση σου και ήμουν σίγουρη ότι θα είχες την απάντηση που θα με καθυσηχαζε στο μανίκι σου ❤️❤️

Σας ευχαριστώ όλες, πραγματικά!

Έκανα και τώρα 2 τεστακια, μεσημεριανα ουρά, χωρίς να προσέχω ιδιαίτερα να μην πιω νερό κτλ. Νομίζω φαίνεται ένα τσιιιικ πιο έντονο το ροζ 🙏 λοιπόν κορίτσια μου, σε 3 φαρμακεία πήγα και predictor δεν είχαν, οπότε ξέπεσα στην ανάγκη του ηλεκτρονικού clearblue, όχι αυτό που λέει τις εβδομάδες, αλλά αυτό που και καλά είναι σούπερ ευαίσθητο (6 μέρες πριν την καθυστέρηση) και σου βγάζει συν ή πλην. Λέω να το κάνω αύριο αυτό με τα πρωινά.

 

IMG_20240330_161312.jpg

 Ωραιότατα θετικότατα τεστακια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια βγήκαν τώρα τα αποτελέσματα των βιοχημικών εξετάσεων κ η γλυκόζη νηστείας μου βγήκε πολύ χαμηλό 48 ενώ το όριο είναι 75. Για αυτό μάλλον ζαλίζομαι κ γενικά δεν νιώθω καλά θέλω να κοιμάμαι. Διάβασα ότι αυτό ισως είναι διαβήτης κύησης, το είχε κάποια κοπέλα κ τελικά απλά να έτυχε να είχε μια χαμηλή μέτρηση; 

Κορίτσι μου νομίζω και το πολύ χαμηλό είναι διαβήτης κύησης  όπως και το πιο ψηλό που έχω εγω.. εμένα ήταν 99 το νηστείας ενώ έπρεπε να είναι κάτω απο 95 

τωρα στην δίκη σου περίπτωση δεν ξέρω μάλλον καποια διατροφη θα θέλει αλλά κανε και έναν επανέλεγχο να σιγουρευτείς.. εγω θα ξανά πάω πάλι την Τετάρτη για επανέλεγχο ζαχαρου και ούρων 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η anna_30 είπε:

Ναι ποιος ξέρει..εύχομαι να ανεβεί η χοριακη για να δούμε σύντομα στον υπέρηχο τι γίνεται :) 

για το αίμα μου είπε ότι αν είναι λίγο ν μην πάρω κάτι..αν συνεχιστεί να πάρω 1 utrogestan το βράδυ..

Εχει συμβεί σε καμία να έχει αίμα και να σταματήσει χωρίς τα χάπια αυτά;

Εγω με το που είχα θετικη χοριακη πήρα αμεσως utrogestan 2 την μέρα επειδή ειχα και παλινδρόμηση… μέχρι την 7 εβδ ήμουν καθαρη δεν είχα τίποτα μετά ομως άρχισα να έχω  ανοιχτό καφέ υγρά από την 7 εβδομάδα μέχρι την 9 έβγαζα κάθε μέρα αλλά μόνο το πρωί μου αύξησε το χάπι σε 3 

Θυμάμαι η @Κατερίνα!!! ( είχα βάλει λαθος όνομα 😂) Είχε καφέ υγρά μερικές μερες δεν την έδωσε χάπι και σταμάτησαν από μόνο τους 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Ζαΐρα μου πως και πως περιμενα την απάντηση σου και ήμουν σίγουρη ότι θα είχες την απάντηση που θα με καθυσηχαζε στο μανίκι σου ❤️❤️

Σας ευχαριστώ όλες, πραγματικά!

Έκανα και τώρα 2 τεστακια, μεσημεριανα ουρά, χωρίς να προσέχω ιδιαίτερα να μην πιω νερό κτλ. Νομίζω φαίνεται ένα τσιιιικ πιο έντονο το ροζ 🙏 λοιπόν κορίτσια μου, σε 3 φαρμακεία πήγα και predictor δεν είχαν, οπότε ξέπεσα στην ανάγκη του ηλεκτρονικού clearblue, όχι αυτό που λέει τις εβδομάδες, αλλά αυτό που και καλά είναι σούπερ ευαίσθητο (6 μέρες πριν την καθυστέρηση) και σου βγάζει συν ή πλην. Λέω να το κάνω αύριο αυτό με τα πρωινά.

