Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάρτη που φέρνεις τους ανθούς, τα όμορφα λουλούδια, φέρε και στις κοιλίτσες μας όμορφα μπουμπουλούδια!🤰💝👶🏻🌼🍼


Recommended Posts

Ααααα αγαπημένες μου φίλες επιτέλους!!! 🥳🥳🥳🥳

Μαζευτείτε να δούμε αν είχαμε καμία εξέλιξη!!!

Εγώ αφού τελείωσε η πρώτη περίοδος, ξεκίνησα τεστ ωορρηξίας πιο πολύ για να δω σε τι φάση βρίσκεται ο κύκλος μου μετα τη γέννα. Ο καλός μου από την άλλη περιμένει πώς και πώς να του πω ότι βγήκε θετικό 🥴🥴 Εγώ όπως σας είπα αμφιταλλαντευομαι και μέσα μου δεν έχω καταλήξει. Ειδωμεν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η Melikara86 είπε:

Χαχαχα θα με σκάσεις 😂😂😂😂 εντάξει εσύ ξέρεις!!! 

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ ❤️❤️❤️ 

Μακάρι να έχουμε μαζι θετικά νεαααα 🙏🙏🙏🙏

Μακαριιι 🙏🙏

Πάμε γερα! 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτέλους έφτιαξε το site! 
τι κάνετε κοριτσιααααα; :)

εγω τελείωσα με περίοδο και από αύριο θα ξεκινήσω τα τεστ ωορρηξιας..να δούμε αν θα βρω αυτό το μήνα :) ✌️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσιαααααα.. Αχ επιτέλους, πολύ με είχε πειράξει που δεν μπορούσαμε να μπούμε!!!!!!! 

Λοιπόν τα δικά μου νέα έχουν ως εξής, Κυριακή 17 Μαρτίου (26η μέρα)  μου έρχονται λίγα καφέ στο σκούπισμα. Δευτέρα έχω λίγο έως ελάχιστο αίμα και τελειώνει. Τρίτη πεντακάθαρη. Μίλησα την Πέμπτη με τον γιατρό μου και του είπα πως έχουν τα πράγματα. Κλείσαμε ένα ραντεβού την Παρασκευή αλλά μου λέει, "εγώ το βρίσκω πολύ θετικό αυτό, δεν κάνεις ένα τεστάκι''. Κάνω λοιπόν ένα clear blue πρώιμης ανίχνευσης την Πέμπτη το βράδυ με την λογική πως ίσως έγινε εμφύτευση την Κυριακή η την Δευτέρα. Μην σας τα πολυλογώ βγήκε αρνητικό. Την Παρασκευή πήγα στο ραντεβού και μου έκανε υπέρηχο. Είδαμε κάτι 11 εκ. που μου είπε πως είναι είτε ωοθυλάκιο είτε κάτι πάει να δημιουργηθεί. Κάτι άλλο δεν είδε, εννοώ κύστη κλπ. Ούτε αίμα άλλο είδε. Τι να πω, γενικά ήταν αρκετά θετικός και μου είπε να ξανακάνω ένα τεστ αύριο γιατί αν πήγαινε να δημιουργηθεί έμβρυο δεν θα μπορούσε να το δει (πάντα με βάσει το αίμα που είχα).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Καλημέρα κορίτσιαααααα.. Αχ επιτέλους, πολύ με είχε πειράξει που δεν μπορούσαμε να μπούμε!!!!!!! 

Λοιπόν τα δικά μου νέα έχουν ως εξής, Κυριακή 17 Μαρτίου (26η μέρα)  μου έρχονται λίγα καφέ στο σκούπισμα. Δευτέρα έχω λίγο έως ελάχιστο αίμα και τελειώνει. Τρίτη πεντακάθαρη. Μίλησα την Πέμπτη με τον γιατρό μου και του είπα πως έχουν τα πράγματα. Κλείσαμε ένα ραντεβού την Παρασκευή αλλά μου λέει, "εγώ το βρίσκω πολύ θετικό αυτό, δεν κάνεις ένα τεστάκι''. Κάνω λοιπόν ένα clear blue πρώιμης ανίχνευσης την Πέμπτη το βράδυ με την λογική πως ίσως έγινε εμφύτευση την Κυριακή η την Δευτέρα. Μην σας τα πολυλογώ βγήκε αρνητικό. Την Παρασκευή πήγα στο ραντεβού και μου έκανε υπέρηχο. Είδαμε κάτι 11 εκ. που μου είπε πως είναι είτε ωοθυλάκιο είτε κάτι πάει να δημιουργηθεί. Κάτι άλλο δεν είδε, εννοώ κύστη κλπ. Ούτε αίμα άλλο είδε. Τι να πω, γενικά ήταν αρκετά θετικός και μου είπε να ξανακάνω ένα τεστ αύριο γιατί αν πήγαινε να δημιουργηθεί έμβρυο δεν θα μπορούσε να το δει (πάντα με βάσει το αίμα που είχα).

