Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ένας γλυκός Σεπτέμβρης έρχεται ξανά και εύχομαι μέσα στις κοιλίτσες μας μωράκια τσουπωτά 🍼🤰💕 🧿


Elk

Recommended Posts

Καλό μήνα κορίτσια μου αυτός ο Σεπτέμβρης να μας φέρει πολλά πολλά θετικά τεστακια 😊🥰😍

Οσες κοπέλες περιμένουν τα μωράκια τους με το καλό να έρθουν !

@Elli13  @marinamanoulitsa @Girly @marinaP @evaioan @Raf123 @Eliza Kats @Mpourmpoulo @Mary_piggy @lilbern @cat12 @singing in the rain @Κατερίνα!!! 

Κορίτσια εβαλα οσες μπορεσα αν λείπει κάποιο κορίτσι βάλτε και εσεις να μαζευτούμε 😊  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Καλό μήνα να έχουμε με υγεία!! καλοτάξιδο το θεματάκι μας με πολλά πολλά θετικά τεστάκια!! 

Σήμερα έχουμε επέτειο γάμου με τον husband 5 χρόνια αχχχ τι ωραία είχαμε περάσει!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα όμορφη παρέα!!!! Καλό μήνα να έχουμε!!!! @Elkεύχομαι μια όμορφη εγκυμοσύνη κορίτσι μου!!!! Θα περιμένουμε πως κ πως τα νέα σου για την χοριακη!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα αγαπημένες μου!! @Elk να έχεις μια υπέροχη και τελειομηνη εγκυμοσύνη και μακάρι να έκανες την αρχή και για τα υπόλοιπα κορίτσια μας🙏🙏🙏

@Mantarini να ζήσετε, να τα χιλιασετε με αγάπη και όσα μωράκια επιθυμείτε 💕💕

Τώρα που ξεκουραστηκατε, κάνατε τα μπανάκια σας, χαλαρώσετε, ήπιατε τα κοκτέιλ σας, εύχομαι πολλά πολλά θετικά τεστ και μεγάλες χοριακες! Πάντα στο μυαλό μου ο Σεπτέμβρης τα ένας μήνας νέου ξεκινήματος, σαν τον Ιανουάριο ένα πράγμα! Ανασυντασσομαστε λοιπόν και είμαστε σε αναμονή για χαρμόσυνα νέα 💕💕💕🙏🙏🙏🍼🍼🍼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Καλό μήνα να έχουμε με υγεία!! καλοτάξιδο το θεματάκι μας με πολλά πολλά θετικά τεστάκια!! 

Σήμερα έχουμε επέτειο γάμου με τον husband 5 χρόνια αχχχ τι ωραία είχαμε περάσει!! 

Ωωω να ζήσετε με τον αντρουλη σου πάντα ευτυχισμένοι να είστε 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Elli13 @cat12 αχ ευχαριστώ κορίτσια εύχομαι να πάει καλά γιατί έχω και μια βιοχιμικη στο ιστορικό μου Εεε και κάπως το σκέφτομαι αλλά γενικά είμαι πολύ χαλαρή γιατί δεν το περίμενα καθόλου, θέλω να πιστεύω ότι θα πάει καλά  γιατί στην κόρη θυμάμαι το τι άγχος είχα μόλις ειδα το τεστ και δεν το χάρηκα καθόλου αυτήν την φορά ειπα δεν θέλω να το ξανά περάσω αυτό.. 

μου είχε πει αν θέλω να πάω σήμερα για χοριακη ή Δευτέρα και ειπα ας πάω Δευτέρα καλύτερα να περάσουν λιγες μερες παρά πάνω να δω πως θα πάει το ΣΚ θα κανω κανένα τεστ ακόμα 

σημερα έκανα άλλο ένα είναι πιο εντονο από εχτές αλλά πιστεύω παίζει ρόλο ότι το χθεσινό είχα πάει τουαλέτα στις 4 το πρωί και το έκανα στις 8 το πρωί το τεστ ενώ σήμερα δεν είχα σηκωθεί για τουαλέτα και ίσως έδειξε πιο καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα αγαπημενες! @Elk να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη !

 

 

@Mantarini να ζήσετε 💕💕

 

Μακαρι να γεμισουμε το Post με θετικα τεστακια !

