Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάρτη που φέρνεις τους ανθούς, τα όμορφα λουλούδια, φέρε και στις κοιλίτσες μας όμορφα μπουμπουλούδια!🤰💝👶🏻🌼🍼


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κορίτσια μ!!!! 
@cat12περιμενουμε με αγωνία το θετικό σου αποτέλεσμα! Γιατί θ είναι θετικό!!!!!!! Όλα ΚΑΤ ευχήν να πάνε!!! 
@marinamanoulitsaανεβασε το τεστ σου κορίτσι μ να δούμε αν είναι εξάτμισης! Βρήκαμε όλες τώρα είναι εξάτμισης και είναι εξάτμισης! Και γιατί κυρία μ ν μην είσαι έγκυος;🙏❤️

@ΛΕΥΚΗμου κάνε τεστ!!! Ακόμα ξαι ότι σταμάτησαν όλα αυτά θετικό μ ακούγεται εμένα! 
 

εγω κορίτσια σε λίγο θ πάω στο γιατρό γ ν δούμε αν όντως έγινε η ωορρηξια! Σύμφωνα με τα τεστακια π εκανα αυτές τις μέρες και μου τα εξηγούσε η @Mpourmpouloμας είχαν θετικό τεστ δυο μέρες και χθες έγινε η ωορρηξια! Άντε να δούμε 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μ!!!! 
@cat12περιμενουμε με αγωνία το θετικό σου αποτέλεσμα! Γιατί θ είναι θετικό!!!!!!! Όλα ΚΑΤ ευχήν να πάνε!!! 
@marinamanoulitsaανεβασε το τεστ σου κορίτσι μ να δούμε αν είναι εξάτμισης! Βρήκαμε όλες τώρα είναι εξάτμισης και είναι εξάτμισης! Και γιατί κυρία μ ν μην είσαι έγκυος;🙏❤️

@ΛΕΥΚΗμου κάνε τεστ!!! Ακόμα ξαι ότι σταμάτησαν όλα αυτά θετικό μ ακούγεται εμένα! 
 

εγω κορίτσια σε λίγο θ πάω στο γιατρό γ ν δούμε αν όντως έγινε η ωορρηξια! Σύμφωνα με τα τεστακια π εκανα αυτές τις μέρες και μου τα εξηγούσε η @Mpourmpouloμας είχαν θετικό τεστ δυο μέρες και χθες έγινε η ωορρηξια! Άντε να δούμε 🙏🙏🙏

Δεν είναι ευδιάκριτο από φώτο...για αυτό δεν το ανεβάζω...αν φανεί κάτι στη φωτό τις επόμενες ημέρες θα το ανεβάσω 😉 άντε άντε εύχομαι να το πιάσεις το σπορακι σου αυτό τον μήνα 🙏😘 να μας πεις νέα σου από τον γιατρό .  .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Όλα τέλεια εχθές στον υπέρηχο. Περιμένω κοριτσάκι τελικά!!! Θα πρέπει να κάνω NIPT αλλά δε φοβάμαι τίποτα πια. @cat12περιμένουμε με αγωνία τ' αποτελέσματα σου κορίτσι μου. Με το καλό μια θετικότατη χοριακή σου εύχομαι. Έχω και γενέθλια σήμερα άρα πιάνουν οι ευχές μου!!!

Χρόνια σου πολλά κορίτσι μου ότι επιθυμείς με υγεία με το καλό και το κοριτσάκι σου 🩷IMG_6800.thumb.jpeg.495ae27b93fd8cab5e0dd1e255d9a6a7.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Χρόνια σου πολλά κορίτσι μου ότι επιθυμείς με υγεία με το καλό και το κοριτσάκι σου 🩷IMG_6800.thumb.jpeg.495ae27b93fd8cab5e0dd1e255d9a6a7.jpeg

