Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάρτη που φέρνεις τους ανθούς, τα όμορφα λουλούδια, φέρε και στις κοιλίτσες μας όμορφα μπουμπουλούδια!🤰💝👶🏻🌼🍼


Recommended Posts

Κορίτσια θα τρελαθώ! Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σχετικά με την παρακεταμόλη 😁 πήρα που λέτε ένα χαπάκι και κάπως έστρωσε η κατάσταση - ξάπλωσα να κλείσω και τα μάτια μου 30 λεπτά. Μπορώ να πω ότι είμαι καλύτερα αλλά αυτός ο πονοκέφαλος είναι επίμονος, από το δεξιό κρόταφο στον αριστερό, σαν ημικρανία. Επίσης έχω και συμφόρηση κι όλο αυτό κάνει χειρότερο τον πονοκέφαλο. Να μην τα πολυλογώ, εννοείται πως μέσα στα πλαίσια της παράνοιας γκούγκλαρα  αν είναι συμπτώματα αυτά, και ο γιατρός Γκούγκλ λέει πως είναι 🤣 στο μεταξύ έχω και λευκά υγρά απ το μεσημέρι... 

Είναι κάτι τέτοιες στιγμές πριν την καθυστέρηση, που λες δε θέλω να έχω φρούδες ελπίδες, αλλά ο πεινασμένος καρβέλια ονειρεύεται 🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Κορίτσια θα τρελαθώ! Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σχετικά με την παρακεταμόλη 😁 πήρα που λέτε ένα χαπάκι και κάπως έστρωσε η κατάσταση - ξάπλωσα να κλείσω και τα μάτια μου 30 λεπτά. Μπορώ να πω ότι είμαι καλύτερα αλλά αυτός ο πονοκέφαλος είναι επίμονος, από το δεξιό κρόταφο στον αριστερό, σαν ημικρανία. Επίσης έχω και συμφόρηση κι όλο αυτό κάνει χειρότερο τον πονοκέφαλο. Να μην τα πολυλογώ, εννοείται πως μέσα στα πλαίσια της παράνοιας γκούγκλαρα  αν είναι συμπτώματα αυτά, και ο γιατρός Γκούγκλ λέει πως είναι 🤣 στο μεταξύ έχω και λευκά υγρά απ το μεσημέρι... 

Είναι κάτι τέτοιες στιγμές πριν την καθυστέρηση, που λες δε θέλω να έχω φρούδες ελπίδες, αλλά ο πεινασμένος καρβέλια ονειρεύεται 🤣🤣🤣🤣

Εγώ δεν ξέρω τι να σου πω γιατί πρίν την καθυστέρηση κόλλησα covid... Oπότε όλα τα πρώιμα συμπτώματα δεν τα πολύ κατάλαβα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Κορίτσια θα τρελαθώ! Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σχετικά με την παρακεταμόλη 😁 πήρα που λέτε ένα χαπάκι και κάπως έστρωσε η κατάσταση - ξάπλωσα να κλείσω και τα μάτια μου 30 λεπτά. Μπορώ να πω ότι είμαι καλύτερα αλλά αυτός ο πονοκέφαλος είναι επίμονος, από το δεξιό κρόταφο στον αριστερό, σαν ημικρανία. Επίσης έχω και συμφόρηση κι όλο αυτό κάνει χειρότερο τον πονοκέφαλο. Να μην τα πολυλογώ, εννοείται πως μέσα στα πλαίσια της παράνοιας γκούγκλαρα  αν είναι συμπτώματα αυτά, και ο γιατρός Γκούγκλ λέει πως είναι 🤣 στο μεταξύ έχω και λευκά υγρά απ το μεσημέρι... 

Είναι κάτι τέτοιες στιγμές πριν την καθυστέρηση, που λες δε θέλω να έχω φρούδες ελπίδες, αλλά ο πεινασμένος καρβέλια ονειρεύεται 🤣🤣🤣🤣

@Θέτις Κ.μου πράγματι έχω διαβάσει και εγώ γ αυτά τα συμπτώματα ότι μπορεί ν είναι συμπτώματα εγκυμοσύνης τα είχα κ γώ στον προηγούμενο και παρά προηγούμενο μήνα! Δυστυχώς εμένα δν έπεσε μέσα ο κύριος γκουγκλ ! 
ευχομαι σε σένα ν πεσει μέσα και ν είναι όντως συμπτώματα από το σποράκι σ που έχει φυτρώσει μέσα σ! ❤️❤️❤️

