Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χάλασε η περιοδος????


marw90

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Δεν με αφορά αλλά κάνεις κάτι που δεν μου αρέσει καθόλου!!! Γίνεσαι πολύ ειρωνική αρκετές φορές και σε άλλες απαντήσεις που έχεις γράψει! Πάντα έχεις απάντηση για όλα και έχεις δίκιο σε όλα και τα έχεις ζήσει όλα!!Το ποστ δεν είναι δικό μου και δεν μου πέφτει λόγος αλλά προσωπικά εγω θα αποφεύγω οποιοδήποτε ποστ- ανάρτηση εχει το όνομα σου! Είσαι τοξική 

Εκτος οτι εισαι επιθετικη.

Ειμαι ατον 7ο μηνα της εγκυμοσυνης μου και παρολα οσα ασχημα εχω περασει που μου εχουν δωσει εμπειριες στα θεματα αυτα προσπαθω να βοηθησω κοπελες που τις νιωθω να λυσουν το προβλημα τους.

Ανταυτου βλεπω εσενα την κυρια αρχιτοξικη και απαραδεκτη να μου μιλαει με αυτο το τροπο.

Ουτε προκειται να ξαναμπω σε αυτο το σαιτ οσο υπαρχουν ατομα τοξικα σαν εσενα.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!

Ειμαι πολυ λυπημενη και αγχωμενη. Πηγα Τεταρτη το πρωι να κανω εναν προγενετικο ελεγχο που μου εγραψε ο γυναικολογος μου και μεσα σε αυτον ηταν και η καμπυλη ζαχαρου. Δεν ειχα ξανακανει.
Οι τιμες δε βγηκαν καλες και με αγχωσαν ακομη περισσοτερο. Ηταν παθητικη καινη καμπυλη μετα τη γλυκοζη κ η αντισταση στην ινσουλινη.
θα ηθελα τη γνωμη σας παρακαλω αν θα μπορουσατε. Περιμενα και την ΑΜΗ και βγηκε σημερα. 1,16 δυστυχως. 
Να ανησυχησω; δεν εχω κανει ακομα καν προσπαθειες για παιδακι κ νιωθω πως ξεκινησα πολυ στραβα.
Ειμαι 34 τωρα. 
Και στα 20 μου ειχα βρει ως φοιτητρια πως εχω πολυκυστικες αλλα σε μικρο βαθμο κ επαιρνα κατα διαστηματα αντισυλληπτικα για να  εχω σταθερο κυκλο κ για αντισυλληψη φυσικα.
Τα σταματησα 28/12/23.

Σας ευχαριστω πολυ για το χρονο σας εκ των προτερων και θα εκτιμουσα να μου πειτε αν ειναι ολα τοσο χαλια οσο δειχνουν.
Οι υπολοιπες εξετασεις πρεπει να γινουν αφου θα αφιαδετησω κ μετα. Δλδ αυριο τη Δευτερα με το καλο.

 

Υγ. Κι εμενα ο ενδοκρινολογος και ο γυναικολογος το glucophage ειπαν μαλλον θα μου δωσουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Vvv είπε:

Καλησπερα κοριτσια!

Ειμαι πολυ λυπημενη και αγχωμενη. Πηγα Τεταρτη το πρωι να κανω εναν προγενετικο ελεγχο που μου εγραψε ο γυναικολογος μου και μεσα σε αυτον ηταν και η καμπυλη ζαχαρου. Δεν ειχα ξανακανει.
Οι τιμες δε βγηκαν καλες και με αγχωσαν ακομη περισσοτερο. Ηταν παθητικη καινη καμπυλη μετα τη γλυκοζη κ η αντισταση στην ινσουλινη.
θα ηθελα τη γνωμη σας παρακαλω αν θα μπορουσατε. Περιμενα και την ΑΜΗ και βγηκε σημερα. 1,16 δυστυχως. 
Να ανησυχησω; δεν εχω κανει ακομα καν προσπαθειες για παιδακι κ νιωθω πως ξεκινησα πολυ στραβα.
Ειμαι 34 τωρα. 
Και στα 20 μου ειχα βρει ως φοιτητρια πως εχω πολυκυστικες αλλα σε μικρο βαθμο κ επαιρνα κατα διαστηματα αντισυλληπτικα για να  εχω σταθερο κυκλο κ για αντισυλληψη φυσικα.
Τα σταματησα 28/12/23.

Σας ευχαριστω πολυ για το χρονο σας εκ των προτερων και θα εκτιμουσα να μου πειτε αν ειναι ολα τοσο χαλια οσο δειχνουν.
Οι υπολοιπες εξετασεις πρεπει να γινουν αφου θα αφιαδετησω κ μετα. Δλδ αυριο τη Δευτερα με το καλο.

 

Υγ. Κι εμενα ο ενδοκρινολογος και ο γυναικολογος το glucophage ειπαν μαλλον θα μου δωσουν.

Αφού δε έχεις κάνει ακόμα προσπάθειες για μωράκι δες το σαν ότι έκανες την αρχή να τα τσεκάρεις όλα κι Να τα βάλεις σε μια τάξη! Σκέψου να μην έκανες τίποτα και μετά να αναρωτιόσουν τι φταίει...μην ανησυχείς! Για όλα υπάρχει μια αιτία αλλά και μια λύση!!! Με τα χάπια θα τα φτιάξεις όλα....αυτά λύνονται.... το θέμα είναι τα περισσότερα να είναι καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...