Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Ιουλίου 2024 🤰👶🏻


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η XanaT είπε:

Πώς πήγε κορίτσι μου ?? Όλα καλά ?? 

Όλα καλά κορίτσια δόξα τω θεώ!! Ηρέμησα μπορώ να πω αρκετά!! 

Μου είπε οτι δεν χρειάζεται να κάνουμε κάτι άλλο όλα φαίνονται μια χαρά. 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/1/2024 at 10:29 ΠΜ, ο/η XanaT είπε:

Καλά είμαι.. με έχουν προβληματίσει κάποιοι γνωστοί μου που σε αυτή τη φάση έκαναν κ μια επιπλέον εξέταση DNA για τα σύνδρομα που σου δίνουν μεγαλύτερη ασφάλεια(στέλνεις αίμα στην Αμερική κ κοστίζει 500 ευρώ ).. εμάς ο γιατρός μας δεν μας είπε κάτι κ οι πιθανότητες είναι χαμηλές .. έχετε ακούσει κάτι σχετικό? 

Καλησπέρα σε όλες!δεν μιλάω συχνά γτ έρχονται πολύ καθυστερημένα. XanaT ειμαι 16 εβδομάδων και πριν 1 μήνα μου το πρότεινε ο γιατρός μου να το κάνω,προληπτικά. Χωρίς να υπάρχει κανένας λόγος όλα έχουν βγει φυσιολογικά. Μα όλα όμως. Ρώτησα όποιον μπορείς να φανταστείς. Είμαι 34 και οι φίλες μου πάνω κάτω ίδια ηλικία σε καμία δεν είπαν να κάνει. Τσαντίστηκα γτ είχα μπεί σε μια φάση να σκέφτομαι τα χειρότερα σενάρια γτ τρέμω αν κάτι που μπορούσα να προβλέψω δεν πάει καλά. Τελικά δεν θα κάνω ΤΙΠΟΤΑ. 

Συνεχίζω κάνω ότι χρειάζεται και αν βρεθεί κάτι που χρειάζεται επιπλέον διερεύνηση θα το κάνω. Αν δεν υπάρχει ιστορικό ή κάτι που να σε ανησυχεί στις εξετάσεις η γνώμη όλων όσων συμβουλευτηκα συμπεριλαμβανομένων γιατρών είναι ότι δεν χρειάζεται .

Αν θες παρακολουθησε κάποια σεμινάρια από mnb θα το βρεις πολύ εύκολα. Με βοήθησαν πολύ να καταλάβω πολλά μίας και είναι το πρώτο μας. 

Ελπίζω να σε βοήθησα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η XanaT είπε:

Τι κάνετε κορίτσια ?? 

@Demy93σήμερα έχεις την αυχενική ? Καλά αποτελέσματα !! Περιμένουμε νέα σου.. ♥️♥️♥️

Καλησπέρα κοριτσιαααα 🤗

Ναιι σήμερα είχα,πήγαν όλα τέλεια!!το μικρό μπεμπινι δείχνει υγιέστατο και περιμένουμε και το αίμα για να το σιγουρέψουμε 100%...τι συναίσθημα μωρέ κορίτσια,όλο κουνιόταν όλο δραστηριότητα μας παιδεψε αρκετά αλλά τα καταφέραμε και ολοκληρώσαμε την αυχενική 😊🥰🥰🥰😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

Καλησπέρα κοριτσιαααα 🤗

Ναιι σήμερα είχα,πήγαν όλα τέλεια!!το μικρό μπεμπινι δείχνει υγιέστατο και περιμένουμε και το αίμα για να το σιγουρέψουμε 100%...τι συναίσθημα μωρέ κορίτσια,όλο κουνιόταν όλο δραστηριότητα μας παιδεψε αρκετά αλλά τα καταφέραμε και ολοκληρώσαμε την αυχενική 😊🥰🥰🥰😊

Μπράβο !! Υπέροχα νέα .. Πραγματικά μοναδικό συναίσθημα.. κ όσο περνάει ο καιρός νιώθεις να αγαπάς αυτό το μικρό πλασματακι χωρίς καν να το έχεις γνωρίσει .. μαγικό.. ♥️♥️♥️♥️

από συμπτώματα πώς πάτε ? 

Εγώ αυτό που παρατηρώ είναι ότι πεινάω πολύ πιο συχνά από πριν !! Ευτυχώς βέβαια ακόμα δεν έχω πάρει κιλά αλλά πραγματικά πολύ πείνα !! Χαχα 

Πότε έχουμε τώρα πάλι ραντεβού να δούμε τα μωράκια μας?? Εγώ 13/2..  κ μετράω αντίστροφα!! 🙃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η XanaT είπε:

Μπράβο !! Υπέροχα νέα .. Πραγματικά μοναδικό συναίσθημα.. κ όσο περνάει ο καιρός νιώθεις να αγαπάς αυτό το μικρό πλασματακι χωρίς καν να το έχεις γνωρίσει .. μαγικό.. ♥️♥️♥️♥️

από συμπτώματα πώς πάτε ? 

