Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δεν ξέρω αν είμαι έγκυος


honey11

Recommended Posts

Κορίτσια μου γειά σας, χρειάζομαι την  βοήθεια σας, είμαι πολύ αγχωμένη.  Έχω κύκλο 28 ημερών.  25/7  είχα ωορηξια  με βάζει το ημερολόγιο,  είχα έντονα πονακια και γκραμπες,  3 /8 έκανα τεστ clearblue όπου φάνηκε αχνη γραμμη  εντονη  με τα πρώτα ουρά και σήμερα  5 /8με τα 2α ουρά και φαίνεται ελαφρώς η δεύτερη γραμμη. Της 4/8  έκανα χοριακη με 0.5.  Τη μου συμβαίνει? Έχει συμβεί  σε κάποια άλλη? Είμαι έγκυος η δεν είμαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι μου με 0,5 χοριακη δυστυχώς δεν είσαι έγκυος. Τα clear blue σε πολλές κοπέλες έχουν βγάλει ψευδεις γραμμές (γραμμές εξάτμισης). Εύχομαι να είναι λάθος του μικροβιολογικού και να είσαι τελικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/8/2023 at 8:10 ΜΜ, ο/η honey11 είπε:

Κορίτσια μου γειά σας, χρειάζομαι την  βοήθεια σας, είμαι πολύ αγχωμένη.  Έχω κύκλο 28 ημερών.  25/7  είχα ωορηξια  με βάζει το ημερολόγιο,  είχα έντονα πονακια και γκραμπες,  3 /8 έκανα τεστ clearblue όπου φάνηκε αχνη γραμμη  εντονη  με τα πρώτα ουρά και σήμερα  5 /8με τα 2α ουρά και φαίνεται ελαφρώς η δεύτερη γραμμη. Της 4/8  έκανα χοριακη με 0.5.  Τη μου συμβαίνει? Έχει συμβεί  σε κάποια άλλη? Είμαι έγκυος η δεν είμαι?

Πότε περιμένεις περίοδο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/8/2023 at 8:10 ΜΜ, ο/η honey11 είπε:

Κορίτσια μου γειά σας, χρειάζομαι την  βοήθεια σας, είμαι πολύ αγχωμένη.  Έχω κύκλο 28 ημερών.  25/7  είχα ωορηξια  με βάζει το ημερολόγιο,  είχα έντονα πονακια και γκραμπες,  3 /8 έκανα τεστ clearblue όπου φάνηκε αχνη γραμμη  εντονη  με τα πρώτα ουρά και σήμερα  5 /8με τα 2α ουρά και φαίνεται ελαφρώς η δεύτερη γραμμη. Της 4/8  έκανα χοριακη με 0.5.  Τη μου συμβαίνει? Έχει συμβεί  σε κάποια άλλη? Είμαι έγκυος η δεν είμαι?

Γεια σου. Αφού η χοριακη βγήκε 0.5 δεν είσαι έγκυος. Λογικά ο κύκλος αλλάζει και σε έναν κύκλο να υπάρξει κάποια καθυστέρηση. Είναι φυσιολογικό. Τα τεστ clearblue συχνά κάνουν λάθος σε αρκετές κοπέλες. Η χοριακη είναι πιο αξιόπιστη. Αλλιώς μπορεί να είναι και καθυστερημένη σύλληψη και μπορεί να δείξει λίγο πιο μετά η χοριακη. 🤷 Εξαρτάται ποτέ περιμένεις περίοδο. Πρέπει να περιμένεις την καθυστέρηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...