Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάρτη που φέρνεις τους ανθούς, τα όμορφα λουλούδια, φέρε και στις κοιλίτσες μας όμορφα μπουμπουλούδια!🤰💝👶🏻🌼🍼


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!

Είμαι σε μια κατάσταση σοκ/άρνησης 🤪 που λέτε είδα ένα όνειρο ότι έκανα τεστ και βγήκε θετικό και ήμασταν σ ένα παραλήρημα χαράς με το σύντροφό μου - ξύπνησα λοιπόν Μ ένα χαζό χαμόγελο και έτρεξα στο μπάνιο επειδή κατουριομουν λες κι είχα να πάω τουαλέτα απο προχθες 😅 

Ιδού τα αποτελέσματα του τέστ! Πώς σας φαίνεται; Εγώ την περίμενα πιο ροζ τη γραμμουλα και φοβάμαι μήπως είναι εξάτμισης 🤞🤞🤞 @Παρασκευαιδου Ζαΐρα μου τα φώτα σου 🙏

IMG_20240330_065650.jpg

IMG_20240330_064825.jpg

@Θέτις Κ. μ κ μένα θετικό μ φαίνεται! Κάνε κ άλλο ένα πρώιμης ανίχνευσης για ν σαι σίγουρη και Δευτέρα βουρ για χοριακη!!! 🙏🙏🙏 να πάνε όλα καλά!!! 
 

@Demisarμου μην απογοητεύεσαι!!! Ακόλουθα τις οδηγίες τ γιατρού κατι παραπάνω θ ξέρει , χάιδεψε την κοιλιτσα σ και θα πάνε όλα καλά!!!!! 🙏❤️

@annie δν μπορώ ν δω καθαρά τη γραμμή ! Αλλά είσαι πολύ νωρίς ακόμα μαρη!!!! Κάνε κ τις επόμενες μέρες και ευχομαι ν γίνει ροζουλι η γραμμουλα!! 
 

@Mpourmpoulo κορίτσι μ γλυκό άκου τι λέει η καρδιά σ και μόνο αυτή! Το ενστικτο σ! Το ενστικτο της μανούλας δν κάνει ποτέ λάθος!!!! Σ στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά και όλη μ τη θετική ενέργεια!!! Εγώ πιστεύω πολύ πάντως σε αυτό το σποράκι!!! Απλα ξεκίνησε να σε ταλαιπωρεί από τώρα γ ν δεις τη γλυκά 😂❤️🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κοριτσιαααα❤️

πηγα για χοριακη το πρωί..το μεσημέρι θα έχω τα αποτελεσματα! Μιλησα με την γυναικολόγο μου για το αίμα και είπε να βγει πρώτα η χοριακη και μετά να δούμε τι θα κάνουμε..όποτε αναμένω 🤞

μπόνους περιόδου δεν έχω..ελάχιστες στιγμές κάποιες σουβλιες η ένα βάρος..το αίμα το έχω στο σκουπισμα και καμία φορά στην ούρηση φεύγει και αίμα..ελπίζω ν πάνε όλα καλά γιατί ανησυχώ 🫣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η anna_30 είπε:

Καλημερα κοριτσιαααα❤️

πηγα για χοριακη το πρωί..το μεσημέρι θα έχω τα αποτελεσματα! Μιλησα με την γυναικολόγο μου για το αίμα και είπε να βγει πρώτα η χοριακη και μετά να δούμε τι θα κάνουμε..όποτε αναμένω 🤞

μπόνους περιόδου δεν έχω..ελάχιστες στιγμές κάποιες σουβλιες η ένα βάρος..το αίμα το έχω στο σκουπισμα και καμία φορά στην ούρηση φεύγει και αίμα..ελπίζω ν πάνε όλα καλά γιατί ανησυχώ 🫣

Πρέπει οπωσδήποτε να πάρεις προγεστερόνη...μην το αφήσεις έτσι...καλά αποτελέσματα 🙏😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

