Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάρτη που φέρνεις τους ανθούς, τα όμορφα λουλούδια, φέρε και στις κοιλίτσες μας όμορφα μπουμπουλούδια!🤰💝👶🏻🌼🍼


Recommended Posts

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Demisar είπε:

Καλημέρα! Εγώ έκανα αλλά είναι κάτασπρο! Νομίζω περιμένω να έρθει περίοδος! Είχα 18/3 κ πριν από αυτό 10/3!

Περιμένω νέα σου!Ελπίζω θετικά! 🙏

Ελα κορίτσι μου καλημέρα...κ εγώ έκανα κ βγήκε αρνητικό! Μίλησα με την γιατρό μου , μου είπε ότι υπάρχει περίπτωση να είναι νωρίς. Αν δεν έρθω σε 4-5 μέρες να την πάρω να πάω να δούμε με υπέρηχο τι γίνεται 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Melikara86 είπε:

Ελα κορίτσι μου καλημέρα...κ εγώ έκανα κ βγήκε αρνητικό! Μίλησα με την γιατρό μου , μου είπε ότι υπάρχει περίπτωση να είναι νωρίς. Αν δεν έρθω σε 4-5 μέρες να την πάρω να πάω να δούμε με υπέρηχο τι γίνεται 

Χμ λες να την πάρω κι εγώ; Ίσως την πάρω σήμερα ή αύριο να δω τι θα μου πει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Demisar είπε:

Χμ λες να την πάρω κι εγώ; Ίσως την πάρω σήμερα ή αύριο να δω τι θα μου πει!

Ναι κορίτσι μου πάρε την!!! Μακάρι να έχουμε θετικά αποτελέσματα 🙏🙏🙏 πάρε την και ενημέρωσε με τι σου είπε!!! Εγώ έχω πονακια ακόμα κ η μεση μου !!! Μακάρι να μην έρθει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Demisar είπε:

Καλημέρα!

Εννοείς ότι κανείς τεστ ωορρηξίας και βγάζουν μια άχνη γραμμή; Αν ναι όπως μου εξήγησαν εδώ τα κορίτσια, η ορμόνη αυτή υπάρχει στο σώμα μας και μόνο όταν είναι σκουρο από την άλλη γραμμή είναι θετικό.

Εύχομαι σύντομα να έχεις το σποράκι στην κοιλιά σου!🙏

Όχι, εννοώ τεστ εγκυμοσύνης !🌸να είσαι καλά γλυκιά μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Melikara86 είπε:

Ναι κορίτσι μου πάρε την!!! Μακάρι να έχουμε θετικά αποτελέσματα 🙏🙏🙏 πάρε την και ενημέρωσε με τι σου είπε!!! Εγώ έχω πονακια ακόμα κ η μεση μου !!! Μακάρι να μην έρθει!!!!

Θα την πάρω το απόγευμα και θα σου πω! Κι εγώ έχω και το στήθος μου! Μακάρι να μην έρθει 🙏 Βλέπουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Demisar είπε:

Θα την πάρω το απόγευμα και θα σου πω! Κι εγώ έχω και το στήθος μου! Μακάρι να μην έρθει 🙏 Βλέπουμε!

Mσκάει να έχουμε όλες σπορακια 🌸🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Δυναμικά εννοείται γιατί κάπου με περιμένει το σπορακι μου να το φέρω στον κόσμο...♥️🙏 Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!

Ακριβώς τα ίδια λέω και εγώ στον εαυτό μου 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Λυπάμαι πολύ κοριτσάκι μου. Αλλά το κεφάλι ψηλά και συνεχίζεις μέχρι να καταφέρεις το σκοπό σου και να κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλιά!!!