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα κοριτσαρες μου! Και πως να μην είναι καλός ο μήνας όταν ξεκινάει έτσι! Έχω μπόλικη θετική ενέργεια από χθες που μάθαμε τα χαρμόσυνα και σίγουρα τον Σεπτέμβρη θα έχουμε και άλλα σπορακια! ♥️♥️🥰🥰🥰🫘🫘🫘🫘🫘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα κορίτσια μου, να είναι ένας τυχερός και όμορφος μήνας, μακάρι να έχουμε μπόλικα θετικά τεστακια🥰🥰🤰🤰🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλοοοοο μηνααααάά🩷🩷🩷🩷 καλή δύναμη και σε όλες μας που τα παιδάκια μας αρχίζουν σχολείο αυτό τον μήνα!!!!!!😁

Κορίτσια εντάξει πήρα onestep τεστακια και λέω κάνε ένα μωρέ από αύριο....πήρα 10!!! Εντωμεταξυ η κοιλιά με πεθαίνει από εχθές ...δεν ησύχασε...και νομιζω ότι κάτι αχνοφαινεται...νομίζω ...αν δε δω να σκουραίνει βέβαια δεν το δενω και κόμπο....για δείτε..και όπως λέει και η @Girly ετοιμάστε τα αρνητικά φόντα αχχαχαχαχααχαχχα... Εντωμεταξυ έχω ζαλάδες.. εχθές πήρα panadol για να σταθώ ορθια...και από εχθές επίσης ξεκίνησε αυτός ο έντονος πόνος κάτω χαμηλά και έχω και υγρά άσπρα πηχτα...εσύ @Elk υγρά έχεις;

 

IMG_20230901_095851.jpg

IMG_20230901_095903.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλό μήνα να έχουμε, με χαρούμενα νέα! @Mantarini να ζήσετε!!! @Elk συγχαρητήρια, σου εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα τέλεια και να απολαύσεις το υπέροχο αυτό ταξίδι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλοοοοο μηνααααάά🩷🩷🩷🩷 καλή δύναμη και σε όλες μας που τα παιδάκια μας αρχίζουν σχολείο αυτό τον μήνα!!!!!!😁

Κορίτσια εντάξει πήρα onestep τεστακια και λέω κάνε ένα μωρέ από αύριο....πήρα 10!!! Εντωμεταξυ η κοιλιά με πεθαίνει από εχθές ...δεν ησύχασε...και νομιζω ότι κάτι αχνοφαινεται...νομίζω ...αν δε δω να σκουραίνει βέβαια δεν το δενω και κόμπο....για δείτε..και όπως λέει και η @Girly ετοιμάστε τα αρνητικά φόντα αχχαχαχαχααχαχχα... Εντωμεταξυ έχω ζαλάδες.. εχθές πήρα panadol για να σταθώ ορθια...και από εχθές επίσης ξεκίνησε αυτός ο έντονος πόνος κάτω χαμηλά και έχω και υγρά άσπρα πηχτα...εσύ @Elk υγρά έχεις;

 

IMG_20230901_095851.jpg

IMG_20230901_095903.jpg

Κορίτσι μου ο φωτισμός δεν βοηθάει ιδιαίτερα είναι αρκετά σκοτεινή η φωτογραφία για να μπορέσουμε να δούμε κάτι! Παρόλα αυτά εγώ τα εκανα αρνητικό και νομίζω ότι δεν φαίνεται κάτι 😔

photofunny.net__final_3992964382375081783_.jpg

photofunny.net__final_3992963970689374579_.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και.καλο μήνα κορίτσια μου! Εύχομαι όσες έχετε θετικά να πάνε όλα κατ'ευχην🙏🏻 και μια υπέροχη εγκυμοσύνη, όσες περιμένετε την ακατανομαστη να έρθει μετά απο 9 μήνες! 🤍🙏🏻 και στις υπόλοιπες υπομονή πίστη και θετική ενέργεια όση μας έμεινε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια...μακάρι αυτός ο μήνας να φέρει γούρι σε όλες μας!!!όσες περιμένουν το θαύμα τους να είναι ήρεμες και να περάσουν μια όμορφη εγκυμοσύνη!!!όσες περιμένουμε μακάρι αυτός ο μήνας να είναι ο τελευταίος της αναμονής και επιτέλους να καταφέρουμε αυτό που επιθυμούμε 💞💞💞💞💞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλοοοοο μηνααααάά🩷🩷🩷🩷 καλή δύναμη και σε όλες μας που τα παιδάκια μας αρχίζουν σχολείο αυτό τον μήνα!!!!!!😁