Ευχαριστώ πάρα πολύ. Με το καλό να υποδεχτούμε τις μπεμπούλες μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γλυκά συγνώμη που δεν απαντάω σε κάθε μία ξεχωριστά θέλω να σας ευχαριστήσω όλες σας για τα μηνύματά σας κ την σκέψη σας!! Δυστυχώς έκανα ένα τεστ σπίτι κ ήταν αρνητικό κ πήγα τώρα να κάνω κ την χοριακη να την στείλω στον γιατρό κ μετά να δούμε πως θα προχωρήσουμε... Για τώρα μόνο σπερματεγχυση μπορούμε οικονομικά να κάνουμε η με φυσιολογικό τρόπο... Κ ίσως μας έρθει έτσι το σπορακι αφού δεν ήθελε με εξωσωματική... Ειλικρινά είστε όλες υπέροχες σας ευχαριστώ πολύ όλες μου τελειώσανε κ οι καρδούλες για σήμερα οπότε στέλνω εδώ 😊❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Ευχαριστώ πάρα πολύ. Με το καλό να υποδεχτούμε τις μπεμπούλες μας...

Χρόνια πολλά κορίτσι μου ότι επιθυμείς!!! Υγεία και χαρά 🥰🥰 κ το δώρο σου είναι on the way να το δεχθείς 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια μου γλυκά συγνώμη που δεν απαντάω σε κάθε μία ξεχωριστά θέλω να σας ευχαριστήσω όλες σας για τα μηνύματά σας κ την σκέψη σας!! Δυστυχώς έκανα ένα τεστ σπίτι κ ήταν αρνητικό κ πήγα τώρα να κάνω κ την χοριακη να την στείλω στον γιατρό κ μετά να δούμε πως θα προχωρήσουμε... Για τώρα μόνο σπερματεγχυση μπορούμε οικονομικά να κάνουμε η με φυσιολογικό τρόπο... Κ ίσως μας έρθει έτσι το σπορακι αφού δεν ήθελε με εξωσωματική... Ειλικρινά είστε όλες υπέροχες σας ευχαριστώ πολύ όλες μου τελειώσανε κ οι καρδούλες για σήμερα οπότε στέλνω εδώ 😊❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Εύχομαι να κάνει λάθος το τεστ 🙏💝 αναμένουμε την χοριακή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια μου γλυκά συγνώμη που δεν απαντάω σε κάθε μία ξεχωριστά θέλω να σας ευχαριστήσω όλες σας για τα μηνύματά σας κ την σκέψη σας!! Δυστυχώς έκανα ένα τεστ σπίτι κ ήταν αρνητικό κ πήγα τώρα να κάνω κ την χοριακη να την στείλω στον γιατρό κ μετά να δούμε πως θα προχωρήσουμε... Για τώρα μόνο σπερματεγχυση μπορούμε οικονομικά να κάνουμε η με φυσιολογικό τρόπο... Κ ίσως μας έρθει έτσι το σπορακι αφού δεν ήθελε με εξωσωματική... Ειλικρινά είστε όλες υπέροχες σας ευχαριστώ πολύ όλες μου τελειώσανε κ οι καρδούλες για σήμερα οπότε στέλνω εδώ 😊❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Κορίτσι μου καλό, λυπάμαι πολύ για αυτή την εξέλιξη. Εύχομαι η χοριακή να δείξει θετικό αποτέλεσμα. Ας κρατήσουμε ελπίδες. Όπως και έχει πάντως, προχωράμε μπροστά όλες μαζί. Σίγουρα θα έρθει και για εμάς αυτό το θαύμα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Όλα τέλεια εχθές στον υπέρηχο. Περιμένω κοριτσάκι τελικά!!! Θα πρέπει να κάνω NIPT αλλά δε φοβάμαι τίποτα πια. @cat12περιμένουμε με αγωνία τ' αποτελέσματα σου κορίτσι μου. Με το καλό μια θετικότατη χοριακή σου εύχομαι. Έχω και γενέθλια σήμερα άρα πιάνουν οι ευχές μου!!!

Χρόνια σου πολλά 🥳🥳.. σε περίμενε ωραίο δωράκι για τα γενέθλια σου 🙂

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ μόλις γύρισα από γιατρό! Μ είπε ότι εκανα καλη ωορρηξια και έχω και ενα πολύ τελειο ενδομήτριο!  Βέβαια μ είπε ότι ωορρηξια πρέπει ν εκανα Κυριακή! Τ τεστ βέβαια δν συμβαδίζουν ! Ωστόσο εγώ είχα όλες τις μέρες επαφές!