Καλημέρα κορίτσι...τι όμορφα που μου ακούγονται όλα αυτά!!! Λες να πάει να δημιουργηθεί το σπορακι σου;;; Μακάρι 🙏🙏 εγώ αυτό πιστεύω κ στο εύχομαι από καρδιάς ❤️🙏🙏 άντε να φεύγει αυτός ο μήνας με ευχάριστα νέα 💪🏼💪🏼💪🏼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Melikara86 είπε:

Καλημέρα κορίτσι...τι όμορφα που μου ακούγονται όλα αυτά!!! Λες να πάει να δημιουργηθεί το σπορακι σου;;; Μακάρι 🙏🙏 εγώ αυτό πιστεύω κ στο εύχομαι από καρδιάς ❤️🙏🙏 άντε να φεύγει αυτός ο μήνας με ευχάριστα νέα 💪🏼💪🏼💪🏼

Πιστεύεις πως μπορεί να ήταν σάκος??? Μου φαίνεται περίεργο. Δεν ξέρω αλήθεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ΛΕΥΚΗκανένα σύμπτωμα έχεις;;; Γτ κ εγώ έχω κάποιες ελπίδες στο βάθος αλλά απογοητεύομαι ώρες ώρες γτ εκτός από κάποιες φορές πονακια σαν περίοδου δεν έχω τίποτα άλλο ...ούτε πρησμένο στήθος ούτε ευαισθησία...!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Πιστεύεις πως μπορεί να ήταν σάκος??? Μου φαίνεται περίεργο. Δεν ξέρω αλήθεια

Ναι πιθανό μου φαίνεται...άλλωστε ήταν πολύ θετικός κ ο γιατρός σου!!! Γτ να σου δώσει ελπίδες έτσι απλά!! Συνήθως αυτοί είναι πιο συγκρατημένοι!!!  Ποτέ δεν την περιμένεις;; Έχεις καθυστέρηση;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Melikara86 είπε:

Ναι πιθανό μου φαίνεται...άλλωστε ήταν πολύ θετικός κ ο γιατρός σου!!! Γτ να σου δώσει ελπίδες έτσι απλά!! Συνήθως αυτοί είναι πιο συγκρατημένοι!!!  Ποτέ δεν την περιμένεις;; Έχεις καθυστέρηση;;;

Ναι ήταν θετικός (γενικά είναι πολύ αισιόδοξος άνθρωπος). Κοίτα αν υπολογίσουμε πως δεν ήταν περίοδος αυτό το αίμα που είχα είμαι 36η μέρα του κύκλου με 28η κύκλο. Αν ήταν περίοδος σε 4-5 μέρες πάμε για ωορρηξία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Καλημέρα κορίτσιαααααα.. Αχ επιτέλους, πολύ με είχε πειράξει που δεν μπορούσαμε να μπούμε!!!!!!! 

