Μετάβαση σε περιεχόμενο

ειμαι κατα φαντασιαν εγκυος ή οχι??


ntia

Recommended Posts

ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ 10 ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!ΣΑΝ ΝΑ ΞΑΝΑΠΕΡΑΣΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ...!!!!!!ΣΥΓΧΑΡΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!:woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ, ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ, ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΤΗΛ. ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΙ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντια μου,

Συγχαρητήρια, ένα σποράκι μεγαλώνει σιγά σιγά μέσα σου. Ελπίζω να πάνε όλα καλά και να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη.

Ενημέρωσέ μας για το τί θα σου πει ο γιατρός σου.

Και ξέρεις τώρα εσύ, να προσέχεις όχι φάρμακα και όχι ακτινοβολία

Με το καλό :P :P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρωτησα και εγω και εμαθα και μου ειπαν οτι εισαι εγκυος!!!! γιουπιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!

συγχαρητηρια!!!!! υγεια και τυχη απο εδω και περα!!! (τα πιο σημαντικα οπλα κατα τη γνωμη μου).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

to perimena oti etsi 8a einai!! mia xara pisteuo einai oi monades sou. autes diplasiazonte ka8e mera .... mexri na exeis ka8hsterish 8a exoune ftasei pano apo 200!!! thl ton giatro vevaia giati kanenas mas edo mesa den einai giatros!!

me to kalo ola na pane kala!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελα μου μην το ψαχνεις αλλο ειμαι σιγουρη κατα 90% οτι εισαι εγκυος,ετσι ηταν και σε μενα μια αχνη γραμουλα!!!!!!!!!!

σου ευχομαι οτι καλυτερο!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιουπι γιουπι γιουπι...!!!!!!!!!!!!! πηρα τηλ το γιατρο και μου ειπε οτι συμφωνα με τη χοριακη κ τις ημερομηνιες ειμαι εγκυος!!!!!!!!!!. μου ειπε τη Δευτέρα να κανω μια χοριακη ακομη για να δουμε τις μοναδες αν εχουν ανεβει, και στις 2 εβδομάδες καθυστέρησης να παω για υπέρηχο. ελπιζω τη Δευτέρα να ειναι ανεβασμένη η χοριακη και ολα να πανε καλα. σας ευχαριστώ πολυ ολες που με βοηθησατε τοσο πολυ με τις απαντήσεις σας. θα σας κρατώ ενήμερες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!!!!!!! ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ!!!!!!!! ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑΚΙ!!!!!!!!!!!!! ΜΑΣ ΕΚΑΝΕΣ ΝΑ ΧΑΡΟΥΜΕ!!!!!!!!!

ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω εκανα χοριακη την δευτερη μερα καθυστερησης... δεν κρατιομουν ουτε κι'εγω... ειχα 654 μοναδες... μου ειπαν πως αν ειναι κατω απο 10 δεν εισαι εγκυος... εσυ οποτε λογικα εισαι... αυτος ο αριθμος καθε μερα θα πολλαπλασιαζεται με γρηγορους ρυθμους... σου ευχομαι με το καλο το μωρουλι σου...:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ntia καλησπέρα κ απο μένα. είναι η πρώτη φορά που γράφω σε θέμα, αλλά πραγματικά νομίζω οτι οι περισσότερες απο εμάς εδώ, κάπως έτσι νιώθουμε.. αγωνία, άγχος, και ΑΝΥΠΟΜΟΝΗΣΙΑ...τουλάχιστον εγώ σίγουρα, μια και είμαι στην ίδια περίπου φάση με σένα..

νομίζω οτι δεν υπάρχει λόγος να ανησυχείς, απλά να περιμένεις λίγο ακόμα για να βλέπεις να πολλαπλασιάζονται οι ενδείξεις της χοριακής!!! ειλικρινά δεν είχα σκεφτεί αυτό το κολπάκι με το ψέμμα στο μικροβιολόγο.. θα το έχω στα υπόψη γιατί κ εγώ είμαι πολύ ανυπομόνη κ μετά απογοήτευομαι..

σου εύχομαι τα καλύτερα κ είμαι σίγουρη οτι όλα θα πάνε όπως τα θέλεις!!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ntia mou sugxaritiria agapi mou...

Ola sou pigan mia xara...

Sou euxwme mia teleia egkumwsini agapi mou...