Εγώ σε αλλά νέα έχω πιο πολλά καφέ σήμερα από χθες αλλά κορίτσια κουράστηκα πολύ σήμερα! Μπήκα κ φούρνο και κατάψυξη στη δουλειά γιατί δυστυχώς δν υπήρχε καμία άλλη π ν μπορεί στη βάρδια μ ν μπει! Έχω και τρελό πόνο στη μέση! Πιστεύω όμως πως είναι καθοδον η ακατανόμαστη 😂🤷🏻‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Demisar είπε:

Συνήθως έχω 30άρη κύκλο πολύ μαξ να πάει 35 μέρες. Αλλά τώρα φαντάσου ενώ έπρεπε να μου έρθει μαξ 17 Φεβρουαρίου δεν ήρθε ποτέ! Εσύ τι κύκλους κάνεις;

Στο εύχομαι απο καρδιάς! 🙏

@Demisarτι να πω γ σένα κορίτσι μου! Δυο στα δυο ακριβώς με τον ίδιο τρόπο! Τόση μεγάλη καθυστέρηση και τις δυο φορές και με αρνητικά τεστ κιόλας! 
ποσο όμορφο συναίσθημα πρέπει ν είναι το ν πηγαίνεις στο γιατρό γ επίσκεψη κ ν σ λέει ξέρεις κατι είσαι έγκυος ! 🫠🫠

Με το καλοοοοο!!! Καλούς διπλασιασμούς ευχομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

@Θέτις Κ.μου πράγματι έχω διαβάσει και εγώ γ αυτά τα συμπτώματα ότι μπορεί ν είναι συμπτώματα εγκυμοσύνης τα είχα κ γώ στον προηγούμενο και παρά προηγούμενο μήνα! Δυστυχώς εμένα δν έπεσε μέσα ο κύριος γκουγκλ ! 
ευχομαι σε σένα ν πεσει μέσα και ν είναι όντως συμπτώματα από το σποράκι σ που έχει φυτρώσει μέσα σ! ❤️❤️❤️

Εγώ σε αλλά νέα έχω πιο πολλά καφέ σήμερα από χθες αλλά κορίτσια κουράστηκα πολύ σήμερα! Μπήκα κ φούρνο και κατάψυξη στη δουλειά γιατί δυστυχώς δν υπήρχε καμία άλλη π ν μπορεί στη βάρδια μ ν μπει! Έχω και τρελό πόνο στη μέση! Πιστεύω όμως πως είναι καθοδον η ακατανόμαστη 😂🤷🏻‍♀️

Αχ κορίτσι μου, ο,τι χειρότερο να είναι ζόρι στη δουλειά όταν περιμένουμε περίοδο 😟 εύχομαι να ξεκουραστείς τουλάχιστον τώρα το βραδάκι. 

Τι να πω, εγώ δεν έχω θέμα με πονοκεφάλους γενικά, γι αυτό μου μπήκαν φυτίλια τώρα 😅 αύριο θα φανεί η αλήθεια, είναι η μέρα που (δεν) περιμένω. Θα σας κρατάω ενήμερες 🤞🎉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Εγώ δεν ξέρω τι να σου πω γιατί πρίν την καθυστέρηση κόλλησα covid... Oπότε όλα τα πρώιμα συμπτώματα δεν τα πολύ κατάλαβα!!!

Κι εγώ πιστεύω καμιά αδιαθεσία πριν την αναμενόμενη θα ναι, αλλά επειδή δεν έχω θέμα με πονοκεφάλους γενικά, γι'αυτό περισσότερο άρχισαν να με ζώνουν οι ελπίδες 😅 θα μάθουμε αύριο 🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Αχ κορίτσι μου, ο,τι χειρότερο να είναι ζόρι στη δουλειά όταν περιμένουμε περίοδο 😟 εύχομαι να ξεκουραστείς τουλάχιστον τώρα το βραδάκι. 