Λοιπόν τα δικά μου νέα έχουν ως εξής, Κυριακή 17 Μαρτίου (26η μέρα)  μου έρχονται λίγα καφέ στο σκούπισμα. Δευτέρα έχω λίγο έως ελάχιστο αίμα και τελειώνει. Τρίτη πεντακάθαρη. Μίλησα την Πέμπτη με τον γιατρό μου και του είπα πως έχουν τα πράγματα. Κλείσαμε ένα ραντεβού την Παρασκευή αλλά μου λέει, "εγώ το βρίσκω πολύ θετικό αυτό, δεν κάνεις ένα τεστάκι''. Κάνω λοιπόν ένα clear blue πρώιμης ανίχνευσης την Πέμπτη το βράδυ με την λογική πως ίσως έγινε εμφύτευση την Κυριακή η την Δευτέρα. Μην σας τα πολυλογώ βγήκε αρνητικό. Την Παρασκευή πήγα στο ραντεβού και μου έκανε υπέρηχο. Είδαμε κάτι 11 εκ. που μου είπε πως είναι είτε ωοθυλάκιο είτε κάτι πάει να δημιουργηθεί. Κάτι άλλο δεν είδε, εννοώ κύστη κλπ. Ούτε αίμα άλλο είδε. Τι να πω, γενικά ήταν αρκετά θετικός και μου είπε να ξανακάνω ένα τεστ αύριο γιατί αν πήγαινε να δημιουργηθεί έμβρυο δεν θα μπορούσε να το δει (πάντα με βάσει το αίμα που είχα).

Ωοθυλάκιο στη μήτρα;; Πως γίνεται; Μακάρι να είσαι έγκυος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Melikara86 είπε:

@ΛΕΥΚΗκανένα σύμπτωμα έχεις;;; Γτ κ εγώ έχω κάποιες ελπίδες στο βάθος αλλά απογοητεύομαι ώρες ώρες γτ εκτός από κάποιες φορές πονακια σαν περίοδου δεν έχω τίποτα άλλο ...ούτε πρησμένο στήθος ούτε ευαισθησία...!!

Πρίν το αίμα είχα πόνους χαμηλά, στην μέση και πρησμένο στήθος. Μετά το αίμα σταμάτησαν όλα. Τώρα έχω απλά μια απέχθεια προς όλα τα φαγητά, ζαλάδες και συνέχεια πονοκεφάλους. Βέβαια μπορεί να με τριγυρνάει και καμία ίωση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η annie! είπε:

Ωοθυλάκιο στη μήτρα;; Πως γίνεται; Μακάρι να είσαι έγκυος!!

Δεν ξέρω που ήταν. Δεν μου είπε. Οπότε αν ήταν ωοθυλάκιο θα ήταν ξεκάθαρο έτσι???? Θα μπορούσε να διακρίνει έναν σάκο έστω και κενό αφού θα βρισκόταν σε άλλο σημείο. Το έχω καταλάβει καλά???

Έχω καταμπερδευτεί

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η anna_30 είπε:

Επιτέλους έφτιαξε το site! 
τι κάνετε κοριτσιααααα; :)

εγω τελείωσα με περίοδο και από αύριο θα ξεκινήσω τα τεστ ωορρηξιας..να δούμε αν θα βρω αυτό το μήνα :) ✌️

Κορίτσι μου εμείς είμαστε μαζί,  εγωω σήμερα 12η μέρα του κύκλου και προχωράμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Δεν ξέρω που ήταν. Δεν μου είπε. Οπότε αν ήταν ωοθυλάκιο θα ήταν ξεκάθαρο έτσι???? Θα μπορούσε να διακρίνει έναν σάκο έστω και κενό αφού θα βρισκόταν σε άλλο σημείο. Το έχω καταλάβει καλά???

Έχω καταμπερδευτεί

Το ωοθυλάκιο είναι τις ωοθήκες, μήπως είδε παχύ ενδομήτριο; Και γι αυτο σου είπε κάτι μπορεί να σχηματίζεται; Για να δει ο γυναικολόγος κάτι πρέπει η χοριακή να είναι πάνω από 1000 μονάδες οπότε θα ηταν θετικά και τα τεστ... Εμένα στη βιοχημική με χοριακή 500 δε φαινόταν απολύτως τίποτα παρά μ΄΄ονο παχύ ενδομήτριο το οποίο είναι όντως έτσι στο τέλος του κύκλου για να μπορέςσει να υποστηρίξει ενδεχόμενη κύηση. Εγώ θα σου πρότεινα να πας καλύτερα για μια χοριακή και άσε τα τεστάκια. Ωχρό σωμάτιο είδε στις ωοθήκες; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Κορίτσι μου εμείς είμαστε μαζί,  εγωω σήμερα 12η μέρα του κύκλου και προχωράμε 

Εσύ κορίτσι μου κάνεις τεστ ωορρηξίας; 

