Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλες! Στις 3 μέρες καθυστέρηση έκανα τεστ εγκυμοσύνης και βγήκε μια άχνη γραμμή !18/7 Πήγα  για υπέρηχο δεν είδαμε τίποτα! Τελευταία περίοδος 14/6 

Την ίδια μέρα ο γιατρός με έστειλε για χοριακη η οποία βγήκε με τιμή 281 ! 24/7 μου είπε να κάνω ακόμα μια να δούμε πόσο έχει αυξηθεί! Τα αποτελέσματα έδειξαν 2758! Έχω ραντεβού για υπέρηχο την επόμενη εβδομάδα και έχω τρομερό άγχος γιατί πριν δύο χρόνια είχα μια αποβολή και φοβάμαι πολύ για εξωμήτριο! Τι πιστεύετε ?🙁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/7/2023 at 5:05 ΜΜ, ο/η Μαργαρίτα96 είπε:

Καλησπέρα σε όλες! Στις 3 μέρες καθυστέρηση έκανα τεστ εγκυμοσύνης και βγήκε μια άχνη γραμμή !18/7 Πήγα  για υπέρηχο δεν είδαμε τίποτα! Τελευταία περίοδος 14/6 

Την ίδια μέρα ο γιατρός με έστειλε για χοριακη η οποία βγήκε με τιμή 281 ! 24/7 μου είπε να κάνω ακόμα μια να δούμε πόσο έχει αυξηθεί! Τα αποτελέσματα έδειξαν 2758! Έχω ραντεβού για υπέρηχο την επόμενη εβδομάδα και έχω τρομερό άγχος γιατί πριν δύο χρόνια είχα μια αποβολή και φοβάμαι πολύ για εξωμήτριο! Τι πιστεύετε ?🙁

Καλησπέρα!! Μου φαίνεται απολύτως λογικό που δεν είδατε τίποτα με χοριακη 281…φαντάζομαι σας το είπε και ο γιατρός. Στην ουσία είχες απλά λίγες μέρες καθυστέρηση. Για να δεις απλό σάκο θα πρέπει η χοριακη να είναι πάνω από 1500. Το θέμα στην χοριακη είναι να διπλασιάζεται ανα δυο μέρες περίπου.. τώρα λογικά μεσολάβησαν παραπάνω για να έχεις τόσο μεγάλο νούμερο. Εγώ πιστεύω πως όλα θα πάνε καλά!! Χαλάρωσε και μετέφερε θετική ενέργεια στο σποράκι σου. Ό,τι απορία έχεις που σε στρεσάρει, μην διστάζεις να ρωτάς τον γιατρό σου…δουλειά του είναι και θα έπρεπε ήδη να σε έχει ξεαγχωσει! Όλα με το καλό ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...