Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νοέμβρη μήνα βροχερέ, καλώς μας ήρθες με χαρά ... γέμισε τις κοιλίτσες μας όμορφα, γλυκά μωρά!!🤰🏼🩷


dimand

Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Αχ κορίτσι μου και εγώ την επόμενη του θετικού στο μπάνιο την κάναμε την δουλειτσα και όπως καταλαβαίνεις αυτό σκέφτηκα και εγώ

Πάντως αν όχι σήμερα το βράδυ αύριο θα έχεις πικ 

Πάντως ο γιατρός μου είχε πει ότι μετα την επαφή να καθομαι μισή ωρα ξαπλωμένη και μετά να πάω αν θέλω για ντουζ και όχι αμέσως  ‘γτ θα τα πνίξεις ‘ όποτε δεν είναι και ότι καλύτερο ! Ελπιζω αύριο να ερθουμε σε επαφή! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Girly είπε:

Καλέ μια χαραααα! Κάτι άλλο πνιξατε αλλά χαλάλι σας!!!😜

Χαχαχαχαχα! Ότι γίνει τώρα ! Ελπιζω αύριο να γίνει καλύτερη δουλιτσα🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Vasoula9 είπε:

Κάλι μήνα κορίτσια!!! Δεν περνάνε οι μέρες !!! Τριτη 31/10 θετικό τεστ ωορρηξίας. Πέμπτη 9/11 λέω να πάνω το πρώτο τεστ εγκυμοσύνης (πρώιμης ανίχνευσης φυσικά!) . Τι λέτε εσείς;; Η αλήθεια δεν έχω καθόλου υπομονή καθώς τον προηγούμενο μήνα είχα βιοχημική και στενοχωρήθηκα αρκετά! 

Είναι πολύ νωρίς... Αν δεν κρατιέσαι ξεκινά 3 μέρες πριν την αναμενόμενη! Πολύ πιθανόν να είσαι πάλι! ❤️ Θα περιμένουμε το τεστ σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mpourmpoulo οταβ προσπαθουσα για τ 1ο μ παιδι εκανα 2 χρονια. Είχα δοκιμάσει τ παντα. Ποδια ψηλα, ξαπλωμενη μιση ωρα, υπνος μετα τ σεξ. Τελικα την επιασα μια φορα στα γρήγορα πριν τη δουλεια. Σεξ, πλυσιμο, ντύσιμο και εφυγα. 2η εγκυμοσυνη μια ελευθερη επαφη. Η μεγαλη μωρο ενος έτους, πανω στο καλο, ξυπνησε, αρχισε να κλαίει. Τελειωνει ο αντρας μου, τρεχω πλενομαι και παω στο μωρο. 

3η εγκυμοσύνη που δ προχώρησε για αλλους λογους. Σεξ στο χαλαρο, σηκωθηκα, πλυθηκα, πήγα κοιμηθηκα.

Οπότε ποτε δ ξερεις. Ενα αρκει να βρει τ δρομο του. Ειδικα στα 2 πρώτα μια π τελειωσε ο αντρας μ κ μια που σηκωθηκα κ πηγα στο μπάνιο για πλυσιμο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα ☺️☺️

2η ημέρα καθυστέρησης 😁

Πάμε καλά!!!πρώτη φορά αργεί μετά από θετικό τεστ ωορρηξίας!!!!και μου δίνει ελπίδες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα ☺️☺️

2η ημέρα καθυστέρησης 😁

Πάμε καλά!!!πρώτη φορά αργεί μετά από θετικό τεστ ωορρηξίας!!!!και μου δίνει ελπίδες....

Καλημεραααααα

Μαρίνα μου τι ωραία είναι αυτά που βλέπω!!!!έκανες κανένα τεστ?? Θα σκασουμεεεε!! Άντε κορίτσι μου να μας πεις τα ευχάριστα να ανοίξεις τον μήνα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα ☺️☺️

2η ημέρα καθυστέρησης 😁

Πάμε καλά!!!πρώτη φορά αργεί μετά από θετικό τεστ ωορρηξίας!!!!και μου δίνει ελπίδες....

Καλημέρα, εύχομαι αυτός ο μήνας να είναι ο τυχερός σου🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Πάντως ο γιατρός μου είχε πει ότι μετα την επαφή να καθομαι μισή ωρα ξαπλωμένη και μετά να πάω αν θέλω για ντουζ και όχι αμέσως  ‘γτ θα τα πνίξεις ‘ όποτε δεν είναι και ότι καλύτερο ! Ελπιζω αύριο να ερθουμε σε επαφή! 

