Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης και αν φλεβισει..τις κοιλιτσες θα γεμίσει 🤰🏼


Recommended Posts

στις Just now, ο/η Θέτις Κ. είπε:

@Mpourmpoulo τι καταπληκτικό νούμερο είναι αυτό;;;!! Δεκαπλασιάστηκε καλέ, λες να είναι διπλό το σποράκι;; 💖💖

Αντε ντεεε! Δεν είναι απόλυτο και η αδερφη μου στην αναμενόμενη είχε χοριακη 400+ αλλά είχε μόνο την ανηψουλα μου❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Αντε ντεεε! Δεν είναι απόλυτο και η αδερφη μου στην αναμενόμενη είχε χοριακη 400+ αλλά είχε μόνο την ανηψουλα μου❤️

εσύ όμως ξέρεις ότι έκανες 2 αυγουλάκια σ αυτό τον κύκλο, οπότε δεν αποκλείεται 🤭🤭🤭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

εσύ όμως ξέρεις ότι έκανες 2 αυγουλάκια σ αυτό τον κύκλο, οπότε δεν αποκλείεται 🤭🤭🤭

Δεν αποκλείεται 🙏 και η αδερφη μου με εξωσωματικη και είχε βάλει 2 εμβρυακια❤️ να είναι καλά και ας είναι ότι θέλουν ❤️🙏🥰💝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

 

 

 

 

Ευχαριστώ πολύ κοριτσια μου❤️ η χοριακη είναι πολύ καλή ευτυχως έφτασε 1016 και την Πέμπτη ήταν 132! Την έστειλα στον γιατρό και περιμενω απάντηση🙏

Μπουρμπουλακι μου αφού τ τεστ σ κάνουν καραμπαμ! Κοντεύουν ν περάσουν την γραμμή ελέγχου!!! Ποσό όμορφα! Λογικά μέσα στη βδομάδα μπορεί ν δεις σάκο/σάκους ❤️❤️

Με το καλό κοριτσαρα μ😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ξεκουράσου εσύ όσο μπορείς...

Εμένα ενώ τελείωνε η περίοδος με καφέ άντε πάλι κόκκινο σήμερα....τι έγινε λέω; Εντωμεταξυ από εχθές έχω ένα πιάσιμο σαν ψύξη στον ώμο και έχω χαπακωθει

Κάτι μου θυμίζει αυτό! Μην ανησυχείς, είναι ορμονικό, το έχω σχεδόν κάθε μήνα. Πολύ σπαστικό....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

 

 

 

 

Ευχαριστώ πολύ κοριτσια μου❤️ η χοριακη είναι πολύ καλή ευτυχως έφτασε 1016 και την Πέμπτη ήταν 132! Την έστειλα στον γιατρό και περιμενω απάντηση🙏

Κοίτα να δεις στιγμή που διάλεξε να μου έχουν τελειώσει οι καρδούλες!!! Μπράβο κοριτσάρα μου!!! Όλα πάνε καλά! Κι εγώ είχα μεγάλο διπλασιασμό στην αρχή αλλά μετά έστρωσε και δεν έχω δίδυμα. Συγκινήθηκα πάλι μαζί σου!!!❣️❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Δεν αποκλείεται 🙏 και η αδερφη μου με εξωσωματικη και είχε βάλει 2 εμβρυακια❤️ να είναι καλά και ας είναι ότι θέλουν ❤️🙏🥰💝

Αυτό ακριβώς! Γερό/α να είναι μόνο και να έχεις μία εύκολη εγκυμοσύνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/2/2024 at 8:55 ΜΜ, ο/η Σεβαστή Χ είπε:

Καλησπέρα. Εγώ μετά από ένα παιδάκι και μια αποβολή έχω 4 μέρες καθυστέρηση. Στης 2 έκανα χοριακη και ήταν 260.. την Τρίτη θα ξανά κανω και ελπίζω να είναι όλα καλά. Έχω όμως αρκετά πονακια περιοδου που στην πρώτη μου εγκυμοσυνη δεν τα είχα και με αγχώνουν.😌

Κορίτσι μου δεν ξέρω πότε έκανες τη δημοσιέυση γιατί επειδή είσαι δοκιμαστικό μέλος αργούν να φανούν. Στείλε μας όμως να μας πεις πως είσαι. Συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου. Ξεκουράσου λίγο και θα πάνε όλα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mpourmpouloμπραβο κοριτσάκι μου! Για τ καφε μην ανησυχείς. Είναι πολυ συνηθες. Και γω ειχα στην 1η μ εγκυμοσυνη καφε κ λιγο αιμα για μια βδομάδα περιπου. Ειδικα τ καφε φ ανησυχει καθολου τους γιατρούς. Μεσα στη βδομαδα θα το δεις κιολας! Τι καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Giota86 είπε:

Κοριτσια εκανα χοριακη,μολις 1...παρολο τα συμπτωματα που ειχα κ πιστευα οτι αυτη τη φορα θα πετυχω...δυστυχως τιποτα..