Oti thes edw tha eimaste gia oles mas...

Elpis mou geia sou kai kalos mas vrikes agapi mou...

Sou euxwme kai se esena oti epithimeis agapi mou kai suntoma...

Filia...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια,μετα απο ενα αγωνιωδες σαββ/κο,σημερα εκανα τη δευτερη χοριακη οπως μου ειχε πει ο γιατρος και εδειξε 438,8 μοναδες.τον πηρα τηλεφωνο και μου ειπε πως ειναι πολυ καλη και να παω την επομενη τεταρτη για υπερηχο...αρχιζω τελικα και το πιστευω σιγα σιγα!!ευχομαι και στα δικα σας γρηγορα μεσα απο την καρδια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο κοπελα μου σου ευχομαι καλη συνεχεια!!!Να εισαι ηρεμη και να απολαυσεις την ομορφοτερη περιοδο στην ζωη σου!!!Σευχαριστουμε παρα πολυ!!!Να σαι καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ntia μου συγχαρητηρια!!!!! γιουπιιιιιιιιιιι!!!!!!! θα κανεις ενα νινακι!!! τελεια!!! ευχομαι να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη και μια ακομα καλυτερη γεννα και να εισαι παντα ευτυχισμενη!!! και φυσικα οτι θελεις η παρεουλα σου ειναι εδω¨!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ntia έγραψε:

Καλησπερα κοριτσια,μετα απο ενα αγωνιωδες σαββ/κο,σημερα εκανα τη δευτερη χοριακη οπως μου ειχε πει ο γιατρος και εδειξε 438,8 μοναδες.τον πηρα τηλεφωνο και μου ειπε πως ειναι πολυ καλη και να παω την επομενη τεταρτη για υπερηχο...αρχιζω τελικα και το πιστευω σιγα σιγα!!ευχομαι και στα δικα σας γρηγορα μεσα απο την καρδια μου!

APO TO STOMA SOY KAI STOY 8EOY TO AFTI!! :)

SYGXARHTHRIA KORITSAKI MOY GIA ALLH MIA FORA!!!! NA PANE OLA KALA!!!!

KI EGW HTAN NA ADIA8ETHSW SHMERA ALLA TIPOTA... PHGA STO FARMAKEIO GIA SELF CLEAR ALLA DEN EIXE.8A PERIMENW LOIPON MERIKES MERES AKOMA... ANTE NA DOUME TI 8A GINEI!!!!!

(SORRY GIA TA GREEKLISH.PROVLHMA ME TO PC MOY..)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια Ντία μου! Εύχομαι ολόψυχα μια υγειή και ήρεμη εγκυμοσύνη!! Να πάνε όλα τέλεια και ν'απολαύσεις αυτήν την περίοδο της ζωής σου γιατί είναι μοναδική!

Γράψε μας νεότερα..

Πολλά φιλάκια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 months later...

koritsakia mou geia sas...thelw poli na mou peite ti gnwmi sas..exw edw kai 4 mines pou epixeirw me ton antra mou eleuthero sex alla tipota...mou kanei entipwsi otan akouw oti merikes pianoun amesws enw egw tipota.iparxei periptwsi na exoume provlima i egw i o sintrofos mou????fovamai na paw gia eksetaseis...kserw oti einai nwris akomi alla ti allo xreiazetai ektos apo tis gonimes meres kai fisiko na to kaneis eleuthera gia na meineiw egios??sas euxaristw

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΕΤΑ καλησπερα,οντως ειναι πολυ λιγος ο καιρος που πρασπαθειτε,τις εξετασεις τις αρχιζουμε μετα απο 1 χρονο προσπαθειων.μηπως δεν υπολογιζεις σωστα τις γονιμες σου?παντως κοριτσακι μου προσπαθεισαι να αποβαλεις το αγχος σου και το bebe ερχεται:kiss:

η συμβουλη μου ειναι να μην επικεντρωνεσαι μονο στις γονιμες αλλα να ερχεσαι σε επαφη μερα παρα μερα και μετα τις αγκαλιτσες τα ποδαρακια πανω,και να μην πλενεσαι εκεινη την στιγμη{τουλαχιστον αυτα κανω εγω}αλλα στο ξαναλεω μην μπαινεις σε αυτες τις διαδικασιες ειναι πολυ νωρις:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...