Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ένας γλυκός Σεπτέμβρης έρχεται ξανά και εύχομαι μέσα στις κοιλίτσες μας μωράκια τσουπωτά 🍼🤰💕 🧿


Elk

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Ξεκινάει ένα σαββατοκύριακο όμορφο αλλά και δύσκολο για μετά τουλάχιστον γιατί έχουμε αύριο την βάφτιση του μικρού μου ανιψιού και τρέχουμε ακόμα με τις προετοιμασίες και περιμένω και την ακατανομαστη σήμερα δυστυχώς και είναι σίγουρο ότι θα έρθει μια και έκανα σήμερα ένα τέστ και είναι αρνητικό!! Παρόλα αυτά δεν στεναχωρέθηκα καθόλου μια και το ήξερα αλλά πιο πολύ επειδή ανυπομονώ να ξεκινήσω τις προσπάθειες με τα τεστακια μου και τις βιταμίνες που παίρνει ο άντρας μου γιατί είμαι πολύ αισιόδοξη για τους επόμενους μήνες. Ελπίζω να δούμε βελτίωση με τις βιταμίνες γιατί αλλιως πάμε κατευθείαν για εξωσωματική! Ελπίζω οι υπόλοιπες που είστε στην αναμονή να έχετε καλύτερα αποτελέσματα από μένα! ♥️♥️ να περάσετε όμορφα αυτό το 2ημερο 🥰🥰🥰

Καλημερα σε ολα τα καριτσια!!! ❤️ 

Ευχομαι ενα ομορφο σκ με βολτες κ οτι αλλο εχετε ν κανετε!!!🥰

@annitakianna να περασεις τελεια στη βαφτιση κ ευχομαι (αν ειναι να ερθει) να ερθει σμρ ωστε αυριο να εισαι καλυτερα κ να το χαρεις μ τη ψυχη σου!!! 😊 ειμαι σιγουρη οτι μεχρι τα Χμας θα εχει ερθει το θαυματακι σας!! 

@Elli13φανταζομαι το δωματιο της μικρης κ τρελαινομαι!!! Θα ειναι οτι πιο ομορφο κ πιο ρομαντικο!!! Πω πω τι χαρα να περιμενεις τη μπουμπουκα σας!! Με το καλο ολα!!! 

Κοριτσια μου σχετικα μ τη χοριακη, εμενα ειχε φτασει γυρω στις 21000 οταν εκανα την 4η χοριακη επειδη δν ειχαμε δει λεκιθικο ασκο κ μετα την αποξεση μου ζητησε να κανω 2 χοριακες γ ν δουμε οτι μηδενισε.. η χοριακη εφτασε 6 μετα απο 1 μηνα απ την αποξεση( δεν ειχε ερθει περιοδος ακομη) κ μου ειπε επαφες ελευθερες μετα την πρωτη περιοδο..

@marinaP εσυ νομιζω ειπες κοριτσι μου κτ για μολυνση;; η γιατρος μου ειπε να κατσουμε καμια βδομαδα χωρις επαφες αλλα διαβασα στο ιντερνετ  😅 οτι καλο εινσι να περιμενεις 10-15 μερες κ κσναμε υπομονη. Εχω εγω το θεμα μ τα πυοσφαιρια κ καποια τραχηλιτιδα οποτε χεστηκα πανω μου κ λεω ασε μην τα κανω χειροτερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επισης κοριτσια μου μ τοσα π διαβασα γ τις εμπειριες σας απο τα δημοσια νοσοκομεια, ουτε απ εξω δν θελω ν περασω..... 😖 νομιζω θα κανω οικονομιες ν παω σε ιδιωτικο κ να με προσεξουν τλχ... 

