Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τι θα λεγατε για ενα καφεδακι!


Recommended Posts

Κορίτσια το σκέφτομαι πολύ καιρό και είπα σήμερα να το προτείνω. Τι θα λέγατε να κανονίσουμε να βγούμε για ένα καφεδάκι τα μέλη από Αθήνα! Θα ήταν μια καλή ευκαιρία να τα πούμε και από κοντά και το κυριότερο να γνωριστούμε! Περιμένω να μου απαντήσετε! θα χαρώ πολύ πάντως να συναντηθούμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 105
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

dimitroula29 πολύ ωραία η ιδέα σου!

Ζηλεύω όμως γιατί εγώ δεν είμαι από Αθήνα! Μένω Πύργο!

Καμιά Πυργιώτισσα, βρε κορίτσια υπάρχει στο mammyland να πάμε και εμείς για καφεδάκι???????

Φιλιά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταπληκτική ιδέα...

Πολύ ευχαρίστως να το οργανώσουμε...

Ρανάκι μου, δεν την γλυτώνεις την επεμβασούλα τελικά , ε;;;

Μην μου στεναχωριέσαι !!!

Είναι για καλό...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια χαιρομαι που σας αρεσε η ιδεα μου! Περιμενω προτασεις για την μερα, τοποθεσια κτλ. sweetmammy και μενα θα ειναι χαρα μου να σας γνωρισω!Ειναι κριμα να ειμαστε στην ιδια πολη και να μην εχουμε συναντηθεί ποτε! Μας ενώνουν τοσα πράγματα!:) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κριμα να μην ειμαστε ολες απο το ιδιο μερος!Κοριτσια απο θεσσαλονικη να κανονισουμε και εμεις κανενα καφεδακι αν και το ιδανικο θα ηταν να καναμε κανενα happening mammyland και να μπορουσαμε να μαζευτουμε ολες!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου! Η συναντηση μας θα γινει την αλλη εβδομαδα Κυριακη 8 Μαρτιου 2009 στην περιοχη της Δαφνης. Θα ηθελα την βοηθεια σας για την ωρα. Θελετε το πρωι κατα της 11:οοπμ ή κατα της 17:00μμ.? Συμφωνειτε? Σας βολευει? Περιμενω να μου πειτε! Σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mama marilenas έγραψε:

Τι κριμα να μην ειμαστε ολες απο το ιδιο μερος!Κοριτσια απο θεσσαλονικη να κανονισουμε και εμεις κανενα καφεδακι αν και το ιδανικο θα ηταν να καναμε κανενα happening mammyland και να μπορουσαμε να μαζευτουμε ολες!!!!!!!!!

Κορίτσια μπορούμε να κανονίσουμε να πάμε σε ένα ίντερνετ καφέ τα μέλη από Αθήνα και αντίστοιχα τα μέλη από Θεσσαλονίκη και να μιλάμε μέσω Skype!Έχω μεγάλη φαντασία!:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: Σας εύχομαι πάντως να το κανονίσετε και εσείς!Είναι κρίμα να είμαστε στην ίδια πόλη και να μην τα λέμε και από κοντά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια να ευχαριστησω και το μελος crazy διοτι μονο με εκεινη ειχα αμεση συνομιλια( μεσω του chat) και με βοηθησε πολυ με τις ιδεες της. Crazy σου ζητω συγνωμη αν σε ζαλισα! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ θελω κι εγωωωωωωωωω αλλα ειμαι μακρια!!!Βεβαια ερχομαι συχνα αλλα την ημερομηνια αυτη δεν με βλεπω!!Ελπιζω να περασετε τελεια!!!Ισως την επομενη φορα!:-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dimitroula29 έγραψε:

mama marilenas έγραψε:

Κορίτσια μπορούμε να κανονίσουμε να πάμε σε ένα ίντερνετ καφέ τα μέλη από Αθήνα και αντίστοιχα τα μέλη από Θεσσαλονίκη και να μιλάμε μέσω Skype!Έχω μεγάλη φαντασία!:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: Σας εύχομαι πάντως να το κανονίσετε και εσείς!Είναι κρίμα να είμαστε στην ίδια πόλη και να μην τα λέμε και από κοντά![/quote:1kpdemlg]

Καλά εε;;; :ohmy: :ohmy:

Δημητρούλα;;; :huh: :huh:

Υποκλίνομαι!!!!! :laugh: :woohoo: :laugh: :laugh:

Δεν παίζεσαι κοριτσάκι μου!!! :lol: :lol:

Καταπληκτική ιδέα!!!! :) :laugh: :P;)

Ααα.. by the way...Δε με ζάλισες καθόλου!!!

Ανυπομονώ για την συνάντηση!!!! :cheer::) :)

Aristina;;; Ανιψούδι;; Μπας και να το έψαχνες λίγο;;; :) :)

Έχεις μια βδομάδα καιρό να το σκεφτείς, να το οργανώσεις κλπ κλπ...

Ρε κοπελιά, η μανούλα, ο μπαμπάκας, δεν θέλουν να σε δουν;;; Δεν τους σκέφτεσαι καθόλου;;; :P :P :P;) ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χα χα χα :P Λες???αχ μου αναβεις φωτιες!!!!:P :P

Για να δουμε θα τα καταφερω???B) Κατι θα κανω!!Θα το παλεψω χι χι χι!!!Αχ πολυ θα το ηθελααααααα:silly: :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...