 

IMG_20240330_161312.jpg

Αυτά φαίνονται πιο καλά από το πρωί 🥳🥳🥳

δεν πειράζει αφού δεν βρήκες κανε αυτό και θα περιμένουμε να μας το στείλεις 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Κορίτσι μου νομίζω και το πολύ χαμηλό είναι διαβήτης κύησης  όπως και το πιο ψηλό που έχω εγω.. εμένα ήταν 99 το νηστείας ενώ έπρεπε να είναι κάτω απο 95 

τωρα στην δίκη σου περίπτωση δεν ξέρω μάλλον καποια διατροφη θα θέλει αλλά κανε και έναν επανέλεγχο να σιγουρευτείς.. εγω θα ξανά πάω πάλι την Τετάρτη για επανέλεγχο ζαχαρου και ούρων 

Κ εγώ το διάβασα αυτό με το διαβήτη κύησης, κ τώρα θα περιμένω τη γιατρο να μου πει τι να κάνουμε! Εγώ σκέφτηκα κ τις αναγούλες ισως π έχω δε ξέρω, δεν τρώω κ πολύ σωστά! Αγχώθηκα τώρα μέχρι να μου απαντήσει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Παρασκευαιδου ζαιρα μουυυυυυυυυ!!!!!!!!θα σε κάνω άγαλμα!!!εγώ περιμένω περίοδο 🤣🤣

8η ημέρα καθυστέρησης!!!!

IMG_20240330_194745.thumb.jpg.6fb6bb7d7c3712ea2c3f4badb27524a5.jpg

Πρέπει να έγινε αρκετά αργά η ωορρηξία γιατί είναι αχνή ακόμα....🤪🤪🤪🤪

Δεν το πίστευα ότι θα βγει θετικό!!!

Αυτό είναι το predictor early

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Παρασκευαιδου ζαιρα μουυυυυυυυυ!!!!!!!!θα σε κάνω άγαλμα!!!εγώ περιμένω περίοδο 🤣🤣

8η ημέρα καθυστέρησης!!!!

IMG_20240330_194745.thumb.jpg.6fb6bb7d7c3712ea2c3f4badb27524a5.jpg

Πρέπει να έγινε αρκετά αργά η ωορρηξία γιατί είναι αχνή ακόμα....🤪🤪🤪🤪

Δεν το πίστευα ότι θα βγει θετικό!!!

Αυτό είναι το predictor early

Τρέλανε μας βρε αγάπηηηηη ❤️❤️❤️ δε το πιστεύω, είμαστε όλες μαζί με @anna_30, @Demisar 🙏🤞🤰🏼🌱

Στο 90' ο Μάρτης χτύπησε κόκκινα 🤪🥳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Diwni είπε:

@Θέτις Κ. κορίτσι μου είναι ξεκαθαρο θετικα. Συγχαρητήρια! Μια τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι και ενα γερο μωρο!

 

στις πριν 45 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Πλησιάζεις αν όχι αυριο, μεθαύριο θα είναι θετικό.. Βουρ στον πατσά φιλεναδααααα😉😉😉

 Ωραιότατα θετικότατα τεστακια!!!!

 

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Αυτά φαίνονται πιο καλά από το πρωί 🥳🥳🥳

δεν πειράζει αφού δεν βρήκες κανε αυτό και θα περιμένουμε να μας το στείλεις 😊

Ευχαριστώ κορίτσια μου, θα σας στείλω όταν κάνω και το ψηφιακό 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κ εγώ το διάβασα αυτό με το διαβήτη κύησης, κ τώρα θα περιμένω τη γιατρο να μου πει τι να κάνουμε! Εγώ σκέφτηκα κ τις αναγούλες ισως π έχω δε ξέρω, δεν τρώω κ πολύ σωστά! Αγχώθηκα τώρα μέχρι να μου απαντήσει 

Εγω όταν είχα τους εμετούς ήταν πιο χαμηλά μετά που σταμάτησαν μου ανέβηκε 🤷‍♀️

Στείλε μας τα νέα σου από την γιατρό λογικό που αγχώθηκες και εγω όταν ειδα ότι έχω πάλι τα ίδια με έπιασε άγχος πως θα πάει ξανά όλο αυτό 😤

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Παρασκευαιδου ζαιρα μουυυυυυυυυ!!!!!!!!θα σε κάνω άγαλμα!!!εγώ περιμένω περίοδο 🤣🤣

8η ημέρα καθυστέρησης!!!!

