Μετάβαση σε περιεχόμενο

ειμαι κατα φαντασιαν εγκυος ή οχι??


ntia

Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια,διαβαζω αρκετο καιρο αυτα που γραφετε και ομολογω οτι με εχετε βοηθησει πολυ.Προσπαθουμε εδω και 4 μηνες για την πολυποθητη "συλληψη" και κατα καιρους εντοπιζαμε διαφορα συμπτωματα τα οποια τελικα ηταν απλως της φαντασιας μας.Τον τελευταιο ομως μηνα ειναι καποια που εντοπισαμε για πρωτη φορα.Η τελευταια μου περιοδος ηταν στις 7 /2.εχω σταθερο κυκλο 28 ημερων και ΔΕΝ θελω να περιμενω περιοδο στις 6 /3.Τα συμπτωματα ειναι:εντονο πρηξιμο και μεγαλωμα του στηθους με πολυ πονο,τις τελευταιες 5 ημερες εχω θερμοκρασια στο 37 και 37,1 αλλα κυριως μετα το μεσημερι και αισθανομαι πονακια χαμηλα κυριως αριστερα και λιγα δεξια.Σημερα το πρωι εκανα το self clear και αφου περασαν 5 λεπτα αγωνιας μας φανηκε με τον αντρα μου οτι ειδαμε μια πολυ πολυ πολυ αχνη γραμμη.το ξανακανα πριν απο λιγο ξεροντας οτι καλυτερα ειναι το πρωι αλλα ξανα μας φανηκε η γνωστη αχνη γραμμη ελαχιστα πιο εντονη ισως....

Τι γινεται ρε παιδια??να παω για χοριακη ή ειναι νωρις και θα με διωξουν??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ntia έγραψε:

Καλησπερα κοριτσια,διαβαζω αρκετο καιρο αυτα που γραφετε και ομολογω οτι με εχετε βοηθησει πολυ.Προσπαθουμε εδω και 4 μηνες για την πολυποθητη "συλληψη" και κατα καιρους εντοπιζαμε διαφορα συμπτωματα τα οποια τελικα ηταν απλως της φαντασιας μας.Τον τελευταιο ομως μηνα ειναι καποια που εντοπισαμε για πρωτη φορα.Η τελευταια μου περιοδος ηταν στις 7 /2.εχω σταθερο κυκλο 28 ημερων και ΔΕΝ θελω να περιμενω περιοδο στις 6 /3.Τα συμπτωματα ειναι:εντονο πρηξιμο και μεγαλωμα του στηθους με πολυ πονο,τις τελευταιες 5 ημερες εχω θερμοκρασια στο 37 και 37,1 αλλα κυριως μετα το μεσημερι και αισθανομαι πονακια χαμηλα κυριως αριστερα και λιγα δεξια.Σημερα το πρωι εκανα το self clear και αφου περασαν 5 λεπτα αγωνιας μας φανηκε με τον αντρα μου οτι ειδαμε μια πολυ πολυ πολυ αχνη γραμμη.το ξανακανα πριν απο λιγο ξεροντας οτι καλυτερα ειναι το πρωι αλλα ξανα μας φανηκε η γνωστη αχνη γραμμη ελαχιστα πιο εντονη ισως....

Τι γινεται ρε παιδια??να παω για χοριακη ή ειναι νωρις και θα με διωξουν??

ntia μου...τα συμπτωματα που περιγραφεις ειναι της εγκυμοσυνης αλλα...ταυτοχρονα και της περιοδου...π.χ. το πρησμενο στηθος...

Νομιζω οτι ειναι αρκετα νωρις.Σημερα ειναι 3 Μαρτιου...Οποτε γνωμη μου ειναι να περιμενεις και αν δεις οτι παει μακρια η ...βαλιτσα :P

και περνας τις ημερες σου π.χ. 10 Μαρτιου κανε ξανα το τεστακι...

Νομιζω οτι ειναι κριμα να κανεις χοριακη απο τοσο νωρις.