Καλημερα κοριτσιαααα❤️

πηγα για χοριακη το πρωί..το μεσημέρι θα έχω τα αποτελεσματα! Μιλησα με την γυναικολόγο μου για το αίμα και είπε να βγει πρώτα η χοριακη και μετά να δούμε τι θα κάνουμε..όποτε αναμένω 🤞

μπόνους περιόδου δεν έχω..ελάχιστες στιγμές κάποιες σουβλιες η ένα βάρος..το αίμα το έχω στο σκουπισμα και καμία φορά στην ούρηση φεύγει και αίμα..ελπίζω ν πάνε όλα καλά γιατί ανησυχώ 🫣

Σου εύχομαι να πάνε όλα ΥΠΕΡΟΧΑ! Περιμένουμε νέα σου! Η χοριακή σου θα είναι υψηλή, είμαι σίγουρη! Όσο για το αιματάκι, η γιατρός σου θα σε καθοδηγήσει. Μάλλον θα σου δώσει προγεστερόνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Demisar είπε:

Καλημέρα κορίτσια,

Ούτε κι εγώ έχω πολύ καλά νέα. Η 2η χοριακή βγήκε 180. Ανέβηκε περίπου 40%.☹️ Η προγεστερόνη μου βέβαια είναι 16, που είναι καλή. Η γιατρός μου είπε να επαναλάβω χοριακή κ προγεστερόνη την Δευτέρα και να πάω να με δει 8/4. Διαβάζω διάφορα εδώ μέσα και φοβάμαι . Κ΄άποια με ανάλογη εμπειρία; Εντωμετξύ αγχώνομαι παραπάνω γιατί έχω αρκετά πονάκια περιόδου. Θα σκάσω μέχρι την Δευτέρα....

Εύχομαι να πάνε όλα καλά 🙏🙏🙏 καταλαβαίνω την αγωνία σου...μακάρι να έχεις μεγάλο νούμερο την Δευτέρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Εύχομαι να πάνε όλα καλά 🙏🙏🙏 καταλαβαίνω την αγωνία σου...μακάρι να έχεις μεγάλο νούμερο την Δευτέρα!!

Μακάρι κορίτσι μου! Προσπαθώ να μείνω θετική...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Demisar είπε:

Σου εύχομαι να πάνε όλα ΥΠΕΡΟΧΑ! Περιμένουμε νέα σου! Η χοριακή σου θα είναι υψηλή, είμαι σίγουρη! Όσο για το αιματάκι, η γιατρός σου θα σε καθοδηγήσει. Μάλλον θα σου δώσει προγεστερόνη!

Και σε εσένα εύχομαι μια υψηλή χοριακη την Δευτέρα ❤️ υπομονή κοπέλα μου και αισιοδοξία! Δεν μπορούμε ν κάνουμε τίποτα άλλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

Και σε εσένα εύχομαι μια υψηλή χοριακη την Δευτέρα ❤️ υπομονή κοπέλα μου και αισιοδοξία! Δεν μπορούμε ν κάνουμε τίποτα άλλο!

Ναι ακριβώς.... Μακάρι να μας πάνε όλα καλά! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!

Είμαι σε μια κατάσταση σοκ/άρνησης 🤪 που λέτε είδα ένα όνειρο ότι έκανα τεστ και βγήκε θετικό και ήμασταν σ ένα παραλήρημα χαράς με το σύντροφό μου - ξύπνησα λοιπόν Μ ένα χαζό χαμόγελο και έτρεξα στο μπάνιο επειδή κατουριομουν λες κι είχα να πάω τουαλέτα απο προχθες 😅 

Ιδού τα αποτελέσματα του τέστ! Πώς σας φαίνεται; Εγώ την περίμενα πιο ροζ τη γραμμουλα και φοβάμαι μήπως είναι εξάτμισης 🤞🤞🤞 @Παρασκευαιδου Ζαΐρα μου τα φώτα σου 🙏

IMG_20240330_065650.jpg

IMG_20240330_064825.jpg

Συγχαρητηρια κοπέλα μουυυυ💜 εγώ δεν την βλέπω για εξάτμισης..