Τι να πω, εγώ δεν έχω θέμα με πονοκεφάλους γενικά, γι αυτό μου μπήκαν φυτίλια τώρα 😅 αύριο θα φανεί η αλήθεια, είναι η μέρα που (δεν) περιμένω. Θα σας κρατάω ενήμερες 🤞🎉

Αύριο είναι να σ ρθει η περίοδος; Εμένα τη Κυριακή! Γιατί τόσο νωρίς !; Ποια μέρα μετά την ωορρηξια είσαι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Αύριο είναι να σ ρθει η περίοδος; Εμένα τη Κυριακή! Γιατί τόσο νωρίς !; Ποια μέρα μετά την ωορρηξια είσαι; 

Σήμερα είμαι 11η , αλλά συνήθως εμένα έρχεται 12η ΜΤΩ, γι' αυτό 🥴 σ

Κι αυτό έχει κάνα τρίμηνο που διορθώθηκε κάπως, το περασμένο φθινόπωρο μου ερχόταν στις 9/10 μέρες μετά την ωορρηξία... Το είχα επισημάνει στις γιατρούς μου αλλά μου έλεγαν ότι είναι οκ... Προφανώς κι εγώ δεν ησύχασα Μ αυτό κι η ειδικός γονιμότητας τώρα μου είπε ότι με την ινοσιτολη θα φτιάξει 🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Σήμερα είμαι 11η , αλλά συνήθως εμένα έρχεται 12η ΜΤΩ, γι' αυτό 🥴 σ

Κι αυτό έχει κάνα τρίμηνο που διορθώθηκε κάπως, το περασμένο φθινόπωρο μου ερχόταν στις 9/10 μέρες μετά την ωορρηξία... Το είχα επισημάνει στις γιατρούς μου αλλά μου έλεγαν ότι είναι οκ... Προφανώς κι εγώ δεν ησύχασα Μ αυτό κι η ειδικός γονιμότητας τώρα μου είπε ότι με την ινοσιτολη θα φτιάξει 🤞

Αααα κατάλαβα!!! Που οφειλόταν αυτό; Σ είπε ο γιατρός; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Demisar είπε:

Συνήθως έχω 30άρη κύκλο πολύ μαξ να πάει 35 μέρες. Αλλά τώρα φαντάσου ενώ έπρεπε να μου έρθει μαξ 17 Φεβρουαρίου δεν ήρθε ποτέ! Εσύ τι κύκλους κάνεις;

Στο εύχομαι απο καρδιάς! 🙏

Κι εγώ 30αρη και αύριο θα είμαι 7η ημέρα καθυστέρησης!!!!αχ μοιάζουν πολυυυυ οι ιστορίες μας...λες να μου βγει και εμένα σε εγκυμοσύνη????🤪🤪🤪 Μακάριιιιιιιιιιι!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κι εγώ 30αρη και αύριο θα είμαι 7η ημέρα καθυστέρησης!!!!αχ μοιάζουν πολυυυυ οι ιστορίες μας...λες να μου βγει και εμένα σε εγκυμοσύνη????🤪🤪🤪 Μακάριιιιιιιιιιι!!!!!!!

Μακάρι να σου βγεί θετικό κορίτσι μου...έχεις κάνει τέστ εσύ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kate1992 είπε:

@Demisarτι να πω γ σένα κορίτσι μου! Δυο στα δυο ακριβώς με τον ίδιο τρόπο! Τόση μεγάλη καθυστέρηση και τις δυο φορές και με αρνητικά τεστ κιόλας! 
ποσο όμορφο συναίσθημα πρέπει ν είναι το ν πηγαίνεις στο γιατρό γ επίσκεψη κ ν σ λέει ξέρεις κατι είσαι έγκυος ! 🫠🫠

Με το καλοοοοο!!! Καλούς διπλασιασμούς ευχομαι!!

Ούτε κι εγώ ξέρω τι να πω.... ειδικά αυτή τη φορά! Ναι είναι ένα απερίγραπτο συναίσθημα! Εύχομαι και ελπίζω να πάνε όλα καλά! Θα δείξει!

 

Σε ευχαριστώ πολύ 🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κι εγώ 30αρη και αύριο θα είμαι 7η ημέρα καθυστέρησης!!!!αχ μοιάζουν πολυυυυ οι ιστορίες μας...λες να μου βγει και εμένα σε εγκυμοσύνη????🤪🤪🤪 Μακάριιιιιιιιιιι!!!!!!!

