Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάρτη που φέρνεις τους ανθούς, τα όμορφα λουλούδια, φέρε και στις κοιλίτσες μας όμορφα μπουμπουλούδια!🤰💝👶🏻🌼🍼


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Naty_ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Να σας πω κι εγώ εδώ τον "πόνο μου" ! 

Τον Νοέμβρη είχα αποβολή, εδώ και 2 μήνες αρχίσαμε συνειδητά τις προσπάθειες και πάλι. Τις τελευταίες δύο φορές μετά την απόξεση μου ήρθε στις 26 μέρες περίοδος. (Πάνω κάτω έχω κύκλο 26-28).  Τώρα βρίσκομαι στην 29η μέρα του κύκλου και είχαμε επαφές στις γόνιμες μέρες πριν την ωορρηξία. Οπότε, έχω γύρω στις 1-2 μέρες καθυστέρηση, εκτός κι αν έγινε αργότερα η ωορρηξία μου οπότε ακόμη δεν έχω καθυστέρηση!

Σήμερα έκανα ενα τεστ και μία εξέταση με αίμα για χοριακή, αρνητικά και τα δύο. Για κάποιο λόγο όμως δεν έχω πειστεί! Εκτός κι αν είναι η επιθυμία μου τόσο έντονη, τι να πω. Νιώθω πολύ ήπια τραβήγματα στην κοιλιά, διαφορετικά από αυτά της περιόδου, πρήξιμο, πόνο στη μέση, ξυπνάω μέσα στη νύχτα και έχω έντονα όνειρα και σήμερα παρατηρώ μεταλλική γεύση στο στόμα μου. Το στήθος ακόμη δεν το νιώθω πρησμένο.

Είπα θα περιμένω μέχρι την επόμενη εβδομάδα για να κάνω ξανά τεστ, εκτός κι αν έρθει η περίοδος. 

Τι λέτε εσείς; Είχατε ανάλογη εμπειρία με αρνητικά τεστ-χοριακή και τελικά να υπήρχε εγκυμοσύνη; Νιώθω περίεργα είναι η αλήθεια, ελπίζω απλά να είναι νωρίς και να μην έδειξαν ακομη!

🙏

Προσωπικά δε μου έχει συμβεί ποτε αλλά είναι πολλά κορίτσια εδώ που είχαν καθυστερημένη σύλληψη!! Και από τη στιγμή που δεν ξέρεις ποτε ακριβώς έκανες ωορρηξία όλα είναι πιθανά. Ελπίζω να μη σου έρθει !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου δεν έχω διαβάσει τα μνματα σας αλλά είμαι πολύ στεναχωρημένη και όλη μέρα κλαιω! Πήγα χθες στο γιατρό και στον υπερηχο είδε αυξημένο υγρό στον αυχένα ! Με έστειλε το πρωί σε έμβρυο μητρικό όπου και αυτός μου είπε ότι είναι αυξημένο 2,9 χιλιοστά αλλά έχει δει πολλές τέτοιες περιπτώσεις όπου στην πορεια μειωνόταν σε φυσιολογικές τιμές ! Μου είπε σε δυόμιση εβδομάδες επανέλεγχο με αυχενική διαφάνεια και αν συνεχίσει να είναι αυξημένο θα κάνουμε ( βιοψία τροφοβλαστη ή αμνιο) για χρωμοσομικες ανώμαλιες! Ενδιάμεσα από τις 2μιση εβδομάδες θα πάω και στον γιατρό μου για να δούμε αν μειώθηκε το υγρό και να ακούσουμε πάλι την καρδουλα ! Επίσης σήμερα έκλεισα για δεύτερη γνώμη και σε έναν άλλον έμβρυο μητρικό ! Έχω στεναχωρηθεί παρά πολύ 😢😢😢

διαβαζω διαφορα για σύνδρομα λόγω αυξημένου αυχενικού υγρου( αυχενική διαφάνεια) και έχω τρελαθεί!

Κορίτσι μου υπομονή και ψυχραιμία..μην διαβάζεις σε παρακαλώ στο Ίντερνετ διαφορα..η κάθε περίπτωση είναι διαφορετική..Παρε όσες γνώμες θέλεις..όσες χρειαστούν για να ηρεμήσεις εσυ..

ευχομαι να πάνε όλα καλά, που είμαι σίγουρη ότι είναι και το σποράκι θα είναι γερο ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Naty_ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Να σας πω κι εγώ εδώ τον "πόνο μου" ! 