Κορίτσια εντάξει πήρα onestep τεστακια και λέω κάνε ένα μωρέ από αύριο....πήρα 10!!! Εντωμεταξυ η κοιλιά με πεθαίνει από εχθές ...δεν ησύχασε...και νομιζω ότι κάτι αχνοφαινεται...νομίζω ...αν δε δω να σκουραίνει βέβαια δεν το δενω και κόμπο....για δείτε..και όπως λέει και η @Girly ετοιμάστε τα αρνητικά φόντα αχχαχαχαχααχαχχα... Εντωμεταξυ έχω ζαλάδες.. εχθές πήρα panadol για να σταθώ ορθια...και από εχθές επίσης ξεκίνησε αυτός ο έντονος πόνος κάτω χαμηλά και έχω και υγρά άσπρα πηχτα...εσύ @Elk υγρά έχεις;

 

IMG_20230901_095851.jpg

IMG_20230901_095903.jpg

Ναι έχω πυχτα άσπρα υγρά έβγαλα σήμερα

το βράδυ πάλι ρίγος με έπιασε 

Ξυπνησα με το στομάχι μου κάπως και έχω πάει 3 φορές τουαλέτα από το πρωί στο τέλος καμιά γαστρεντερίτιδα θα έχω 😅

Τώρα επειδή είμαι στην θάλασσα δεν μπορω να δω πολύ καλά το τεστ σου δεν έχω καλό φωτισμό όταν πάω σπίτι θα το δω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!! ❤️ Καλό μηνα να έχουμε!!! με υγεια, χαρες και πολλα +++!!!!! 🤞

@Elkμου υπομονη μεχρι τη δευτερα!!!! θετικη σκεψη και ολα θα πανε καλα!!! 🙏🤰

@Mantarini να ζησετε αγαπημενοι, μονιασμενοι και να κρατιεστε χερι-χερι μεχρι τα βαθια γεραματα!!! 💞

εμεις σε 2 βδομαδουλες κλεινουμε 1 χρονο γαμου... η πρωτη μας επετειος!!! 🥰 βεβαια περυσι φανταζομουν και ηλπιζα ότι στην πρωτη επετειο θα εχω σπορακι στην κοιλιτσα αλλα ο θεος τα ηθελε αλλιως... να ειμαστε καλα στην υγεια μας και να μην χανουμε την πιστη μας!! ολα θα γινουν στη σωστη στιγμη!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλοοοοο μηνααααάά🩷🩷🩷🩷 καλή δύναμη και σε όλες μας που τα παιδάκια μας αρχίζουν σχολείο αυτό τον μήνα!!!!!!😁

Κορίτσια εντάξει πήρα onestep τεστακια και λέω κάνε ένα μωρέ από αύριο....πήρα 10!!! Εντωμεταξυ η κοιλιά με πεθαίνει από εχθές ...δεν ησύχασε...και νομιζω ότι κάτι αχνοφαινεται...νομίζω ...αν δε δω να σκουραίνει βέβαια δεν το δενω και κόμπο....για δείτε..και όπως λέει και η @Girly ετοιμάστε τα αρνητικά φόντα αχχαχαχαχααχαχχα... Εντωμεταξυ έχω ζαλάδες.. εχθές πήρα panadol για να σταθώ ορθια...και από εχθές επίσης ξεκίνησε αυτός ο έντονος πόνος κάτω χαμηλά και έχω και υγρά άσπρα πηχτα...εσύ @Elk υγρά έχεις;

 

IMG_20230901_095851.jpg

IMG_20230901_095903.jpg

Μαρινα μου δεν βλεπω κατι αλλα ισως φταιει οτι δεν το βλεπω live... εσυ ξερεις καλυτερα... υπομονη λιγες μερουλες και θα ξερουμε!! ευχομαι να εισαι εγκυουλα!!!!🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα κορίτσια 😍

Πόσο όμορφο θεματάκι. Για κάποιο λόγο μου βγάζει τρελή θετική ενέργεια και αισιοδοξία. 

@Elk μου από χτες που είδα το θετικό σου έχω πολύ αισιοδοξία μέσα μου ότι σύντομα θα δω και εγώ (αλλά και τα κορίτσια εδώ μέσα) τις 2 ροζ γραμμούλες.