Τον ρώτησα γ πρόκληση τον άλλο μήνα και μ λέει δν σ λέω τίποτα! Γιατί μπορεί ν μην έρθει! Αν έρθει μ λέει θ με πάρεις τηλ την ημέρα π θ σ ρθει! Αλλά μην προτρέχεις είπαμε! 
Αυτά τ νέα μ κορίτσια! 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Εγώ μόλις γύρισα από γιατρό! Μ είπε ότι εκανα καλη ωορρηξια και έχω και ενα πολύ τελειο ενδομήτριο!  Βέβαια μ είπε ότι ωορρηξια πρέπει ν εκανα Κυριακή! Τ τεστ βέβαια δν συμβαδίζουν ! Ωστόσο εγώ είχα όλες τις μέρες επαφές!

Τον ρώτησα γ πρόκληση τον άλλο μήνα και μ λέει δν σ λέω τίποτα! Γιατί μπορεί ν μην έρθει! Αν έρθει μ λέει θ με πάρεις τηλ την ημέρα π θ σ ρθει! Αλλά μην προτρέχεις είπαμε! 
Αυτά τ νέα μ κορίτσια! 
 

Τέλεια κοπέλα μου, πολύ θετικά τα νέα σου! Καλώς όρισες στις ημέρες της απόλυτης τρέλας! Χαχαχ καλό κουράγιο και.οπως σου είπε και ο γιατρός σου, μπορεί κάτι καλό να συμβαίνει εκεί κάτω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Όλα τέλεια εχθές στον υπέρηχο. Περιμένω κοριτσάκι τελικά!!! Θα πρέπει να κάνω NIPT αλλά δε φοβάμαι τίποτα πια. @cat12περιμένουμε με αγωνία τ' αποτελέσματα σου κορίτσι μου. Με το καλό μια θετικότατη χοριακή σου εύχομαι. Έχω και γενέθλια σήμερα άρα πιάνουν οι ευχές μου!!!

Χρόνια πολλά κορίτσι μου....με το καλό!!! 🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια μου γλυκά συγνώμη που δεν απαντάω σε κάθε μία ξεχωριστά θέλω να σας ευχαριστήσω όλες σας για τα μηνύματά σας κ την σκέψη σας!! Δυστυχώς έκανα ένα τεστ σπίτι κ ήταν αρνητικό κ πήγα τώρα να κάνω κ την χοριακη να την στείλω στον γιατρό κ μετά να δούμε πως θα προχωρήσουμε... Για τώρα μόνο σπερματεγχυση μπορούμε οικονομικά να κάνουμε η με φυσιολογικό τρόπο... Κ ίσως μας έρθει έτσι το σπορακι αφού δεν ήθελε με εξωσωματική... Ειλικρινά είστε όλες υπέροχες σας ευχαριστώ πολύ όλες μου τελειώσανε κ οι καρδούλες για σήμερα οπότε στέλνω εδώ 😊❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Ελπίζω η χοριακη να δείξει ένα θετικό αποτέλεσμα και να έχει δείξει λαθος το τεστ 

το πίστεψα πολύ ότι αυτήν την φορά θα έχει ερθει κορίτσι μου επλιζω να μην το βάλεις κάτω και να συνεχίσετε να προσπαθείτε

Θα περιμένουμε νέα σου από την χοριακη 🙏 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Katiana1987 χρονια πολλά κορίτσι μου! Υγεία εύχομαι και κάθε καλό! :)

Κορίτσια εγώ όπως σας είπα αδιαθέτησα χθες..την προηγούμενη εβδομαδα πήρα τα αποτελέσματα του ΠΑΠ και είναι όλα καλά! Κάτι με τρώει όμως με την γυναικολόγο και έκλεισα ραντεβού με μια άλλη για να συζητήσουμε τις ορμονολογικές μου εξετάσεις..  Για να δούμε :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kate1992 είπε:

Εγώ μόλις γύρισα από γιατρό! Μ είπε ότι εκανα καλη ωορρηξια και έχω και ενα πολύ τελειο ενδομήτριο!  Βέβαια μ είπε ότι ωορρηξια πρέπει ν εκανα Κυριακή! Τ τεστ βέβαια δν συμβαδίζουν ! Ωστόσο εγώ είχα όλες τις μέρες επαφές!