Τον Νοέμβρη είχα αποβολή, εδώ και 2 μήνες αρχίσαμε συνειδητά τις προσπάθειες και πάλι. Τις τελευταίες δύο φορές μετά την απόξεση μου ήρθε στις 26 μέρες περίοδος. (Πάνω κάτω έχω κύκλο 26-28).  Τώρα βρίσκομαι στην 29η μέρα του κύκλου και είχαμε επαφές στις γόνιμες μέρες πριν την ωορρηξία. Οπότε, έχω γύρω στις 1-2 μέρες καθυστέρηση, εκτός κι αν έγινε αργότερα η ωορρηξία μου οπότε ακόμη δεν έχω καθυστέρηση!

Σήμερα έκανα ενα τεστ και μία εξέταση με αίμα για χοριακή, αρνητικά και τα δύο. Για κάποιο λόγο όμως δεν έχω πειστεί! Εκτός κι αν είναι η επιθυμία μου τόσο έντονη, τι να πω. Νιώθω πολύ ήπια τραβήγματα στην κοιλιά, διαφορετικά από αυτά της περιόδου, πρήξιμο, πόνο στη μέση, ξυπνάω μέσα στη νύχτα και έχω έντονα όνειρα και σήμερα παρατηρώ μεταλλική γεύση στο στόμα μου. Το στήθος ακόμη δεν το νιώθω πρησμένο.

Είπα θα περιμένω μέχρι την επόμενη εβδομάδα για να κάνω ξανά τεστ, εκτός κι αν έρθει η περίοδος. 

Τι λέτε εσείς; Είχατε ανάλογη εμπειρία με αρνητικά τεστ-χοριακή και τελικά να υπήρχε εγκυμοσύνη; Νιώθω περίεργα είναι η αλήθεια, ελπίζω απλά να είναι νωρίς και να μην έδειξαν ακομη!

🙏

Κορίτσι μου, κατ' αρχάς λυπάμαι για την αποβολή σου. Το έχω περάσει και ξέρω... Τώρα για την πιθανότητα καθυστερημένης σύλληψης δεν ξέρω τι να σου πω... Έχω διαβάσει ότι υπάρχει πιθανότητα, ειδικά μετά απο αποβολή, που απορυθμίζεται ο οργανισμός γενικά... Περίμενε όντως 1-2 μέρες και ξανακάνε 1 χοριακή τη Δευτέρα. Καλά αποτελέσματα σου εύχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια είμαι σε σοκ..σας είπα το πρωί ότι είχα αίμα το οποίο συνεχίστηκε μέχρι το απόγευμα..και λέω εκτός από τεστ ωορρηξιας δεν κάνω και ένα εγκυμοσύνης που μου είχε μείνει; Ε και βλέπω αυτή την εικόνα..🥰❤️

IMG_7047.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

Κορίτσια είμαι σε σοκ..σας είπα το πρωί ότι είχα αίμα το οποίο συνεχίστηκε μέχρι το απόγευμα..και λέω εκτός από τεστ ωορρηξιας δεν κάνω και ένα εγκυμοσύνης που μου είχε μείνει; Ε και βλέπω αυτή την εικόνα..🥰❤️

IMG_7047.jpeg

Συγχαρητήριααααααα😮😮😮😮🥳🥳🥳🥳🥂🥂🥂🥂 είσαι έγκυος!!!!!! Σταμάτησε το αιματακι;;; Πήρε φορά ο  Μάρτης!!! Με το καλό μια τελειομηνη εγκυμοσύνη κοριτσάκι μου ❤️💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η anna_30 είπε:

Κορίτσια είμαι σε σοκ..σας είπα το πρωί ότι είχα αίμα το οποίο συνεχίστηκε μέχρι το απόγευμα..και λέω εκτός από τεστ ωορρηξιας δεν κάνω και ένα εγκυμοσύνης που μου είχε μείνει; Ε και βλέπω αυτή την εικόνα..🥰❤️

IMG_7047.jpeg

Μπράβο κορίτσι μου συγχαρητήρια είσαι εγκυος 🥳🥳🥳

Με το καλό εύχομαι ένα μεγάλο νούμερο στην χοριακη σου εντονο το τεστακι σου πάντως 😊🥳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

Κορίτσια είμαι σε σοκ..σας είπα το πρωί ότι είχα αίμα το οποίο συνεχίστηκε μέχρι το απόγευμα..και λέω εκτός από τεστ ωορρηξιας δεν κάνω και ένα εγκυμοσύνης που μου είχε μείνει; Ε και βλέπω αυτή την εικόνα..🥰❤️

IMG_7047.jpeg

Κορίτσι μου συγχαρητήρια!!!!! Μια τελειομηνη εγκυμοσύνη με γερό μωράκι!!!

