Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάρτη που φέρνεις τους ανθούς, τα όμορφα λουλούδια, φέρε και στις κοιλίτσες μας όμορφα μπουμπουλούδια!🤰💝👶🏻🌼🍼


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα σε όλες!!!!! Χρόνια μας πολλά και γεμάτα ψυχική- σωματική υγεία και δύναμη. Σήμερα νιώθω πως η μέρα ανήκει στην @cat12. Εγώ προσωπικά σου στέλνω κύματα θετικής ενέργειας. ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ. ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ. ΠΙΣΤΕΨΕ ΤΟ🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Καλά είμαι κορίτσι μου σας διαβάζω κάθε μέρα και περιμένω τα θετικά σας νέα συνέχεια!! Έχω μεγάλη αγωνία για την @cat12 μας αύριο!! Είναι η μεγάλη μέρα αν θυμάμαι καλά 🥰🥰 κατά τα άλλα σπρώχνω τις μέρες για να πάω να κάνω τις εξετάσεις που μου έγραψε η γιατρός για να δούμε αν είναι όλα καλά! ♥️♥️

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κορίτσια, εμένα εχθές μου ήρθε η πρώτη περίοδος μετά την αποβολή κ πάμε δυναμικά αυτό το μήνα!! @cat12 καλή επιτυχία κοριτσάκι μου σήμερα!! Εύχομαι να φωλιάσουν τα εμβρυακια σου για 9 μήνες!! 

@Kate1992 πολύ καλά τα αποτελέσματα του συζύγου!! Κ γω πιστεύω πως δεν αποκλείεται η σπερματέγχυση. Θα δεις τι θα σου πει ο γιατρός κ περιμένουμε νέα σου. Είτε έρθει μόνο του είτε έρθει με βοήθεια το ίδιο είναι. Καταλαβαίνω πως επηρεάζει την ψυχολογία του αλλά θα το δείτε πως το αποτέλεσμα μετράει. Κ όταν φύγει το άγχος θα δεις ότι θα έχετε κ φυσιολογική σύλληψη!! 

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η marilouu είπε:

Καλημέρα κορίτσια.Καλη Παρασκευούλα. @cat12καλή επιτυχίαααααα.Ολα θα πάνε καλά.🙏🙏🙏❤️❤️

 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Καλημέρα σε όλες!!!!! Χρόνια μας πολλά και γεμάτα ψυχική- σωματική υγεία και δύναμη. Σήμερα νιώθω πως η μέρα ανήκει στην @cat12. Εγώ προσωπικά σου στέλνω κύματα θετικής ενέργειας. ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ. ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ. ΠΙΣΤΕΨΕ ΤΟ🙏❤️

Κορίτσια μου υπέροχα ευχαριστώ πολύ που με σκεφτήκατε ❤️ δεν κοιμήθηκα καλά από τον ενθουσιασμό μου!!! Σηκώθηκα πριν μισή ώρα κ κοιτάω την ώρα 😊 11 παρά πρέπει να είμαι εκεί!!! Μου στέλνετε τόση θετική ενέργεια σας ευχαριστώ όλες σας!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

 

 

 

Κορίτσια μου υπέροχα ευχαριστώ πολύ που με σκεφτήκατε ❤️ δεν κοιμήθηκα καλά από τον ενθουσιασμό μου!!! Σηκώθηκα πριν μισή ώρα κ κοιτάω την ώρα 😊 11 παρά πρέπει να είμαι εκεί!!! Μου στέλνετε τόση θετική ενέργεια σας ευχαριστώ όλες σας!!!! 

Καλημέρα κορίτσι μου !
καλη επιτυχία σου στέλνω όλη την θετικη μου ενέργεια πολύ μπεμπεδοσκονη και μια αγκαλιά 😍

Όλα θα πάνε καλά σήμερα η μέρα της γυναίκας για εσενα θα είναι η πιο ξεχωριστή🙏🥰

θα περιμένουμε νέα σου όταν τελειώσετε ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου, χρόνια πολλά σε όλες τις γυναίκες, να έχουμε υγεία να παλεύουμε τα πάντα, με το καλό στα κορίτσια που περιμένουμε τα θαυματακια μας, και γρήγορα στις υπόλοιπες να μάθουν τα ευχάριστα νεα🙏❣️ όλες θα τα καταφέρουμε, πίστη και θετική σκέψη❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@cat12 και γω μεσα απο τηβ ψυχη μου σου εύχομαι τα καλύτερα. Ειμαι τοσο σιγουρη για σενα.. Απο την 1η στιγμή. Με το καλο να υποδεχτείς τα εμβρυακια σου.