Τα φορουμ είναι η τέλεια παρέα στο ταξίδι αυτό, γιατί μόνο άλλες γυναίκες που περνάνε τα ίδια με εσένα μπορούν να καταλάβουν την αγωνία σου αλλά και να χαρούν πάρα πολύ με την χαρά σου. Όμως δεν παύουν να σε αγχώνουν όταν βλέπεις πόσες κοπέλες προσπαθούν τόσο καιρό για ένα μωράκι και κάθε μήνα ελπίζουν για ένα θετικό τεστ. Στο πρώτο μου μωρό δεν το είχα ζήσει μιας και ήρθε κατευθείαν και τυχαία. Τώρα όμως μετά από 4 μήνες, μπορώ να το νιώσω στο πετσί μου αυτό το άγχος και την αγωνία για το αν θα έρθει η περίοδος ή όχι και είχα αρχίσει να νιώθω λίγο down με το θέμα αυτό.

Χτες όμως με έκανες να θυμηθώ ότι θα έρθει για όλες μας αυτή η στιγμή και όλα αυτά τα άγχη θα είναι πλέον παρελθόν. Είτε είναι σε 1 μήνα από τώρα είτε σε 1 χρόνο ❤️ 

Ανυπομονώ για την χοριακή σου την Δευτέρα ❤️

@Mantarini μου, να ζήσετε και να είστε πάντα αγαπημένοι και με σεβασμό ο ένας για τον άλλον. Εύχομαι σύντομα με ένα μωράκι στην κοιλίτσα σου για να μεγαλώσει η οικογένεια σας και να πολλαπλασιαστεί η αγάπη σας ❤️

@marinamanoulitsa μου, δυστυχώς δεν φαίνεται κάτι σε αυτό το τεστ. Είσαι όμως 4-5 μέρες πριν την περίοδο. Είναι πολύ νωρίς ακόμα για να δείξει κάτι. Εύχομαι σε 2 μέρες να έχεις μια όμορφη γραμμούλα.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lilbern είπε:

Καλό μήνα κορίτσια 😍

Πόσο όμορφο θεματάκι. Για κάποιο λόγο μου βγάζει τρελή θετική ενέργεια και αισιοδοξία. 

@Elk μου από χτες που είδα το θετικό σου έχω πολύ αισιοδοξία μέσα μου ότι σύντομα θα δω και εγώ (αλλά και τα κορίτσια εδώ μέσα) τις 2 ροζ γραμμούλες.

Τα φορουμ είναι η τέλεια παρέα στο ταξίδι αυτό, γιατί μόνο άλλες γυναίκες που περνάνε τα ίδια με εσένα μπορούν να καταλάβουν την αγωνία σου αλλά και να χαρούν πάρα πολύ με την χαρά σου. Όμως δεν παύουν να σε αγχώνουν όταν βλέπεις πόσες κοπέλες προσπαθούν τόσο καιρό για ένα μωράκι και κάθε μήνα ελπίζουν για ένα θετικό τεστ. Στο πρώτο μου μωρό δεν το είχα ζήσει μιας και ήρθε κατευθείαν και τυχαία. Τώρα όμως μετά από 4 μήνες, μπορώ να το νιώσω στο πετσί μου αυτό το άγχος και την αγωνία για το αν θα έρθει η περίοδος ή όχι και είχα αρχίσει να νιώθω λίγο down με το θέμα αυτό.

Χτες όμως με έκανες να θυμηθώ ότι θα έρθει για όλες μας αυτή η στιγμή και όλα αυτά τα άγχη θα είναι πλέον παρελθόν. Είτε είναι σε 1 μήνα από τώρα είτε σε 1 χρόνο ❤️ 

Ανυπομονώ για την χοριακή σου την Δευτέρα ❤️

@Mantarini μου, να ζήσετε και να είστε πάντα αγαπημένοι και με σεβασμό ο ένας για τον άλλον. Εύχομαι σύντομα με ένα μωράκι στην κοιλίτσα σου για να μεγαλώσει η οικογένεια σας και να πολλαπλασιαστεί η αγάπη σας ❤️

@marinamanoulitsa μου, δυστυχώς δεν φαίνεται κάτι σε αυτό το τεστ. Είσαι όμως 4-5 μέρες πριν την περίοδο. Είναι πολύ νωρίς ακόμα για να δείξει κάτι. Εύχομαι σε 2 μέρες να έχεις μια όμορφη γραμμούλα.