Εμένα οι κύκλοι το τελευταίο 3μηνο είναι 26-27 ημέρες..δεν πρόλαβα να κάνω τεστ μέχρι χθες γιατί ήμουν εκδρομούλα και δεν ήθελα να έχω το μυαλό μου εκεί..σήμερα έχω ενόχληση στην αριστερή ωοθήκη..να δούμε αν θα την πετύχω στο τεστ ή πήρε ήδη τον δρόμο της 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η annie! είπε:

Το ωοθυλάκιο είναι τις ωοθήκες, μήπως είδε παχύ ενδομήτριο; Και γι αυτο σου είπε κάτι μπορεί να σχηματίζεται; Για να δει ο γυναικολόγος κάτι πρέπει η χοριακή να είναι πάνω από 1000 μονάδες οπότε θα ηταν θετικά και τα τεστ... Εμένα στη βιοχημική με χοριακή 500 δε φαινόταν απολύτως τίποτα παρά μ΄΄ονο παχύ ενδομήτριο το οποίο είναι όντως έτσι στο τέλος του κύκλου για να μπορέςσει να υποστηρίξει ενδεχόμενη κύηση. Εγώ θα σου πρότεινα να πας καλύτερα για μια χοριακή και άσε τα τεστάκια. Ωχρό σωμάτιο είδε στις ωοθήκες; 

όχι δεν μου ανέφερε κάτι για ωχρό σωμάτιο. Εγώ κατάλαβα πως είναι ωοθυλάκιο γιατί έχω ξανά δει αυτή την εικόνα. Τι να πω. Σκέφτομαι γιατί μου το είπε???? Σκέψου πως τόσες μέρες δεν έχω κάνει τεστ. Δεν το πιστεύω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Δεν ξέρω που ήταν. Δεν μου είπε. Οπότε αν ήταν ωοθυλάκιο θα ήταν ξεκάθαρο έτσι???? Θα μπορούσε να διακρίνει έναν σάκο έστω και κενό αφού θα βρισκόταν σε άλλο σημείο. Το έχω καταλάβει καλά???

Έχω καταμπερδευτεί

Και εγώ μπερδεύτηκα λίγο...αλλά είμαι αισιόδοξη για σένα!! Πιστεύω εκεί μέσα κάτι γίνεται 🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️ κάτι ετοιμάζεται 🤗🤗🤗🤗 λίγο υπομονή και θα ξεκαθαρίσει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Melikara86 είπε:

Και εγώ μπερδεύτηκα λίγο...αλλά είμαι αισιόδοξη για σένα!! Πιστεύω εκεί μέσα κάτι γίνεται 🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️ κάτι ετοιμάζεται 🤗🤗🤗🤗 λίγο υπομονή και θα ξεκαθαρίσει...

Δύσκολο το βλέπω. Θα δούμε. Εύχομαι και εσύ να έχεις θετική έκβαση!!!!🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια !!! 

@ΛΕΥΚΗ κορίτσι μου αν είσαι στην 36 ημέρα με κύκλο 28 είσαι σε καθυστέρηση αν κανείς ένα τεστ δεν θα δείξει κάτι ;; Εγω με χοριακη 800 είχαμε δει μια μικρή κουκκίδα σακο 

Απλά αν σε περίπτωση αυτό που είδες ήταν «περίοδο» μην χάσεις και τις γόνιμες μερες θα είναι κρίμα 

ευχομαι να μας στείλεις ένα θετικοτατο αποτέλεσμα 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια !!! 

@ΛΕΥΚΗ κορίτσι μου αν είσαι στην 36 ημέρα με κύκλο 28 είσαι σε καθυστέρηση αν κανείς ένα τεστ δεν θα δείξει κάτι ;; Εγω με χοριακη 800 είχαμε δει μια μικρή κουκκίδα σακο 

Απλά αν σε περίπτωση αυτό που είδες ήταν «περίοδο» μην χάσεις και τις γόνιμες μερες θα είναι κρίμα 

