Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δεκέμβρη μόνο θετικά να μας τα δείχνεις όλα το δέντρο να γεμίσουμε με μπάλες και με δώρα 🎄🎄🎀🎀🤰🤰🧿🧿🧡🧡💙💙


Demy93

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου μόλις γύρισα από γιατρό! Ένα αυγουλακι τελικά το οποίο έφτασε κιολας 20χιλιοστα και το ενδομητριο πολύ καλό 9,5 χιλιοστά ! Την Τετάρτη πάμε για σπερματεγχυνση και σήμερα 2 το βράδυ θα κάνω την οβιτρελ😳 θα γελάσουμε τα μεσάνυχτα 🤣 να δω πως θα την κάνω ! Θα μπω να δω κανένα βιντεάκι στο YouTube !  

Αυτήν την Τετάρτη ; Σε δυο μερες δηλαδή ; Πωπω🥳 τέλια ποσο χαίρομαι κορίτσι μου να πάνε όλα καλά εύχομαι και σε 2 βδομαδες να μας πεις τα ευχάριστα 🥰

Μαζί θα κάνουμε τεστ σε 2 βδομάδες   😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Αυτήν την Τετάρτη ; Σε δυο μερες δηλαδή ; Πωπω🥳 τέλια ποσο χαίρομαι κορίτσι μου να πάνε όλα καλά εύχομαι και σε 2 βδομαδες να μας πεις τα ευχάριστα 🥰

Μαζί θα κάνουμε τεστ σε 2 βδομάδες   😅

Ναιιιι σε δυο μέρες🤞 ευχαριστουμεεεε κοριτσιιι μου🤗 ααα τι ωραιαααα θα έχω συνοδοιπόρο 🫶 🫶🫶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου μόλις γύρισα από γιατρό! Ένα αυγουλακι τελικά το οποίο έφτασε κιολας 20χιλιοστα και το ενδομητριο πολύ καλό 9,5 χιλιοστά ! Την Τετάρτη πάμε για σπερματεγχυνση και σήμερα 2 το βράδυ θα κάνω την οβιτρελ😳 θα γελάσουμε τα μεσάνυχτα 🤣 να δω πως θα την κάνω ! Θα μπω να δω κανένα βιντεάκι στο YouTube !  

ααα και εγώ χeζόμουν πάνω μου για το πως θα την κάνω, αλλά δεν είναι κάτι. Μια μικρή ανασούλα, σταθερά η βελόνα και δεν καταβαίνεις τπτ. Με΄τα μπορεί να πονάει λίγο το φάρμακο, αλλά το τσίμπημα δεν είναι τπτ! 
Αντε και τον Αυγουστο καλά γεννητούρια!! ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mpourmpoulo άντε αυτό τον μήνα να μείνουμε μαζι εγκύουλες με την βοήθεια των γυναικολόγων μας!!!καλή μας επιτυχία!!!!!🙏🙏🙏🙏🩷🩷🩷 Με το καλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου μόλις γύρισα από γιατρό! Ένα αυγουλακι τελικά το οποίο έφτασε κιολας 20χιλιοστα και το ενδομητριο πολύ καλό 9,5 χιλιοστά ! Την Τετάρτη πάμε για σπερματεγχυνση και σήμερα 2 το βράδυ θα κάνω την οβιτρελ😳 θα γελάσουμε τα μεσάνυχτα 🤣 να δω πως θα την κάνω ! Θα μπω να δω κανένα βιντεάκι στο YouTube !  

