Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νοέμβρη μήνα βροχερέ, καλώς μας ήρθες με χαρά ... γέμισε τις κοιλίτσες μας όμορφα, γλυκά μωρά!!🤰🏼🩷


dimand

Recommended Posts

Καλό μήνα κορίτσια μου .

Με μπόλικη αγάπη με τον σύντροφό σας δημιουργήστε τα μικρά σας θαυματακια ❤️

Αυτός ο μήνας να μας φέρει πολλά θετικά τεστακια ❤️ Να γεμίσουμε με χαρά και ευτυχία την ομαδουλα ❤️

 

@Girly @cat12 @annitakianna @annie!  @marinamanoulitsa @Antonia2 @lilbern @Elk @Eliza Kats @Demy93

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η dimand είπε:

Κοριτσια μου στελνω μποοοοολικη μπεμπεδοσκονη. Ποια κοριτσια ειναι στην αναμονη ???

Καλημερα και καλό μήνα 🥰 (δεν) περιμένω σήμερα … ανυπομονώ τόσο πολύ αλλά δεν θέλω να κάνω τεστ από τώρα αν όλα πάνε καλά κ δεν έρθει θα το τολμήσω την Παρασκευή. Αν αντέξω 😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η dimand είπε:

Καλό μήνα κορίτσια μου .

Με μπόλικη αγάπη με τον σύντροφό σας δημιουργήστε τα μικρά σας θαυματακια🩷

Αυτός ο μήνας να μας φέρει πολλά θετικά τεστακια 🩷 Να γεμίσουμε με χαρά και ευτυχία την ομαδουλα 🩷

 

@Girly @cat12 @annitakianna @annie!  @marinamanoulitsa @Antonia2 @lilbern @Elk @Eliza Kats @Demy93

Καλό μήνα κορίτσια!! Μακάρι ο Νοέμβριος να μας φέρει πολλά θετικά τεστακια!!!  
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η dimand είπε:

Κοριτσια μου στελνω μποοοοολικη μπεμπεδοσκονη. Ποια κοριτσια ειναι στην αναμονη ???

Καλό μήνα σε όλες μας!!!μακάρι να μας φέρει γούρι και μπόλικη μπεμπεδοσκονη το θέμα που ανοιξες κοριτσι μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mpourmpoulo κοριτσάρα μου μας έλειψες πολυυυ!!! Σε κάνω ταγκ εδώ γιατί μπήκε και καινούριος μήνας και σε θέλουμε εδώ να μας στέλνεις την θετική σου ενέργεια όπως έκανες πάντα!! Λυπάμαι για την ταλαιπωρία σας και εύχομαι όλα να κυλήσουν ομαλά από δω και πέρα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Καλό μήνα κορίτσια μου!!!! Με πολλά θετικά και με στυλ @dimand τις επαφές σας🥰🥰🥰

Κορίτσι μου εσύ πηγές ξανά για υπέρηχο από ότι διάβασα στο άλλο θέμα!! Ο οργανισμός σου έχει ανταποκριθεί τέλεια στα φάρμακα! Έχεις αρκετά αυγουλάκια και καλά μεγεθοι! Πω πω είσαι τόσο κοντά ♥️♥️♥️ 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό Μήνα κορίτσια!!! εχω μια χαρά που μπήκε ο Νοέμβριος... ίσως επειδή Νοέμβριο έχει γενέθλια η κορούλα μου;; ; ίσως επειδή απέχουμε τόσο δα απο τα χριστούγεννα που λατρέυω;; μικρή σημασία... καλά αποτελέσματα να έχουμε όλες κορίτσια μου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Καλό Μήνα κορίτσια!!! εχω μια χαρά που μπήκε ο Νοέμβριος... ίσως επειδή Νοέμβριο έχει γενέθλια η κορούλα μου;; ; ίσως επειδή απέχουμε τόσο δα απο τα χριστούγεννα που λατρέυω;; μικρή σημασία... καλά αποτελέσματα να έχουμε όλες κορίτσια μου!! 

