Μετάβαση σε περιεχόμενο

Έτοιμο και το δικό μας δωμάτιο :)


Recommended Posts

Κορίτσια επιτέλους έτοιμο το δωμάτιο του Φοίβου :laugh: Κάθε βράδυ πριν κοιμηθώ και κάθε πρωί που ξυπνάω μπαίνω μέσα και τον φαντάζομαι να κοιμάται σαν αγγελούδι στο κρεβατάκι του. Ξεκίνησα το πλύσιμο και το σιδέρωμα των ρούχων του και σε κάθε μικροσκοπικό ζιπουνάκι και γαντάκι με πιάνουν τα γέλια και τα κλάματα μαζί.. Με το καλό να δεχτείτε τα μωράκια σας όλες!!!:woohoo:

post-5260-13873934654534_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MamaToBe με το καλό να υποδεχτείτε τον Φοίβο σας, να μπει στο ονειρεμένο δωματιάκι του, να το γεμίσει με το γέλιο και το κλάμα του!

Υπέροχο χρώμα το βεραμάν, πολύ καλή επιλογή.

Καλή λευτεριά σου εύχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο να ερθει το μωρακι σας και να μπει στο δωματιακι του.ολα πολυ ωραια.και θα ειναι ακομα πιο ωραια με το μωρακι μεσα!:) ειδα εισαι στην 31 εβδομαδα.αχ και εγω ετοιμαζω σιγα σιγα.ειμαι στην 33.αλλα γενναω σε 4.5 εβδομαδες σχεδον και ακομα εχω να κανω καποια πραγματα οπως την προικα να την πλυνω και να τη σιδερωσω και τα ρουχακια του.επλυνα και σιδερωσα μονο τις κουβερτουλες και τις πανες.αντε με το καλο σε ολες μας!!!:) :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marinal με τι θα τα βαψεις τα επιπλα θα τα δωσεις σε καποιον η μονη σου εγω θα ηθελα να βαψω την κουνια αλλο χρωμα αλλα φοβαμαι γιατην μπογια που θα μπει αν ξερεις ενημερωσεμε ευχαριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοπελα μου με το καλο να δεχτεις το νινακι σου και να πλυμμηρισει το δωματιο του και το σπιτι σας χαρα και φωνουλα παιδικη!!

Τ ο δωματιο ειναι πανεμορφο δεν ξερω τι να πω...τοσο γλυκα ηρεμο και ομορφο...το χρωμα του τοιχου φοβερο και τα επιπλα το ιδιο!!!

Να ζησετε να χαρειτε και το παιδακι σας και οτι επιθυμει η καρδια σας....

να στε παντα καλα και ευτυχισμενοι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου όμορφα σας ευχαριστώ όλες για τα καλά σας λόγια και για τις ευχές σας. Αυτό που προσπαθήσαμε να κάνουμε είναι να του φτιάξουμε ένα χώρο ήρεμο και γαλήνιο για τώρα που θα είναι μωράκι, που να μπορεί αργότερα να μετατραπεί σε πιο παιχνιδιάρικο και χαρούμενο (αυτόκόλλητα, ζωγραφιές, κτλ). Ο άνδρας μου θέλει να έχει ο μπέμπης κι ένα κομμάτι στον τοίχο του όπου θα μπορεί να ζωγραφίζει :blink: . Του χρόνου λοιπόν θα σας δείξω και τις τοιχογραφίες του Φοίβου :silly: Εύχομαι στις μανούλες να χαίρονται τα μωρουδέλια τους και σε όσες πλησιάζει η ώρα η μεγάλη, με το καλό να 'ρθει το μπεμπάκι σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάρα πολύ ωραίο το δωματιάκι του μικρού Φοίβου. Μου άρεσαν πάρα πολύ τα χρώματα που εχεις βάλει. Με το καλό να υποδεχθείς τον πρίγκηπα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλα μου τι ομορφο δωματιο ειναι αυτο!!!Ειμαι σιγουρη πως θα ειναι ευτυχισμενος ο Φοιβος σου μεσα σ αυτο το δωματιο φορωντας τα ζιπουνκια που του σιδερωνεις με τοση χαρα και συγκινηση!!Με το καλο και μ ενα πονο!!Φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜamaTobe παρα πολυ μου αρεσε!!!!Μπραβο σας για τα χρωματα και τους συνδυασμους,πολυ ωραια κι ιδεα ενος τοιχου για να ζωγραφιζει το νινι:laugh:χι χι ευχομαι με το καλο να τον υποσεχθειτε τον πριγκηπα σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελειο το δωματιο του πριγκιπα!!!Μου αρεσει που ειναι λιτο κ ρομαντικο!!!!!Με το καλο να δεχτεις το μωρακι σου και με εναν πονο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τι συγκινιση!!! μου ερχονται στο μυαλο και πριν 7 μηνες που εκανα και εγω αυτες ωτισ ετοιμασιες,που τωρα κανεις εσυ,οντως πολυ ωραιο το δωματιο του μπεμπακο σου μου θυμιζει λιγο το δικο μας,μονο που εχω βαλει και το πορτοκαλι στοιχειο παρεα με το λαχανι!!!ευχομε να περασουν γρηγορα οι εβδομαδες για να κρατισεις στην αγκαλια τον μικρο σου τον αντρακο,δεν υπρχει μεγαλυτερη ευτυχια απ τη γεννηση ενωσ παιδιου,συγκλωνιστικη εμπειρια θα το δεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι πάρα πάρα πολύ όμορφο ... το χρώμα ειδικά των τοίχων είναι τέλειο !!!

Νομίζω ότι είναι από τα πιο ωραία δωμάτια που έχω δει!!!

Με το καλό να έρθει το μωράκι σας και να το εγκαινιάσετε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...