Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αχνά θετικά τεστ, αρνητική χοριακη


Elle_23

Recommended Posts

Καλησπέρα σας! 
Κοντευω να τρελαθώ! Έχω ήδη 3 παιδάκια. Τον Φεβρουάριο που μας πέρασε έμεινα έγκυος και ήταν κενός σάκος . Έκανα απόξεση. 
Ο κύκλος μου από τότε τα έχει παίξει τελείως! Βέβαια είμαι και σε μια μεταβατική περίοδο με αλλαγή πόλης, στρες κτλ. 
Μετα την απόξεση και από την ώρα που μας είπε ο γιατρός  ότι μπορούμε, ξεκινήσαμε πάλι προσπάθειες. 
Αρχες αυτού του μήνα έκανα τεστ παπ και γυναικολογική εξέταση. Όλα καλα! Περίμενα περίοδο 19 Σεπτεμβρίου. Έχω καθυστέρηση 11 μέρες. Ξεκίνησα τα τεστ με 4 μέρες καθυστέρηση, αρνητικά. Το πρώτο αχνό θετικό το πήρα στις 9 μέρες καθυστέρησης.
2 μέρες μετα (χθες δηλαδή) κάνω χοριακη και βγαίνει <0,10. Κάνω τεστ αμέσως μετα, πάλι αχνό θετικό. 
Δε θέλω να περάσω τα ίδια. Σίγουρα κάτι άσχημο συμβαίνει. Δε θα αντέξω κι άλλη απόξεση . 
Την Τρίτη το πρωί έχω κλείσει γιατρό. 
Μήπως έχετε αντίστοιχη εμπειρία ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Τι έγινε τελικά κορίτσι; Μήπως στα τεστ έβλεπες γραμμές εξάτμισης; Γιατί λίγο δύσκολο να βλέπεις θετικό σε τεστ και όχι στην χοριακη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...