Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2024 <3


RAM21

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η stalitsa stal είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσι μου!! Με το καλό!! Να ρωτησω κάτι αν γνωρίζει κάποια; Το έχω απορία!! Πριν την ΕΤ με κατεψυγμένα ωάρια, οι ορμόνες τί τιμές πρέπει να έχουν για να είναι οκ;;

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η cat12 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου!!! Εύχομαι να έχεις μια μεγάλη χοριακη ♥️ θα τα καταφέρετε!!! Κ με 3 εμβρυακια πιο πολλές πιθανότητες!!! 

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η elissavet90 είπε:

Λιλή μου καλή επιτυχία!!!!!!!!!!!!! Θα τα καταφέρετε ναι! ! Καλή δύναμη!!

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η marilouu είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσι μου ❤️❤️❤️Εύχομαι ότι καλύτερο και να πάνε όλα όπως τα θέλετε.Κι εγώ μετά το Πάσχα θα κάνω Ετ.Δυο θα βάλουμε κι αυτή την φορά.😃

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Λιλη μου ποσο χαιρομαι μ τα νεα σας!!! Κ η καλη ψυχολογια παντα βοηθαει!!! 🥰🥰🥰

ειμαι σιγουρη οτι θα πετυχετε!!! Θα αγωνιουμε μαζι σας γ τη θετικη χοριακη!!! Με το καλο ολα!!! ❤️🌹

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ π΄΄αααααρα πολύ για τις ευχές και τα υπέροχα λόγια σας!!!

Θα τα καταφέρουμε όλες!!!🌈🙏💪❤️ Θετική ενέργεια και επιμονή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Με το καλο Ελισσαβετ μου!! 🥰 λογικο να ανυπομονεις... θα περασετε ενα χαλαρο Πασχα κ του χρονου μ το καλο θα ειστε 3 ή 4!!!! Ολα ν πανε κατ'ευχην!!

Εγω στην αγωνια... καναμε την ωοληψια το Σαββατο κ πηραμε 12 ωαρια... αυριο θ ξερουμε αν εχουμε βλαστοκυστες... αυτη η αναμονη σκοτωνει... 😵💫

Αυτό που περιγράφεις μου ακούγεται σαν όνειρο!! Σε ευχαριστώ πολύ!

Ωωωω στείλε μας αμέσως! Καταλαβαινω είναι τρέλα η αναμονή, λίγες ωρίτσες έμειναν!🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Με το καλο Ελισσαβετ μου!! 🥰 λογικο να ανυπομονεις... θα περασετε ενα χαλαρο Πασχα κ του χρονου μ το καλο θα ειστε 3 ή 4!!!! Ολα ν πανε κατ'ευχην!!

Εγω στην αγωνια... καναμε την ωοληψια το Σαββατο κ πηραμε 12 ωαρια... αυριο θ ξερουμε αν εχουμε βλαστοκυστες... αυτη η αναμονη σκοτωνει... 😵💫

Καλησπέρα κορίτσι μου.Πηγε πολύ καλά.Μπραβο❤️Εύχομαι ο,τι καλύτερο και σημασία δεν έχει ο αριθμός αλλά η ποιότητα.Ειμαι σίγουρη ότι θα έχεις καλά αποτελέσματα και εύχομαι γρήγορα να προχωρήσεις σε ετ και να έρθει το η' τα μωρακι-α σου.🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η elissavet90 είπε:

Αυτό που περιγράφεις μου ακούγεται σαν όνειρο!! Σε ευχαριστώ πολύ!