Αλλα ειναι αθλιοι κ τραγικοι γτ κανουν το αυτονοητο πολυτελεια... κ οσο κι αν δν εχουν τους πορους, η ανθρωπια ειναι ανθρωπια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου και καλό Σαββατοκύριακο 🤗🤗

Ποιες περιμένετε την ακατανόμαστη αρχές του επόμενου???Να ξέρουμε ποιες είμαστε κοντά κοντά 😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου και καλό Σαββατοκύριακο 🤗🤗

Ποιες περιμένετε την ακατανόμαστη αρχές του επόμενου???Να ξέρουμε ποιες είμαστε κοντά κοντά 😘😘

Καλημέρα κοριτσι μου καλό σαββατοκύριακο να έχουμε!!! Περιμένω γύρω στις 24 κ μου φαίνεται αιώνας 😭 αυτή η αγωνία κάθε μήνα με τρελαίνει!!! Εσύ πότε την περιμένεις???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα κοριτσι μου καλό σαββατοκύριακο να έχουμε!!! Περιμένω γύρω στις 24 κ μου φαίνεται αιώνας 😭 αυτή η αγωνία κάθε μήνα με τρελαίνει!!! Εσύ πότε την περιμένεις???

Εγώ περιμένω αρχές του μήνα,τώρα είμαι σε love zone και ελπίζω να πετύχει!!!!Τον έχω ξεζουμίσει τον καημένο 😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Επισης κοριτσια μου μ τοσα π διαβασα γ τις εμπειριες σας απο τα δημοσια νοσοκομεια, ουτε απ εξω δν θελω ν περασω..... 😖 νομιζω θα κανω οικονομιες ν παω σε ιδιωτικο κ να με προσεξουν τλχ... 

Αλλα ειναι αθλιοι κ τραγικοι γτ κανουν το αυτονοητο πολυτελεια... κ οσο κι αν δν εχουν τους πορους, η ανθρωπια ειναι ανθρωπια...

Είναι να μην σου τύχει. Υπάρχουν κι άλλες τόσες περιπτώσεις που το δημόσιο λειτουργεί με περισσότερη φροντίδα. Πιστεύω μόνο ψάξιμο καλό του γιατρού χρειάζεται. Η αδερφή μου που γέννησε σε νοσοκομείο είχε να πει τα καλύτερα. Αν βρεις γιατρο εμπιστοσύνης και δεν στο αργήσουν, κάνεις κ στο δημόσιο την υστεροσκοπηση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

Εγώ περιμένω αρχές του μήνα,τώρα είμαι σε love zone και ελπίζω να πετύχει!!!!Τον έχω ξεζουμίσει τον καημένο 😋

Χαχαχα όλες το ίδιο κάνουμε 😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,κορίτσια!! Ελπίζω να γεμίσουμε θετικά τεστάκια!! Αχ... Εμείς ηρθαμε σε επαφή 10/9 το βράδυ. 13/9 είχα θετικό τεστ αλλά δυστυχώς δεν καταφέραμε να έχουμε άλλη επαφή... Σήμερα είδα κόκκινο αίμα... Λέτε να είναι σημάδι ή τα φαντάζομαι;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημερα σε ολα τα καριτσια!!! ❤️ 

Ευχομαι ενα ομορφο σκ με βολτες κ οτι αλλο εχετε ν κανετε!!!🥰

@annitakianna να περασεις τελεια στη βαφτιση κ ευχομαι (αν ειναι να ερθει) να ερθει σμρ ωστε αυριο να εισαι καλυτερα κ να το χαρεις μ τη ψυχη σου!!! 😊 ειμαι σιγουρη οτι μεχρι τα Χμας θα εχει ερθει το θαυματακι σας!! 

@Elli13φανταζομαι το δωματιο της μικρης κ τρελαινομαι!!! Θα ειναι οτι πιο ομορφο κ πιο ρομαντικο!!! Πω πω τι χαρα να περιμενεις τη μπουμπουκα σας!! Με το καλο ολα!!! 