IMG_20240330_194745.thumb.jpg.6fb6bb7d7c3712ea2c3f4badb27524a5.jpg

Πρέπει να έγινε αρκετά αργά η ωορρηξία γιατί είναι αχνή ακόμα....🤪🤪🤪🤪

Δεν το πίστευα ότι θα βγει θετικό!!!

Αυτό είναι το predictor early

Μακάρι βρε κορίτσι μου φαίνεται να έχει χρώμα η γραμμή το εκανες τώρα ελπίζω να έχεις και άλλο τεστ να κανείς το πρωί με τα πρωινά ουρά 😊 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Τρέλανε μας βρε αγάπηηηηη ❤️❤️❤️ δε το πιστεύω, είμαστε όλες μαζί με @anna_30, @Demisar 🙏🤞🤰🏼🌱

Στο 90' ο Μάρτης χτύπησε κόκκινα 🤪🥳

Δεν το πιστεύωωωωωωωωωωωω🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳

Τελειαααααα θα έχουμε παρεούλα η μία την άλλη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Elk είπε:

Μακάρι βρε κορίτσι μου φαίνεται να έχει χρώμα η γραμμή το εκανες τώρα ελπίζω να έχεις και άλλο τεστ να κανείς το πρωί με τα πρωινά ουρά 😊 

Η φάση είναι ότι δεν πήρα άλλο γιατί ήμουν σίγουρη ότι θα βγει αρνητικό 🤣🤣🤣🤣🤣

Δεν ξαναείχα ποτέ άλλοτε τέτοια καθυστέρηση για αυτό το παίρνω ως δεδομένο ότι είμαι έγκυος 🤰🏼!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Η φάση είναι ότι δεν πήρα άλλο γιατί ήμουν σίγουρη ότι θα βγει αρνητικό 🤣🤣🤣🤣🤣

Δεν ξαναείχα ποτέ άλλοτε τέτοια καθυστέρηση για αυτό το παίρνω ως δεδομένο ότι είμαι έγκυος 🤰🏼!!!!! 

Πάμε όλες χοριακη Δευτέρα 💃💃💃💃 @Kate1992 περιμένουμε και τα δικά σου νέα αύριο 🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η anna_30 είπε:

Ναι ποιος ξέρει..εύχομαι να ανεβεί η χοριακη για να δούμε σύντομα στον υπέρηχο τι γίνεται :) 

για το αίμα μου είπε ότι αν είναι λίγο ν μην πάρω κάτι..αν συνεχιστεί να πάρω 1 utrogestan το βράδυ..

Εχει συμβεί σε καμία να έχει αίμα και να σταματήσει χωρίς τα χάπια αυτά;

Ναι κορίτσι μου εγώ είχα καφέ πολύ ανοιχτό όμως, όχι αίμα κόκκινο, συνολικά 1 βδομάδα αν θυμάμαι καλά, δεν μου έδωσε τπτ ο γιατρός και σταμάτησαν μόνα τους δεν υπήρχε κάποιο θέμα που το δημιουργούσε από τον υπέρηχο που είχαμε κάνει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Η φάση είναι ότι δεν πήρα άλλο γιατί ήμουν σίγουρη ότι θα βγει αρνητικό 🤣🤣🤣🤣🤣

Δεν ξαναείχα ποτέ άλλοτε τέτοια καθυστέρηση για αυτό το παίρνω ως δεδομένο ότι είμαι έγκυος 🤰🏼!!!!! 

Εύχομαι την Δευτέρα ένα μεγαλο νούμερο στην χοριακη 🙏😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...