Καλη επιτυχια σε οσες περιμενουν με πολλα πολλα θετικα τεστακια..

Κρίμα 😕 Αν θες πες μας μερικά πράγματα για σένα. Έχεις κάνει κι άλλες εμβρυομεταφορες; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Faidrag είπε:

Γεια σας κορίτσια, Εύχομαι σε όλες να πάνε όλα πολύ καλά. Γράφω πρώτη φορά σε Φόρουμ, νόμιζα ότι ξανάγραψα αλλά δεν το βρίσκω χα χα. Είναι πολύ ωραίο που η μία υποστηρίζει την άλλη με αλήθειες όμως ελπίζω. Είμαι σε φάση προσπάθειας εξωσωματικής, έχει γίνει μεταφορά και μεθαύριο Τρίτη περιμένω να κάνω χοροακή.  Καταλαβαίνω απο τος συζητήσεις σας ότι θα πρέπει να επαναληφθεί και άλλες φορές έτσι; (Εννοώ αν η 1η είναι τουλάχιστον 5  μοναδες φυσικα)

Επειδή είσαι νέο μέλος αργούν να δημοσιευτούν. Συνέχισε να γράφεις και μετά θα δημοσιεύονται κατευθείαν.

Μια μεγάλη χοριακη σου εύχομαι! Γράψε μας πως πήγε! 

Συνήθως την επαναλαμβάνεις άλλη μια φορά για να δεις αν διπλασιάζεται, αλλά υπάρχουν και γιατροί που δεν ζητάνε άλλη και γιατροί που ζητάνε 3 (ίσως και περισσότερες αν χρειάζεται). 5 μονάδες είναι θετικό αλλά 5-20 ή 25 είναι η γκρίζα ζώνη. Αν έχεις τέτοια τιμή δλδ θα πρέπει οπωσδήποτε να επαναλάβεις τη χοριακη μετά από 2 μέρες για να είναι σίγουρη η κύηση. 

Και πάλι καλή επιτυχία αύριο! 🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια πως είστε ;

@Mpourmpoulo τι κανείς μίλησες με τον γιατρό σου ; 
 

κοριτσια ξέρει καμία μανούλα να μου πει εχτές ένιωσα ένα φτερούγισμα στην κοιλιά μου πολύ γρήγορο και πιστεύω πως είναι το μωρακι μου αλλά μπορω να το νιώσω από την 14 εβδ και 3 μερες ; Την κόρη μου την ένιωσα πρώτη φορά 17 εβδ 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια πως είστε ;

@Mpourmpoulo τι κανείς μίλησες με τον γιατρό σου ; 
 

κοριτσια ξέρει καμία μανούλα να μου πει εχτές ένιωσα ένα φτερούγισμα στην κοιλιά μου πολύ γρήγορο και πιστεύω πως είναι το μωρακι μου αλλά μπορω να το νιώσω από την 14 εβδ και 3 μερες ; Την κόρη μου την ένιωσα πρώτη φορά 17 εβδ 

 

Καλημέρα κοριτσάκι μου! Εμένα ο γιατρός τώρα στο δεύτερο όταν του είπα γύρω στη 15η ότι νομίζω πως το άκουσα μου είπε δύσκολο μάλλον το εντερακι σου ηταν😅 ή αλήθεια είναι ότι ίσως είχε δίκιο γτ γύρω στις 18 βδομάδες που τον ένιωσα είχε διαφορά η αίσθηση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Giota86 είπε:

Κοριτσια εκανα χοριακη,μολις 1...παρολο τα συμπτωματα που ειχα κ πιστευα οτι αυτη τη φορα θα πετυχω...δυστυχως τιποτα..

Καλη επιτυχια σε οσες περιμενουν με πολλα πολλα θετικα τεστακια..

Προσπαθείς καιρό ; Ελπίζω ο επόμενος μήνας να είναι πιο τυχερός και να έρθει το μωρακι σας σύντομα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημέρα κοριτσάκι μου! Εμένα ο γιατρός τώρα στο δεύτερο όταν του είπα γύρω στη 15η ότι νομίζω πως το άκουσα μου είπε δύσκολο μάλλον το εντερακι σου ηταν😅 ή αλήθεια είναι ότι ίσως είχε δίκιο γτ γύρω στις 18 βδομάδες που τον ένιωσα είχε διαφορά η αίσθηση!