Σε ευχαριστώ πολύ Κατιάνα μου!!! Θα συνεχίσω να προσπαθώ ❤️

στις πριν 12 ώρες, ο/η barb2019 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου, λυπάμαι πολύ για αυτή την έκβαση...Παρακολουθώ την συζήτηση σας από την αρχή του μήνα και θαυμάζω το θάρρος και την δύναμη που έχεις δείξει εσύ και τα άλλα κορίτσια που αγωνίζονται για να αποκτήσουν το παιδάκι τους. Από αυτά που έχεις περιγράψει φαίνεται ότι είσαι μία αγωνίστρια και μια κοπέλα που δεν το βάζει εύκολα κάτω. Μπορεί να μην είχα δυσκολίες στην σύλληψη των παιδιών μου είμαι όμως και εγώ ένα παιδί μιας γυναίκας που πάλεψε επί 10 χρόνια να μείνει έγκυος παρά τις γνωματεύσεις πολλών γιατρών ότι δεν υπάρχει καμία πιθανότητα να κάνει παιδί λόγω πολλών προβλημάτων. Όλα αυτά την δεκαετία 70-80 που δεν υπήρχαν επιλογές υποβοηθούμενης εγκυμοσύνης. Η μητέρα μου όμως ποτέ δεν το έβαλε κάτω παρά το όσα απαισιόδοξα της έλεγαν οι γιατροί, περισσότερο -όπως μου λέει- την έπιανε το πείσμα και ήξερε ότι σίγουρα υπάρχει ένα παιδάκι που την περιμένει. Μετά από πολλά χειρουργεία, ορμονοθεραπειες και πολλές απογοητεύσεις το 1984 ήρθα στην ζωή....Η μητέρα μου και γυναίκες σαν και εσάς που αγωνίζεσθαι με τεράστιο ψυχικό σθένος είναι άξιες θαυμασμού και παραδείγματα θάρρους και δύναμης για όλες τις αλλες γυναίκες. Σου γράφω για μην το βάλεις κάτω και να συνεχίζεις να παλεύεις για το παιδί σου. Εδώ πριν 40 χρόνια τα κατάφερναν οι γυναίκες που ήταν πίσω η επιστήμη πόσο μάλλον τώρα με τέτοιες εξελιξεις. Στο τέλος θα δικαιωθούν οι κόποι σου!

Σε ευχαριστώ πολύ για τα λόγια σου!!! Το θέλω τόσο πολύ δεν θέλω να τα παρατήσω... Η αλήθεια κ εμένα η μάνα μου έκανε 9 χρόνια να με πιάσει κ θυμάμαι είχε βρει έναν γιατρό ο οποίος υπάρχει κ τώρα κ της είχε δώσει κάτι απλό που κανένας γιατρός δεν το είχε σκεφτεί κ εκείνη δεν θυμάται τι γιατί κ εγώ γεννημένος το 86 είμαι κ όπως λες δεν ήξεραν τότε πολλά..  κ εκείνη πάλεψε κ τελικά στα 40 της με έκανε...  Η αδελφή μου πιο πριν της ήρθε εύκολα... Αλλά αυτό που λες δεν πρέπει να τα παρατάμε! ♥️

στις πριν 12 ώρες, ο/η Tonakiv είπε:

Σε φυσικό κύκλο έμεινα έγκυος στην κόρη μου ❤️❤️❤️

Αλήθεια κορίτσι μου?? Αχ μου δίνεις δύναμη! Λέω με την εξωσωματική δεν τα κατάφερα κ θα τα καταφέρω με φυσικό κύκλο? Μακάρι?

στις πριν 11 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Κοριτσάκι μου λυπάμαι πολύ .. Να πας σε ειδικό αν το εχεις ανάγκη! Τα μωράκια που χάσαμε θα είναι πάντα κομμάτι μας, πολύ συχνά τα σκέφτομαι και εγώ και ας έχω το μωρό μου στην αγκαλιά μου, νομίζω δεν θα ξεπεράσω ποτέ τις απώλειες και πάντα θα σκέφτομαι ότι είχα 3 εγκυμοσύνες αλλά μόνο ένα μωρό. 