@Kate1992 προσωπικα για μενα δεν έχει σημασια ο τροπος αλλα τ αποτελεσμα. Δεν ειχα την υπομονη να περιμενω 3 χρονια πχ. Στον 1ο χρονο ξεκίνησα να ψαχνομαι. Ακόμα ενα χρονο εφαγα με εξετασεις κτλ και ακριβως στα 2 ημουν πανετοιμη για εξωσωματικη. Καλο ειναι να εξαντλουμε το φυσικο τρόπο αλλα εν έτη 2024 ευτυχως η επιστημη εχει προχωρησει τοσο πολυ και σχεδόν κανενα ζευγάρι δε μενει χωρις παιδακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@cat12 σήμερα είναι η μέρα σου κορίτσι μ!!! Από σήμερα θα ειδα εγκυουλααααααααα🙏🙏🙏🙏🧿🧿🧿 όλα πάνε κατευχην αγάπη μ και να φωλιάσουν και τα δυο τα σπορακια σου!!! Σου στέλνουμε όλες τη θετική μας ενέργεια και σήμερα είναι κ η μέρα μας όποτε μετράει διπλα η θετική ενέργεια μας και η δύναμη μας ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Diwniμου έτσι είναι!! Δν έχεις άδικο! Και έτσι θ πρέπει κ μείς ν το δουλέψουμε στο μυαλό μας!!! 
εγω πάλι είχα ξεκινήσει εξετάσεις πριν τις προσπάθειες ! Επειδή η αδερφή μ είχε τις αποβολές ψάχτηκα γ θρομβοφιλια πριν ακόμα προσπαθήσω ν μείνω έγκυος και ίσως κ αυτός ν είναι ένας λόγος που αγχώθηκα και έχασα πολύτιμο χρόνο από ξέγνοιαστες επαφές! 🤷🏻‍♀️ μπήκα σε ένα φαύλο κύκλο εξετάσεων παρόλο που δν έβρισκα τίποτα απολύτως! Ξεκίνησα ψυχολόγο γ ν καταφέρω ν απόβαλλω το αίσθημα και το φόβο πως κατι υπάρχει κ δν το βρίσκω κ ν ξεκόλλησω απο τις μνήμες της αδερφής μ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@cat12Κοριτσάρα μου είμαστε όλες μαζί σου σήμερα νοητά! Περιμένουμε με ανυπομονησία τα νέα σου και με το καλό σε 2 βδομάδες μια θετική χοριακή!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@cat12 κοριτσάκι μου καλή επιτυχιαααα❤️❤️❤️ σε δυο εβδομάδες θα δεις την ροζ γραμμουλα σου❤️ περιμενουμε τα νέα σου από την εμπειρία σου αυτή 🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

Αύριο έχουμε ραντεβού μ το γιατρό γ ν ξεκινήσουμε κ παρακολούθηση κύκλου! 
μίλησα κ με την εμβρυολογο και δν μας απέκλεισε την σπερματέγχυση! Θ το συζητήσετε πμως μ είπε με τον γυναικολόγο σου! 

Τελειαααα❤️ περιμενουμε τα νέα σου λοιπόν🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η flowerv είπε:

@Mpourmpoulo δεν ξέρω εάν έχει διαφορά η τοξοειδης από τη καρδιοσχημη! Εμενα ετσι ειναι !Screenshot_20240307_184140_Messenger.thumb.jpg.2cba4fa031dd71c0a1b1573864d60655.jpg

Έχει κορίτσι μου καθώς η καρδιοσχημη έχει διάφραγμα που αυτό επηρεάζει συνήθως σε αποβολη ενώ η τοξοειδής όχι!  Και εμένα κάπως έτσι φαινετε στη σαλπιγγογραφια! Στο πόρισμα της  σαλπιγγογραφιας για την μητρα  σου τι γράφει; 
σου στέλνω και την δικιά μου👇

image.jpg

image.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου !
καλη επιτυχία σου στέλνω όλη την θετικη μου ενέργεια πολύ μπεμπεδοσκονη και μια αγκαλιά 😍

Όλα θα πάνε καλά σήμερα η μέρα της γυναίκας για εσενα θα είναι η πιο ξεχωριστή🙏🥰

θα περιμένουμε νέα σου όταν τελειώσετε ☺️

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Diwni είπε:

@cat12 και γω μεσα απο τηβ ψυχη μου σου εύχομαι τα καλύτερα. Ειμαι τοσο σιγουρη για σενα.. Απο την 1η στιγμή. Με το καλο να υποδεχτείς τα εμβρυακια σου.