ημουν σίγουρη οτι θα μείνεις σύντομα εγκυος!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

Κορίτσια είμαι σε σοκ..σας είπα το πρωί ότι είχα αίμα το οποίο συνεχίστηκε μέχρι το απόγευμα..και λέω εκτός από τεστ ωορρηξιας δεν κάνω και ένα εγκυμοσύνης που μου είχε μείνει; Ε και βλέπω αυτή την εικόνα..🥰❤️

IMG_7047.jpeg

Χριστέ μου!!!!πόσο ωραίο τεστ κατακόκκινο 🌹♥️🌹♥️ με το καλό κορίτσι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/3/2024 at 11:33 ΠΜ, ο/η Tina23 είπε:

Γεια σας κορίτσια, πόσο χαίρομαι όταν σας διαβάζω και όταν βιώνουμε τα ίδια άγχη και τις ίδιες ανησυχίες.
Είμαστε σε προσπάθειες με τον άντρα μου για μωράκι, οπότε ξεκίνησα για πρώτη φορά τα τεστ ωορρηξίας, γιατί ο κύκλος μου είναι οτι να'ναι 😅 όπως το χαρακτήρισε ο γυναικολόγος μου. Τελευταία μέρα περιόδου 9/3 και είχα επαφές στις 10/3 , 16/3, 20/3 και 22/3 με το τεστ να δείχνει αχνή γραμμή ωορρηξίας στις 21/3.
Βέβαια δεν περιμένω και πολλά μιας και είμαι σε διαδικασίες μέσα στις επόμενες μέρες για εξετάσεις ορμονολιγικές και σαλπιγγογραφίας, βλέπετε ανήκω σε εκείνη την κατηγορία που έχω πολύ χαμηλή αμη και μάλλον έχω και πρόωρη γήρανση ωοθηκών. Όλα καλά θα πάνε και έαν είναι θέλημα Θεού θα τα καταφέρω κ εγώ ❤️
Συγνώμη εαν σας κούρασα με το μεγάλο κείμενό μου..🤭

Καλώς μας ήρθες κι εσύ κορίτσι μου. Με το καλό να έρθει το σποράκι σας.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια μου σας ευχαριστω τοοοοοοσο πολύ για τις ευχες σας ❤️❤️❤️ μάλλον είναι από τον προηγούμενο κύκλο η σύλληψη..τι να πω..τα έχω χαμένα..

αιμα έχω λίγο στο σερβιετακι..θα πάω αύριο το πρωί για χοριακη και θα μιλήσω με την γυναικολόγο μου..εύχομαι να πάνε όλα καλά 🙏🙏

ευχομαι ότι καλύτερο και για εσάς κορίτσια! Με το καλό να έρθει το σποράκι σε όλες συντομα μέσα από την καρδιά μου ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

Κορίτσια είμαι σε σοκ..σας είπα το πρωί ότι είχα αίμα το οποίο συνεχίστηκε μέχρι το απόγευμα..και λέω εκτός από τεστ ωορρηξιας δεν κάνω και ένα εγκυμοσύνης που μου είχε μείνει; Ε και βλέπω αυτή την εικόνα..🥰❤️

IMG_7047.jpeg

Κορίτσι μου συγχαρητήρια!!! Τι ωραίες κατακόκκινες γραμμές είναι αυτές;;; Με το καλό μια μεγάλη χοριακή σου εύχομαι και καλούς διπλασιασμούς!!! Περιμένουμε νέα σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

Αχ κορίτσια μου σας ευχαριστω τοοοοοοσο πολύ για τις ευχες σας ❤️❤️❤️ μάλλον είναι από τον προηγούμενο κύκλο η σύλληψη..τι να πω..τα έχω χαμένα..

αιμα έχω λίγο στο σερβιετακι..θα πάω αύριο το πρωί για χοριακη και θα μιλήσω με την γυναικολόγο μου..εύχομαι να πάνε όλα καλά 🙏🙏

ευχομαι ότι καλύτερο και για εσάς κορίτσια! Με το καλό να έρθει το σποράκι σε όλες συντομα μέσα από την καρδιά μου ❤️

Αν είναι από τον προηγούμενο κύκλο ήδη θα έχεις σχηματισμένο εμβρυακι 😍😍😍  για το αίμα πάρε τον γιατρό ίσως σου δώσει προγεστερόνη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@anna_30 να το και το δεύτερο τεστ που ήρθε από τα άγραφα!!!😂😂 να νομίζεις ότι έχεις ωορρηξια και ν έχεις σποράκι🙏🙏❤️❤️❤️ συγχαρητήρια κοριτσάρα μ!!! Ευχομαι μια καλη και τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!! 
 