Ααααα ενδιαφεροον!ΚΓια να δούμε κορίτσι μου! Στο εύχομαι από καρδιάς! Περιμένω νέα σου 🤗🤗🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

Αααα κατάλαβα!!! Που οφειλόταν αυτό; Σ είπε ο γιατρός; 

Δε μου έδωσε σαφείς απαντήσεις...το απέδωσε κυρίως στην πολυκυστικη εικόνα και ότι οι κύκλοι ήταν ανωορρηκτικοι 🤷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η annie! είπε:

Ρε κορίτσια θα με τρελάνουν οι εφαρμογές!! Κατ΄εβασα το premom, πέρασα τα τεστ και βγαζει peak 15η μέρα κ 16η low ενώ το period calendar βγάζει κ τις 2 μέρες peak... Πότε να έγινε η ωορρηξία;;; 16η ή 17η;; Ποια εφαρμογή ειναι πιο αξιόπιστη; Εσείς τι πιστεύετε; 

IMG_6184.jpeg

IMG_6186.jpeg

Εγώ να σε ρωτήσω ποια είναι η πρώτη εφαρμογή;

στις πριν 1 ώρα, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Αχ κορίτσι μου, ο,τι χειρότερο να είναι ζόρι στη δουλειά όταν περιμένουμε περίοδο 😟 εύχομαι να ξεκουραστείς τουλάχιστον τώρα το βραδάκι. 

Τι να πω, εγώ δεν έχω θέμα με πονοκεφάλους γενικά, γι αυτό μου μπήκαν φυτίλια τώρα 😅 αύριο θα φανεί η αλήθεια, είναι η μέρα που (δεν) περιμένω. Θα σας κρατάω ενήμερες 🤞🎉

Αχ μακάρι να μην έρθει η ακατανομαστη❤️

@marinamanoulitsaτρέλανε μας και συ κορίτσι μου 🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προτείνω ν μας ανοίξει το νέο θεματάκι η @Demisar γιατί αυτό που συμβαίνει είναι από τ άγραφα!!!! ❤️❤️❤️

ήήήήήήήή η @Παρασκευαιδου μπας και μας δει με άλλο ματι στη γυάλα της 😂😂 ζαιραααααααααααα επικοινώνησε μ τα πνεύματα μάσησε φυλλα κ πες μας εμείς ποτέ θ γίνουμε μάνες 😂🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Δε μου έδωσε σαφές απαντήσεις...το απέδωσε κυρίως στην πολυκυστικη εικόνα και ότι οι κύκλοι ήταν ανωορρηκτικοι 🤷

Α κατάλαβα!!! Εγώ πάλι βλέπω ότι κάνω ωορρηξια είτε με υπέρηχο είτε με τεστ και η περίοδος δν μ έρχεται ποτέ 14μερες μετά! Πάντα είμαι στις 16 18 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ αυτό το μήνα αν λάβω υπόψην τ καφέ αύριο θ πρέπει ν μ ρθει! Άρα πολύ πιο νωρίς απ ότι πιστεύω ότι εκανα ωορρηξια! 
δν ξέρω τι γίνεται 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Προτείνω ν μας ανοίξει το νέο θεματάκι η @Demisar γιατί αυτό που συμβαίνει είναι από τ άγραφα!!!! ❤️❤️❤️

ήήήήήήήή η @Παρασκευαιδου μπας και μας δει με άλλο ματι στη γυάλα της 😂😂 ζαιραααααααααααα επικοινώνησε μ τα πνεύματα μάσησε φυλλα κ πες μας εμείς ποτέ θ γίνουμε μάνες 😂🙏❤️

Δεν μπορώ να βάλω άλλοες αντιδράσεις για σήμερα 

Αλλά πραγματικά γέλασα! 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kate1992 είπε:

Α κατάλαβα!!! Εγώ πάλι βλέπω ότι κάνω ωορρηξια είτε με υπέρηχο είτε με τεστ και η περίοδος δν μ έρχεται ποτέ 14μερες μετά! Πάντα είμαι στις 16 18 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ αυτό το μήνα αν λάβω υπόψην τ καφέ αύριο θ πρέπει ν μ ρθει! Άρα πολύ πιο νωρίς απ ότι πιστεύω ότι εκανα ωορρηξια! 
δν ξέρω τι γίνεται 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