Ωωωω στείλε μας αμέσως! Καταλαβαινω είναι τρέλα η αναμονή, λίγες ωρίτσες έμειναν!🙏

Κ θα δεις π αυτο το ονειρο θα βγει αληθινο!!!! 🙏❤️💫

Ελπιζω ολες μας του χρονου να εχουμε γεματες αγκαλιες με γερα μωρακια!!!🤞🤱

Ναι θ σας στειλω αυριο!! 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marilouu είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου.Πηγε πολύ καλά.Μπραβο❤️Εύχομαι ο,τι καλύτερο και σημασία δεν έχει ο αριθμός αλλά η ποιότητα.Ειμαι σίγουρη ότι θα έχεις καλά αποτελέσματα και εύχομαι γρήγορα να προχωρήσεις σε ετ και να έρθει το η' τα μωρακι-α σου.🙏

Ευχαριστω κοριτσι μου γ τιε ευχες!!!🥰❤️

Ασε στην αρχη ειχα απογοητευτει γτ μετρουσαμε 5-6 που ξεχωριζαν.. σιγουρα η ποιοτητα μετραει αλλα μικρος αριθμος=λιγοτερες πιθανοτητες... κ αντε ν ξαναπεριμενουμε 4 μηνες γ ν παρω τις ενεσεις απ τον εοπυυ... τελος παντων, ας μη γκρινιαζω γτ ολα πηγαν καλα!! Το σωμα μου ευτυχως ανταποκριθηκε καλα κ δουλεψε για 1 χρονο μεσα σε 10 μερες!! Να μην ειμαι αχαριστη...

Ευχομαι κ σ εσενα Μαριλου να ερθουν ολα οπως τα θελετε!! Κ που ξερεις;; μπορει ν ειμαστε μαζι εγκυουλες!!!! 😊🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Με το καλο Ελισσαβετ μου!! 🥰 λογικο να ανυπομονεις... θα περασετε ενα χαλαρο Πασχα κ του χρονου μ το καλο θα ειστε 3 ή 4!!!! Ολα ν πανε κατ'ευχην!!

Εγω στην αγωνια... καναμε την ωοληψια το Σαββατο κ πηραμε 12 ωαρια... αυριο θ ξερουμε αν εχουμε βλαστοκυστες... αυτη η αναμονη σκοτωνει... 😵💫

Μόλις είδα το μνμ! Άντε με το καλό κορίτσι!!! Είδες κύκλος από κύκλο έχει διαφορά! Από 12 σίγουρα θα έχετε βλαστοκυστες. Σε ενημέρωσαν ενδιάμεσα πόσα έφτασαν 3 ημερών?

Με το καλό όλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Μόλις είδα το μνμ! Άντε με το καλό κορίτσι!!! Είδες κύκλος από κύκλο έχει διαφορά! Από 12 σίγουρα θα έχετε βλαστοκυστες. Σε ενημέρωσαν ενδιάμεσα πόσα έφτασαν 3 ημερών?

Με το καλό όλα!!!!

Ευχαριστω Τοκυο μου!!! καλη λευτερια ευχομαι!!! ❤️

9 γονιμοποιηθηκαν και 8 εφτασαν 3 ημερων (εκ των οποιων το 1 παει με πολυ αργο ρυθμο).. απο αυτα τα 7 ελπιζουμε αυριο να εχουμε βλαστοκυστες!🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Ευχαριστω κοριτσι μου γ τιε ευχες!!!🥰❤️

Ασε στην αρχη ειχα απογοητευτει γτ μετρουσαμε 5-6 που ξεχωριζαν.. σιγουρα η ποιοτητα μετραει αλλα μικρος αριθμος=λιγοτερες πιθανοτητες... κ αντε ν ξαναπεριμενουμε 4 μηνες γ ν παρω τις ενεσεις απ τον εοπυυ... τελος παντων, ας μη γκρινιαζω γτ ολα πηγαν καλα!! Το σωμα μου ευτυχως ανταποκριθηκε καλα κ δουλεψε για 1 χρονο μεσα σε 10 μερες!! Να μην ειμαι αχαριστη...