Ξέρεις τι πιστεύω; Για την κάθε μια μας υπάρχει ένα (ή και περισσότερα μωρουλινια) που αυτά μας επιλέγουν για γονείς καθως και το πότε θα έρθουν. Και δεν στο λέω για να σου χρυσωσω το χάπι. Πολύ συχνά κοιτάω την κόρη μου στα μάτια και της λέω "σε ευχαριστώ που με επέλεξες για μαμά σου και έμεινες μέσα στην κοιλιτσα μου μέχρι το τέλος". Το δικό σου μωράκι ξέρει πότε θα έρθει, και θα είναι η πιο γλυκιά έκπληξη ♥️♥️

Elli μου θυμάμαι κ εγώ που μόλις είχα το θετικό μου τέστ κ εκείνες τις μέρες είχες χάσει το μωράκι σου κ είχα στεναχωρηθεί πολύ... Αλλά η δύναμη που έδειξες κ το πάλεψες κ συνεχίσες σου έφερε την κορούλα σου... είμαστε όλες μαχητριες! Μακάρι να έρθει σύντομα κ το δικό μου μωράκι! Σε ευχαριστώ πολύ🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ Κατιάνα μου!!! Θα συνεχίσω να προσπαθώ ❤️

Σε ευχαριστώ πολύ για τα λόγια σου!!! Το θέλω τόσο πολύ δεν θέλω να τα παρατήσω... Η αλήθεια κ εμένα η μάνα μου έκανε 9 χρόνια να με πιάσει κ θυμάμαι είχε βρει έναν γιατρό ο οποίος υπάρχει κ τώρα κ της είχε δώσει κάτι απλό που κανένας γιατρός δεν το είχε σκεφτεί κ εκείνη δεν θυμάται τι γιατί κ εγώ γεννημένος το 86 είμαι κ όπως λες δεν ήξεραν τότε πολλά..  κ εκείνη πάλεψε κ τελικά στα 40 της με έκανε...  Η αδελφή μου πιο πριν της ήρθε εύκολα... Αλλά αυτό που λες δεν πρέπει να τα παρατάμε! ♥️

Αλήθεια κορίτσι μου?? Αχ μου δίνεις δύναμη! Λέω με την εξωσωματική δεν τα κατάφερα κ θα τα καταφέρω με φυσικό κύκλο? Μακάρι?

Elli μου θυμάμαι κ εγώ που μόλις είχα το θετικό μου τέστ κ εκείνες τις μέρες είχες χάσει το μωράκι σου κ είχα στεναχωρηθεί πολύ... Αλλά η δύναμη που έδειξες κ το πάλεψες κ συνεχίσες σου έφερε την κορούλα σου... είμαστε όλες μαχητριες! Μακάρι να έρθει σύντομα κ το δικό μου μωράκι! Σε ευχαριστώ πολύ🙏❤️

Ναι κορίτσι μου! Η εξωσωματική μου επέτυχε και σε φυσικό κύκλο, μάζεψα 2 ωάρια σε 2 μήνες, γονιμοποιηθηκαν, έγιναν βλαστοκυστες κάναμε εμβρυομεταφορα και έτσι απέκτησα την πρώτη μου κόρη!! Στο εύχομαι ολόψυχα 🤞🤞 και θα σου πω κάτι που μου είχε πει μια γνωστή... Σχεδόν όλες τα κατάφεραν! Έτσι θα τα καταφέρεις κι εσύ! Κ αυτή η πρόταση από μια απλή γνωστή στροβιλιζε συνέχεια στο μυαλό μου και έτσι κι έγινε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!! Επιτέλους βλ΄επω το σάιτ επανήλθε!! Πώς μου έλειψε η παρέα μας αυτές τις μέρες 😍