Εγώ πάλι δεν τα ακούω καθόλου αυτά! Εκεί που κολυμπάνε αυτά που είναι να γονιμοποιήσουν ούτε νερά έχει ούτε τίποτα! Ωραία ζεστουλα έχει μόνο ❤️. Εγώ δεν την καίω θέλω να σου πω την επαφή σας! Μια χαρά ήταν. Και σήμερα ακόμη καλύτερα 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Καλημέρα, εύχομαι αυτός ο μήνας να είναι ο τυχερός σου🙏

Καλημέρα κορίτσι μου! Τι κάνεις εσύ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου! Τι κάνεις εσύ??

Καλημέρααααα

Εγώ είμαι 3 μέρες πριν την αναμενόμενη. Λέω να κάνω αύριο ένα τεστ και βλέπουμε. Η αλήθεια είναι δεν έχω και πολλές ελπίδες αυτόν τον μήνα.

Διάβασα και τα δικά σου ευχάριστα νέα. Εύχομαι γρήγορα ένα θετικό τεστάκι😊 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου καλή εβδομάδα να έχουμε!! Πως είστε σήμερα? @marinamanoulitsa  αχ ναι εγώ και εσύ είμαστε από αυτές που έχουμε περίοδο ακριβώς 14 μέρες μετά το θετικό τεστ!! Άντε ήρθε και η καθυστέρηση 🥰🥰 περιμένουμε με αγωνία 

Εγώ κορίτσια μου είμαι 6 μέρες μετά το θετικό τεστ ωορρηξίας και ακόμα δεν με έχουν πιάσει πόνοι περιόδου ως συνήθως! Πάντα με πιάνουν 4 μέρες μετά την ωορρηξία! Το στήθος μου κλασικά ανιωθω! Έλεος θέλω και εγώ μια φορά να πρηστεί το στήθος μου και ας μην είμαι έγκυος!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Καλημέρααααα

Εγώ είμαι 3 μέρες πριν την αναμενόμενη. Λέω να κάνω αύριο ένα τεστ και βλέπουμε. Η αλήθεια είναι δεν έχω και πολλές ελπίδες αυτόν τον μήνα.

Διάβασα και τα δικά σου ευχάριστα νέα. Εύχομαι γρήγορα ένα θετικό τεστάκι😊 

Παντα μαζι εμεις!!!❤️❤️❤️ την παρασκευη περιμενω εγω!! Ευχομαι θετικο τεστακι!!!🥰🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια κ καλη εβδομαδα σε ολες!!!!❤️❤️❤️ 

@marinamanoulitsaπεριμενουμε το τεστ σου!!!! 😘

@Girly ειμαι σιγουρη οτι ολα πηγαν τελεια!!! Ανυπομονω ν περασουν οι μερες κ ν μας πεις τα ευχαριστα!!!🎯🤰🥳

@dimandαυτη τη βδομαδα πας στο γιατρο ν ακουσετε καρδουλα;;; ανυπομονω γ τα νεα!!!💓😊🤰🥰

@Diwniνομιζω εχω διαβασει την ιστορια σου πιο πσλια κ με ειχε γεμισει αισιοδοξια... αν θυμαμαι καλα, πιασατε το 1ο παιδακι σας λιγο πριν πατε γ υποβοηθουμενη;; να χαιρεσαι τα παιδακια σου κ με το καλο το 3ο!!!!❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Καλημέρααααα

Εγώ είμαι 3 μέρες πριν την αναμενόμενη. Λέω να κάνω αύριο ένα τεστ και βλέπουμε. Η αλήθεια είναι δεν έχω και πολλές ελπίδες αυτόν τον μήνα.

Διάβασα και τα δικά σου ευχάριστα νέα. Εύχομαι γρήγορα ένα θετικό τεστάκι😊 

Ευχαριστώ πολύ πολύ, αμήν ❤️🙏.

Περιμένουμε το αυριανό σου τεστακι με ανυπομονησίααα!!!! Εύχομαι μια ωραία ευδιάκριτη δεύτερη γραμμουλα 🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Παντα μαζι εμεις!!!❤️❤️❤️ την παρασκευη περιμενω εγω!! Ευχομαι θετικο τεστακι!!!🥰🤞

χαχαχαχ ισχύει! Εύχομαι να μην σε επισκεφτεί η τρισκατάρατη😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου καλή εβδομάδα να έχουμε!! Πως είστε σήμερα? @marinamanoulitsa  αχ ναι εγώ και εσύ είμαστε από αυτές που έχουμε περίοδο ακριβώς 14 μέρες μετά το θετικό τεστ!! Άντε ήρθε και η καθυστέρηση 🥰🥰 περιμένουμε με αγωνία 

Εγώ κορίτσια μου είμαι 6 μέρες μετά το θετικό τεστ ωορρηξίας και ακόμα δεν με έχουν πιάσει πόνοι περιόδου ως συνήθως! Πάντα με πιάνουν 4 μέρες μετά την ωορρηξία! Το στήθος μου κλασικά ανιωθω! Έλεος θέλω και εγώ μια φορά να πρηστεί το στήθος μου και ας μην είμαι έγκυος!! 

