Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τι θα λεγατε για ενα καφεδακι!


Recommended Posts

jovanna φοβερη η ιδεα σου;) !Marinapapa εγω θα ερχομουν στη Κρητη μονο και μονο για να δοκιμασω τις φοβερες συνταγες σου!:lol: Lilaki μου δεν εχουμε αποφασισει που θα καθισουμε θα το δουμε την Κυριακη!Σου στελνω το τηλεφωνο μου να με παρεις να σου πω που ειμαστε!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 105
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Λοιπόν, επειδή υπήρξαν πολλές απορίες και για να αποφύγουμε τα μπερδέματα και τον κίνδυνο κάποιες να χαθούν.. :P

Οριστικά θα ισχύσουν τα εξής:

Η Δήμητρα θα είναι από τις 10.30 μέχρι τις 10.50 στα κάτω εκδοτήρια του μετρό στο Σϋνταγμα.

Εγώ θα είμαι στις 10.50 έξω από το ασανσέρ του μετρό στη Δάφνη.

Θα μείνουμε εκεί μέχρι 11.10.

Η καφετέρια στην οποία θα πάμε ακόμα δεν ξέρουμε ποια θα είναι. Αν κάποια κοπέλα γνωρίζει την περιοχή κι έχει να προτείνει κάτι, ευπρόσδεκτη! :)

Όσες κοπέλες έρθουν στην συνάντησή μας, ας στείλουν πμ στη Δημητρούλα ή σε μένα να σας στείλουμε τα κινητά μας για να μπορούμε να επικοινωνήσουμε σε περίπτωση αργοπορίας ή μπερδέματος.

Φιλάκια σε όλες και με το καλό να συναντηθούμε! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλησπέρα! Είδα μια διαφήμιση στην τηλεόραση που έλεγε ότι την Κυριακή 8 Μαρτίου λόγω της Γιορτής της Γυναίκας η μετακίνηση με τα μέσα μεταφοράς θα είναι δωρεάν(μόνο για τις γυναίκες). Γι αυτό πριν βγάλετε εισιτήριο ρωτήστε στα εκδοτήρια! Αντε 2 και σημερα!:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου καλημερα! Μια μερα εμεινε για την συναντηση μας! Σαν φανταρος νιωθω!:woohoo: :woohoo: :woohoo: Μετραω μερες!:laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kορίτσια έχω τον άντρα μου με πυρετό !!!

Αν είναι απύρετος το βράδυ και αύριο το πρωί θα έρθω.

Δεν μπορείτε να φανταστείτε πόσο το ήθελα !!!!

Θα μπορούσε κάποια να μου στείλει ένα τηλέφωνο επικοινωνίας γιατί εγώ θα έρθω με αυτοκίνητο αν είναι.

Φιλιά πολλά ... να περάσετε τέλεια

Χρυσούλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dimitroula29 έγραψε:

Κοριτσακια μου καλημερα! Μια μερα εμεινε για την συναντηση μας! Σαν φανταρος νιωθω!:woohoo: :woohoo: :woohoo: Μετραω μερες!:laugh: :laugh: :laugh:
εμεις δημητρουλα δεν ειμαστε κριμα που ειμαστε μακρια;;;;;αχ πως σας ζηλευω.....
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια δεν θα το πιστέψετε αλλά τώρα είδα το θέμα...και μπορώ να πω οτι καραψήνομαι!!! χιχιχιχι και με δωρεάν εισητήρια..ουαου...λοιπον αν κατάλαβα καλά τα σημεία συνάντησης ειναι μετρό συντάγματος και Δάφνης. εγώ επειδή μένω πετρούπολη και δεν έχω ιδέα απο δάφνη, λέω καλύτερα για το σύνταγμα...πως θα σας γνωρίσω ομως?? ενα τσούρμο γυναικοπαρέα ντυμένες στα κόκκινα με πανώ που θα λένε ΜAMMYLAND?? :silly:

στέλνω το κιν μου στη Δημητρούλα και ελπιζω να τα πούμε τελικά αύριο !!

φιλιάααα σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρετουλα μου να είσαι σίγουρη όταν έρθω στα μέρη σου θα πιούμε οπωσδήποτε καφέ! Θα κάνουμε mini συνάντηση! Μαζί και με την Aristina!Οπότε μη μου στεναχωριέσαι!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα μολις συνειδητοποιησα πως θα γινει η συναντηση σας την ημερα της γυναικας:woohoo::woohoo:χι χι χι

Βρε τι πλακα θα εχει:laugh: :laugh: Περιμενω με μεγαλη ανυπομονησια να ακουσω ...εντυπωσεις!!!!!!!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αρετη1 έγραψε:

πες τα ρε γιαννα εμας μας εχουν στην απεξω.....γιατι ρε κοριτσια;;;;;;;;;;;

Ε τι είναι αυτό τώρα;;; :(

Μακάρι να μπορούσε να γίνει μια συνάντηση που να είμαστε όλες!!