@cat12 προσπαθώ να διαβάσω ό,τι έχασε απ τις τελευταίες μέρες και βλέπω τώρα τα νέα σου... Ειλικρινά λυπάμαι κορίτσι μου για την εξέλιξη αλλά μη το βάζεις κάτω σε καμία περίπτωση! Μόνη σου το είπες, κι εσύ είσαι ένα παιδ΄ι που οι δικοί σου πάλεψαν πολύ να αποκτήσουν και τα κατάφεραν στο τέλος! Είσαι η ζωντανή απόδειξη της αγάπης δύο ανθρώπων που δε το βαλαν κατω και ήρθε το θαυματάκι τους, εσύ ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα ναι, τι πρώορο πρωταπριλιάτικο αστείο ήταν αυτό! χαχαχα 😂

Κι είμαι σίγουρη ότι όλες θα έχουν νεάκια ❤️

Εγώ κορίτσια μου είμαι στην 9η μέρα ΜΤΩ. Χθες είχα το προγραμματισμένο ραντεβού με την ειδικό γονιμότητας, κάναμε υπέρηχο και μου εξήγησε πως θα κινηθούμε. Με το που έρθει η περίοδος (μακάρι να μην βέβαια) θα ξεκινήσω απ την 5η μέρα του κύκλου ενέσεις FSH μέρα παρα μέρα μέχρι την 9η - δηλαδή στο σύνολο 3 ενέσεις. Μετά θα πάω να με δει υπερηχογραφικά και θα μου πει πότε να ξεκινήσω Ovitrelle που προκαλεί την τελική ωρίμανση των ωαρίων. Μετά πάλι θα με δει υπερηχογραφικά και θα μας πει πότε είναι έτοιμο το αυγουλάκι να σκάσει για να έχουμε επαφές. 

Να σας πω την αλήθεια αγχώθηκα λιγάκι, δε το περίμενα τόσο γρήγορα να έχουμε υποβοηθούμενο κύκλο, αλλά απ την άλλη χαίρομαι πολύ που η γιατρός είναι δυναμική και μας ακούει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου επιτέλους βρισκόμαστε πάλι!! @Θέτις Κ. εύχομαι να μη χρειαστεί κ να είσαι έγκυος!! 
 

Λοιπον αυτό το μήνα έκανα τεστ ωορρηξίας αυτά με τις γραμμούλες της one step. Βγήκαν θετικά 15η κ 16η μέρα. Στις οδηγίες λέει ότι σε 24-36 ώρες από το θετικό γίνεται η ωορρηξία. 17η βγήκε αρνητικό. Να υποθέσω ότι έγινε τότε η ωορρηξία;; Σε κάθε περίπτωση πήγε άκλαυτη αυτό το μήνα καθώς είχαμε επαφές 10η κ 13η μέρα του κύκλου..😞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annie! είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου επιτέλους βρισκόμαστε πάλι!! @Θέτις Κ. εύχομαι να μη χρειαστεί κ να είσαι έγκυος!! 
 

Λοιπον αυτό το μήνα έκανα τεστ ωορρηξίας αυτά με τις γραμμούλες της one step. Βγήκαν θετικά 15η κ 16η μέρα. Στις οδηγίες λέει ότι σε 24-36 ώρες από το θετικό γίνεται η ωορρηξία. 17η βγήκε αρνητικό. Να υποθέσω ότι έγινε τότε η ωορρηξία;; Σε κάθε περίπτωση πήγε άκλαυτη αυτό το μήνα καθώς είχαμε επαφές 10η κ 13η μέρα του κύκλου..😞

Ευχαριστώ κορίτσι μου! Μακάρι, (δεν) περιμένω στο τέλος της εβδομάδας 🤞

Πολύ σωστά τα είπες! είχες θετικό 15η και 16η, άρα τη 17η που δεν ήταν θετικό, είναι η μέρα της ωορρηξίας σου γιατί η LH που ανιχνεύουν αυτά τα τεστ αυξάνεται και φτάνει στα πικ της 24-36 ώρες πριν την ωορρηξία και μετά πέφτει κατευθείαν.

