Μετάβαση σε περιεχόμενο

Επιτέλους χοριακή 188!!!


Katiana1987

Recommended Posts

στις On 22/12/2023 at 8:35 ΠΜ, ο/η Katiana1987 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου. Μόλις έκανα τη 2η χοριακή και περιμένω αποτελέσματα σε κανα 2ωρο. @Elkμου σ' ευχαριστώ. Μίλησα μαζί του και μου είπε να μην ανησυχώ. Σήμερα θα κανονίσουμε και ημερομηνία για τον 1ο υπέρηχο να ακούσουμε καρδούλα. Λογικά στο τέλος της άλλης εβδομάδας. Κορίτσια μου χαίρομαι πολύ που σας βρήκα και θα το περάσω μαζί σας όλο αυτό. Ελπίζω σύντομα να πάψω να είμαι δοκιμαστικό μέλος για να δημοσιεύονται πιο γρήγορα οι απαντήσεις μου.

Πολύ καλή η χοριακη πάει καλά το μωρακι σου όλα καλά συνήθως ζητάνε 2-3 χοριακες δεν σημαίνει κάτι αυτό μην σε ανησυχεί 😊

Εμένα ήταν 213 και πήγε 412 μου είπε ότι είναι οκ πήγα έκανα έναν υπέρηχο δεν ειδαμε και πολλά είναι αλήθεια μια ένα σακο μια κουκκίδα τώρα θα πω πάλι την Παρασκευή που μας έρχεται να με δει 

Αν θέλεις μπορείς να γράφεις στην ομαδούλα του Δεκεμβρίου εκεί είμαστε και άλλες κοπέλες που είμαστε εγκυουλες και άλλες κοπέλες που προσπαθούν μείνουν να τα λέμε ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Πολύ καλή η χοριακη πάει καλά το μωρακι σου όλα καλά συνήθως ζητάνε 2-3 χοριακες δεν σημαίνει κάτι αυτό μην σε ανησυχεί 😊

Εμένα ήταν 213 και πήγε 412 μου είπε ότι είναι οκ πήγα έκανα έναν υπέρηχο δεν ειδαμε και πολλά είναι αλήθεια μια ένα σακο μια κουκκίδα τώρα θα πω πάλι την Παρασκευή που μας έρχεται να με δει 

Αν θέλεις μπορείς να γράφεις στην ομαδούλα του Δεκεμβρίου εκεί είμαστε και άλλες κοπέλες που είμαστε εγκυουλες και άλλες κοπέλες που προσπαθούν μείνουν να τα λέμε ☺️

Γράφω κι εκεί καλή μου @Elk αλλά κάνουν πάνω απο 24 να εμφανιστούν τα σχόλια μου και μένουν 2 σελίδες πίσω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katiana1987 είπε:

Γράφω κι εκεί καλή μου @Elk αλλά κάνουν πάνω απο 24 να εμφανιστούν τα σχόλια μου και μένουν 2 σελίδες πίσω!!!

Ααα ωραια τότε δεν το θυμόμουν ότι έγραψες και εκεί είμαστε και πολλές και δεν μπερδεύομαι..λογικα άλλη μια δημοσίευση θέλεις και βγαίνεις από δοκιμαστικό μέλος θα εμφανίζονται αμέσως 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου. 3η χοριακή σήμερα 3687. Είναι στα χαμηλά όρια. Δηλαδή έχω μια αύξηση 72%. Πρέπει να περιμένω μέχρι την επόμενη Παρασκευή που έχω τον πρώτο υπέρηχο. Κάντε μια προσευχούλα κορίτσια μου. Απο χθες άρχισαν και οι εμετοί. Αν δεν ακούσω καρδούλα δε θα ησυχάσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...