Μπράβο κορίτσι μου!! Τίποτα δεν είναι η ένεση, δες το βιντεάκι, σταθερό χέρι κ γεια σας. Εγώ απ όσο θυμάμαι δεν είχα πονέσει καθόλου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια είμαι να σκάσω! Ο σύντροφος έχει καταρροή και λίγο τσούξιμο στον λαιμό😩 έκανε σελφ τεστ και είναι αρνητικο ! Θα κάνει και αύριο ένα και μετά θα κάνουμε και οι δυο στο φαρμακείο  την Τετάρτη  πριν την σπερματεγχφνση γτ τα θέλουν στην κλινικη ! Λέτε να βγει θετικός και να ακυρωθεί όλη η διαδικασία;;;; Θα τρελαθωωωωωωω😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mpourmpoulo για τη διαδικασία αν κ δ τ γνωριζω δε βρισκω λογο να ακυρωθει. Στην τελικη αν σας πουν οτι δ γινεται κανετε σεξακι φουλ 2 3 μερες και οτι γινει. Αλλααα κυκλοφορούν ενα σωρο ιωσουλες. Δεν ειναι αναγκη να είναι κοβιντ. Ολα καλα θα πανε θα τ δεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια είμαι να σκάσω! Ο σύντροφος έχει καταρροή και λίγο τσούξιμο στον λαιμό😩 έκανε σελφ τεστ και είναι αρνητικο ! Θα κάνει και αύριο ένα και μετά θα κάνουμε και οι δυο στο φαρμακείο  την Τετάρτη  πριν την σπερματεγχφνση γτ τα θέλουν στην κλινικη ! Λέτε να βγει θετικός και να ακυρωθεί όλη η διαδικασία;;;; Θα τρελαθωωωωωωω😔

Και εγω δεν πιστεύω πως θα ακυρωθεί η διαδικασία για ένα απλό συνάχι.. 

Έχετε δώσει λεφτά να κάνετε το χαρτί στο συμβολαιογράφο έχεις πάρει χάπια ενέσεις και να σου πουν στο τέλος όχι γιατί είναι θετικός;  Θα βάλει μια μάσκα και θα πάει… το θεωρώ τραβηγμένο όλο αυτό που γίνετε με τα τεστ του κορονοϊού δηλαδή αν εχεις γαστρεντερίτιδα μπορείς να πας να κανείς την διαδικασία κανονικά αλλά αν εχεις κορονοιο όχι ;🤷‍♀️δεν το καταλαβαίνω αυτό !

μου είχαν πει στο νοσοκομείο όταν πήγα για την αποξεση να κάνω τεστ για τον κορονοιο πριν πάω.. δαλαδη αν ήμουν θετικη θα με άφηναν έτσι ; Άσε που όταν πήγα νοσοκομείο κανείς δεν μου ζήτησε το χαρτι του τεστ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Diwni και @Elk τι να πω βρε κοριτσια ελπιζω να μην είναι κοβιντ και ακυρωθεί! Ξερω και εγώ τι να πω δεν έχω ξανακάνει την διαδικασία αυτή για να ξερω ! Αν έχει συνάχι ή ίωση δεν θα πούμε τίποτα και προφανώς θα πάμε απλά με φοβίζει μήπως βγει θετικός στο Ραπιτ που θα κάνουμε την Τετάρτη το πρωί και μας πούνε από την κλινικη ότι δεν γινετε! @Elk ραπιτ σου ζήτησαν ή μοριακό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

@Diwni και @Elk τι να πω βρε κοριτσια ελπιζω να μην είναι κοβιντ και ακυρωθεί! Ξερω και εγώ τι να πω δεν έχω ξανακάνει την διαδικασία αυτή για να ξερω ! Αν έχει συνάχι ή ίωση δεν θα πούμε τίποτα και προφανώς θα πάμε απλά με φοβίζει μήπως βγει θετικός στο Ραπιτ που θα κάνουμε την Τετάρτη το πρωί και μας πούνε από την κλινικη ότι δεν γινετε! @Elk ραπιτ σου ζήτησαν ή μοριακό;

Καλημέρα κορίτσι μου.Εμενα στην ωοληψια μου ζήτησαν rapid test.Μην αγχωνεσαι δεν θα ακυρωθεί η διαδικασία.Εχεις πάρει φάρμακα έχει γίνει όλο αυτό δεν θα σε αφήσουν έτσι.Και πέρα από αυτό ο κορονοιος θεωρείται σαν την γρίπη πλέον.Δεν ξέρω γιατί το τραβάνε τόσο.Ολα καλά θα πάνε.🙏🙏🙏♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου, εγώ πήγα εχθές στον γιατρό, τα βρίσκει όλα πάρα πολύ καλά και το μωρο κ εμένα, κ τελικά είναι αγοράκι🥰💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! @Κατερίνα!!! συγχαρητήριαα.... Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να κρατήσεις στα χέρια σου έναν υγιέστατο μπόμπιρα! Πέρασε τόσο γρήγορα ο καιρός