Ευχομαι κ σ εσενα Μαριλου να ερθουν ολα οπως τα θελετε!! Κ που ξερεις;; μπορει ν ειμαστε μαζι εγκυουλες!!!! 😊🙏

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου ❤️ Μακάρι να είμαστε μαζί εγκυουλες και με όσα κορίτσια αναμένουν και προχωράμε στα ίδια βήματα.Εγω περιμένω  περίοδο και ξεκινάω λογικά τέλη του μήνα αν βγουν και καλές οι εξετάσεις την 2η μέρα.Εχω αγοράσει όσα φάρμακα χρειάζομαι και αναμένω τσιγάρο αναμμένο 😂😂.Ξερω ότι θα πάμε με την ίδια αγωγή όπως και τότε από την στιγμή που πήγε 'καλα' και καταφέραμε να γίνει εμφύτευση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η marilouu είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου ❤️ Μακάρι να είμαστε μαζί εγκυουλες και με όσα κορίτσια αναμένουν και προχωράμε στα ίδια βήματα.Εγω περιμένω  περίοδο και ξεκινάω λογικά τέλη του μήνα αν βγουν και καλές οι εξετάσεις την 2η μέρα.Εχω αγοράσει όσα φάρμακα χρειάζομαι και αναμένω τσιγάρο αναμμένο 😂😂.Ξερω ότι θα πάμε με την ίδια αγωγή όπως και τότε από την στιγμή που πήγε 'καλα' και καταφέραμε να γίνει εμφύτευση.

2η και τυχερη κοριτσι μου!!! 🤞🥰

ολα να πανε καλα!! Λιγο εμεινε.. μετα το Πασχα θα παρεις τα εμβρυακια σου για 9 μηνες στην κοιλιτσα σου!!

Θετικη σκεψη και να μας γραφεις τα νεα σου!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Εσυ κοριτσι μου πως εισαι;; πως περνανε οι μερες;; σε σκεφτομουν... 🥰

 

στις πριν 9 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Με το καλο Ελισσαβετ μου!! 🥰 λογικο να ανυπομονεις... θα περασετε ενα χαλαρο Πασχα κ του χρονου μ το καλο θα ειστε 3 ή 4!!!! Ολα ν πανε κατ'ευχην!!

Εγω στην αγωνια... καναμε την ωοληψια το Σαββατο κ πηραμε 12 ωαρια... αυριο θ ξερουμε αν εχουμε βλαστοκυστες... αυτη η αναμονη σκοτωνει... 😵💫

Κορίτσι μου σε ευχαριστώ πολύ που με σκέφτηκες!!! Είμαι πολύ καλά ευτυχώς ούτε πόνους περιόδου ούτε ατονία σαν την προηγούμενη φορά που ήμουν χάλια όλη μέρα... Οι ελπίδες μου είναι λίγες λόγω των μέτριων εμβρύων οπότε είμαι προετοιμασμένη για το αποτέλεσμα κ πιο ήρεμη... Βγάλατε 12 ωάρια??? Τέλεια γλυκιά μου!!! Εύχομαι καλά αποτελέσματα ♥️ σίγουρα θα έχεις βλαστοκυστες!! Εγώ με δέκα ώριμα ωάρια είχα 2 αλλά είμαι κ κοντά στα 38... Κ ο γιατρός μου το ρίχνει ότι δεν έχω καλή ποιότητα ωαρίων... Ανυπομονώ να μας πεις τα νέα σου!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

 

Κορίτσι μου σε ευχαριστώ πολύ που με σκέφτηκες!!! Είμαι πολύ καλά ευτυχώς ούτε πόνους περιόδου ούτε ατονία σαν την προηγούμενη φορά που ήμουν χάλια όλη μέρα... Οι ελπίδες μου είναι λίγες λόγω των μέτριων εμβρύων οπότε είμαι προετοιμασμένη για το αποτέλεσμα κ πιο ήρεμη... Βγάλατε 12 ωάρια??? Τέλεια γλυκιά μου!!! Εύχομαι καλά αποτελέσματα ♥️ σίγουρα θα έχεις βλαστοκυστες!! Εγώ με δέκα ώριμα ωάρια είχα 2 αλλά είμαι κ κοντά στα 38... Κ ο γιατρός μου το ρίχνει ότι δεν έχω καλή ποιότητα ωαρίων... Ανυπομονώ να μας πεις τα νέα σου!!!! 