Εγώ αυτό που παρατηρώ είναι ότι πεινάω πολύ πιο συχνά από πριν !! Ευτυχώς βέβαια ακόμα δεν έχω πάρει κιλά αλλά πραγματικά πολύ πείνα !! Χαχα 

Πότε έχουμε τώρα πάλι ραντεβού να δούμε τα μωράκια μας?? Εγώ 13/2..  κ μετράω αντίστροφα!! 🙃

Εγώ κορίτσια μου από συμπτώματα μόνο αναγουλα έχω τίποτα άλλο ευτυχώς...Με πάει πολύ καλά 😻😻😻 και εγώ 13.2 έχω το επόμενο ραντεβού μου 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Demy93 είπε:

Καλησπέρα κοριτσιαααα 🤗

Ναιι σήμερα είχα,πήγαν όλα τέλεια!!το μικρό μπεμπινι δείχνει υγιέστατο και περιμένουμε και το αίμα για να το σιγουρέψουμε 100%...τι συναίσθημα μωρέ κορίτσια,όλο κουνιόταν όλο δραστηριότητα μας παιδεψε αρκετά αλλά τα καταφέραμε και ολοκληρώσαμε την αυχενική 😊🥰🥰🥰😊

Μπράβο κορίτσι μου!! Τέλεια!! Να μας πάνε όλα κατ ευχην μέχρι το τέλος 🙏🏻❣️❣️ και το αίμα μια χαρά θα δείξει!! 

Εγώ κορίτσια σήμερα δεν ένιωθα και πολύ καλά. Πονάει ο λαιμός, κρυώνω. Ελπίζω να μην αρρώστησα πάλι.. από συμπτώματα κλασσικά οι αναγουλες δεν φεύγουν και αϋπνία φουλ το βράδυ και την μέρα σαν ζομπι. 

Εγώ ραντεβού έχω την Τρίτη 🥹 και μάλλον θα μάθουμε και φύλο αν μας κάνει την χάρη 🙏🏻❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 27/1/2024 at 2:20 ΠΜ, ο/η marinaP είπε:

Μπράβο κορίτσι μου!! Τέλεια!! Να μας πάνε όλα κατ ευχην μέχρι το τέλος 🙏🏻❣️❣️ και το αίμα μια χαρά θα δείξει!! 

Εγώ κορίτσια σήμερα δεν ένιωθα και πολύ καλά. Πονάει ο λαιμός, κρυώνω. Ελπίζω να μην αρρώστησα πάλι.. από συμπτώματα κλασσικά οι αναγουλες δεν φεύγουν και αϋπνία φουλ το βράδυ και την μέρα σαν ζομπι. 

Εγώ ραντεβού έχω την Τρίτη 🥹 και μάλλον θα μάθουμε και φύλο αν μας κάνει την χάρη 🙏🏻❣️

Πώς είσαι κορίτσι μου ?? Ελπίζω να τη γλιτωσες κ να μην αρρώστησες τελικά !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η XanaT είπε:

Πώς είσαι κορίτσι μου ?? Ελπίζω να τη γλιτωσες κ να μην αρρώστησες τελικά !! 

Γεια σας κορίτσια μου!  Οχι ευτυχώς είμαι πολύ καλά! Αύριο έχουμε το ραντεβού μας! Ανυπομονώ τόσο πολύ να δω οτι όλα είναι καλά 🥰 

Εσείς πώς είστε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Γεια σας κορίτσια μου!  Οχι ευτυχώς είμαι πολύ καλά! Αύριο έχουμε το ραντεβού μας! Ανυπομονώ τόσο πολύ να δω οτι όλα είναι καλά 🥰 

Εσείς πώς είστε;;

Εγώ μια χαρά.. αλλά αργεί ακόμα το ραντεβού.. οπότε κάνω υπομονή !! Κάθε 2 εβδομάδες θα πηγαίνεις μέχρι το τέλος? Εμένα κάθε μήνα με βάζει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η XanaT είπε:

Εγώ μια χαρά.. αλλά αργεί ακόμα το ραντεβού.. οπότε κάνω υπομονή !! Κάθε 2 εβδομάδες θα πηγαίνεις μέχρι το τέλος? Εμένα κάθε μήνα με βάζει 

Εγώ πηγαίνω σε δύο γιατρούς. Στον γιατρό που έκανα κοντά του την εξωσωματική και θα με γεννήσει κιόλας (απλά είναι μια ώρα δρόμος μακριά). Και σε εναν αλλο εδώ κοντά που είναι πιο φθηνός και γλυτώνω κάποια χρήματα (πχ αυχενική, β επιπέδου κτλ) αλλά θέλει να με βλέπει και αυτος. Οπότε ευκαιρία να το βλέπω δύο φορές τον μήνα 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Εγώ πηγαίνω σε δύο γιατρούς. Στον γιατρό που έκανα κοντά του την εξωσωματική και θα με γεννήσει κιόλας (απλά είναι μια ώρα δρόμος μακριά). Και σε εναν αλλο εδώ κοντά που είναι πιο φθηνός και γλυτώνω κάποια χρήματα (πχ αυχενική, β επιπέδου κτλ) αλλά θέλει να με βλέπει και αυτος. Οπότε ευκαιρία να το βλέπω δύο φορές τον μήνα 🥰