@marinaP @Girlyκορίτσια τι κάνετε εσείς?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ!!! ΠΕΡΑΣΑ ΠΟΛΥ ΕΝΤΟΝΕΣ ΜΕΡΕΣ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΟΥΤΕ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ..ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΑΝΑΚΤΗΣΩ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΘΕΜΙΑ ΣΑΣ..

ΠΟΣΕΣ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΕΣΤΑΚΙ?? ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 23Η (ΚΥΚΛΟΣ 29 ΗΜΕΡΩΝ) ΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΤΡΩΓΟΜΑΙ ;) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!! @Mpourmpoulo δεν θα ακυρωθεί η διαδικασία για μια ίωση!! Στο κάτω κάτω απλά το δείγμα πρέπει να δώσει ο καλός σου!! Εσύ είναι το βασικό να είσαι καλά!! Πρόσεχε τον όμως να μην ανεβάσει πυρετό γιατί χαλάει το σπέρμα! Κατά τα άλλα θα πάνε όλα τέλεια αύριο!! @ΚΑΤΕΡΙΝΑ @Κατερίνα!!! Έκανα λάθος και ταγκαρα και κάποια άλλη και δεν ξέρω πως βγαίνει! Τεσπά κορίτσι μου συγχαρητήρια!! Όλα πάνε καλά!!! @ΜΑΡΘΑΑ_61κορίτσι μου εγώ περιμένω σε 7 μέρες ακριβώς!! Είμαι πάρα πολύ χαλαρή μιας και ξέρω ότι δεν υπάρχει ελπίδα με μόνο μια επαφή και κακό σπέρμα απλά περιμένω να περάσουν οι γιορτές και να πάμε για εξωσωματική 🥰🥰 ανυπομονώ για την ακρίβεια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! @Mpourmpoulo δεν θα ακυρωθεί η διαδικασία για μια ίωση!! Στο κάτω κάτω απλά το δείγμα πρέπει να δώσει ο καλός σου!! Εσύ είναι το βασικό να είσαι καλά!! Πρόσεχε τον όμως να μην ανεβάσει πυρετό γιατί χαλάει το σπέρμα! Κατά τα άλλα θα πάνε όλα τέλεια αύριο!! @ΚΑΤΕΡΙΝΑ @Κατερίνα!!! Έκανα λάθος και ταγκαρα και κάποια άλλη και δεν ξέρω πως βγαίνει! Τεσπά κορίτσι μου συγχαρητήρια!! Όλα πάνε καλά!!! @ΜΑΡΘΑΑ_61κορίτσι μου εγώ περιμένω σε 7 μέρες ακριβώς!! Είμαι πάρα πολύ χαλαρή μιας και ξέρω ότι δεν υπάρχει ελπίδα με μόνο μια επαφή και κακό σπέρμα απλά περιμένω να περάσουν οι γιορτές και να πάμε για εξωσωματική 🥰🥰 ανυπομονώ για την ακρίβεια 

έχετε ξεκινήσει διαδικασίες? εμείς είμαστε ακόμη στο ψάξιμο της υπογονιμότητας..σπέρμα καλό με μια κηρσοκήλη, εγώ ορμονικά καλά και τώρα να έρθει περίοδος (μακάρι να μην έρθει) για να πάω για σαλπιγγογραφία..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Καλημέρα κορίτσια! @Κατερίνα!!! συγχαρητήριαα.... Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να κρατήσεις στα χέρια σου έναν υγιέστατο μπόμπιρα! Πέρασε τόσο γρήγορα ο καιρός

@marinaP @Girlyκορίτσια τι κάνετε εσείς?????