αυτος ο μήνας μ φαίνεται θ κλείσει με τα πιο περίεργα τεστ εγκυμοσύνης 🙏❤️🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

@anna_30 να το και το δεύτερο τεστ που ήρθε από τα άγραφα!!!😂😂 να νομίζεις ότι έχεις ωορρηξια και ν έχεις σποράκι🙏🙏❤️❤️❤️ συγχαρητήρια κοριτσάρα μ!!! Ευχομαι μια καλη και τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!! 
 

αυτος ο μήνας μ φαίνεται θ κλείσει με τα πιο περίεργα τεστ εγκυμοσύνης 🙏❤️🙏❤️

Τώρα μένει το δικό μου περίεργο...🤪🤪σήμερα μου έρχεται εμετός Εντωμεταξυ....

Πάει τρελάθηκε ο κύκλος μας σε όλες χαχαχαχααχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η anna_30 είπε:

Κορίτσια είμαι σε σοκ..σας είπα το πρωί ότι είχα αίμα το οποίο συνεχίστηκε μέχρι το απόγευμα..και λέω εκτός από τεστ ωορρηξιας δεν κάνω και ένα εγκυμοσύνης που μου είχε μείνει; Ε και βλέπω αυτή την εικόνα..🥰❤️

IMG_7047.jpeg

Καλέ μας έβγαλε τα μάτια αυτό το κατακόκκινο τεστακι ❤️❤️❤️ τι υπέροχο, τώρα που δύει ο Μάρτης έχουμε ρεντα κορίτσια!! Συγχαρητήρια @anna_30, περιμένουμε τα νέα απ' τη χοριακη αύριο, μια τελειομηνη και καλή εγκυμοσύνη σου εύχομαι κορίτσι μου 💝

@marinamanoulitsa αύριο μαζί τεστακι, έχω ήδη άγχος 🙈🙈🙈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/3/2024 at 12:39 ΜΜ, ο/η Demisar είπε:

Ναι είχα Τερ 12.1.2024, δεν είχα μέσα στον Φεβρουάριο  ελεύθερες επαφές. Είχα 3-4 Ελεύθερες επαφες αρχές κ μέσα  Μαρτίου! Τώρα έγινε η σύλληψη λογικά.... και στην 1η μου εγκυμοσύνη είχα καθυστερημένη σύλληψη, όχι τόσο πολύ βέβαια! 

Δεν έχω συμπτώματα. Μόνο πονάκια περιόδου , λίγο πρησμένο στήθος και με πονάει η μέση που κ που. Σαν να περιμένω να αδιαθετήσω δηλαδη!

Σου εύχομαι να έχεις ένα θετικό τεστακι σύντομααα 🥰

Συγχαρητήρια,  ξέρω τι έκανες 14.02 🤫🤫🤫 βάση χοριακης εκεί σε κόβω 🫣🤗 Σκορπιός είναι για σένα .. παμ 😅 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/3/2024 at 2:36 ΜΜ, ο/η Katiana1987 είπε:

Αλίμονο!!! Δε στεναχωριέμαι απλά δε θέλω να βάλω πάρα πολλά!! Δηλαδή πιστεύω πως μέχρι 15-16 είναι καλά. Ελπίζω να μέινω σε τόσα. χαχαχαχα

Χαλαρα.. στον 7 είναι λιγάκι δύσκολα μπαίνουν 2 2 τα ατιμα.. 

Στον πρώτο έβαλα 18 κιλά έχασα τα 15 εύκολα γέννησα έναν παιδαρο 4000γρ

Στον δεύτερο έβαλα 7 κιλά έχασα 12 κιλά γέννησα ένα θηρίο 4690γρ (είχα διαβήτη κύησης που τον ανακαλύψαμε στην 35 εβδ -περασα κορβιτ και ίσως επηρεάστηκε 🤷, πολύ διατροφή στο τέλος που τελικά μου βγήκε σε καλό χαχαχα αλλά 5 κιλά και θα χωράω σε Μ !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/3/2024 at 11:05 ΜΜ, ο/η Kate1992 είπε:

Προτείνω ν μας ανοίξει το νέο θεματάκι η @Demisar γιατί αυτό που συμβαίνει είναι από τ άγραφα!!!! ❤️❤️❤️