παρε και ένα predictor να κανεις..και μακριά από clear blue..με έχει κάψει.. 

περιμενουμε νέα σου 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Το βλέπω και το δικό σου, ναι! Από πάνω προς τα κάτω φαίνεται πιο έντονη η σκιά - ελπίζω να εξελιχθεί σε ροζ γραμμουλα κορίτσι μου 🙏💞

Θα ψάξω κι εγώ το predictor early αν είναι αφού το προτείνετε κορίτσια. Αυτή τη μάρκα που έχω είναι καλή για τεστ ωορρηξίας αλλά για εγκυμοσύνης δε ξέρω διότι δεν έχω εμπειρία (τλχ μέχρι τώρα!)😅 

 

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Κορίτσι μου δεν βλέπω κάτι με χρώμα μάλλον για εξατμίσεις την βλέπω αλλά επειδή είναι και νωρίς μην χανεις τις ελπιδες σου 8 ημέρα μετά είναι νωρίς  πια τεστ κανείς ; 

 

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

@Θέτις Κ. μ κ μένα θετικό μ φαίνεται! Κάνε κ άλλο ένα πρώιμης ανίχνευσης για ν σαι σίγουρη και Δευτέρα βουρ για χοριακη!!! 🙏🙏🙏 να πάνε όλα καλά!!! 
 

@Demisarμου μην απογοητεύεσαι!!! Ακόλουθα τις οδηγίες τ γιατρού κατι παραπάνω θ ξέρει , χάιδεψε την κοιλιτσα σ και θα πάνε όλα καλά!!!!! 🙏❤️

@annie δν μπορώ ν δω καθαρά τη γραμμή ! Αλλά είσαι πολύ νωρίς ακόμα μαρη!!!! Κάνε κ τις επόμενες μέρες και ευχομαι ν γίνει ροζουλι η γραμμουλα!! 
 

@Mpourmpoulo κορίτσι μ γλυκό άκου τι λέει η καρδιά σ και μόνο αυτή! Το ενστικτο σ! Το ενστικτο της μανούλας δν κάνει ποτέ λάθος!!!! Σ στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά και όλη μ τη θετική ενέργεια!!! Εγώ πιστεύω πολύ πάντως σε αυτό το σποράκι!!! Απλα ξεκίνησε να σε ταλαιπωρεί από τώρα γ ν δεις τη γλυκά 😂❤️🙏

Μωρε κ γω δεν ξέρω τι βλέπω.. Θα κάνω κ αύριο κ βλέπουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Δυστυχώς κοριτσια τα νέα από τον δεύτερο εμβρυομητρικο ήταν χάλια και πιο χάλια δεν γινετε ! Μπυ είπε ότι το μωρο έχει θέμα και η μέτρηση που μου έκανε είχε τεράστια απόκλιση με την χθεσινη του γυναικολόγου μου και του εμβρυομητρικου που με έστειλε ο γυναικολόγος μου ! Μέτρηση του γυναικολόγου μου χθες (2,85 mm) μετρηση του εμβρυομητρικου που με έστειλε ο γυναικολόγος μου (2,93mm)  και μετρηση του δεύτερου  που πήγα εγώ (4.20mm) όπου μου είπε ότι το μωρο έχει πρόβλημα και ότι η καρδιά θα σταματήσει και αν δεν σταματήσει είναι σίγουρος ότι η αυχενική θα βγει χάλια και αν κάνω και τροφοβλαστη θα βγει προβληματική! Με παρότρυνε να κάνω απόξεση όσο πιο νωρίς γινετε και ότι δεν υπάρχουν ελπίδες ! Επίσης αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν η μεγάλη απόκλιση στα χιλιοστά από τους προηγούμενους αλλά και ότι μου έκανε ενδοκοιλιακο υπερυχο και όχι ενδοκολπικο όπως ο Δικος μου γιατρός και ο εμβρυομητρικος του! Πήρα αμέσως το γιατρό μου και του είπα ότι πήρα κιαλλη γνώμη και μου είπε όλα αυτά ! Ο γιατρός μου λοιπόν μου είπε ότι δεν σκοτώνει ενώ μωρο με καρδιακό παλμό και ότι είναι νωρίς να αξιολογήσει την αύξηση αυτή που υπάρχει στο υγρό ! Μου είπε να με δει την άλλη Δευτέρα αν όλα βαίνουν καλώς για να δούμε αν το υγρό μειώθηκε και αν υπάρχει καρδιακός παλμός και σε δυόμιση βδομάδας να κάνουμε αυχενική και αν είναι ανεβασμένη να κάνουμε τροφοβλαστη όπου αν η τροφοβλαστη βγει προβληματική να πάμε σε απόξεση! Ο εμβρυομητρικος του γιατρού μου μου είπε ότι έχει δει αρκετές περιπτώσεις σε αυτές τις εβδομάδες πριν την αυχενική να είναι αυξημενο το υγρό και μέχρι την αυχενική να έχει μειωθεί , επίσης μου είπε ότι έχει δει και πολλές περιπτώσεις η αυχενική να είναι ανεβασμένη και κάνοντας τροφοβλαστη το μωρο να μην είχε κάποιο σύνδρομο ! 
εχω το ελαθειιιι και εγώ και ο σύντροφος  και μάλιστα  λιποθύμησα μετά την επίσκεψη από τον δεύτερο εμβρυομητρικο 😢