@Kate1992 προσωπικα για μενα δεν έχει σημασια ο τροπος αλλα τ αποτελεσμα. Δεν ειχα την υπομονη να περιμενω 3 χρονια πχ. Στον 1ο χρονο ξεκίνησα να ψαχνομαι. Ακόμα ενα χρονο εφαγα με εξετασεις κτλ και ακριβως στα 2 ημουν πανετοιμη για εξωσωματικη. Καλο ειναι να εξαντλουμε το φυσικο τρόπο αλλα εν έτη 2024 ευτυχως η επιστημη εχει προχωρησει τοσο πολυ και σχεδόν κανενα ζευγάρι δε μενει χωρις παιδακι.

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

@cat12καλη επιτυχία κορίτσι μου μέσα από την καρδιά μου να πάνε όλα καλά!! Θα περιμένουμε τα νέα σου!!! ❤️

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nicol🦩 είπε:

@cat12 μ καλή επιτυχία. Ευχομαι Τα σποράκια σ να φωλιάσουν μέσα στην κοιλίτσα σ για τους επιμένουν 9 μηνες… 🙏🐣🎈🥰🌈

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

@cat12 σήμερα είναι η μέρα σου κορίτσι μ!!! Από σήμερα θα ειδα εγκυουλααααααααα🙏🙏🙏🙏🧿🧿🧿 όλα πάνε κατευχην αγάπη μ και να φωλιάσουν και τα δυο τα σπορακια σου!!! Σου στέλνουμε όλες τη θετική μας ενέργεια και σήμερα είναι κ η μέρα μας όποτε μετράει διπλα η θετική ενέργεια μας και η δύναμη μας ❤️❤️❤️

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katiana1987 είπε:

@cat12Κοριτσάρα μου είμαστε όλες μαζί σου σήμερα νοητά! Περιμένουμε με ανυπομονησία τα νέα σου και με το καλό σε 2 βδομάδες μια θετική χοριακή!!! 

 

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

@cat12 κοριτσάκι μου καλή επιτυχιαααα❤️❤️❤️ σε δυο εβδομάδες θα δεις την ροζ γραμμουλα σου❤️ περιμενουμε τα νέα σου από την εμπειρία σου αυτή 🙏❤️

 

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

@cat12πιστεψε το και να εισαι σίγουρη πως θα πετυχει , ευχομαι να πανε ολα κατ'ευχην κοριτσι μου 🤞🤞🤞🤞

Δεν έχω λόγια είστε πραγματικά οι πιο υπέροχες ψυχές!! Όλα τα κορίτσια της ομάδας μας! Η θετική σας ενέργεια πέρασε μέσα μου πήγα πολύ χαρούμενη, συγκινήθηκα όταν τα είδα να τα βάζουν κ κοιτούσα όσο περίμενα την φωτογραφία τους! Μακάρι κορίτσια μου να μείνουν τα σπορακια μου! Μέχρι το τεστ θα χαϊδεύω την κοιλιά να τα πείσω να μείνουν 🥰 σας εύχομαι ολόψυχα ότι επιθυμείτε να γίνει πραγματικότητα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Έχει κορίτσι μου καθώς η καρδιοσχημη έχει διάφραγμα που αυτό επηρεάζει συνήθως σε αποβολη ενώ η τοξοειδής όχι!  Και εμένα κάπως έτσι φαινετε στη σαλπιγγογραφια! Στο πόρισμα της  σαλπιγγογραφιας για την μητρα  σου τι γράφει; 
σου στέλνω και την δικιά μου👇

image.jpg

image.jpg

Οπτικά τις βλέπω ίδιες! Καρδιοσχημη γράφει στο πόρισμα! Μου είπαν ότι δεν υπάρχει διάφραγμα! Απλά το σχήμα της είναι καρδούλα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

 

 

 

 

 

 

 

Δεν έχω λόγια είστε πραγματικά οι πιο υπέροχες ψυχές!! Όλα τα κορίτσια της ομάδας μας! Η θετική σας ενέργεια πέρασε μέσα μου πήγα πολύ χαρούμενη, συγκινήθηκα όταν τα είδα να τα βάζουν κ κοιτούσα όσο περίμενα την φωτογραφία τους! Μακάρι κορίτσια μου να μείνουν τα σπορακια μου! Μέχρι το τεστ θα χαϊδεύω την κοιλιά να τα πείσω να μείνουν 🥰 σας εύχομαι ολόψυχα ότι επιθυμείτε να γίνει πραγματικότητα!!

