Μετάβαση σε περιεχόμενο

Υπερέμεση κύησης


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα, είμαι στην 8η εβδομάδα της εγκυμοσύνης μου και υποφέρω από τους εμετούς, δεν μπορώ να φάω τίποτα μέσα στη μέρα που να μην το βγάλω! Μου είπε λοιπόν ο γιατρός για τα υπόθετα vertirosan, ο φαρμακοποιός μου πρότεινε κ κάποια χάπια τα napural, σας παρακαλώ αν έχει κάποια εμπειρία από κάποιο από αυτά θα με βοηθούσατε πολύ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι μου συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη ! Σε καταλαβαίνω απόλυτα τα ίδια πέρασα και εγώ και μπορώ να πω ότι κάπως ηρέμησα τώρα στην 21 εβδομάδα. Τα έχω δοκιμάσει και τα 2 . Τα χαπάκια με βοήθησαν αρκετά αλλά και τα υποθετα απλά τα υποθετα να τα βάζεις με το π ξυπνάς Τ πρωί για να προλάβεις τα συμπτώματα . Ηρέμησε και απόλαυσε το ! Κάνε υπομονή και να σκέφτεσαι θετικά και σε κανιά περίπτωση να μη σε πάρει από κάτω να προσπαθείς να τρως. Εμένα με βοηθούσαν πολύ τα μακαρόνια με λίγη φετούλα αλλά από πολύ λίγη ποσότητα . Θα περάσει θα δεις . Εμένα μου μύριζαν ακόμη και τα έπιπλα 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Eirinikar είπε:

Κορίτσι μου συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη ! Σε καταλαβαίνω απόλυτα τα ίδια πέρασα και εγώ και μπορώ να πω ότι κάπως ηρέμησα τώρα στην 21 εβδομάδα. Τα έχω δοκιμάσει και τα 2 . Τα χαπάκια με βοήθησαν αρκετά αλλά και τα υποθετα απλά τα υποθετα να τα βάζεις με το π ξυπνάς Τ πρωί για να προλάβεις τα συμπτώματα . Ηρέμησε και απόλαυσε το ! Κάνε υπομονή και να σκέφτεσαι θετικά και σε κανιά περίπτωση να μη σε πάρει από κάτω να προσπαθείς να τρως. Εμένα με βοηθούσαν πολύ τα μακαρόνια με λίγη φετούλα αλλά από πολύ λίγη ποσότητα . Θα περάσει θα δεις . Εμένα μου μύριζαν ακόμη και τα έπιπλα 😂

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση😊 τα υποθετα τα δοκίμασα εχθές κ τι να σου πω; για καθαρτικο έκαναν για αντί εμετικό τπτ🤣 τα σταμάτησα θα ξεκινήσω τα χαπάκια κ ο Θεός βοηθός!! Το ξέρω είναι δύσκολο ήμουν κ στην πρώτη μου έτσι αλλά τότε δεν ήθελε να μου δώσει τπτ ο γιατρός μέχρι τον 4ο είχα χάσει σχεδόν 10 κιλά, ούτε νερο δεν μπορούσα να πιω, δράμα!! Αλλά μετά ξεχνιούνται ευτυχώς😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...