Χαιρομαι π εισαι καλα κατ μου!!! 😊

Μερικες φορες τα μετρια κανουν τη διαφορα!! Αρκει ν τα πιστεψουμε!!🫶 υπομονη λιγες μερες να μαθουμε τι εγινε...

Σε ευχαριστω πολυ γ τις ευχες κ ελπιζω να δεις ενα μεγαλο νουμερο στη χοριακη!! 🙏

Θα σας στειλω αυριο οταν μαθω..μ εχει φαει η αγωνια...🤯

στις πριν 4 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια μου αν ξέρετε η ovitrelle μετά από πόσες μέρες φεύγει από το σώμα??

Εχω την εντυπωση οτι θελει 10 μερες γ να την αποβαλει ο οργανισμος... εσυ ποτε μ το καλο θ κανεις χοριακη; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Χαιρομαι π εισαι καλα κατ μου!!! 😊

Μερικες φορες τα μετρια κανουν τη διαφορα!! Αρκει ν τα πιστεψουμε!!🫶 υπομονη λιγες μερες να μαθουμε τι εγινε...

Σε ευχαριστω πολυ γ τις ευχες κ ελπιζω να δεις ενα μεγαλο νουμερο στη χοριακη!! 🙏

Θα σας στειλω αυριο οταν μαθω..μ εχει φαει η αγωνια...🤯

Εχω την εντυπωση οτι θελει 10 μερες γ να την αποβαλει ο οργανισμος... εσυ ποτε μ το καλο θ κανεις χοριακη; 

Στις 22 του μήνα😊 μακάρι να τα καταφέρουμε με μέτρια 🙏 απλά από την ovitrelle έχουν περάσει 14 μέρες κ είχα απορία αν υπάρχει ακόμα στον οργανισμό μου... Είχα κάνει ένα τέστ για να δω πόσο σκούρο είναι την δέκατη μέρα κ ήταν πολύ αχνό... Λόγω ορμόνης θετικό αλλά χάρηκα 😂 είχα πολύ καιρό να δω γραμμουλα δεύτερη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια μου αν ξέρετε η ovitrelle μετά από πόσες μέρες φεύγει από το σώμα??

Στο δικό μου σώμα 9 μέρες τσεκαρισμενο πολλές φορές . Λένε 7-9 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Στο δικό μου σώμα 9 μέρες τσεκαρισμενο πολλές φορές . Λένε 7-9 

Αλήθεια? Τώρα να πω ότι έκανα τεστ κ είναι μια πάρα πολύ άχνη γραμμή η θα με κραξετε ότι βιάζομαι... Το ξέρω θα έχετε δίκιο... Αλλά ήθελα να δω αν είχε γίνει τελείως αρνητικό κ τελικά μου έβγαλε μια πάρα μα πάρα πολύ άχνη γραμμή... Κ την είχα κάνει την ovitrelle 3 του μήνα 21:30... Αλλά δεν το παίρνω θετικά γιατί σκέφτομαι ότι μπορεί ο οργανισμός μου να το αποβάλλει πιο αργά... Κ υπάρχει πιθανότητα να αργεί να φύγει.... Αυτή είναι η φωτογραφία το έκανα τώρα το τεστ... Κ πάλι μην με κραξετεεεεεε pleaseeeee 