Μπα έντερο δεν ήταν σίγουρα ίσως κάποιο νεύρο μπορεί να ήταν γιατί είχε διαφορά από το έντερο 

θα τον ρωτήσω και εγω την Δευτέρα που θα πάω να δω τι θα μου πει 🤷‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια πως είστε ;

@Mpourmpoulo τι κανείς μίλησες με τον γιατρό σου ; 
 

κοριτσια ξέρει καμία μανούλα να μου πει εχτές ένιωσα ένα φτερούγισμα στην κοιλιά μου πολύ γρήγορο και πιστεύω πως είναι το μωρακι μου αλλά μπορω να το νιώσω από την 14 εβδ και 3 μερες ; Την κόρη μου την ένιωσα πρώτη φορά 17 εβδ 

 

Επειδή είναι δεύτερη κύηση ναι μπορεί να το νιώθεις ήδη..

Και εγώ τον κατάλαβα νωρίτερα τον δεύτερο μου γιο...🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

 

 

 

 

Ευχαριστώ πολύ κοριτσια μου❤️ η χοριακη είναι πολύ καλή ευτυχως έφτασε 1016 και την Πέμπτη ήταν 132! Την έστειλα στον γιατρό και περιμενω απάντηση🙏

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!! Φαινόταν εξάλλου ότι ανεβαίνει από τα τεστακια!! Μίλησες με τον γιατρο ποτέ θα πας;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια πως είστε ;

@Mpourmpoulo τι κανείς μίλησες με τον γιατρό σου ; 
 

κοριτσια ξέρει καμία μανούλα να μου πει εχτές ένιωσα ένα φτερούγισμα στην κοιλιά μου πολύ γρήγορο και πιστεύω πως είναι το μωρακι μου αλλά μπορω να το νιώσω από την 14 εβδ και 3 μερες ; Την κόρη μου την ένιωσα πρώτη φορά 17 εβδ 

 

Καλημέρα!

Το δεύτερο το είχα νοιώσει πιο γρήγορα από το πρώτο αλλά δεν θυμάμαι σε ποια εβδομάδα. Μπορεί να ήταν και το μπεμπάκι....γιατί όχι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα.... διαβάζω τα νέα σας και χαίρομαι πολύ....εύχομαι ο καινούργιος μήνας να φέρει κ στις υπόλοιπες κοπέλες ένα θετικό τεστακι!! 🙏🙏🙏🙏

Σήμερα πήρα τις απαντήσεις από τις ορμονολογικες που είχα κάνει.... επειδή δεν είμαι στον τόπο μου κ θα επιστρέψω σε μερικές μέρες έχω αγωνία!! Να σας τις στείλω εδώ να μου πείτε κ εσείς μια γνώμη?? Γτ δεν τις έχει μαυρισμένες τις μη φυσιολογικές τιμές και δεν μπορώ να βγάλω άκρη!! 

IMG_20240227_115636.jpg

IMG_20240227_115625.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου Καλησπερα!!! Αρχικά εύχομαι σε όλες σας να έχετε αυτό που περιμένετε σύντομα❤️

το δικό μου στορι τραβάει σχεδόν 3 χρόνια, από τα οποία μετράμε μόνο τον τελευταίο χρόνο καθώς αυξημένη tsh και προλακτινη δεν είχαμε καμία ελπίδα νωρίτερα! Τα φτιάξαμε όμως κ το είδαμε πιο ζεστά! Τώρα βρίσκομαι στη 2η μέρα καθυστέρησης περιμένοντας τα αποτελέσματα της χοριακης! Κ επειδη λοιπόν τόσα τεστ, τόση αγωνία, τόση λαχτάρα κοντεύει να μου στρίψει🤣 ειπα να μπω στην παρέα, τουλάχιστον να μιλαω με ατομα που καταλαβαινόμαστε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! 

Το update της ημέρας:
Ξύπνησα που λέτε με πονάκια και σκέφτηκα ότι, δυστυχώς, ήρθε η ακατανόμαστη. Μετά από 2 ώρες, και χωρίς κάποιο άλλο στοιχείο μέχρι τότε, βλέπω στο σκούπισμα ροζ/καφέ και λέω, ντάξει, εδώ είμαστε, έρχεται. Έχει περάσει ακόμα 1 ώρα αλλά πουθενά ο κόκκινος οχετός. Δεν ελπίζω αλλά ήθελα να το μοιραστώ με κάποιον 😅

Πάντως με βάση την εφαρμογή Φλο, είναι σήμερα η αναμενόμενη ημερομηνία 😒 Εστιάζοντας στα θετικά, αν όντως έρθει σήμερα, είναι 12η μέρα ΜΤΟ. Τους προηγούμενους μήνες μου ερχόταν νωρίτερα (μόλις 9η ΜΤΟ κάποιες φορές), οπότε "χαίρομαι" (εντός πολλώωωωωων εισαγωγικών) ότι, τουλαχιστον, ίσως η ινοσιτόλη που ξεκίνησα στα μέσα του κύκλου να βοηθάει με την εξισορρόπηση των ορμονών 🤞

