Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Κοριτσια,

καλημερα.Μολις παρελαβα καποια ρουχα που ειχα παραγγειλει για τη μικρη μου απο το laredoute (www.laredoute.gr). Της αγορασα για το καλοκαιρακι ενα φουστανακι, 3 μπλουζες κοντομανικες, ενα ζακετακι βαμβακερο, 3 βρακακια-φουφουλες και 2 κολαν και για το χειμωνα που μας ερχεται (σκεφτηκα να εκμεταλλευτω τις χειμερινες εκπτωσεις) της πηρα 2 παντελονια κοτλε και 3 μπλουζες μακρυμανικες ζιβαγγο και ολα αυτα μονο με 88 ευρω.Νομιζω οτι συμφερει ολες μας και φυσικα τα παραλαμβανεις σπιτι.Ισως προλαβαινετε ακομα τις εκπτωσεις του laredoute, ριξτε μια ματια.Με το καλο για ολες σας.Εγω εχω αρχισει να μετραω αντριστροφα, 25 κ σημερα,χαχα...

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SIFOS ΚΑΛΗΜΕΡΑ.

ΣΥΜΦΩΝΩ.ΕΧΩ ΨΩΝΙΣΕΙ ΟΥΚ ΟΛΙΓΕΣ ΦΟΡΕΣ.

ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΠΑΡΑΛΑΒΩ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΜΕ ΔΩΡΟ ΤΗ ΒΑΛΙΤΣΑ.

ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sifos καλημέρα!!!και γω μπηκα στο ιντερνετ την Παρασκευή και εδωσα τα στοιχεια μου να μου φέρουν τον κατάλογο!!!!!και γω τα είδα πολυ όμορφα τα ρουχαλάκια και καλά ποιοτικώς!!!!

Μήμπως ξερεις ποσες μερες κανει ο καταλογος να ερθει;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εγω δεν εχω παραγγειλει ποτε κ ουτε προκειται

δουλευα στη γενικη η οποια συνεργαζοταν με τη la redoyte το τη επιστροφες κ παραπονα ακουγα δεν λεγεται λες κ εφταιγα εγω:blink: :blink: μια ταπεινη υπαλληλος ημουν:laugh:

προσωπικα δεν τα εμπιστευομαι ασε που αν δε σου ταιριαζει το νουμερο θελει επιστροφη κ παει λεγοντας.

κ οι τιμες θεωρω οτι ειναι τσιμπημενες με τα ιδια λεφτα αγοραζεις απο μαγαζια τα δοκιμαζεις κ δεν εχεις τρεξιματα;)

ασε που στα καταστηματα εχει μεγαλη ποικιλια.

αποψη μου ετσι???

φιλακια:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννακι,

μπορει να εχεις δικιο, απλα σε εμενα δεν ετυχε ποτε να μου φερουν κατι ελαττωματικο.πηρα απο εκει κ καποια ρουχα κ κυριως πυτζαμες εγκυμοσυνης και θηλασμου, γιατι οπου αλλου κοιταξα ηταν για τη γιαγια μας τη μαρικα τα σχεδια.οι τιμες σε κανονικη περιοδο ειναι πραγματα τσιμπημενες, αλλα αμα πετυχεις εκπτωσεις κερδιζεις αρκετα χρηματα.Τζουλιανα, εγω παραγγελνω συνηθως τον καταλογο και μου ερχεται σε 10 μερες, αλλα αμα βιαζεσαι μπες στο site εχει κ εκει τα περισσοτερα για να τα δεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...