Μετάβαση σε περιεχόμενο

Έτοιμο και το δικό μας δωμάτιο :)


Recommended Posts

Ευχαριστώ πολύ πολύ κοριτσάκια μου!Πάντως, όσες δεν φτιάξατε το δωμάτιο ακόμα, σας συμβουλεύω να κάνετε όσο το δυνατόν παραπάνω πράγματα με τον αντρούλη σας. Εμείς το βάψαμε οι δυο μας, καρφώσαμε το ράφι μόνοι μας και γενικά το ρίξαμε πολύ στη χειροτεχνία. Είχε πάρα πολύ γέλιο γιατί δεν ξέραμε την τύφλα μας και γίναμε μες τις μπογιές αλλά στο τέλος νιώθεις απίστευτη ικανοποίηση που το έκανες εσύ και ο σύντροφός σου για το παιδάκι σου..Φιλιά πολλά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MAMATOBE KAΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΟΥΛΙΝΟΥ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΧΤΕΙΤΕ!!

ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΕΧΩ ΦΡΙΚΑΡΕΙ!ΒΑΣΙΚΑ ΣΑΝ ΤΗΝ ΚΑΚΗ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑΩ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ,ΟΧΙ ΕΤΣΙ ΟΧΙ ΑΛΛΙΩΣ ΓΚΡΡΡΡ:woohoo: ΩΣΤΟΣΟ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΑΤΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΩ ΚΑΘΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΜΠΑΙΝΩ ΒΓΑΙΝΩ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ:P ΑΦΟΥ ΕΚΝΕΥΡΙΖΟΜΑΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΩ ΑΜΕΤΟΧΗ:angry:

ΟΜΩΣ ΠΡΙΝ ΛΙΓΗ ΩΡΑ ΤΟΝ ΕΣΤΕΙΛΑ ΓΙΑ ΠΑΜΠΕΡΣ!!!ΕΧΕΙ 20% ΕΝΑ Σ/Μ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΒΡΗΚΑ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΚΑΙ ΕΠΙΑΣΑ ΚΑΙ ΓΩ ΤΑ ΠΙΝΕΛΑ;) ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΗΡΘΕ ΤΑ ΑΚΟΥΣΑ ΑΠ ΤΗΝ ΚΑΛΗ:woohoo: :blink:

ΒΑΣΙΚΑ ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΑΛΛΗ ΧΑΡΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΜΟΝΟ ΣΟΥ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ ωραιο το δωματιο του Μπεμπη σας!!!Πολυ ηρεμα τα χρωματα πραγματικα ξεκουραστα!!!!Με το καλο να τον υποδεχτειτε και φυσικα με εναν πονο!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΔΕΧΤΕΙΣ ΤΟΝ ΚΟΥΚΛΟ ΣΟΥ !ΥΠΕΡΟΧΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΑ ΠΙΟ ΥΠΕΡΟΧΟ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΤΑΝ ΓΕΜΙΣΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΤΣΙΡΙΔΕΣ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ !!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΛΟΙΠΟΝ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

falassarna έγραψε:

MAMATOBE KAΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΟΥΛΙΝΟΥ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΧΤΕΙΤΕ!!

ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΕΧΩ ΦΡΙΚΑΡΕΙ!ΒΑΣΙΚΑ ΣΑΝ ΤΗΝ ΚΑΚΗ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑΩ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ,ΟΧΙ ΕΤΣΙ ΟΧΙ ΑΛΛΙΩΣ ΓΚΡΡΡΡ:woohoo: ΩΣΤΟΣΟ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΑΤΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΩ ΚΑΘΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΜΠΑΙΝΩ ΒΓΑΙΝΩ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ:P ΑΦΟΥ ΕΚΝΕΥΡΙΖΟΜΑΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΩ ΑΜΕΤΟΧΗ:angry:

ΟΜΩΣ ΠΡΙΝ ΛΙΓΗ ΩΡΑ ΤΟΝ ΕΣΤΕΙΛΑ ΓΙΑ ΠΑΜΠΕΡΣ!!!ΕΧΕΙ 20% ΕΝΑ Σ/Μ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΒΡΗΚΑ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΚΑΙ ΕΠΙΑΣΑ ΚΑΙ ΓΩ ΤΑ ΠΙΝΕΛΑ;) ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΗΡΘΕ ΤΑ ΑΚΟΥΣΑ ΑΠ ΤΗΝ ΚΑΛΗ:woohoo: :blink:

ΒΑΣΙΚΑ ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΑΛΛΗ ΧΑΡΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΜΟΝΟ ΣΟΥ:)

Σ'ευχαριστώ γλυκιά μου! Κι εσύ με το καλό και με ένα (ή κανένα) πόνο! Αυτό έλεγα κι εγώ! Την τύφλα μας δεν ξέραμε αλλά και μόνο που το βλέπεις μετά και ξέρεις ότι το έκανες εσύ με τον άνδρα σου, είναι μεγάλη υπόθεση. Νιώθεις απίστευτη ικανοποίηση. Εγώ είχα πάρει το πινέλο και έβαφα γύρω από τους διακόπτες και τις πρίζες για να νιώθω χρήσιμη. Αααα έβαλα και τη χαρτοταινία γύρω από τις πρίζες.. :laugh: χαχαχα:laugh: Με το καλό να δεχτείτε όλες τα μωράκια σας και, στις μανούλες, να χαίρεστε τα μωράκια σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MamaToBe έγραψε:

P1010763.JPG

ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΜΕ ΕΠΙΑΣΑΝ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΜΕ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΣΟΥ....

ΜΟΙΑΖΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΑΣ ΜΟΥ, ΣΤΟ ΥΦΟΣ.

ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΗΝΙΤΙΚΟ..ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΕΤΟΙΜΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΑΣ

ΝΑ ΕΡΘΕΙ, ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ, ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ!

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ..ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙ ΚΑΝ!

:woohoo:

:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπέλα μου το δωμάτιο του μπεμπούλη σου είναι πανέμορφο...Πολύ αριστοκρατικό, με γήινα χρώματα και ο φωτισμός είναι super...Με το καλό να τον δεχτείτε τον πρίγκιπά σας!

Κι εγώ μόλις τελείωσα με το δωμάτιο της μικρής μου πριγκίπισσας, όμως δεν έχω αξιωθεί ακόμα να βγάλω φωτογραφίες..Ελπίζω να το κάνω σύντομα...

Υ.Γ: MamaToBe έχουμε ακριβώς το ίδιο καρότσι...Νομίζω ότι είναι το καλύτερο απ'όλα!

Φιλιά και σύντομα ο μικρός Φοίβος να "χρωματίσει" ακόμα περισσότερο το δωματιάκι του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...