Μετάβαση σε περιεχόμενο

Παιδίατρος κοντά στα Νότια Προάστια- Υμηττ΄΄ος, Ηλιούπολη, Αργυρούπολη, Ελληνικό, Γλυφάδα, Άλιμος, Άγιος Δημήτριος και Δάφνη.


GINA1987

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους και χρόνια πολλά,

θα ήθελα εαν γνωρίζει κάποιος κάποιον καλό παιδίατρο, είμαι έγκυος στον 8ο μήνα σε δίδυμα και ο γιατρός που μου πρότεινε ο γυναικολόγος μου είναι στα Βόρεια Προάστια. Ως νέα μανούλα θα ήθελα να έχω κάποιον κοντά μου, που να είναι αξιόλογος και ενημερωμένος επιστήμονας, υπομονετικός και φυσικά να τον βρίσκεις οποιαδήποτε ώρα. Έχω διαβάσει και ακούσει πολλά και έχω φοβηθεί. Για οποιαδήποτε πληροφορία θα σας ήμουν ευγνώμων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...
στις On 26/12/2023 at 2:33 ΜΜ, ο/η GINA1987 είπε:

Καλησπέρα σε όλους και χρόνια πολλά,

θα ήθελα εαν γνωρίζει κάποιος κάποιον καλό παιδίατρο, είμαι έγκυος στον 8ο μήνα σε δίδυμα και ο γιατρός που μου πρότεινε ο γυναικολόγος μου είναι στα Βόρεια Προάστια. Ως νέα μανούλα θα ήθελα να έχω κάποιον κοντά μου, που να είναι αξιόλογος και ενημερωμένος επιστήμονας, υπομονετικός και φυσικά να τον βρίσκεις οποιαδήποτε ώρα. Έχω διαβάσει και ακούσει πολλά και έχω φοβηθεί. Για οποιαδήποτε πληροφορία θα σας ήμουν ευγνώμων.

Γεια σου GINA. Με το καλό να έρθουν τα μωράκια σου! Τώρα είδα το μήνυμα σου. Μην ανησυχείς, υπάρχουν αρκετοί καλοί παιδίατροι στα Νότια Προάστια. Αν δεν έχεις βρει, μπορώ να σου προτείνω κάποιους με πμ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/1/2024 at 8:32 ΜΜ, ο/η RAM21 είπε:

Γεια σου GINA. Με το καλό να έρθουν τα μωράκια σου! Τώρα είδα το μήνυμα σου. Μην ανησυχείς, υπάρχουν αρκετοί καλοί παιδίατροι στα Νότια Προάστια. Αν δεν έχεις βρει, μπορώ να σου προτείνω κάποιους με πμ.

Καλησπέρα, δεν έχω βρει ακόμη. Όταν δείτε το μήνυμα στείλτε μου πμ γιατί εγώ δεν μπορώ να σας στείλω. Σας ευχαριστώ πολύ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...