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Melikara86 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα.... διαβάζω τα νέα σας και χαίρομαι πολύ....εύχομαι ο καινούργιος μήνας να φέρει κ στις υπόλοιπες κοπέλες ένα θετικό τεστακι!! 🙏🙏🙏🙏

Σήμερα πήρα τις απαντήσεις από τις ορμονολογικες που είχα κάνει.... επειδή δεν είμαι στον τόπο μου κ θα επιστρέψω σε μερικές μέρες έχω αγωνία!! Να σας τις στείλω εδώ να μου πείτε κ εσείς μια γνώμη?? Γτ δεν τις έχει μαυρισμένες τις μη φυσιολογικές τιμές και δεν μπορώ να βγάλω άκρη!! 

IMG_20240227_115636.jpg

IMG_20240227_115625.jpg

Καλημέρα κορίτσι μου! Βλέποντας τις φυσιολογικές τιμές, φαίνεται ότι είσαι μέσα σε όλες τις φυσιολογικές τιμές με εξαίρεση την ΑΜΗ που είναι ανεβασμένη. Αυτό δεν είναι κάτι αρνητικό βέβαια - εγώ έκανα πρώτη φορά αυτές τις εξετάσεις αρχές Φλεβάρη και με ΑΜΗ 6,κάτι. Η γιατρός μου είπε ότι αυτό μπορεί να είναι ενδεικτικό ΣΠΩ και σαν επ΄όμενο βήμα μου έγραψε να κάνω σαλπιγγογραφία για να έχουμε καλύτερη εικόνα κτλ. Ο σύντροφός σου έχει κάνει εξετάσεις; Διότι στη δική μου περίπτωση έλαβε υπόψην και του συζύγου το σπερμοδιάγραμμα που βγήκε καλό, οπότε και μας παρέπεμψε με τη σαλπιγγογραφία για την ώρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Καλημέρα κορίτσια! 

Το update της ημέρας:
Ξύπνησα που λέτε με πονάκια και σκέφτηκα ότι, δυστυχώς, ήρθε η ακατανόμαστη. Μετά από 2 ώρες, και χωρίς κάποιο άλλο στοιχείο μέχρι τότε, βλέπω στο σκούπισμα ροζ/καφέ και λέω, ντάξει, εδώ είμαστε, έρχεται. Έχει περάσει ακόμα 1 ώρα αλλά πουθενά ο κόκκινος οχετός. Δεν ελπίζω αλλά ήθελα να το μοιραστώ με κάποιον 😅

Πάντως με βάση την εφαρμογή Φλο, είναι σήμερα η αναμενόμενη ημερομηνία 😒 Εστιάζοντας στα θετικά, αν όντως έρθει σήμερα, είναι 12η μέρα ΜΤΟ. Τους προηγούμενους μήνες μου ερχόταν νωρίτερα (μόλις 9η ΜΤΟ κάποιες φορές), οπότε χαίρομαι (εντός πολλώωωωωων εισαγωγικών) ότι, τουλαχιστον, ίσως η ινοσιτόλη που ξεκίνησα στα μέσα του κύκλου να βοηθάει με την εξισορρόπηση των ορμονών 🤞

 

Θέτις μου αν σήμερα έγινε η εμφύτευση τότε θέλει 1 2 μέρες γ ν ανεβεί η χοριακη! Έκανες κανένα τεστακι; 
ευχομαι κοριτσάκι ν μην σ ξανάρθει για 9 μήνες αυτός ο κόκκινος οχετός 😂❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kate1992 είπε:

Θέτις μου αν σήμερα έγινε η εμφύτευση τότε θέλει 1 2 μέρες γ ν ανεβεί η χοριακη! Έκανες κανένα τεστακι; 
ευχομαι κοριτσάκι ν μην σ ξανάρθει για 9 μήνες αυτός ο κόκκινος οχετός 😂❤️

Δεν έκανα κανένα τεστάκι γιατί έλεγα αν δεν έρθει σήμερα να έκανα αύριο. 

Κι εγώ το εύχομαι μέσα μου να είναι εμφύτευσης (αν και δεν είχα τέτοια εμπειρία πέρυσι με την παλίνδρομη), αλλά επειδή φοβάμαι την απογοήτευση δε θέλω να το πολυσκέφτομαι κιόλας.

Μακάρι να μην ξαναδώ αυτόν το οχετό για 9 μήνες, απ' το στόμα σου και στου Θεού τ' αυτί! 🙏🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...