Negative Image_2024417191957820.jpg

IMG_20240417_191934.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Αλήθεια? Τώρα να πω ότι έκανα τεστ κ είναι μια πάρα πολύ άχνη γραμμή η θα με κραξετε ότι βιάζομαι... Το ξέρω θα έχετε δίκιο... Αλλά ήθελα να δω αν είχε γίνει τελείως αρνητικό κ τελικά μου έβγαλε μια πάρα μα πάρα πολύ άχνη γραμμή... Κ την είχα κάνει την ovitrelle 3 του μήνα 21:30... Αλλά δεν το παίρνω θετικά γιατί σκέφτομαι ότι μπορεί ο οργανισμός μου να το αποβάλλει πιο αργά... Κ υπάρχει πιθανότητα να αργεί να φύγει.... Αυτή είναι η φωτογραφία το έκανα τώρα το τεστ... Κ πάλι μην με κραξετεεεεεε pleaseeeee 

Negative Image_2024417191957820.jpg

IMG_20240417_191934.jpg

Αχ κοριτσι μου δν ξερω αν φταιει η οβιτρελ αλλα νομιζω 14 μερες εινσι πολλες γ ν επηρεαζει ακομη...

μακαρι να ηρθε το θαυμα!!!!🙏🙏🙏🤰❤️

δν κανεις κι ενα αυριο το πρωι μ πρωινα ουρα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λες να κάνω?? Έλεγα να περιμένω γιατί θεωρώ ότι μπορεί να τρέφω ελπίδες χωρίς λόγο... Μακάρι να έχει γίνει αλλά είμαι συγκρατημένη ακόμα... Δεν πιστεύω ότι θα γίνει... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Λες να κάνω?? Έλεγα να περιμένω γιατί θεωρώ ότι μπορεί να τρέφω ελπίδες χωρίς λόγο... Μακάρι να έχει γίνει αλλά είμαι συγκρατημένη ακόμα... Δεν πιστεύω ότι θα γίνει... 

Βημα βημα...

Απ τη μια σκεφτομαι οτι η Δευτερα ειναι μακρυα π σου ειπαν ν κανεις χοριακη αλλα απ την αλλη η οβιτρελ εγινε πολλες μερες πριν...

Η γραμμη ειναι παχια κ κοκκινιζει;; γτ δν ξερω να ξεχωριζω τα τεστ (εκτος αο τα εξοφθαλμα 😂).. δν εχω εκπαιδευμενο ματι 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Βημα βημα...

Απ τη μια σκεφτομαι οτι η Δευτερα ειναι μακρυα π σου ειπαν ν κανεις χοριακη αλλα απ την αλλη η οβιτρελ εγινε πολλες μερες πριν...

Η γραμμη ειναι παχια κ κοκκινιζει;; γτ δν ξερω να ξεχωριζω τα τεστ (εκτος αο τα εξοφθαλμα 😂).. δν εχω εκπαιδευμενο ματι 😊

Ναι είναι μπέρδεμα τα τέστ 😂... Είναι χοντρή η γραμμή από κοντά αλλά δεν φαίνεται στην φωτογραφία... Για το αν είναι κόκκινο είναι πολύ αχνό η αλήθεια για να το δω καθαρά. Μπορεί να περιμένω λιγάκι... Μου έβαλαν την χοριακη 14 μέρες μετά την ετ να την κάνω... Για να είναι σίγουροι μάλλον για το αποτέλεσμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Ναι είναι μπέρδεμα τα τέστ 😂... Είναι χοντρή η γραμμή από κοντά αλλά δεν φαίνεται στην φωτογραφία... Για το αν είναι κόκκινο είναι πολύ αχνό η αλήθεια για να το δω καθαρά. Μπορεί να περιμένω λιγάκι... Μου έβαλαν την χοριακη 14 μέρες μετά την ετ να την κάνω... Για να είναι σίγουροι μάλλον για το αποτέλεσμα...

Οπως νιωθεις... δες αν αντεχεις γτ δν ειναι κ ευκολο..