Αυτή η επαφή τη 13η μέρα μπορεί και είναι αρκετή βέβαια γιατί το σπέρμα επιβιώνει έως και 5 μέρες, άρα μέχρι 18η ήταν εκεί. όπως και να χει, το θετικό είναι ότι καταλαβαίνεις τον κύκλο σου και όπως φαίνεται το σώμα σου βρήκε τις ισορροπίες του μετά τη βιοχημική ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια,  αχ τι ωραία που άνοιξε ξανά η σελίδα,  είχα στεναχωρεθεί,  μου αρέσει πολύ αυτή η συναναστροφή μας εδώ ❤️

@Θέτις Κ.τώρα που είσαι κοντά για να (μην) έρθει η επόμενη περίοδος, θα κάνεις κάποιο τεστ ή θα περιμένεις την καθυστέρηση;   Μακάρι να μη χρειαστεί ο υποβοηθουμενος κύκλος 🤞🤞🤞

@annieεσύ πότε (δεν) περιμενεις ; 

Οσον αφορα εμένα κοριτσια, σημερα ειμαι 11η μερα του κυκλου, εχω ξεκινησει τεστακια απο την 9η μερα και βλεπουμε 🤞 ο προηγούμενες ήταν 40 μέρες, για να δούμε αυτος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Γειά σας κορίτσια,  αχ τι ωραία που άνοιξε ξανά η σελίδα,  είχα στεναχωρεθεί,  μου αρέσει πολύ αυτή η συναναστροφή μας εδώ ❤️

@Θέτις Κ.τώρα που είσαι κοντά για να (μην) έρθει η επόμενη περίοδος, θα κάνεις κάποιο τεστ ή θα περιμένεις την καθυστέρηση;   Μακάρι να μη χρειαστεί ο υποβοηθουμενος κύκλος 🤞🤞🤞

@annieεσύ πότε (δεν) περιμενεις ; 

Οσον αφορα εμένα κοριτσια, σημερα ειμαι 11η μερα του κυκλου, εχω ξεκινησει τεστακια απο την 9η μερα και βλεπουμε 🤞 ο προηγούμενες ήταν 40 μέρες, για να δούμε αυτος 

Δε σας κρύβω ότι έκανα χθες, (8η μέρα ΜΤΩ) μόνο και μόνο επειδή θα πηγαίναμε για το ραντεβού, και φάνηκε μια σκιά - όχι ροζ αχνή γραμμή. Δε φαίνεται καν στην κάμερα, αλλά κι ο δικός μου τη βλέπει λέει δεν είμαι τρελή.

Έκανα και σήμερα, αλλά ούτε καν σκιά, αρνητικό. Οπότε δεν θα κάνω άλλο, θα περιμένω να έρθει ή όχι η περίοδος. Οπότε πολύ πιθανόν η σκια που είδαμε χθες να ήταν εξάτμισης...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Maria98 ωραία κορίτσι μου, ελπίζω να είναι πιο ξεκάθαρα τα πράγματα με τα τεστάκια σ αυτόν τον κύκλο 🤞 Να μας στέλνεις φωτο, κι ελπίζω να βρεις το πικ σου αυτή τη φορά 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου επιτέλους βρισκόμαστε πάλι!! @Θέτις Κ. εύχομαι να μη χρειαστεί κ να είσαι έγκυος!! 
 

Λοιπον αυτό το μήνα έκανα τεστ ωορρηξίας αυτά με τις γραμμούλες της one step. Βγήκαν θετικά 15η κ 16η μέρα. Στις οδηγίες λέει ότι σε 24-36 ώρες από το θετικό γίνεται η ωορρηξία. 17η βγήκε αρνητικό. Να υποθέσω ότι έγινε τότε η ωορρηξία;; Σε κάθε περίπτωση πήγε άκλαυτη αυτό το μήνα καθώς είχαμε επαφές 10η κ 13η μέρα του κύκλου..😞

Καλησπέρα!