Καλημέρα αννιτακι μας!!!

Αααα τι βλέπω εδώ? Δλδ δεν έχεις ότι έχεις πάντα!!! Εγώ θα πω ότι κάτι έχει ξεκινήσει να μαγειρεύεται εκεί μέσα!! Καλομελετα και έρχεται στήθος τούμπανο σιγά σιγά ☺️☺️☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημερα κοριτσια κ καλη εβδομαδα σε ολες!!!!❤️❤️❤️ 

@marinamanoulitsaπεριμενουμε το τεστ σου!!!! 😘

@Girly ειμαι σιγουρη οτι ολα πηγαν τελεια!!! Ανυπομονω ν περασουν οι μερες κ ν μας πεις τα ευχαριστα!!!🎯🤰🥳

@dimandαυτη τη βδομαδα πας στο γιατρο ν ακουσετε καρδουλα;;; ανυπομονω γ τα νεα!!!💓😊🤰🥰

@Diwniνομιζω εχω διαβασει την ιστορια σου πιο πσλια κ με ειχε γεμισει αισιοδοξια... αν θυμαμαι καλα, πιασατε το 1ο παιδακι σας λιγο πριν πατε γ υποβοηθουμενη;; να χαιρεσαι τα παιδακια σου κ με το καλο το 3ο!!!!❤️❤️❤️

Καλημέρα κορίτσι μου!! Αχ ευχαριστώ τοοοσο πολυυυ! Τόση θετική σκέψη και ενεργεία μου δώσατε είναι δυνατόν να μη πιάσει??? 

Και εσύ 3μερες πριν είσαι ε? Ποτέ λες να κάνεις τεστακι??? Άντε κορίτσια μου ,κάντε να δούμε θετικά τεστ να πάρουμε δύναμη και κουράγιο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα ☺️☺️

2η ημέρα καθυστέρησης 😁

Πάμε καλά!!!πρώτη φορά αργεί μετά από θετικό τεστ ωορρηξίας!!!!και μου δίνει ελπίδες....

Άντε άντε το ότι δεν έχει έρθει είναο θετικο, μακάρι να έχει έρθει το σπορακι σου ανυπομονούμε μαζί σου ! Θα κανείς κάποιο τεστ ; Ή θα πας για χοριακη ; Τι σκέφτεσαι να κανείς ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημερα κοριτσια κ καλη εβδομαδα σε ολες!!!!❤️❤️❤️ 

@marinamanoulitsaπεριμενουμε το τεστ σου!!!! 😘

@Girly ειμαι σιγουρη οτι ολα πηγαν τελεια!!! Ανυπομονω ν περασουν οι μερες κ ν μας πεις τα ευχαριστα!!!🎯🤰🥳

@dimandαυτη τη βδομαδα πας στο γιατρο ν ακουσετε καρδουλα;;; ανυπομονω γ τα νεα!!!💓😊🤰🥰

@Diwniνομιζω εχω διαβασει την ιστορια σου πιο πσλια κ με ειχε γεμισει αισιοδοξια... αν θυμαμαι καλα, πιασατε το 1ο παιδακι σας λιγο πριν πατε γ υποβοηθουμενη;; να χαιρεσαι τα παιδακια σου κ με το καλο το 3ο!!!!❤️❤️❤️

Καλημέρααααααα. Ναι κοριτσι μου τη Πεμπτη .

Επισης μετα το γυναικολογο την ιδια μερα εχουμε κλεισει ραντεβου με αιματολογο , διοτι η μητερα μου ειναι επηρρεπης στις θρομβωσεις και εχω μπει σε σκεψεις μην τυχον εχω θρομβοφιλια.Οποτε θελω να παω να το ελεγξω . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

χαχαχαχ ισχύει! Εύχομαι να μην σε επισκεφτεί η τρισκατάρατη😅

Φανταζεσαι ν μην ερθει κ στις 2;; μεχρι κοινη ΠΗΤ θα εχουμε!!!😜😍😍😍 μακαρι ν μη φανει γ 9 μηνες κ περισσοτερο!!😅😅

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!! Αχ ευχαριστώ τοοοσο πολυυυ! Τόση θετική σκέψη και ενεργεία μου δώσατε είναι δυνατόν να μη πιάσει??? 

Και εσύ 3μερες πριν είσαι ε? Ποτέ λες να κάνεις τεστακι??? Άντε κορίτσια μου ,κάντε να δούμε θετικά τεστ να πάρουμε δύναμη και κουράγιο!!!!