Κοριτσια μου σχετικα μ τη χοριακη, εμενα ειχε φτασει γυρω στις 21000 οταν εκανα την 4η χοριακη επειδη δν ειχαμε δει λεκιθικο ασκο κ μετα την αποξεση μου ζητησε να κανω 2 χοριακες γ ν δουμε οτι μηδενισε.. η χοριακη εφτασε 6 μετα απο 1 μηνα απ την αποξεση( δεν ειχε ερθει περιοδος ακομη) κ μου ειπε επαφες ελευθερες μετα την πρωτη περιοδο..

@marinaP εσυ νομιζω ειπες κοριτσι μου κτ για μολυνση;; η γιατρος μου ειπε να κατσουμε καμια βδομαδα χωρις επαφες αλλα διαβασα στο ιντερνετ  😅 οτι καλο εινσι να περιμενεις 10-15 μερες κ κσναμε υπομονη. Εχω εγω το θεμα μ τα πυοσφαιρια κ καποια τραχηλιτιδα οποτε χεστηκα πανω μου κ λεω ασε μην τα κανω χειροτερα...

Καλημέρα κορίτσι μου! Οχι δεν έχω κάποια μόλυνση, απλά περιμένω περίοδο μετά από αποβολή! 

Δεν εκανα τεστακι ωορρηξίας λεω να περιμένω μέχρι τη Δευτέρα μήπως και έρθει η περίοδος... πάντως και σήμερα ένιωσα πόνο αριστερά 🤷 τι να πω πια😏 ηταν που ήταν η περίοδος μου τωρα μετά την αποβολή έχει γινειιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Demy93 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου και καλό Σαββατοκύριακο 🤗🤗

Ποιες περιμένετε την ακατανόμαστη αρχές του επόμενου???Να ξέρουμε ποιες είμαστε κοντά κοντά 😘😘

Εγω περιμένω 27!!! Μακαρι όλες να τα καταφερουμε ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!! 

@annitakianna κ εμένα έρχεται, σήμερα το πρωί είδα τις πρωτες σταγονίτσες! Δεν πειραζει, next time!! Όλα καλά, θα γίνει στην ώρα του!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου.... με έχει πιάσει λίγο κ έχω τα κάτω μου... σκέφτομαι που όλοι οι γιατροί που έχω πάει που μου λένε όλα τέλεια είναι δεν έχεις κάτι οι εξετάσεις καλές κ εμένα κ του άντρα μου... ξέρω τα έχουμε ξαναπεί αλλά γιατί ρε γμτ δεν έρχεται το σπορακι.... έχουν περάσει 6 μήνες κ δεν έχω το θετικό τεστ ακόμα... με έχει φάει το γιατί... μετά από αποβολή λένε θυμάται το σώμα κ είναι πιο εύκολο... αλλά γιατί δεν έχει έρθει ακόμα... κάθε μήνα η ίδια ελπίδα κ μετά η ίδια απογοήτευση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Demy93 είπε:

Εγώ περιμένω αρχές του μήνα,τώρα είμαι σε love zone και ελπίζω να πετύχει!!!!Τον έχω ξεζουμίσει τον καημένο 😋

Καλά τον έκανες κορίτσι μου!! Πέρνα καλά και που θα πάει θα έρθει 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου! Οχι δεν έχω κάποια μόλυνση, απλά περιμένω περίοδο μετά από αποβολή! 

Δεν εκανα τεστακι ωορρηξίας λεω να περιμένω μέχρι τη Δευτέρα μήπως και έρθει η περίοδος... πάντως και σήμερα ένιωσα πόνο αριστερά 🤷 τι να πω πια😏 ηταν που ήταν η περίοδος μου τωρα μετά την αποβολή έχει γινειιιιιι

Κορίτσι μου αν νιώθεις πόνους ωορρηξίας μπορείς να κάνεις και κανένα τέστ δεν χάθηκε ο κόσμος! Για να είσαι και εσύ σίγουρη! Εγώ νομίζω ότι θα είναι κανονική η ωορρηξία σου γιατί δεν ήταν προχωρημένη η εγκυμοσύνη ώστε να σου τάραξε τόσο πολύ τον κύκλο και ίσως σε λίγες μέρες να χρειαστεί να κάνεις και εγκυμοσύνης 🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! 