Όντως περίεργο! Οι γιατροί δε σου έχουν δώσει κάποια εξήγηση; Λένε ότι 14 μέρες είναι το "φυσιολογικό" αλλά όπως και με τα πάντα υπάρχει μια κλίμακα με όλα αυτά. Εμένα μου είπαν 11-12 είναι οκ, 14 το ιδανικό, τι να πεις 🤷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kate1992 είπε:

Προτείνω ν μας ανοίξει το νέο θεματάκι η @Demisar γιατί αυτό που συμβαίνει είναι από τ άγραφα!!!! ❤️❤️❤️

ήήήήήήήή η @Παρασκευαιδου μπας και μας δει με άλλο ματι στη γυάλα της 😂😂 ζαιραααααααααααα επικοινώνησε μ τα πνεύματα μάσησε φυλλα κ πες μας εμείς ποτέ θ γίνουμε μάνες 😂🙏❤️

Συμφωνώ ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Maria98 είπε:

Εγώ να σε ρωτήσω ποια είναι η πρώτη εφαρμογή;

Αχ μακάρι να μην έρθει η ακατανομαστη❤️

@marinamanoulitsaτρέλανε μας και συ κορίτσι μου 🤞🤞🤞

Κ γω από την ομάδα την έμαθα, εχθές την κατέβασα κ είναι πολύ βοηθητική σχετικά με τα τεστ ωορρηξίας. Premom 

στις πριν 6 ώρες, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Όντως περίεργο! Οι γιατροί δε σου έχουν δώσει κάποια εξήγηση; Λένε ότι 14 μέρες είναι το "φυσιολογικό" αλλά όπως και με τα πάντα υπάρχει μια κλίμακα με όλα αυτά. Εμένα μου είπαν 11-12 είναι οκ, 14 το ιδανικό, τι να πεις 🤷

11-12 μέρες ωχρονικη φάση είναι φυσιολογική. Δεν έχουμε απαραίτητα όλες οι γυναίκες 14. Εξαρτάται από τον οργανισμό της κάθε μιας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Έκανα εχθές το τεστάκι εγκυμοσύνης και ήταν αρνητικό! Έκανα επίσης και τεστ ωορρηξίας και είδα πως πάει να γίνει θετικό. Οπότε ίσως σήμερα βγει θετικό.

Αυτόν τον μήνα δεν είχαμε καθόλου επαφές, βασικά τελευταία φορά είχαμε μέσα Φεβρουαρίου. Νομίζω πως βγαίνει μια κούραση. Ούτε εγώ θέλω να προσπαθήσουμε αυτή τη φορά ούτε ο άνδρας μου (απ' όσο μπορώ να καταλάβω από την συμπεριφορά του). Σήμερα είμαι 13η μέρα. Οπότε θα δούμε! Όπως βγει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Έκανα εχθές το τεστάκι εγκυμοσύνης και ήταν αρνητικό! Έκανα επίσης και τεστ ωορρηξίας και είδα πως πάει να γίνει θετικό. Οπότε ίσως σήμερα βγει θετικό.

Αυτόν τον μήνα δεν είχαμε καθόλου επαφές, βασικά τελευταία φορά είχαμε μέσα Φεβρουαρίου. Νομίζω πως βγαίνει μια κούραση. Ούτε εγώ θέλω να προσπαθήσουμε αυτή τη φορά ούτε ο άνδρας μου (απ' όσο μπορώ να καταλάβω από την συμπεριφορά του). Σήμερα είμαι 13η μέρα. Οπότε θα δούμε! Όπως βγει!

Καλημέρα κορίτσι μου....ωραία πάμε για αυτό τον κύκλο. ..γιατί να μην προσπαθείστε;;;; Έτσι παρατάμε τα όπλα ωρε παλικάρια;;;🤪🤪 Σηκώστε μανίκια και παντελόνια χαχαχχα και καλό βόλι 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

Προτείνω ν μας ανοίξει το νέο θεματάκι η @Demisar γιατί αυτό που συμβαίνει είναι από τ άγραφα!!!! ❤️❤️❤️

ήήήήήήήή η @Παρασκευαιδου μπας και μας δει με άλλο ματι στη γυάλα της 😂😂 ζαιραααααααααααα επικοινώνησε μ τα πνεύματα μάσησε φυλλα κ πες μας εμείς ποτέ θ γίνουμε μάνες 😂🙏❤️

Κι εγώ συμφωνώ!!!!να μας φέρει γούρι 💓💓💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...