Ναι εννοείται!! Τέλεια !! Νιώθεις μεγαλύτερη ασφάλεια έτσι .. περιμένουμε αύριο να μάθουμε το φύλο ♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 27/1/2024 at 2:20 ΠΜ, ο/η marinaP είπε:

Μπράβο κορίτσι μου!! Τέλεια!! Να μας πάνε όλα κατ ευχην μέχρι το τέλος 🙏🏻❣️❣️ και το αίμα μια χαρά θα δείξει!! 

Εγώ κορίτσια σήμερα δεν ένιωθα και πολύ καλά. Πονάει ο λαιμός, κρυώνω. Ελπίζω να μην αρρώστησα πάλι.. από συμπτώματα κλασσικά οι αναγουλες δεν φεύγουν και αϋπνία φουλ το βράδυ και την μέρα σαν ζομπι. 

Εγώ ραντεβού έχω την Τρίτη 🥹 και μάλλον θα μάθουμε και φύλο αν μας κάνει την χάρη 🙏🏻❣️

Καλημέρα !! Πώς πήγε εχθές ?? Μάθατε το φύλο τελικά ?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η XanaT είπε:

Καλημέρα !! Πώς πήγε εχθές ?? Μάθατε το φύλο τελικά ?? 

Καλημέρα κορίτσια Μ!!! Βροχερή μέρα εδώ στη Κύπρο ❣️

Όλα καλά κορίτσια μου χθές, θα ξαναπάμε στις 20/02. Ναι μας εδωσε το φύλο του μωρού σε φάκελο θα τον ανοίξουμε σήμερα 🥹🥰 αν και εγώ έχω προαίσθημα από τις πρώτες βδομάδες ότι είναι κοριτσάκι 🩷 εσείς μάθατε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα κορίτσια Μ!!! Βροχερή μέρα εδώ στη Κύπρο ❣️

Όλα καλά κορίτσια μου χθές, θα ξαναπάμε στις 20/02. Ναι μας εδωσε το φύλο του μωρού σε φάκελο θα τον ανοίξουμε σήμερα 🥹🥰 αν και εγώ έχω προαίσθημα από τις πρώτες βδομάδες ότι είναι κοριτσάκι 🩷 εσείς μάθατε;

Εμείς στο επόμενο ραντεβού θα μάθουμε φαντάζομαι.. κ εμείς για κοριτσάκι λέμε.. για να δούμε.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η XanaT είπε:

Εμείς στο επόμενο ραντεβού θα μάθουμε φαντάζομαι.. κ εμείς για κοριτσάκι λέμε.. για να δούμε.. 

Εμάς μας την έκανε την έκπληξη το μικρακι 💙 αγοράκι τελικά 🥹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Εμάς μας την έκανε την έκπληξη το μικρακι 💙 αγοράκι τελικά 🥹

Χαχχαχαχ συμπάσχω άλλα περιμέναμε και άλλα μάλλον θα μας έρθουν...τουλάχιστον οι πιθανότητες της αυχενικής αυτό έλεγαν,τώρα περιμένουμε στις 13 που θα πάμε στον γιατρό μας να το επιβεβαιώσουμε!!! 🤗

Καλά να είναι τα ζουζουνακια μας και ότι θέλει ας μας χαρίσει ο θεός ❤️💙🧿💙❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Εμάς μας την έκανε την έκπληξη το μικρακι 💙 αγοράκι τελικά 🥹

Με το καλό Μαρινακι μου😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Demy93 είπε:

Χαχχαχαχ συμπάσχω άλλα περιμέναμε και άλλα μάλλον θα μας έρθουν...τουλάχιστον οι πιθανότητες της αυχενικής αυτό έλεγαν,τώρα περιμένουμε στις 13 που θα πάμε στον γιατρό μας να το επιβεβαιώσουμε!!! 🤗

Καλά να είναι τα ζουζουνακια μας και ότι θέλει ας μας χαρίσει ο θεός ❤️💙🧿💙❤️

Αχαχα εμένα με ξαφνιασε γιατί έλεγα σε όλους οτι έχω ένστικτο για κορίτσι 🤣 

Εννοείται καλά να είναι να τα πάρουμε στην αγκαλιά μας 💙💙💙

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Με το καλό Μαρινακι μου😊

Ευχαριστώ Κατερίνα μου🙏❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Εμάς μας την έκανε την έκπληξη το μικρακι 💙 αγοράκι τελικά 🥹

Γερό κ τυχερό να είναι !! 🩵💙🩵💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η XanaT είπε:

Γερό κ τυχερό να είναι !! 🩵💙🩵💙

Ευχαριστώ κορίτσι μου άντε περιμένουμε να μάθουμε και για σένα τώρα 🙏🙏🙏❣️❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...