@annitakianna κ εμένα έρχεται, σήμερα το πρωί είδα τις πρωτες σταγονίτσες! Δεν πειραζει, next time!! Όλα καλά, θα γίνει στην ώρα του!! 

Σε μένα ήρθε κανονικότητα και όντως δεν πειράζει! Εσύ έχεις ακόμα μέχρι την Δευτέρα. Όσο για τα καφέ δεν είναι τίποτα σίγουρο! Όταν δούμε κόκκινο και πόνο τότε είναι περίοδος! Τώρα εντάξει εσύ αν όχι αυτόν τον μήνα θα μείνεις τον επόμενο 🥰🥰 θετική σκέψη βρε και θα γίνει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γεια σας, έχω κάποιες μέρες να μπω να σας διαβάσω, γιατί είχα πέσει ψυχολογικά... Και μόλις βγήκα θετική και σε κοβιντ. Ξέρετε τι γίνεται σε αυτές τις περιπτώσεις? Μου "χαλάει" την γονιμότητα? Απαγορεύεται να μεινω έγκυος για κάποιο διάστημα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Lou418 είπε:

Κορίτσια μου γεια σας, έχω κάποιες μέρες να μπω να σας διαβάσω, γιατί είχα πέσει ψυχολογικά... Και μόλις βγήκα θετική και σε κοβιντ. Ξέρετε τι γίνεται σε αυτές τις περιπτώσεις? Μου "χαλάει" την γονιμότητα? Απαγορεύεται να μεινω έγκυος για κάποιο διάστημα?

Κορίτσι μου περαστικά εύχομαι. Ο κοβιτν είναι απλά μια ίωση οπότε μη φοβάσαι δεν σου χαλάει τίποτα! Απλά ίσως να έχεις μια καθυστέρηση στην περίοδο σου όπως συμβαίνει πάντα αν αρρωστήσουμε! Και όχι δεν απαγορεύεται να μείνεις έγκυος γιατί σε 2-3 μέρες θα είσαι μια χαρά οπότε αν πουμε ότι σήμερα είναι η ωορρηξία και έρθεις σε επαφή σε 10 μέρες θα γίνει η εμφύτευση και μέχρι τότε θα έχει φύγει η ίωση! Εγώ όταν βγήκα θετική η γιατρός μου είπε ότι ο μόνος λόγος να μην κάνω προσπάθειες για παιδί είναι για να μην κολλήσω τον σύζυγό μιας και στους άντρες ο πυρετός επηρεάζει πολύ αρνητικά το σπέρμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια μου.... με έχει πιάσει λίγο κ έχω τα κάτω μου... σκέφτομαι που όλοι οι γιατροί που έχω πάει που μου λένε όλα τέλεια είναι δεν έχεις κάτι οι εξετάσεις καλές κ εμένα κ του άντρα μου... ξέρω τα έχουμε ξαναπεί αλλά γιατί ρε γμτ δεν έρχεται το σπορακι.... έχουν περάσει 6 μήνες κ δεν έχω το θετικό τεστ ακόμα... με έχει φάει το γιατί... μετά από αποβολή λένε θυμάται το σώμα κ είναι πιο εύκολο... αλλά γιατί δεν έχει έρθει ακόμα... κάθε μήνα η ίδια ελπίδα κ μετά η ίδια απογοήτευση...