αποφασίσαμε λοιπόν με τον σύντροφο να περιμενουμε και να μην πάρουμε μια απόφαση την οποία θα σκεφτόμαστε όλοι μας την ζωή! Σας μαύρισα το ξερω και συγνώμη 😢

Να περιμένετε κοριτσάκι μου, πιθανόν όπως σου είπε ο πρώτος εμβρυολογος μέχρι να έρθει η ώρα της κανονικής αυχενικής να έχει μειωθεί, αλλά αν κ όχι κάνε μια αμνιοπαρακεντιση να είστε 100% σίγουροι! Εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα καλά και στο τέλος να πάρετε μια βαθιά ανάσα ανακούφισης!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Χοριακη δε μπορώ να κάνω σήμερα περιμένω κόσμο. Θα κάνω ένα τεστ κ αύριο κ αν δείξει Δευτέρα βουρ για χοριακη!!

Δε φαίνεται στη φωτό γι αυτό λέω μήπως κάνουν πουλάκια τα μάτια μου ή είναι εξαχνωσης.. Σας ανεβάζω μια μπας κ δείτε. Θα σας βγάλω τα μάτια..🤣🤣🤣

IMG_6190.jpeg

Κορίτσια τι χαμός έχετε κανει; χαίρομαι πολύ για σας🥰 @annie!μου κάτι σαν να βλέπω, νομίζω σε μερικές μέρες θα φανεί ξεκάθαρα🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

@Θέτις Κ. μ κ μένα θετικό μ φαίνεται! Κάνε κ άλλο ένα πρώιμης ανίχνευσης για ν σαι σίγουρη και Δευτέρα βουρ για χοριακη!!! 🙏🙏🙏 να πάνε όλα καλά!!! 
 

@Demisarμου μην απογοητεύεσαι!!! Ακόλουθα τις οδηγίες τ γιατρού κατι παραπάνω θ ξέρει , χάιδεψε την κοιλιτσα σ και θα πάνε όλα καλά!!!!! 🙏❤️

@annie δν μπορώ ν δω καθαρά τη γραμμή ! Αλλά είσαι πολύ νωρίς ακόμα μαρη!!!! Κάνε κ τις επόμενες μέρες και ευχομαι ν γίνει ροζουλι η γραμμουλα!! 
 