Τον ρώτησα γ πρόκληση τον άλλο μήνα και μ λέει δν σ λέω τίποτα! Γιατί μπορεί ν μην έρθει! Αν έρθει μ λέει θ με πάρεις τηλ την ημέρα π θ σ ρθει! Αλλά μην προτρέχεις είπαμε! 
Αυτά τ νέα μ κορίτσια! 
 

Τέλεια, πολύ ωραία νέα!!!! Καλά σου είπε, έχουμε μάθει να είμαστε αρνητικές συνεχώς με αυτό το θέμα και δεν το πιστεύουμε. Για να δούμε λοιπόν, οι επαφές σας είναι πολύ καλές. Μακάρι να έχει γίνει το θαύμα.🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

@Katiana1987 χρονια πολλά κορίτσι μου! Υγεία εύχομαι και κάθε καλό! :)

Κορίτσια εγώ όπως σας είπα αδιαθέτησα χθες..την προηγούμενη εβδομαδα πήρα τα αποτελέσματα του ΠΑΠ και είναι όλα καλά! Κάτι με τρώει όμως με την γυναικολόγο και έκλεισα ραντεβού με μια άλλη για να συζητήσουμε τις ορμονολογικές μου εξετάσεις..  Για να δούμε :)

Βέβαια να πας, δεν έχεις να χάσεις τίποτα. Ο γιατρός πρέπει να σου εμπνέει εμπιστοσύνη 100%. Άκου με και εμένα την χαροκαμένη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια μου γλυκά συγνώμη που δεν απαντάω σε κάθε μία ξεχωριστά θέλω να σας ευχαριστήσω όλες σας για τα μηνύματά σας κ την σκέψη σας!! Δυστυχώς έκανα ένα τεστ σπίτι κ ήταν αρνητικό κ πήγα τώρα να κάνω κ την χοριακη να την στείλω στον γιατρό κ μετά να δούμε πως θα προχωρήσουμε... Για τώρα μόνο σπερματεγχυση μπορούμε οικονομικά να κάνουμε η με φυσιολογικό τρόπο... Κ ίσως μας έρθει έτσι το σπορακι αφού δεν ήθελε με εξωσωματική... Ειλικρινά είστε όλες υπέροχες σας ευχαριστώ πολύ όλες μου τελειώσανε κ οι καρδούλες για σήμερα οπότε στέλνω εδώ 😊❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

@cat12μην απογοητεύεσαι!! Τα τεστ θα μπορούσαν να θεωρηθούν και λιγότερο αξιόπιστα από την χοριακή! Εύχομαι πραγματικά να έχεις θετικό αποτέλεσμα στην χοριακή!! Κι ακόμα και να μην είναι, έχει ο Θεός, πραγματικά! Βγάλτε το άγχος, χαλαρώτε, γενικά αδειάστε το κεφάλι σας, και όπως είπες δοκιμάζετε σπερματέγχυση ή απλά απολαμβάνετε ένα διάστημα με φυσιολογικό. Και βλέπετε πάλι. 

Το κεφάλι ψηλά κορίτσι μου! Μην το βάλετε κάτω... Ο ένας δίνει κουράγιο στον άλλο τώρα. Τα ξέρω, τα περάσαμε 😢 😭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

Εγώ μόλις γύρισα από γιατρό! Μ είπε ότι εκανα καλη ωορρηξια και έχω και ενα πολύ τελειο ενδομήτριο!  Βέβαια μ είπε ότι ωορρηξια πρέπει ν εκανα Κυριακή! Τ τεστ βέβαια δν συμβαδίζουν ! Ωστόσο εγώ είχα όλες τις μέρες επαφές!

Τον ρώτησα γ πρόκληση τον άλλο μήνα και μ λέει δν σ λέω τίποτα! Γιατί μπορεί ν μην έρθει! Αν έρθει μ λέει θ με πάρεις τηλ την ημέρα π θ σ ρθει! Αλλά μην προτρέχεις είπαμε! 
Αυτά τ νέα μ κορίτσια! 
 