Σου ευχομαι ολοψυχα να εισαι εγκυος!!!

Το 2009 ειναι πολυ γουρλιδικο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ντια μου γεια σου , κθε μηνα και εμεις τα ιδια ημαστε σπιτι!!! λιγες ωρες να αργησει να ερθει η περιοδος γινεται παρτυ στο σπιτι...και μετα απογοητευση. τελικα ξερεις τι καταλαβα???μην το σκεφτομαστε καθολου γιατι μετα απογοητευομαστε. ασε να περασουν οι μερες κανοντας αλλα πραγματα για να ξεχνιεσαι και θα δεις ποσο θα χαρεις αν δεν ερθει τον μαρτιο η περιοδος σου. καλη επιτυχια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ntia έγραψε:

και η αχνη γραμμή στο τεστ δεν λεει τιποτα??? περιμενω πως κ πως να περασουν οι μερες και να εχω καθυστερηση.

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΜΙΑ ΑΧΝΗ ΓΡΑΜΜΗ!!!!ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ....ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ Β ΧΟΡΙΑΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΟΥΜΕ...ΕΓΩ ΕΛΕΓΑ ΤΙ ΛΕΕΙ ΤΩΡΑ ΑΥΤΟΣ ΑΦΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ...ΤΕΛΙΚΑ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΗ...ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΩ...

ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ? ΟΧΙ ΤΕΣΤ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ...!!!!!!ΑΠΛΑ ΣΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΙΡΝΟΥΝ...ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΝΕ Β ΧΟΡΙΑΚΗ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΤΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΤΕΣΤ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ ΜΕ ΜΙΑ ΠΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΧΝΗ ΓΡΑΜΜΟΥΛΑ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΑΙΜΑ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΜΟΛΙΣ ΕΙΧΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΚΙ ΕΜΠΑΙΝΑ ΣΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΜΗΝΑ!ΚΑΛΗ ΣΟΥ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΚΑΤΙ ΘΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΥΤΗ Η ΑΧΝΗ ΓΡΑΜΜΗ!ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ntia μου!!!!Οπως ειπες κι εσυ αυτα τα συμπτωματα ειναι και της φαντασιας καποιες φορες!!τα ατιμα!!!αλλα τα συγκεκριμενα μπορει οντως να ειναι και περιοδου!οσο για το τεστ εμενα η αχνη μου ακουγεται για κατι καλο!Στο ευχομαι ολοψυχα να ειναι καλη μου και να πεταξετε απο χαρα...τωρα οι μερες περασανε...η θα περιμενεις λιγο ακομα για την καθυστερηση και να κανεις εξεταση η θα την κανεις τωρα....για να πω την αμαρτια μου αν εβλεπα αχνη γραμμη θα εκανα και χοριακη...:-)

Ειναι δικο σου θεμα!οτι νομιζεις!!!

Ευχομαι τα καλυτερα!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eleni_sk μια φορα εκανες το τεστ? ηταν πολυ αχνη η γραμμη? εγω το εκανα 2 φορες μια πρωι και μια βραδυ και ηταν αχνη αλλα ορατη. δεν ηταν ασπρο το κουτακι...

κ.τ.κ. ελπιζω να εχω την τυχη σου και να ειμαι εγκυος,εσενα η γραμμουλα ηταν αχνη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουτε καλημερα δεν σας ειπα... σας επιασα απ τα μουτρα... καλημερα κοριτσακια!!! η χοριακη δειχνει κ 3 μερες πριν την περιοδο??? αν παω αυριο να την κανω θα ειναι συγουρα τα αποτελεσματα ή θελει απο την 1η ημερα καθυστέρησης?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΤΙΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΤΗΝ ΓΡΑΜΜΗ ΤΗΝ ΕΒΛΕΠΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΒΛΕΠΑ.ΗΤΑΝ ΠΟΛΛΥ ΑΧΝΗ!ΚΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΤΟΤΕ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΧΟΡΙΑΚΗ!ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΑΣΑΝΕ.ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ ΠΑΝΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ.ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ.ΜΗΝ ΜΑΣ ΦΑΕΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΤΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ.

ΕΙΧΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ 20/6.ΣΤΙΣ 15/7 ΕΙΧΑ ΤΣΟΥΞΙΜΟ ΚΑΙ ΠΟΝΟ ΧΑΜΗΛΑ ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΟΥΡΟΥΣΑ.ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑ ΞΑΝΑΠΕΡΑΣΕΙ ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΕΙΣ ΗΜΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩς ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΠΑΛΙ ΠΑΤΗΣΕΙ...

ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ (ΕΝΕΚΑ ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΚΑΙ ΑΙΜΑΤΟΣ),ΕΚΑΝΑ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ (ΕΙΔΙΚΕΥΟΜΕΝΟΣ)ΑΠΟΦΑΝΘΗΚΕ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΤΗ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΣΕ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ.ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑΜΕ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΕΞ ΤΟΥ ΖΗΤΗΣΑ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΠΑΣ ΚΑΙ....ΡΠΙΝ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ.Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΗΤΑΝ ΣΤΑ ΚΑΤΩΤΕΡΑ ΟΡΙΑ, ΟΠΟΤΕ ΕΙΠΑΜΕ ΠΩς ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΗΡΑ .ΣΕ 5 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΗΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΘΕΤΙΚΟ!

ΣΟΥ ΠΡΟΤΙΝΩ -ΛΟΙΠΟΝ-ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΤΕΣΤ ΞΑΝΑ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΣΤΙΣ 6 Ή 7/3 ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΙΣ ΠΑΛΙ ΓΡΑΜΜΗ ΠΗΓΑΙΝΕ ΟΛΟΤΑΧΩΣ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ.ΤΑ ΕΠΙΠΕΔΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΑ ΕΑΝ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΚΑΙ ΤΑ 2 ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ntia mou kalhmera,

sumfono kai ego me ta upoloipa koritsia oti ta ta sumptomata einai kai egumosinhs kai periodou alla efoson eides axnh grammh ego sthn 8esh sou 8a petagomouna se ena mikroviologiko kai 8a edina ligo aima na mou kanoune mia b xoriakh 20 euro stixizei oso kai ena aplo test farmakiou.

sta megala kentra (p.x vioiatrikh) kostizei guro sta 40 euro. ean kaneis 8a sou dikse an eisai apla 8a diksei xamhla giati 8a einai noris...alla 8a diksei epimeno.

ego pantos gia na sou feugei h periergia, giati ksero pos einai na prospa8eis kai na perimeneis me agonia gia to an 8a sou er8ei periodos h oxi, (8es na akous ton ka8ena ti sumptoma exei giana sugkrineis me ta dika sou) ego loipon eixa polu prismeno kai me ponage para polu, polu perisotero apo thn periodo kai eixa kai liga tsimpimatakia apo aristera (apo auth thn pleura to eixo piasei)kati san krampes.

loipon gia na sou fugei to agxos phgaine kane b xoriakh

akoma omos kai na mhn diksei 8etiko mhn to vazeis kato kai mhn apogohteuese...8a er8ei grhgora to moraki sou!!

sou euxomai oti kalutero kai me 8atika apotelesmata!! mhn agxonese!

filia polla kai perimenoume nea sou!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντια μαλλον εισαι εγκυος!! Οταν τα τεστ δειχουν αχνη γραμμη ειναι θετικο Ανιχνευτηκε στο αιμα σου γι αυτο και η αχνη γραμμουλα

Περιμενουμε τα νεα απο τη χοριακη σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ntia mou kalimera sou agapi mou...

Kai kalos mas vrikes...

Agapi mou ta sumptwmata pou mas perigrafeis einai tis egkumwsinis kai tis periodou...

Exoune na idia sumptwmata...

Wmos kathe gunaika diaferei...

Agapi mou an einai perimene akoma liges meres...