Μα ποσο σε νιωθω... 💔 κι εμεις τα ιδια ειχαμε στην αρχη κ απ τη μια χαιρομουν π δν ειχαμε κτ αλλα απ την αλλη με ετρωγαν τα γιατι... μετα βρηκαμε το dfi κ τη δικη μου φλεγμονη.. (;)

Κ χθες π ηρθε η ατιμη ημουν τοσο χαλια... αλλα ειπα δν θ πεσω... θα κλαψω ν το βγαλω κ μετα θα σηκωθω.. θα ερθει!! Δν χανω την ελπιδα μου!! Η ψυχολογια ειναι το α κ το ω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Lou418 είπε:

Κορίτσια μου γεια σας, έχω κάποιες μέρες να μπω να σας διαβάσω, γιατί είχα πέσει ψυχολογικά... Και μόλις βγήκα θετική και σε κοβιντ. Ξέρετε τι γίνεται σε αυτές τις περιπτώσεις? Μου "χαλάει" την γονιμότητα? Απαγορεύεται να μεινω έγκυος για κάποιο διάστημα?

Περαστικα κοριτσι μου.. ισως σ επηρεασει σ ενα κυκλο.. εννοω η ωορρηξια ν μην ειναι τοσο καλη... το λεω γτ αλλαζει ο πρωτος κυκλος σε ορισμενες γυναικες.. αλλα κατα τα αλλα δν θ εχεις θεμα νομιζω...

Καλο θα ηταν ν μην κολλησει ο συντροφος σου... γτ ο ουρολογος μας ειπε περυσι π κολλησαμε οτι το σπερμα το χαλαει κ να το ξεχασουμε γ το επομενο 3μηνο το ενδεχομενο συλληψης... βεβαια εμενα σηκωσε κ πυρετο ο αντρας μου..ισως γι αυτο μας το ειπε...

Γρηγορα σιδερενια ευχομαι!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@annitakianna @Antonia2 ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις, όπου να ναι κάνω ωορρηξία (αν κάνω), αλλά με το σκεπτικό να μην κολλήσω τον σύντροφο μάλλον θα την αφήσω να περάσει έτσι. Και εγώ αυτό έχω ακούσει, ότι το σπέρμα το επηρεάζει πολύ. Αλλά τουλάχιστον με καθησυχάσατε ότι από τον άλλο μήνα μπορώ να συνεχίσω κανονικά τις προσπάθειες. Ευχαριστώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lou418 είπε:

@annitakianna @Antonia2 ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις, όπου να ναι κάνω ωορρηξία (αν κάνω), αλλά με το σκεπτικό να μην κολλήσω τον σύντροφο μάλλον θα την αφήσω να περάσει έτσι. Και εγώ αυτό έχω ακούσει, ότι το σπέρμα το επηρεάζει πολύ. Αλλά τουλάχιστον με καθησυχάσατε ότι από τον άλλο μήνα μπορώ να συνεχίσω κανονικά τις προσπάθειες. Ευχαριστώ!

Ναι κορίτσι μου μην ανησυχείς καθόλου κανονικά θα είσαι τον επόμενο μήνα για νέες προσπάθειες ευτυχώς δεν μας επηρεάζει σε κάτι εμάς αλλά δυστυχώς τους άντρες τους επηρεάζει κατά πολύ γι'αυτό πρόσεχε τον πολύ να μην κολλήσει! Κρίμα είναι να χαλάσει το σπέρμα από το τίποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Ναι κορίτσι μου μην ανησυχείς καθόλου κανονικά θα είσαι τον επόμενο μήνα για νέες προσπάθειες ευτυχώς δεν μας επηρεάζει σε κάτι εμάς αλλά δυστυχώς τους άντρες τους επηρεάζει κατά πολύ γι'αυτό πρόσεχε τον πολύ να μην κολλήσει! Κρίμα είναι να χαλάσει το σπέρμα από το τίποτα!