ήήήήήήήή η @Παρασκευαιδου μπας και μας δει με άλλο ματι στη γυάλα της 😂😂 ζαιραααααααααααα επικοινώνησε μ τα πνεύματα μάσησε φυλλα κ πες μας εμείς ποτέ θ γίνουμε μάνες 😂🙏❤️

Πφφφ και αυτά τα φύλλα πόσες μέρες κάνουν να έρθουν .. τα έχω παραγγείλει εδώ και μέρες.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Να μασάω φύλλα θες...χαχαχ

 Για ν ανοίξεις το θέμα του Απρίλη συμφώνησα Ζαϊρα μου, αλλά συνέχισε και τη μάσηση των φύλλων για τις προβλέψεις σου, αφού είσαι η καλύτερη 🔮

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου δεν έχω διαβάσει τα μνματα σας αλλά είμαι πολύ στεναχωρημένη και όλη μέρα κλαιω! Πήγα χθες στο γιατρό και στον υπερηχο είδε αυξημένο υγρό στον αυχένα ! Με έστειλε το πρωί σε έμβρυο μητρικό όπου και αυτός μου είπε ότι είναι αυξημένο 2,9 χιλιοστά αλλά έχει δει πολλές τέτοιες περιπτώσεις όπου στην πορεια μειωνόταν σε φυσιολογικές τιμές ! Μου είπε σε δυόμιση εβδομάδες επανέλεγχο με αυχενική διαφάνεια και αν συνεχίσει να είναι αυξημένο θα κάνουμε ( βιοψία τροφοβλαστη ή αμνιο) για χρωμοσομικες ανώμαλιες! Ενδιάμεσα από τις 2μιση εβδομάδες θα πάω και στον γιατρό μου για να δούμε αν μειώθηκε το υγρό και να ακούσουμε πάλι την καρδουλα ! Επίσης σήμερα έκλεισα για δεύτερη γνώμη και σε έναν άλλον έμβρυο μητρικό ! Έχω στεναχωρηθεί παρά πολύ 😢😢😢

διαβαζω διαφορα για σύνδρομα λόγω αυξημένου αυχενικού υγρου( αυχενική διαφάνεια) και έχω τρελαθεί!

Μπουρμπουλακι μου γλυκό , γλυκό μου κοριτσάκι ξέρεις ότι η αυχενική διαφάνεια βγαίνει βάση ποσοστιαία.. σωστά , επίσης υπάρχει η εξέταση αίματος , όπως και η αμνιοπαρακέντηση που ΟΛΑ μα όλα είναι ποσοστιαία, να σου πω την αλήθεια η γιατρός μου ΠΟΤΕ δε μου είπε νούμερα , τώρα που το είπες πήγα άνοιξα και είδα τις είχε σημειώσει , στον δεύτερο είχα πιο χάλια και όμως όλα μια χαρά. Απ' τη στιγμή που βλέπουμε θετικό τεστ ξεκινάει το άγχος , κάθε φορά θα έχεις να αντιμετωπίσει αγωνία , καλώς ήρθες στο γκλαπ, κάθε μέρα λέμε όλα καλά θα πάνε. Προσπάθησε να είσαι αισιόδοξη να μην διαβάζεις στο ίντερνετ γτ ξέρεις πολύ καλά τίποτα δεν μπορεί να σου πει ακριβώς. Είμαι σίγουρη ότι θα μειωθεί. 😘😘 Μια αγκαλίτσα απ' τη ζαιρα σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

 Για ν ανοίξεις το θέμα του Απρίλη συμφώνησα Ζαϊρα μου, αλλά συνέχισε και τη μάσηση των φύλλων για τις προβλέψεις σου, αφού είσαι η καλύτερη 🔮

Χαχαχαχα που τι βρήκες την γυάλα μου χαχαψαψ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η anna_30 είπε:

Κορίτσια είμαι σε σοκ..σας είπα το πρωί ότι είχα αίμα το οποίο συνεχίστηκε μέχρι το απόγευμα..και λέω εκτός από τεστ ωορρηξιας δεν κάνω και ένα εγκυμοσύνης που μου είχε μείνει; Ε και βλέπω αυτή την εικόνα..🥰❤️

IMG_7047.jpeg

Συγχαρητήρια 🥰🥰🥰🥰 και εσύ Σκορπιός είναι για σένα.. χαχχα 🥰🥰🥰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Παρασκευαιδου αααα γ αυτό έχει πέσει τόση ησυχία! Ελπίζω μέχρι τον επόμενο κύκλο π θ κάνω πρόκληση ν έχεις φύλλα κ ν ναι κ φρέσκα γ ν δεις καλά 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...