ευχομαι να μας στείλεις ένα θετικοτατο αποτέλεσμα 🥰

Θα ξεκινήσω τεστάκια ωορρηξίας από σήμερα, δεν θα χαθούν οι μέρες. Θα κάνω και ένα τεστάκι εγκυμοσύνης για σιγουριά, αν και δεν νομίζω. Προφανώς είδε ωοθυλάκιο 11 εκ. Δεν ξέρω γιατί μου είπε για τεστ. Έτσι και αλλιώς δεν μπορούν να συνυπάρξουν αυτά τα δυο!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Θα ξεκινήσω τεστάκια ωορρηξίας από σήμερα, δεν θα χαθούν οι μέρες. Θα κάνω και ένα τεστάκι εγκυμοσύνης για σιγουριά, αν και δεν νομίζω. Προφανώς είδε ωοθυλάκιο 11 εκ. Δεν ξέρω γιατί μου είπε για τεστ. Έτσι και αλλιώς δεν μπορούν να συνυπάρξουν αυτά τα δυο!!!!!!

Συμφωνώ με την @Elk κορίτσι μου... Κανέ ένα τσαντάκι όπως σου είπε κ ο γιατρός!! Μακάρι να μας πεις θετικά νέα, αλλιώς πάμε για τον επόμενο 🙏 σε ευχαριστώ πολύ πολύ για τις ευχές σου ❤️ και εγώ θα μιλήσω με την γιατρό σήμερα μήπως πάω αύριο να με δεί! Αν κ εγώ κάτι περίεργα πονακια κ λέω μάλλον θα κατέβει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Melikara86 είπε:

Συμφωνώ με την @Elk κορίτσι μου... Κανέ ένα τσαντάκι όπως σου είπε κ ο γιατρός!! Μακάρι να μας πεις θετικά νέα, αλλιώς πάμε για τον επόμενο 🙏 σε ευχαριστώ πολύ πολύ για τις ευχές σου ❤️ και εγώ θα μιλήσω με την γιατρό σήμερα μήπως πάω αύριο να με δεί! Αν κ εγώ κάτι περίεργα πονακια κ λέω μάλλον θα κατέβει...

Ναι εννοείται πάμε για αυτόν τον μήνα. Η αλήθεια είναι πως δεν είχα πολλές ελπίδες αυτόν τον μήνα γιατί δεν είχα βρει και ωορρηξία. Ίδωμεν!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Έφτιαξε το σαιτ; Τι κάνετε πως είστε ;

Πως είσαι κορίτσι μου πως πάει η εγκυμοσύνη σου ; Από συμπτώματα ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσιαααααα μ αγαπημεναααααα!!! Επιτέλους έφτιαξε το σάιτ μας!!! Κάθε μέρα έμπαινα ν δω αν φτιάχτηκε ! 
 

Πολλά πολλά νέα , δν ξέρω από που να αρχίσω! Έχω κατά μπερδευτεί! Ευχομαι σε όσες είναι σε αναμονή περιόδου να μην τότε έρθει! Σε όσες είναι σε περίοδο βουρ για τις γόνιμες🤜όσες είναι εγκυουλες να απολαύσουν την εγκυμοσύνη τους και όσες είναι και μανούλες να χαίρονται τα παιδακια τους! 
 

@Θέτις Κ. εμείς είμαστε μαζί κορίτσι μ σε όλα! Χέρι χέρι πάμε ❤️ και γώ σήμερα είμαι 10 ΜΤΩ και έχω από τη Δευτέρα με πόνους περιόδου έντονους! Χθες ένιωσα το πρωί πως θ μ ερχόταν περίοδος! Σύμφωνα με το γιατρό η ωορρηξια έγινε μάλλον Κυριακή 17 Μαρτίου! Είχα πάει γ υπέρηχο στις 20 μαρτη ν δούμε αν έγινε η ωορρηξια και μ είπε ότι μάλλον έγινε Κυριακή! Εμείς είχαμε επαφές μέχρι και την Τρίτη! Τ είπε αν μ έρθει η περίοδος ν καναμε μια πρόκληση τον άλλο μήνα και μ λέει ΑΝ σ έρθει τότε θ δούμε τι θ κάνουμε! Τ λέω ναι εννοείται πως δν θεκουμε ν έρθει απλα ν ξέρω ν προετοιμαστώ! Και μ λέει όταν σ έρθει αν σ έρθει την ημέρα π θ σ έρθει θ με πάρεις τηλ και θ σ πω τότε πως και τι θ κάνουμε! Είπαμε πιστεύουμε στον κάθε μήνα ξεχωριστά! 
τωρα ειμαστε στη παρανοιααααααα😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...