Ααααα και εγώ έχω γενέθλια τον Νοέμβριο.Σκορπινα η κορούλα να την χαίρεσαι 😃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μηνα κοριτσια μου με πολλές εγκυμοσύνες❤️❤️❤️❤️ 

@annitakianna κορίτσι μου σε ευχαριστώ για τα καλά σου λογια 🥰 εγραψα στο άλλο θεματάκι εγώ 😂 όπως καταλαβαίνετε έλειπα τόσο καιρο από εδώ και έχω ξεχάσει πως λειτουργεί😂😂😂 

@cat12εχω χάσει επεισόδια🤪 ποσό χαίρομαι που ξεκίνησες πιο στοχευμένες διαδικασίες για μπεμπακι🙏 είμαι σιγουρη ότι θα έρθει πολύ συντομα ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μας μήνα κορίτσια μουυυ! Μόλις επέστρεψα από τη δουλειά και βρήκα λίγο χρόνο να μπω! Καλό και γόνιμο μήνα να έχουμε! @dimand μας υπέροχο το θεματακι σου και ακόμη πιο υπέροχα τα λόγια σου!! Σε ευχαριστούμε τοοοσο πολυυυ!!

@Mpourmpoulo μου αγαπημένο καλώς μας ήρθες ❤️❤️  μας έλειψες πολύ πολύ εδώ!! Πολύ χαίρομαι που θα πας και ένα βήμα παρακάτω! Είμαι σίγουρη ότι θα πετύχει!

Εγώ κορίτσια μου ακόμη όλως περιέργως δεν έχω πονακια. Τιποτα. Ησυχία . Έχω πολλά υγρά αλλά όχι τα κλασικά της ωορηξιας έχω από τα χάπια που κου είπαν τα κορίτσια ότι θα έχω υγρά.απο αυτά έχω πολλά! Εύχομαι και ελπίζω να σκάσει στην ώρα του το αβγό. Κάναμε χθες τς εξετάσεις μας και σήμερα θα φροντίσω να μαζέψω και τα νομικά έγγραφα που μου ζήτησαν. Επίσης αρρώστησα τελικά ελαφρια είμαι και εύχομαι έτσι να μείνω μέχρι να φύγει. Έχω βήχα και σαν ελαφριά φαρυγγίτιδα (είμαι επιρρεπής σε αυτές κάνω σίγουρα 2-3 φορές τον χρόνο) και γενικά όταν είναι να αρρωστήσω κολλάει και μια φαρυγγίτιδα μαζί ! Αυταααα. Ξεκίνησα και τα felicine  χθες. Ένα την ημέρα. Το πώς περιμένω το Σάββατο δεν λέγεται! Και επίσης το πώς δεν περνάει με τίποτα η βδομάδα αυτή ούτε αυτό λέγεται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marilouu είπε:

Ααααα και εγώ έχω γενέθλια τον Νοέμβριο.Σκορπινα η κορούλα να την χαίρεσαι 😃

Τοξοτίνα είναι γιατί είναι Τέλος Νοέμβρη ;) ευχαριστώ πολύ!! Και σε εσένα χρόνια πολλά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλό μας μήνα κορίτσια μουυυ! Μόλις επέστρεψα από τη δουλειά και βρήκα λίγο χρόνο να μπω! Καλό και γόνιμο μήνα να έχουμε! @dimand μας υπέροχο το θεματακι σου και ακόμη πιο υπέροχα τα λόγια σου!! Σε ευχαριστούμε τοοοσο πολυυυ!!

@Mpourmpoulo μου αγαπημένο καλώς μας ήρθες ❤️❤️  μας έλειψες πολύ πολύ εδώ!! Πολύ χαίρομαι που θα πας και ένα βήμα παρακάτω! Είμαι σίγουρη ότι θα πετύχει!

Εγώ κορίτσια μου ακόμη όλως περιέργως δεν έχω πονακια. Τιποτα. Ησυχία . Έχω πολλά υγρά αλλά όχι τα κλασικά της ωορηξιας έχω από τα χάπια που κου είπαν τα κορίτσια ότι θα έχω υγρά.απο αυτά έχω πολλά! Εύχομαι και ελπίζω να σκάσει στην ώρα του το αβγό. Κάναμε χθες τς εξετάσεις μας και σήμερα θα φροντίσω να μαζέψω και τα νομικά έγγραφα που μου ζήτησαν. Επίσης αρρώστησα τελικά ελαφρια είμαι και εύχομαι έτσι να μείνω μέχρι να φύγει. Έχω βήχα και σαν ελαφριά φαρυγγίτιδα (είμαι επιρρεπής σε αυτές κάνω σίγουρα 2-3 φορές τον χρόνο) και γενικά όταν είναι να αρρωστήσω κολλάει και μια φαρυγγίτιδα μαζί ! Αυταααα. Ξεκίνησα και τα felicine  χθες. Ένα την ημέρα. Το πώς περιμένω το Σάββατο δεν λέγεται! Και επίσης το πώς δεν περνάει με τίποτα η βδομάδα αυτή ούτε αυτό λέγεται!!!