@Mpourmpoulo κορίτσι μ γλυκό άκου τι λέει η καρδιά σ και μόνο αυτή! Το ενστικτο σ! Το ενστικτο της μανούλας δν κάνει ποτέ λάθος!!!! Σ στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά και όλη μ τη θετική ενέργεια!!! Εγώ πιστεύω πολύ πάντως σε αυτό το σποράκι!!! Απλα ξεκίνησε να σε ταλαιπωρεί από τώρα γ ν δεις τη γλυκά 😂❤️🙏

 

στις πριν 18 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

Συγχαρητηρια κοπέλα μουυυυ💜 εγώ δεν την βλέπω για εξάτμισης..

παρε και ένα predictor να κανεις..και μακριά από clear blue..με έχει κάψει.. 

περιμενουμε νέα σου 🥰

Ευχαριστώ κορίτσια μου ❤️ αχ αν δεν είχα κι εσάς, ακόμα στην άρνηση θα μουν 😅

Ψάχνω το predictor, ευτυχώς υπάρχει ονλαιν αλλά θα πάρω τα φαρμακεία σβαρνα να δω αν μπορώ να το αγοράσω σήμερα κιόλας. Παράνοια 🤪 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

@anna_30 να το και το δεύτερο τεστ που ήρθε από τα άγραφα!!!😂😂 να νομίζεις ότι έχεις ωορρηξια και ν έχεις σποράκι🙏🙏❤️❤️❤️ συγχαρητήρια κοριτσάρα μ!!! Ευχομαι μια καλη και τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!! 
 

αυτος ο μήνας μ φαίνεται θ κλείσει με τα πιο περίεργα τεστ εγκυμοσύνης 🙏❤️🙏❤️

Μέχρι τώρα όλα τα κουλα με είχαν βρει..η εγκυμοσύνη δεν θα ήταν έτσι; 😂 μ αρέσει που μέτραγα τις γόνιμες 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!

Είμαι σε μια κατάσταση σοκ/άρνησης 🤪 που λέτε είδα ένα όνειρο ότι έκανα τεστ και βγήκε θετικό και ήμασταν σ ένα παραλήρημα χαράς με το σύντροφό μου - ξύπνησα λοιπόν Μ ένα χαζό χαμόγελο και έτρεξα στο μπάνιο επειδή κατουριομουν λες κι είχα να πάω τουαλέτα απο προχθες 😅 

Ιδού τα αποτελέσματα του τέστ! Πώς σας φαίνεται; Εγώ την περίμενα πιο ροζ τη γραμμουλα και φοβάμαι μήπως είναι εξάτμισης 🤞🤞🤞 @Παρασκευαιδου Ζαΐρα μου τα φώτα σου 🙏

IMG_20240330_065650.jpg

IMG_20240330_064825.jpg

Συγχαρητήρια!!!! Είσαι εγκυουλα!!!! Είναι ροζ η γραμμή!!!! Πωπω τέλεια πάει αυτος ο μηνας!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Συγχαρητήρια!!!! Είσαι εγκυουλα!!!! Είναι ροζ η γραμμή!!!! Πωπω τέλεια πάει αυτος ο μηνας!!! 

Σ ευχαριστώ κορίτσι μου ❤️ ελπίζω να πάει καλά 🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anna_30 είπε:

Καλημερα κοριτσιαααα❤️

πηγα για χοριακη το πρωί..το μεσημέρι θα έχω τα αποτελεσματα! Μιλησα με την γυναικολόγο μου για το αίμα και είπε να βγει πρώτα η χοριακη και μετά να δούμε τι θα κάνουμε..όποτε αναμένω 🤞

μπόνους περιόδου δεν έχω..ελάχιστες στιγμές κάποιες σουβλιες η ένα βάρος..το αίμα το έχω στο σκουπισμα και καμία φορά στην ούρηση φεύγει και αίμα..ελπίζω ν πάνε όλα καλά γιατί ανησυχώ 🫣

Όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου συγχαρητήρια!!! Περιμένουμε νέα σου!!!