 

στις πριν 16 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! @Mpourmpoulo δεν θα ακυρωθεί η διαδικασία για μια ίωση!! Στο κάτω κάτω απλά το δείγμα πρέπει να δώσει ο καλός σου!! Εσύ είναι το βασικό να είσαι καλά!! Πρόσεχε τον όμως να μην ανεβάσει πυρετό γιατί χαλάει το σπέρμα! Κατά τα άλλα θα πάνε όλα τέλεια αύριο!! @ΚΑΤΕΡΙΝΑ @Κατερίνα!!! Έκανα λάθος και ταγκαρα και κάποια άλλη και δεν ξέρω πως βγαίνει! Τεσπά κορίτσι μου συγχαρητήρια!! Όλα πάνε καλά!!! @ΜΑΡΘΑΑ_61κορίτσι μου εγώ περιμένω σε 7 μέρες ακριβώς!! Είμαι πάρα πολύ χαλαρή μιας και ξέρω ότι δεν υπάρχει ελπίδα με μόνο μια επαφή και κακό σπέρμα απλά περιμένω να περάσουν οι γιορτές και να πάμε για εξωσωματική 🥰🥰 ανυπομονώ για την ακρίβεια 

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου, εύχομαι πολύ γρήγορα να έρθει το θαυματακι σας❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

@Diwni και @Elk τι να πω βρε κοριτσια ελπιζω να μην είναι κοβιντ και ακυρωθεί! Ξερω και εγώ τι να πω δεν έχω ξανακάνει την διαδικασία αυτή για να ξερω ! Αν έχει συνάχι ή ίωση δεν θα πούμε τίποτα και προφανώς θα πάμε απλά με φοβίζει μήπως βγει θετικός στο Ραπιτ που θα κάνουμε την Τετάρτη το πρωί και μας πούνε από την κλινικη ότι δεν γινετε! @Elk ραπιτ σου ζήτησαν ή μοριακό;

Καλημέρα κορίτσια 

Ράμπιτ μου ζήτησε εμενα και τον αντρα μου επειδή ήταν σύνοδος μου στο νοσοκομείο.. και δεν τα κοίταξαν καν ! Πέταξα 20 ευρώ έτσι.. τέλος πάντων 

Σήμερα πως είναι ; 
 

@Κατερίνα!!! μου μπράβο κορίτσι μου  με το καλό να έρθει το αγορακι σας 💙 άντε σας έκανε το χατίρι να δείτε το φύλο 😂

@ΜΑΡΘΑΑ_61 κοντά είμαστε και μαζί εγω είμαι στην 24 ημέρα αλλά αλλά τώρα έκανα ωορρηξία θέλω 2 βδομαδες για το τεστ.. μακάρι κορίτσι μου να είναι ο μήνας σας ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια 

Ράμπιτ μου ζήτησε εμενα και τον αντρα μου επειδή ήταν σύνοδος μου στο νοσοκομείο.. και δεν τα κοίταξαν καν ! Πέταξα 20 ευρώ έτσι.. τέλος πάντων 

Σήμερα πως είναι ; 
 

@Κατερίνα!!! μου μπράβο κορίτσι μου  με το καλό να έρθει το αγορακι σας 💙 άντε σας έκανε το χατίρι να δείτε το φύλο 😂

@ΜΑΡΘΑΑ_61 κοντά είμαστε και μαζί εγω είμαι στην 24 ημέρα αλλά αλλά τώρα έκανα ωορρηξία θέλω 2 βδομαδες για το τεστ.. μακάρι κορίτσι μου να είναι ο μήνας σας ! 

ΕΧΕΙΣ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΟ ΚΎΚΛΟ Ή ΑΠΛΆ ΚΑΝΕΙΣ ΑΡΓΆ ΩΟΡΡΗΞΙΑ??

ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΊΧΑ ΚΑΤΙ ΥΓΡΑ ΠΕΡΙΕΡΓΑ (ΛΕΥΚΑ) ΑΛΛΑ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΚΑΝΩ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗ 16ΗΜΕΡΑ..ΩΣΤΟΣΟ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΕΙ..ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΔΩ ΤΟ ΣΗΜΕΙΩΝΩ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου μόλις γύρισα από γιατρό! Ένα αυγουλακι τελικά το οποίο έφτασε κιολας 20χιλιοστα και το ενδομητριο πολύ καλό 9,5 χιλιοστά ! Την Τετάρτη πάμε για σπερματεγχυνση και σήμερα 2 το βράδυ θα κάνω την οβιτρελ😳 θα γελάσουμε τα μεσάνυχτα 🤣 να δω πως θα την κάνω ! Θα μπω να δω κανένα βιντεάκι στο YouTube !  

Κοριτσάκι μου με το καλό να πάνε όλα!!! Την έκανες την ένεση? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, εγώ πήγα εχθές στον γιατρό, τα βρίσκει όλα πάρα πολύ καλά και το μωρο κ εμένα, κ τελικά είναι αγοράκι🥰💙

❤️❤️ Με το καλο ο αγοραρος!!  Τωρα θα εχεις 1 και 1 ❤️ Την υγεια τους να εχουν και τα δυο σου παιδακια κοριτσι μου ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Καλημέρα κορίτσια! @Κατερίνα!!! συγχαρητήριαα.... Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να κρατήσεις στα χέρια σου έναν υγιέστατο μπόμπιρα! Πέρασε τόσο γρήγορα ο καιρός

@marinaP @Girlyκορίτσια τι κάνετε εσείς?????

Καλημέρα κορίτσια! 

Καλά είμαι κορίτσι μου,ταλαιπωρουμαι λίγο με τις ναυτιες, λίγο το άγχος, λίγο οι πόνοι περιόδου😵💫 ευτυχώς βέβαια που έχω και αυτά τα συμπτώματα είναι σημάδι ότι πάνε όλα καλά 😁αύριο έχουμε υπέρηχο και ελπίζω να ακούσουμε καρδούλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα κορίτσια! 

Καλά είμαι κορίτσι μου,ταλαιπωρουμαι λίγο με τις ναυτιες, λίγο το άγχος, λίγο οι πόνοι περιόδου😵💫 ευτυχώς βέβαια που έχω και αυτά τα συμπτώματα είναι σημάδι ότι πάνε όλα καλά 😁αύριο έχουμε υπέρηχο και ελπίζω να ακούσουμε καρδούλα!

Τέλεια. Μακάρι να ακούσετε καρδούλα για να ξε-αγχωθείς και εσύ λίγο!!!

Θα περιμένουμε νέα σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια 

Ράμπιτ μου ζήτησε εμενα και τον αντρα μου επειδή ήταν σύνοδος μου στο νοσοκομείο.. και δεν τα κοίταξαν καν ! Πέταξα 20 ευρώ έτσι.. τέλος πάντων 

Σήμερα πως είναι ; 
 

@Κατερίνα!!! μου μπράβο κορίτσι μου  με το καλό να έρθει το αγορακι σας 💙 άντε σας έκανε το χατίρι να δείτε το φύλο 😂

@ΜΑΡΘΑΑ_61 κοντά είμαστε και μαζί εγω είμαι στην 24 ημέρα αλλά αλλά τώρα έκανα ωορρηξία θέλω 2 βδομαδες για το τεστ.. μακάρι κορίτσι μου να είναι ο μήνας σας ! 

Χαχχαχα ναι ευτυχώς φάνηκε ξεκάθαρα αυτή τη φορά😅 ευχαριστώ κορίτσι μου, κ εσύ γρήγορα να μας πεις τα ευχάριστα😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η dimand είπε:

❤️❤️ Με το καλο ο αγοραρος!!  Τωρα θα εχεις 1 και 1 ❤️ Την υγεια τους να εχουν και τα δυο σου παιδακια κοριτσι μου ❤️

Ευχαριστώ κορίτσι μου, κ εσυ με το καλό να πάρεις αγκαλια το μωράκι σου,υγεία να έχουν όλα τα παιδάκια❣️❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...