Κορίτσι μου τέστ έκανες? Για να δεις που είναι η ορμόνη?? Τετάρτη έχουμε !! 2 μέρες υπομονή! Σάββατο τι ώρα θα γίνει η σπερμματεγχηση? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου τέστ έκανες? Για να δεις που είναι η ορμόνη?? Τετάρτη έχουμε !! 2 μέρες υπομονή! Σάββατο τι ώρα θα γίνει η σπερμματεγχηση? 

Σημεραπινω όλη μέρα νερό γιατί είμαι πρησμένη κ δεν σκέφτηκα ότι τι για το τεστ Πρεπει να μην πιω! Θα σταματήσω τώρα να πίνω κ θα κάνω σε κανένα διωρο. Αχχχ ανυπομονώ τοοοσο πολυυυυυ. Σάββατο 8μισι θα πάει ο άντρας μου να δώσει σπέρμα κ 10 θα γίνει η προσπάθεια μας🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλό μας μήνα κορίτσια μουυυ! Μόλις επέστρεψα από τη δουλειά και βρήκα λίγο χρόνο να μπω! Καλό και γόνιμο μήνα να έχουμε! @dimand μας υπέροχο το θεματακι σου και ακόμη πιο υπέροχα τα λόγια σου!! Σε ευχαριστούμε τοοοσο πολυυυ!!

@Mpourmpoulo μου αγαπημένο καλώς μας ήρθες ❤️❤️  μας έλειψες πολύ πολύ εδώ!! Πολύ χαίρομαι που θα πας και ένα βήμα παρακάτω! Είμαι σίγουρη ότι θα πετύχει!

Εγώ κορίτσια μου ακόμη όλως περιέργως δεν έχω πονακια. Τιποτα. Ησυχία . Έχω πολλά υγρά αλλά όχι τα κλασικά της ωορηξιας έχω από τα χάπια που κου είπαν τα κορίτσια ότι θα έχω υγρά.απο αυτά έχω πολλά! Εύχομαι και ελπίζω να σκάσει στην ώρα του το αβγό. Κάναμε χθες τς εξετάσεις μας και σήμερα θα φροντίσω να μαζέψω και τα νομικά έγγραφα που μου ζήτησαν. Επίσης αρρώστησα τελικά ελαφρια είμαι και εύχομαι έτσι να μείνω μέχρι να φύγει. Έχω βήχα και σαν ελαφριά φαρυγγίτιδα (είμαι επιρρεπής σε αυτές κάνω σίγουρα 2-3 φορές τον χρόνο) και γενικά όταν είναι να αρρωστήσω κολλάει και μια φαρυγγίτιδα μαζί ! Αυταααα. Ξεκίνησα και τα felicine  χθες. Ένα την ημέρα. Το πώς περιμένω το Σάββατο δεν λέγεται! Και επίσης το πώς δεν περνάει με τίποτα η βδομάδα αυτή ούτε αυτό λέγεται!!!

Κοριτσάκι μου λίγες μέρες εμειναν🤞🤞🤞🤞🤞 αχ τι ωραιααα 💕💕💕εύχομαι να πιάσεις το σπορακι σου❤️❤️❤️ τι νομικά χαρτιά σου ζήτησαν; Σε ρωτάω για να ξερω κι εγώ περίπου τι χρειάζεται ! Εμας μας είπε ο γιατρός να πάρουμε την κλινικη και να μας στείλει έναν έντυπο το ποιο θα πάμε σε συμβολαιογράφο να το υπογράψουμε μαζί με τον σύντροφο επειδη δεν είμαστε παντρεμένοι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...