 

Χαίρομαι που κατάφερα να σου αλλαξω την ψυχολογία και αρχισες να το πιστεύεις κορίτσι μου  σε όλες μας θα έρθουν τα μωράκια μας είμαι σίγουρη 😊

Θα περιμένω με αγωνία τα τεστ σας 

@marinamanoulitsa η αλήθεια είναι δεν βλέπω κάτι και εγω στο τεστ μάλλον απο κοντά θα μπορούσαμε να δούμε καλύτερα αλλά είναι και λίγο νωρίς για να δείξει φαντάζομαι τα one step δείχνουν πριν την καθυστέρηση ; Γιατί εδώ μόνο τα home test έχω δοκιμάσει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Elk είπε:

@Elli13 @cat12 αχ ευχαριστώ κορίτσια εύχομαι να πάει καλά γιατί έχω και μια βιοχιμικη στο ιστορικό μου Εεε και κάπως το σκέφτομαι αλλά γενικά είμαι πολύ χαλαρή γιατί δεν το περίμενα καθόλου, θέλω να πιστεύω ότι θα πάει καλά  γιατί στην κόρη θυμάμαι το τι άγχος είχα μόλις ειδα το τεστ και δεν το χάρηκα καθόλου αυτήν την φορά ειπα δεν θέλω να το ξανά περάσω αυτό.. 

μου είχε πει αν θέλω να πάω σήμερα για χοριακη ή Δευτέρα και ειπα ας πάω Δευτέρα καλύτερα να περάσουν λιγες μερες παρά πάνω να δω πως θα πάει το ΣΚ θα κανω κανένα τεστ ακόμα 

σημερα έκανα άλλο ένα είναι πιο εντονο από εχτές αλλά πιστεύω παίζει ρόλο ότι το χθεσινό είχα πάει τουαλέτα στις 4 το πρωί και το έκανα στις 8 το πρωί το τεστ ενώ σήμερα δεν είχα σηκωθεί για τουαλέτα και ίσως έδειξε πιο καλά 

Ααααα τι τέλειο το όνομα του θέματος! Τσουπωτα μωράκια θέλουμε!!😁😁

Βάλε μας κανένα τεστάκι να χαρούμε! 😁

Ναι μπράβο σου που είσαι χαλαρή, εγώ δεν ξέρω πως θα αντιδράσω όταν δω δύο γραμμές!! Πάντως τώρα μου φαντάζει άπιαστο όνειρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Καλό μήνα να έχουμε με υγεία!! καλοτάξιδο το θεματάκι μας με πολλά πολλά θετικά τεστάκια!! 

Σήμερα έχουμε επέτειο γάμου με τον husband 5 χρόνια αχχχ τι ωραία είχαμε περάσει!! 

Καλό μήνα κορίτσι μου!! Να ζήσετε και να τα εκατοστίσετε παρέα με τον σύντροφό σου!! Ο,τι καλύτερο εύχομαι! Καλά και κλασσικά το μπεμπέ! 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εντάξει ναι νωρίς είναι ακόμα κορίτσια....θα κάνω κάθε μέρα...αν είναι κάτι θα φανεί.... πάντως έχω καλά συμπτώματα....για να δούμε...και να έρθει δεν πειράζει... προχωράμε...☺️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Elk  να χαρείς την εγκυμοσύνη σου όσο γίνεται κορίτσι μου.

Εμείς μπήκαμε στον 4ο μήνα προσπάθειας. Κανονικά με τεστ ωορρηξιας όπως και στο πρώτο παιδάκι και επαφή στις γόνιμες. 

Αν έρθει ήρθε. Έχω λίγο άγχος γιατί επιστρέφω δουλειά τον άλλο μήνα και πρέπει να εκπαιδεύσω τη νταντά με τη μικρή η οποία με έχει μάθει να είμαστε μόνες μας τόσους μήνες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Καλό μήνα να έχουμε με υγεία!! καλοτάξιδο το θεματάκι μας με πολλά πολλά θετικά τεστάκια!! 

Σήμερα έχουμε επέτειο γάμου με τον husband 5 χρόνια αχχχ τι ωραία είχαμε περάσει!! 

Χρόνια σας πολλά και με το καλοοοο να έρθει και το μωράκι σας☺️🙏🤰 με υγεία πάνω από όλα και αγάπη 💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...