Δεν ξέρεις πότε! το σπέρμα μπορεί να επιβιώσει μέχρι και 5 ημέρες στο σώμα μας! Οπότε μην λες ότι πήγε ακλαυτος ο μήνας !Κάτσε να δούμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Δε σας κρύβω ότι έκανα χθες, (8η μέρα ΜΤΩ) μόνο και μόνο επειδή θα πηγαίναμε για το ραντεβού, και φάνηκε μια σκιά - όχι ροζ αχνή γραμμή. Δε φαίνεται καν στην κάμερα, αλλά κι ο δικός μου τη βλέπει λέει δεν είμαι τρελή.

Έκανα και σήμερα, αλλά ούτε καν σκιά, αρνητικό. Οπότε δεν θα κάνω άλλο, θα περιμένω να έρθει ή όχι η περίοδος. Οπότε πολύ πιθανόν η σκια που είδαμε χθες να ήταν εξάτμισης...

Σου εύχομαι να δεις το επιθυμητό αποτέλεσμα!🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Ευχαριστώ κορίτσι μου! Μακάρι, (δεν) περιμένω στο τέλος της εβδομάδας 🤞

Πολύ σωστά τα είπες! είχες θετικό 15η και 16η, άρα τη 17η που δεν ήταν θετικό, είναι η μέρα της ωορρηξίας σου γιατί η LH που ανιχνεύουν αυτά τα τεστ αυξάνεται και φτάνει στα πικ της 24-36 ώρες πριν την ωορρηξία και μετά πέφτει κατευθείαν.

Αυτή η επαφή τη 13η μέρα μπορεί και είναι αρκετή βέβαια γιατί το σπέρμα επιβιώνει έως και 5 μέρες, άρα μέχρι 18η ήταν εκεί. όπως και να χει, το θετικό είναι ότι καταλαβαίνεις τον κύκλο σου και όπως φαίνεται το σώμα σου βρήκε τις ισορροπίες του μετά τη βιοχημική ❤️

Ναι ναι το σημαντικό είναι πως έγινε ωορρηξία κανονικά!! Δεν έχεις άδικο μπορεί κ να είναι τυχερή!! Κ στη βιοχημική με μια επαφή πιάσαμε 10η μέρα 

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Γειά σας κορίτσια,  αχ τι ωραία που άνοιξε ξανά η σελίδα,  είχα στεναχωρεθεί,  μου αρέσει πολύ αυτή η συναναστροφή μας εδώ ❤️

@Θέτις Κ.τώρα που είσαι κοντά για να (μην) έρθει η επόμενη περίοδος, θα κάνεις κάποιο τεστ ή θα περιμένεις την καθυστέρηση;   Μακάρι να μη χρειαστεί ο υποβοηθουμενος κύκλος 🤞🤞🤞

@annieεσύ πότε (δεν) περιμενεις ; 

Οσον αφορα εμένα κοριτσια, σημερα ειμαι 11η μερα του κυκλου, εχω ξεκινησει τεστακια απο την 9η μερα και βλεπουμε 🤞 ο προηγούμενες ήταν 40 μέρες, για να δούμε αυτος 

Μια χαρά!! Άντε να δεις θετικό να μπεις σε love zone!! Βάση τεστ περιμένω 7 Απριλίου.

 

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Demisar είπε:

Καλησπέρα!

Δεν ξέρεις πότε! το σπέρμα μπορεί να επιβιώσει μέχρι και 5 ημέρες στο σώμα μας! Οπότε μην λες ότι πήγε ακλαυτος ο μήνας !Κάτσε να δούμε! 

Μακάρι!! Αλλά τόσο τυχερή;; Θα φανεί.. Εσυ σε τι φάση είσαι ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από εμένα σε όλες σας!

Πώς πάει η ομάδα; Έχουμε κάποια με καθυστέρηση; 😀

Εγώ ακόμα δεν αδοαθετησα.... όσα τεστ είχα κάνει μέχρι κ την προηγούμενη εβδομάδα ήταν αρνητικά. Τώρα δεν έχω κάνει άλλο.... Ίσως κάνωαλλο ένα. Αν και Πέμπτη θα πάω έτσι κι αλλιώς η γυναικολόγο μου.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...