Τον κόλλησα τελικά... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Ξεκινάει ένα σαββατοκύριακο όμορφο αλλά και δύσκολο για μετά τουλάχιστον γιατί έχουμε αύριο την βάφτιση του μικρού μου ανιψιού και τρέχουμε ακόμα με τις προετοιμασίες και περιμένω και την ακατανομαστη σήμερα δυστυχώς και είναι σίγουρο ότι θα έρθει μια και έκανα σήμερα ένα τέστ και είναι αρνητικό!! Παρόλα αυτά δεν στεναχωρέθηκα καθόλου μια και το ήξερα αλλά πιο πολύ επειδή ανυπομονώ να ξεκινήσω τις προσπάθειες με τα τεστακια μου και τις βιταμίνες που παίρνει ο άντρας μου γιατί είμαι πολύ αισιόδοξη για τους επόμενους μήνες. Ελπίζω να δούμε βελτίωση με τις βιταμίνες γιατί αλλιως πάμε κατευθείαν για εξωσωματική! Ελπίζω οι υπόλοιπες που είστε στην αναμονή να έχετε καλύτερα αποτελέσματα από μένα! ♥️♥️ να περάσετε όμορφα αυτό το 2ημερο 🥰🥰🥰

Να περάσετε τέλεια αύριο στη βάφτιση και καλοφωτιστο να ναι το ανιψάκι σου!! 

Και στα δικά σου πολύ σύντομα 😁

Εγώ απολαμβάνω τα τελευταία μπανάκια στη θάλασσα! 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Lou418 είπε:

Τον κόλλησα τελικά... :(

Εντάξει κορίτσι μου δεν πειράζει! Ζευγάρι είστε και ήταν λογικό να κολλήσει!! Αν δεν είστε πολύ χάλια (πυρετό συνάχι κτλ) μπορείτε να κάνετε τις προσπάθειες σας αυτές τις μέρες τότε αφού έχετε και οι δυο κοβιντ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/9/2023 at 5:12 ΜΜ, ο/η Elli13 είπε:

 

Δεν το έχω πιστέψει ακόμα ότι σε 5 εβδομάδες θα έχω την μπέμπα αγκαλιά.. το γράφω και συγκινουμαι μετά από όσα έχω περάσει.. Τόσος πόνος, τόσο κλάμα...

Εννοείται θα σας ενημερώσω, κυρίως για να δώσω κουράγιο ότι στο τέλος το όνειρο μας θα γίνει πραγματικότητα!! Απλά για μερικές από εμάς ο δρόμος δεν είναι στρωμένος με ροδοπέταλα... Μην το βάζετε κάτω, και δεν τα λέω καθόλου εκ του ασφαλούς αυτά.. Ναι μεν είχα εύκολες συλλήψεις αλλά είχα και το ίδιο εύκολα αποβολες.

Σήμερα θα κρεμάσω στο παιδικό δωμάτιο 3 πανέμορφα καδρακια πολύ συμβολικά. Το πρώτο απεικονίζει ένα ροζ σύννεφο, το δεύτερο ένα ουράνιο τόξο (rainbow baby🌈) και το τρίτο έναν ήλιο. Όλα σε όμορφες αποχρώσεις του ροζ. Πλέον πάντα το ουράνιο τόξο θα μου θυμίζει τα μωράκια που έχω χάσει, και το πόσο πολύτιμη είναι η μπέμπα στη ζωή μου, σαν το ουράνιο τόξο μετά την καταιγιδα ❤️❤️

Μέσα από την καρδιά μου εύχομαι σε όλες να κρατάτε σύντομα θετικότατα τεστακια, και στις εγκυουλες μας, να έχουν μια υπέροχη εγκυμοσύνη, ξέγνοιαστη και τελειομηνη ❤️❤️🍼🍼🍼🙏🙏🙏

κορίτσι μου δεν ξέρω την ιστορία σου αλλά με συγκίνησε πάρα πολύ όλο αυτό που έγραψες... και τι όμορφα τα καδράκια σου.. πόσο συμβολικά!! Με το καλό να πάρεις την μπεμπούλα σου αγκαλιά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...