Kai meta na pas gia xoriaki...

Emeis edw tha eimaste kai tha perimenoume ta nea sou...

Sou euxwme ola ta kalitera kai oti epithimeis...

Filia...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ntia έγραψε:

Eleni_sk μια φορα εκανες το τεστ? ηταν πολυ αχνη η γραμμη? εγω το εκανα 2 φορες μια πρωι και μια βραδυ και ηταν αχνη αλλα ορατη. δεν ηταν ασπρο το κουτακι...

κ.τ.κ. ελπιζω να εχω την τυχη σου και να ειμαι εγκυος,εσενα η γραμμουλα ηταν αχνη?

το τεστ το εκανα με τα πρωινα ουρα γιατι ανιχνευεται πιο καλα η εγκυμοσυνη. Η γραμμη φαινοταν αλλα ηταν αχνη...κοιτα αυτη ειναι η περιπτωση μου..και μπορει να ειναι μια στο εκατομμυριο....εσυ μπορει να εισαι κουκλα μου!!!!!στο ευχομαι να εισαι...:silly: :silly: :silly: για χοριακη περιμενε να εχεις 2 μερες καθυστερηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικα δεν αντεξα κ εκανα β χοριακη. σε 2 ωρες θα εχω τα αποτελεσματα. Με εχει φαει η αγωνια... ελπιζω να ειναι θετικο. θα σας γραψω νεα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ntia μου καλημέρα! Αχ κορίτσι μου μπορώ να φανταστώ την αγωνία σου!

Ελπίζω τα αποτελέσματα να είναι θετικά και μέσα σου ήδη να έχει αρχίσει να δημιουργείται το θαύμα!!!

Σε φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ντια μου ευχομαι να εχεις το αποτελεσμα που θελουμε ολες για σενα!!! στειλε μας μολις παρεις το αποτελεσμα!!!!!!!!! και θα ειναι ενα νινι στη κοιλιτσα!!!! wow!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ!!!!ντια μου μακάρι να είναι θετικό κοπέλα μου!!!!αντε μια ωρίτσα έμεινε μέχρι να πάρεις την χοριακή...περιμένουμε να μας πεις τα νέα....φιλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια πηρα τα αποτελέσματα της χοριακής και ειναι 30,5. η απαντηση του μικροβιολόγου ήταν οτι υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης ή αποβολής. κανονικα περιμενω να αδιαθετήσω στις 6/3 ομως για να μου κανει την εξέταση του ειπα οτι σημερα ειναι η πρωτη μερα καθυστέρησης. τι λέτε?????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάλλον για εγκυμοσύνη πρόκειται...

απλά ειναι νωρίς ακόμα αφου δεν έχεις ακομα καθυστερηση κ γιαυτό ειναι μικρό νουμερο... απλά ο μικροβιολογος νόμιζε οτι σήμερα ειναι η 1η μέρα καθυστερησης γιαυτο κ σου ειπε για αποβολή (?)

Κοπελιά... εισαι ΕΓΚΥΟΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχα ntia plaka exeis ma kala eipes psemata sto mikroviologo ? k ti ton niazei afton an exeis ka8isterisi i oxi eksalou opote 8eloume mporoume na kanoume test xoriakis . loipon akomi k me to mikro sou psemataki an krino apo tis times pu dinoun oi mikroviologi k me treis meres prin kan adia8etisis apllaaaaaaaaaaa eisai egyos alla gia na to sigourepsis pare k ston gynaikologo sou na deis ti 8a sou pei ego sou efxomai olopsixa na pane ola teleia gia sena k to sporaki sou filia polla

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΤΙΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 6 ΑΠΟ ΤΑ ΛΙΓΑ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!! ΑΡΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!:)

ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΥΠΟΜΟΝΗ ΑΛΛΕΣ 2 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΣ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΑΝ ΕΧΕΙ ΑΥΞΗΘΕΙ ΤΟΤΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΜΩΡΑΚΙ!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...