Με το καλό!! Υπομονή και ηρεμία... Όλα καλά θα πάνε! Τα βήματα ένα - ένα κι όλα θα γίνουν. Λένε να χαλαρώσουμε, αλλά λες κι είναι εύκολο!! 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Melikara86 είπε:

Κοίτα εγώ κάνω μεγάλους κύκλους... φαντάσου τελευταία έκανα 97 ημέρες κ αυτό πήρα χάπι κ ήρθα!! Είχα επαφή 16η και 17η ημέρα κύκλου μετά 22ή μέρα είδα καφέ στο σκουπισμα και λέω ήρθε νωρίτερα...είχα κ πονακια! Κράτησαν 4 ημέρες στις οποίες έβγαζα στο σκούπισμα καφέ κ μια μέρα λίγο αίμα ,η Σερβιετα που έβαζα δεν είχε καθόλου πάνω ίσα ίσα μια σταγόνα την μια ημέρα (αυτή με το αίμα)  μετά σταμάτησαν όλα μαχαίρι! Με έπιασε η μέση μου μια δυο μέρες αλλά οκ πέρασε! 

Δεν θυμάμαι συμπτώματα εγκυμοσύνης ,από την τελευταία μου κόρη έχουν περάσει 18 χρόνια, είχα κ μια αποβολή πριν 3 χρόνια στις 6 εβδομάδες! 😢 Αλλά δεν θυμάμαι ακριβώς τα συμπτώματα!! 

Έκανα τέστ προχθές κ σήμερα....αρνητικά κ τα δυο! Δεν ξέρω τι να υποθέσω!!! Και σήμερα πονουσα έλεγα μάλλον θα έρθει! Αλλά τίποτα!! 

 

Αααα ξέχασα να σου πω δεν ξέρω αν σημαίνει κάτι βέβαια! Από από την ημέρα που σταμάτησαν τα καφέ βγάζω στο σκούπισμα υγρά αφού νομίζω ότι κατέβηκε κ τρέχω τουαλέτα, διάφανα σαν ασπράδι ( συγνώμη για τη περιγραφή) και εχθές έβγαλα κ άσπρο πηχτό πάνω στο εσώρουχο!! ( Σορυ 🤭🤭🤭🤭) Δεν ξέρω τι να υποθέσω!!! 

Εννοείται ότι θέλει ο θεός 🙏🙏 συμφωνώ απόλυτα!!! 

Καλησπέρα!

Α τόσο μεγάλους; Εγώ κάνω συνήθως 35-40 ημέρες. Άντε μια φορά να μου έχει αργήσει 60 μέρες. Τώρα είμαι στις 69 ημέρες. Έχω κι εγώ πονάκια. Τι να πω! Λογικά όπου να ναι πρέπει να έρθει αλλιώς πάω για χάπι κι εγώ!

Δεν ξέρω πότε είχατε ελευθερη επαφή τελευταία φορά αλλά εύχομαι να έχεις θετικό τεστακι τελικά!!!!

Πόσα παιδάκια έχεις; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Όλα τέλεια εχθές στον υπέρηχο. Περιμένω κοριτσάκι τελικά!!! Θα πρέπει να κάνω NIPT αλλά δε φοβάμαι τίποτα πια. @cat12περιμένουμε με αγωνία τ' αποτελέσματα σου κορίτσι μου. Με το καλό μια θετικότατη χοριακή σου εύχομαι. Έχω και γενέθλια σήμερα άρα πιάνουν οι ευχές μου!!!

Μπράβο! Με το καλό και με έναν πόνο να κρατήσεις την μπέμπα σου αγκαλιά! Χρόνια σου πολλά! Ότι ποθείς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια μου γλυκά συγνώμη που δεν απαντάω σε κάθε μία ξεχωριστά θέλω να σας ευχαριστήσω όλες σας για τα μηνύματά σας κ την σκέψη σας!! Δυστυχώς έκανα ένα τεστ σπίτι κ ήταν αρνητικό κ πήγα τώρα να κάνω κ την χοριακη να την στείλω στον γιατρό κ μετά να δούμε πως θα προχωρήσουμε... Για τώρα μόνο σπερματεγχυση μπορούμε οικονομικά να κάνουμε η με φυσιολογικό τρόπο... Κ ίσως μας έρθει έτσι το σπορακι αφού δεν ήθελε με εξωσωματική... Ειλικρινά είστε όλες υπέροχες σας ευχαριστώ πολύ όλες μου τελειώσανε κ οι καρδούλες για σήμερα οπότε στέλνω εδώ 😊❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Όλα θα πάνε καλά στο τέλος... Αυτό να το θυμάσαι ❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...