Αλλά αυτό είναι πολύ δύσκολο... :unsure:

Πάντως εννοείται πως είσαστε όλες ευπρόσδεκτες! :)

Δεν φαντάζομαι πως κάποια νομίζει το αντίθετο, έτσι;;;; :dry:

Τώρα άκουσα στις ειδήσεις πως για αύριο και λόγω της γιορτής της γυναίκας, θα είναι δωρεάν οι μετακινήσεις μας παντού! Αστικές και υπεραστικές συγκοινωνίες! Δηλαδή, μετρό, τραμ, λεωφορεία, τρόλεϊ, προαστιακός και ΚΤΕΛ!! :woohoo: :woohoo:

Οπότε... κορίτσια... βουρ!!!! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρούλα δεν ανακεφαλαιώνεις? Εγω δυστυχώς αύριο έχω τραπεζι στην ξαδερφη του αντρα μου και θα ερθω για πολύ λίγο... Αφού για να φανταστειτε ποσο θελω να ερθω, σημερα μειναμε μεσα για να μαγειρεψω και να ειμαι ελευθερη αυριο!! :( :( :( Ξαναπες τις ώρες πληζ για να αποφύγουμε μπερδεματα! Εμείς θα τα πουμε στο Σύνταγμα! ραντεβού αυριο λοιπόν! φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crazy έγραψε:

Λοιπόν, επειδή υπήρξαν πολλές απορίες και για να αποφύγουμε τα μπερδέματα και τον κίνδυνο κάποιες να χαθούν.. :P

Οριστικά θα ισχύσουν τα εξής:

Η Δήμητρα θα είναι από τις 10.30 μέχρι τις 10.50 στα κάτω εκδοτήρια του μετρό στο Σϋνταγμα.

Εγώ θα είμαι στις 10.50 έξω από το ασανσέρ του μετρό στη Δάφνη.

Θα μείνουμε εκεί μέχρι 11.10.

Η καφετέρια στην οποία θα πάμε ακόμα δεν ξέρουμε ποια θα είναι. Αν κάποια κοπέλα γνωρίζει την περιοχή κι έχει να προτείνει κάτι, ευπρόσδεκτη! :)

Όσες κοπέλες έρθουν στην συνάντησή μας, ας στείλουν πμ στη Δημητρούλα ή σε μένα να σας στείλουμε τα κινητά μας για να μπορούμε να επικοινωνήσουμε σε περίπτωση αργοπορίας ή μπερδέματος.

Φιλάκια σε όλες και με το καλό να συναντηθούμε! :)

Σισσιω μου ισχύουν τα παραπάνω!Το τηλεφωνο μου το εχεις οτι θελεις παρε με!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο καφεδακι κοριτσια δυστηχωσ ειμαι αρρωστη με κολλησε η μπουμπου οποτε δεν μπορω να ερθω πιειτε και για μενα ενα στην υγεια μου φιλακια περιμενω νεα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλήμερα κοριτσάκια μου!evhdal μου περαστικουλια σας!Sisy μου καλά να περάσετε!Εγώ σε λίγο θα πάω να συναντήσω τα κορίτσια!Σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΣΗΜΕΡΑ ΟΠΩς ΟΛΕΣ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΘΑ ΞΕΡΑΤΕ ΟΤΙ ΕΙΧΑΜΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΟΙ ΑΘΗΝΑΙΕς ΓΙΑ ΚΑΦΕ.ΛΟΙΠΟΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑς ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΩ ΟΤΙ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΣΟΥΠΕΡ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΗΡΘΑΝ ( ΣΙΣΙΩ,ΜΑΜΥΛΑΝΤ.ΓΙΩΤΑ,ΛΙΛΙΑΝ,CRAZY,ΜΑΡΙΑΝΤΑ,ΑΣΤΕΡΙΑΣ Η ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΦΥΣΙΚΑ ΠΟΥ ΤΟ ΟΡΓΑΝΩΣΕ ΚΑΙ ΞΕΣΚΑΣΑΜΕ ΛΙΓΟ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΙΜΟΥΝ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΣΑΣΤΑΝ ΥΠΕΡΟΧΗ ΠΑΡΕΑ ,ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΑ (ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ) ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ!!!! ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!:) :) :)

ΟΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΤΟ EMAIL ΤΗΣ ΜΕ ΠΜ ΘΑ ΧΑΡΩ ΠΟΛΥ!!! ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΟΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΜΟΥ ΘΑ ΧΑΡΩ ΠΟΛΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνώ κι επαυξάνω με την DORA1!!!

Περάσαμε πολύ ωραία! Ελπίζω στην επόμενη συνάντησή μας, να έρθουν κι άλλα κορίτσια!!!

Φιλάκια πολλά σε όλες όσες ήρθαν!! :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΡΩΤΑΓΑ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ. ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΠΟΙΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΑ ΡΘΩ ΚΙ ΕΓΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΖΗΛΕΨΑ ΦΡΙΧΤΑ!!!!! ΕΧΩ ΕΜΕΤΟΥΣ ΚΑΙ ΛΙΠΟΘΥΜΙΕΣ ΓΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΔΙΑΚΙΝΔΥΝΕΨΑ ΝΑ ΡΘΩ! ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ!!!! ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΩ ΚΙ ΕΓΩ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου! Περάσαμε τέλεια! Επί ευκαιρίας θα ήθελα να σας αναφέρω τα μέλη που μας τίμησαν με την παρουσία τους!

Sweetmammy

Σισσιώ

Marianda

DORA1

crazy

asterias

Lilaki

giota d

Είναι όλα τα κορίτσια απίστευτα! Θα ήθελα να ευχαριστήσω όσα κορίτσια ήρθαν και όσες δεν κατάφεραν να έρθουν! Επίσης την crazy που με βοήθησε να το κανονίσουμε και συνεχίζει να βοηθάει αφού έχει αναλάβει να ανεβάσει τις φωτογραφίες στο forum. Crazy :kiss: Εύχομαι να ξανασυναντηθούμε σύντομα! Ήταν souper! :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...