Περιμενω την Παρασκευη οποτε εχω 4 μερες αγωνιας ακομα... δν πολυκανω τεστ πριν την περιοδο.. θ περιμενω την καθυστερηση...(αααν ερθει...😜)

Προς το παρον παω γ ενα μοριακο τεστ κοβιντ γτ ξυπνησα με χαλια αμυγδαλες, πονολαιμο κ μπουκωμα κ απ τη δουλεια μας στελνουν γ τεστ...😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Παντα μαζι εμεις!!!❤️❤️❤️ την παρασκευη περιμενω εγω!! Ευχομαι θετικο τεστακι!!!🥰🤞

Κοριτσι μου με το καλο να δεις δευτερη γραμμουλαααααααααα ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Antonia2 είπε:

Φανταζεσαι ν μην ερθει κ στις 2;; μεχρι κοινη ΠΗΤ θα εχουμε!!!😜😍😍😍 μακαρι ν μη φανει γ 9 μηνες κ περισσοτερο!!😅😅

Περιμενω την Παρασκευη οποτε εχω 4 μερες αγωνιας ακομα... δν πολυκανω τεστ πριν την περιοδο.. θ περιμενω την καθυστερηση...(αααν ερθει...😜)

Προς το παρον παω γ ενα μοριακο τεστ κοβιντ γτ ξυπνησα με χαλια αμυγδαλες, πονολαιμο κ μπουκωμα κ απ τη δουλεια μας στελνουν γ τεστ...😘😘😘

Μωρέ ας συμβεί και θα κανονίσουμε να πάμε και στην ίδια κλινική για γέννα😅

Ωχ, εύχομαι να μην είναι κόβιντ. Γενικά κυκλοφορεί ίωση. Εδώ στην δουλειά μου είναι πολλοί άρρωστοι με λαιμό πυρετό και καταρροή

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Μωρέ ας συμβεί και θα κανονίσουμε να πάμε και στην ίδια κλινική για γέννα😅

Ωχ, εύχομαι να μην είναι κόβιντ. Γενικά κυκλοφορεί ίωση. Εδώ στην δουλειά μου είναι πολλοί άρρωστοι με λαιμό πυρετό και καταρροή

Κοριτσι μου κ εσυ περιμενεις ? Τελειααααα ❤️ Αντε με το καλο να μας στειλνεις καλα νεα τις ερχομενες ημερες !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η dimand είπε:

Καλημέρααααααα. Ναι κοριτσι μου τη Πεμπτη .

Επισης μετα το γυναικολογο την ιδια μερα εχουμε κλεισει ραντεβου με αιματολογο , διοτι η μητερα μου ειναι επηρρεπης στις θρομβωσεις και εχω μπει σε σκεψεις μην τυχον εχω θρομβοφιλια.Οποτε θελω να παω να το ελεγξω . 

Ωωωω τελεια!!!! Με το καλο ν ακουσετε μια δυνατη καρδουλα!!💓

Μηπως κανεις κ αντιπηκτικες ενεσεις προληπτικα;; εμενα η γυναικολογος μου ειχε δωσει προληπτικα τις innohep (αν τις γραφω σωστα...😊) δν ειχα θεμα στις εξετασεις π ειχα κανει, ουτε κληρονονικοτητα αλλα μου τις εδωσε γ πιο σιγουρα...

Θα περιμενουμε τα νεα σου κοριτσι μου!!!!🥰🥰🥰🥰❤️🤰❤️

στις πριν 54 λεπτά, ο/η dimand είπε:

Κοριτσι μου με το καλο να δεις δευτερη γραμμουλαααααααααα ❤️ 

Μακαριιιι!!! Αν κ πια εχω ριξει ολες τις ελπιδες μου στην εξωσωματικη!!!🙏🎯❤️

 

στις πριν 54 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Μωρέ ας συμβεί και θα κανονίσουμε να πάμε και στην ίδια κλινική για γέννα😅

Ωχ, εύχομαι να μην είναι κόβιντ. Γενικά κυκλοφορεί ίωση. Εδώ στην δουλειά μου είναι πολλοί άρρωστοι με λαιμό πυρετό και καταρροή

🤣🤣🤣🤣🤣 κλαιω!!! Εγω για ιασω με βλεπω... εσυ;;;

Κι εγω ελπιζω ν μην ειναι κοβιντ.. ευτυχως δν εχω πυρετο μεχρι στιγμης... πιστευω καμια ιωση θ ειναι... αργα το βραδυ θ παρω το αποτελεσμα απ το μοριακο κ θα ξερουμε...

Ωστοσο ελπιζω στο δικο σου θετικο τεστακι αυριο!!!! Εχεις αγορασει πρωιμης;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...