Θ περιμενουμε νεα σου!!!😍😍😍❤️🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η cat12 είπε:

Αλήθεια? Τώρα να πω ότι έκανα τεστ κ είναι μια πάρα πολύ άχνη γραμμή η θα με κραξετε ότι βιάζομαι... Το ξέρω θα έχετε δίκιο... Αλλά ήθελα να δω αν είχε γίνει τελείως αρνητικό κ τελικά μου έβγαλε μια πάρα μα πάρα πολύ άχνη γραμμή... Κ την είχα κάνει την ovitrelle 3 του μήνα 21:30... Αλλά δεν το παίρνω θετικά γιατί σκέφτομαι ότι μπορεί ο οργανισμός μου να το αποβάλλει πιο αργά... Κ υπάρχει πιθανότητα να αργεί να φύγει.... Αυτή είναι η φωτογραφία το έκανα τώρα το τεστ... Κ πάλι μην με κραξετεεεεεε pleaseeeee 

Negative Image_2024417191957820.jpg

IMG_20240417_191934.jpg

7    με 9 μέρες λένε 

Εσύ στις 14 μέρες την έχεις αποβάλλει την ορμόνη απ' την ένεση και μάλλον κάτι έχει φωλιάσει. Αυριο κάνεις άλλο ένα τετσ 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

7    με 9 μέρες λένε 

Εσύ στις 14 μέρες την έχεις αποβάλλει την ορμόνη απ' την ένεση και μάλλον κάτι έχει φωλιάσει. Αυριο κάνεις άλλο ένα τετσ 🥰

Μακάρι... 🥰Αλλά είναι τόσο άχνη η γραμμή... Δεν ξέρω...Με δυσκολία φαίνεται... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Μακάρι... 🥰Αλλά είναι τόσο άχνη η γραμμή... Δεν ξέρω...Με δυσκολία φαίνεται... 

Καλημερα κοριτσια μου!! 

Κατ μου σκεφτομαι οτι στα εμβρυα 5 ημερων ζητανε στις 9 μερες χοριακη... στα εμβρυα 3 ημερων θελουν στις 11 μερες;; ετσι παει;;

Πιστευω κι εγω οτι ενα τεστ ακομα θ ξεκαθαρισει την κατασταση! Ευχομαι ολοψυχα να βγει θετικοοο!!!!🙏🙏🙏🙏🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!! 

Κατ μου σκεφτομαι οτι στα εμβρυα 5 ημερων ζητανε στις 9 μερες χοριακη... στα εμβρυα 3 ημερων θελουν στις 11 μερες;; ετσι παει;;

Πιστευω κι εγω οτι ενα τεστ ακομα θ ξεκαθαρισει την κατασταση! Ευχομαι ολοψυχα να βγει θετικοοο!!!!🙏🙏🙏🙏🥰

Καλημέρα Αντωνία μου!!! Εμένα στις 14 μέρες μετά μου είπε να κάνω χοριακη... Μπορεί επειδή είναι 3 μερών όπως λες να είναι νωρίς.... Έκανα κ ένα σήμερα κ είναι το ίδιο πάρα πολύ αχνό... 😔 Από Σάββατο πάλι τεστ... Κ είμαι ακόμα συγκρατημένη μήπως είναι από τα φάρμακα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα Αντωνία μου!!! Εμένα στις 14 μέρες μετά μου είπε να κάνω χοριακη... Μπορεί επειδή είναι 3 μερών όπως λες να είναι νωρίς.... Έκανα κ ένα σήμερα κ είναι το ίδιο πάρα πολύ αχνό... 😔 Από Σάββατο πάλι τεστ... Κ είμαι ακόμα συγκρατημένη μήπως είναι από τα φάρμακα...

Καλημέρα και από εμένα κορίτσια, στα έμβρυα 2 ημερών μου ζήτησαν χοριακη στις 14 μέρες , το τεστ σε έμενα με 92 χοριακη ήταν τοσοο αχνό, αλλά το τεστ το ψηφιακό μου έγραψε κατευθείαν έγκυος το ειχα ανοίξει και εκεί φαινόταν οι γραμμές . Τα άλλα δύο (διαφορετικές εταιρίες ) δεν φαινόταν τίποτα 🤷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...