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

 

Ευχαριστώ κορίτσια μου ❤️ αχ αν δεν είχα κι εσάς, ακόμα στην άρνηση θα μουν 😅

Ψάχνω το predictor, ευτυχώς υπάρχει ονλαιν αλλά θα πάρω τα φαρμακεία σβαρνα να δω αν μπορώ να το αγοράσω σήμερα κιόλας. Παράνοια 🤪 

Ψάξε ψάξε σίγουρα θα βγει κ αυτό θετικό!!! Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mpourmpoulo μου δεν υπάρχουν λόγια καταλαβαίνω το άγχος σου... Εύχομαι να πάνε όλα καλά... Λίγο υπομονή μέχρι να ξαναπάς για υπέρηχο κ εύχομαι να έχει φύγει αυτό που βλέπουν κ να προχωρήσει καλά η εγκυμοσύνη σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κορίτσια τι χαμός έχετε κανει; χαίρομαι πολύ για σας🥰 @annie!μου κάτι σαν να βλέπω, νομίζω σε μερικές μέρες θα φανεί ξεκάθαρα🙏🙏

Μακάρι 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anna_30 είπε:

Καλημερα κοριτσιαααα❤️

πηγα για χοριακη το πρωί..το μεσημέρι θα έχω τα αποτελεσματα! Μιλησα με την γυναικολόγο μου για το αίμα και είπε να βγει πρώτα η χοριακη και μετά να δούμε τι θα κάνουμε..όποτε αναμένω 🤞

μπόνους περιόδου δεν έχω..ελάχιστες στιγμές κάποιες σουβλιες η ένα βάρος..το αίμα το έχω στο σκουπισμα και καμία φορά στην ούρηση φεύγει και αίμα..ελπίζω ν πάνε όλα καλά γιατί ανησυχώ 🫣

Περιμένουμε νέα από την χοριακη σου εύχομαι ένα μεγάλο νούμερο να μας στείλεις τα νέα σου 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annie! είπε:

Χοριακη δε μπορώ να κάνω σήμερα περιμένω κόσμο. Θα κάνω ένα τεστ κ αύριο κ αν δείξει Δευτέρα βουρ για χοριακη!!

Δε φαίνεται στη φωτό γι αυτό λέω μήπως κάνουν πουλάκια τα μάτια μου ή είναι εξαχνωσης.. Σας ανεβάζω μια μπας κ δείτε. Θα σας βγάλω τα μάτια..🤣🤣🤣

IMG_6190.jpeg

Κορίτσι μου νομίζω ότι βλέπω την γραμμουλα 🥰 το βλέπω θετικό!! Για 8η μέρα θεωρώ ότι είναι πολύ καλό που φαίνεται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mpourmpouloμου, πραγματικά το μόνο που μπορώ να σου πω είναι να ακολουθήσεις τις οδηγίες του δικού σου γιατρού. Έχε πίστη αγάπη μου. Εγώ πιστεύω σε αυτό το σποράκι!!! Έχεις όλη τη θετική μου ενέργεια και μια μεγάλη αγκαλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσι μου νομίζω ότι βλέπω την γραμμουλα 🥰 το βλέπω θετικό!! Για 8η μέρα θεωρώ ότι είναι πολύ καλό που φαίνεται!!!

Εγώ παντως ξεκίνησα το φυλλικό οξύ καλού κακού.. Μακάρι Παναγία μου!!! Εσυ σε τι φάση είσαι τώρα κορίτσι μου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Εγώ παντως ξεκίνησα το φυλλικό οξύ καλού κακού.. Μακάρι Παναγία μου!!! Εσυ σε τι φάση είσαι τώρα κορίτσι μου;

Καλά έκανες!!! Ένας γυναικολόγος μου έλεγε μετά την ωορρηξία αν θέλω να παίρνω κάθε μέρα φολικό ότι δεν υπάρχει πρόβλημα κ εσύ που είδες αυτή τη γραμμή καλά έκανες κ ξεκίνησες κ εγώ το ίδιο θα έκανα! Εγώ θα κάνω ωοληψια σε λίγες μέρες κ πάλι από την αρχή... Απλά κάνω σε φυσικό κύκλο να πάρω λίγα κ ίσως πιο ποιοτικά... Θα δείξει 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...