Όλα θα πάνε καλά. Τα έχετε ήδη καταφέρει. Πιστεύω πολύ σε εσένα και στα σποράκια σου!!!!Ανυπομονούμε για το καραθετικό τεστάκι σου!!!!!!!!!!🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

 

 

 

 

 

 

 

Δεν έχω λόγια είστε πραγματικά οι πιο υπέροχες ψυχές!! Όλα τα κορίτσια της ομάδας μας! Η θετική σας ενέργεια πέρασε μέσα μου πήγα πολύ χαρούμενη, συγκινήθηκα όταν τα είδα να τα βάζουν κ κοιτούσα όσο περίμενα την φωτογραφία τους! Μακάρι κορίτσια μου να μείνουν τα σπορακια μου! Μέχρι το τεστ θα χαϊδεύω την κοιλιά να τα πείσω να μείνουν 🥰 σας εύχομαι ολόψυχα ότι επιθυμείτε να γίνει πραγματικότητα!!

Κοριτσάκι και πολύ καλά θ κανείς! Γιατί τα σπορακια θέλουν την μαμά τους και την αγάπη της για ν ανθίσουν! Άρα χάιδευε κοιλιτσα χάιδευε !!!! Σε 14 μέρες θα μας στείλεις μια ροζ γραμμή που θ μας βγουν τ μάτια! 🙏🧿❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου εγώ μόλις γύρισα από το γιατρό! Ξεκινήσαμε παρακολούθηση κύκλου αυτόν τον μήνα! Μας είπε πως με αυτό το σπερμοδιαγραμμα πλέον μπαίνουν στο παιχνίδι όλοι οι τρόποι! Ξεκινάμε από παρακολούθηση κύκλου μετά με πρόκληση μετά με σπερματέγχυση και μετά εξωσωματική! Μ ειπε αν θέλω ώστοσο ν εσείς ω ν μαζεύω τ χαρτιά της εξωσωματικής ν είμαστε έτοιμοι γιατί εγώ σήμερα είχα πάει με το σκεπτικό ν συζητήσουμε για την εξωσωματική ! Δν περίμενα ν βγει τόσο γρήγορα το σπερμοδιαγραμμα και ν είναι κ τόσο καλό! Όποτε είχαμε πάει γ ν συζητήσουμε γ την εξωσωματική! Μας ειπε πως με αυτήν την βελτίωση π είχε ο σύζυγος μ τος βιταμίνες και τη διατροφή δν βρίσκω το λόγο ν μην δοκιμάσουμε τις άλλες μεθόδους κ ν δώσουμε κ χρόνο παράλληλα ν βελτιωθεί κ άλλο το σπερμα! Έτσι κ αλλιώς 1 χρειαζόμαστε μ ειπε! 
γενικα με καθυσηχασε και με μάζεψε ! Θέλω μ λέει ν το πάμε μήνα μήνα αλλά ν πιστεύει τον στον κάθε μήνα! Ν μην σκέφτεσαι τον επόμενο μήνα τι θ κανείς ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Όλα θα πάνε καλά. Τα έχετε ήδη καταφέρει. Πιστεύω πολύ σε εσένα και στα σποράκια σου!!!!Ανυπομονούμε για το καραθετικό τεστάκι σου!!!!!!!!!!🙏

 

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Κοριτσάκι και πολύ καλά θ κανείς! Γιατί τα σπορακια θέλουν την μαμά τους και την αγάπη της για ν ανθίσουν! Άρα χάιδευε κοιλιτσα χάιδευε !!!! Σε 14 μέρες θα μας στείλεις μια ροζ γραμμή που θ μας βγουν τ μάτια! 🙏🧿❤️

♥️♥️♥️♥️ Σε 12 μέρες θα κάνω την χοριακη!!! Καλά εννοείται ότι δεν θα κρατηθώ κ θα κάνω νωρίτερα ένα τεστακι 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας και κυρίως Χρόνια μας πολλά 🌹 .. εύχομαι σε όσες προσπαθούμε για μωράκι να έχουμε ευχάριστα νέα και όσες είστε με τις κοιλίτσες ήδη φουσκωμένες με το καλό να κρατήσετε το μωράκι σας αγκαλιά ❤️

Σας διαβάζω αρκετό καιρό και είπα επιτέλους να μπω και εγώ στην όμορφη παρέα σας, να χαρώ με τις χαρές σας, να μοιραστώ τα άγχη, τις ανησυχίες, και τις σκέψεις μου μιας και έχουμε ξεκινήσει και εμείς τις προσπάθειες για μωράκι. Εύχομαι να είναι ένας μήνας γεμάτος ευχάριστες πινελιές..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...