Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ιούλιος με μπανάκια, κοκτέιλ, βουτιές στα βαθιά,ηλιοθεραπεία ,μπρατσακια , κουβαδάκια και στις κοιλίτσες μας καταφθάνουν γλυκά μωράκια 🩷


Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα κοριτσι μου!!! Ήρεμα δουλειά σπίτι... Εύχομαι να περάσει ευχάριστα το καλοκαίρι που θα είμαστε κ οι δύο μας σε αναμονή κ από Σεπτέμβρη να δούμε τα θετικά μας!!!!🥰🙏 Γενικά αυτές τις μέρες έχω πόνους ανακατωσουρες σε ότι φάω... Αν δεν είχα κάνει τέστ κ δεν είχα δει αίμα περιόδου θα ήμουν σίγουρη ότι είμαι έγκυος 😂... Μου φαίνεται περίεργο που δεν έχω κάνει τεστ ωορρηξίας για αυτόν τον μήνα... Τώρα δεν θα ξέρω πότε θα αδιαθετησω!!!! Εσύ πως είσαι??

Μακάρι κορίτσι μου🫶 θα κάνουμε λίγο υπομονουλα τώρα και πιστεύω θα έρθει το σπορακι και σε εμάς🤞❤️ ίσως είναι και από τη ζέστη κορίτσι μου αλλά και την κούραση! Προσπάθησε να ξεκουράζεσαι ❤️ και εμένα θα μου έρθει περίεργο που δεν θα κάνω τεστ ωορρηξιας για δυο μήνες😂 τώρα όποτε και να μας έρθει δεν θα εχουμε το άγχος και την αναμονη 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Natasha24 είπε:

Αγάπη χαλαρά..κάτσε τώρα που έρχεται καλοκαιράκι περνα καλά βγες βόλτες και θα έρθει!!!Δεν σου λέω να το βγάλεις από το μυαλό σου είναι ακατόρθωτο και όταν το λέει κάποιος αυτό θυμώνω γιατί πως γίνεται να βγάλεις όταν κάτι το θέλεις τόσο πολύ,απλά να ηρεμήσει η ψυχούλα σου όλα θα γίνουν..είτε τώρα είτε σε 2 μήνες είτε σε 5.Να σκέφτεσαι θετικά και να μην πάψεις ποτε να ελπιζεις🥰🥰🥰

Οδό μπορώ θα χαλαρώσω κορίτσι μου😘 θα περάσει ο καιρός και θα μπούμε πάλι στο μουντ για νινί🙏🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@marinaP θυμάμαι καλά;;;αυτό τον μήνα είναι η έμβρυο μεταφορά;;;;

Γεια σας κορίτσια μου!!! Ναι Μαρινάκι μου αυτό το μήνα είναι να γίνει, αλλά ακόμη περιμένω την περίοδο που είναι άφαντη, αγνοείται εδώ και 13 μέρες 😂 τώρα που θελω να έρθει οσο τίποτα αλλο, μου κάνει κολπακια! Συγχαρητήρια και για το θετικό κορίτσι μου το είδα σήμερα!! Περιμένω να δω και τη χοριακη σου 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinaP είπε:

Γεια σας κορίτσια μου!!! Ναι Μαρινάκι μου αυτό το μήνα είναι να γίνει, αλλά ακόμη περιμένω την περίοδο που είναι άφαντη, αγνοείται εδώ και 13 μέρες 😂 τώρα που θελω να έρθει οσο τίποτα αλλο, μου κάνει κολπακια! Συγχαρητήρια και για το θετικό κορίτσι μου το είδα σήμερα!! Περιμένω να δω και τη χοριακη σου 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Κάτσε έκανες και φυσιολογικά προσπάθεια;;;μήπως έγινε τίποτα;;;έκανες τεστακι;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κάτσε έκανες και φυσιολογικά προσπάθεια;;;μήπως έγινε τίποτα;;;έκανες τεστακι;;;;

Κοίτα επαφες ελεύθερες συνεχίσαμε να έχουμε και μετά την ωοληψια αλλά πολύ περιορισμένες και χωρίς καν να ξερω την ωορρηξία μου. Δλδ ήμασταν πολύ χαλαροί. Καθαρά για απόλαυση χωρίς πρόγραμμα κτλ. Οπότε το αποκλείω και θεωρώ οτι είναι απλά καθυστέρηση μετά από τα φάρμακα γιατί μου ειπαν στη κλινική οτι θα εχω μια μικρή καθυστέρηση γενικά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinaP είπε:

Κοίτα επαφες ελεύθερες συνεχίσαμε να έχουμε και μετά την ωοληψια αλλά πολύ περιορισμένες και χωρίς καν να ξερω την ωορρηξία μου. Δλδ ήμασταν πολύ χαλαροί. Καθαρά για απόλαυση χωρίς πρόγραμμα κτλ. Οπότε το αποκλείω και θεωρώ οτι είναι απλά καθυστέρηση μετά από τα φάρμακα γιατί μου ειπαν στη κλινική οτι θα εχω μια μικρή καθυστέρηση γενικά 

Εγώ λέω να κάνεις ένα τεστ.. ποτέ δεν ξέρεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια ..έκανα predictor πάλι.. δείτε...

Δεν ξέρω δεν μπορώ να πιστέψω ότι είμαι έγκυος  🤰🏼

Και γιατί δεν βγάζει έντονη γραμμή;;;αν έβγαζε έντονη θα το πίστευα

IMG_20230704_093754.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@efakii τι κάνεις;;;;που χάθηκες;;;;

Σας διαβάζω καθημερινά !!! Σας παρακολουθώ οοοοολες σας!!! 
ετοιμαζομαι για την εξωσωματική ,και μεσα μου η αλήθεια ειναι πως πλέον το εχω αποδεχθεί και νιώθω και πιο ηρεμη !! 
ελπιζω όλα να πάνε καλα μαρινακι! Πήγαινε για μια χοριακη μην το καθυστερείς !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες! Είμαι καινούρια και γράφω γιατί θέλω κι εγώ να τα λέμε όλες μαζί μιας και όλος ο περίγυρός μου έχει καταφέρει να κάνει τα παιδάκια του και έμεινα τελευταία οπότε δεν έχω με ποιον να συζητάω.

Είμαστε στον 8ο μήνα προσπάθειας και έχουμε αρχίσει να απογοητευόμαστε. Μακάρι ο Ιούλιος να είναι ο τυχερός μας μήνας 🤞 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου ! Έκανα και εγώ άλλο ένα τεστ σήμερα .. νομίζω είναι λίγο πιο έντονη η γραμμή αλλά περίμενα ότι θα είναι πιο πολύ   ..δεν θέλω να πάω ακόμη για χοριακη μέχρι να δω ότι είναι αρκετά έντονη η γραμμή .. γιατί δεν θέλω να δω πάλι μικρό νούμερο και να αγχωθώ και να κάνω παλι ένα σωρό χοριακες .. η αλήθεια είναι ότι επειδή είχα αυτή τη βιοχημική τον απριλιο έχω πολύ άγχος και πιστεύω ότι δεν θα πάει παλι καλά αυτή τη φορά 😕😕

46289AEA-BF16-4042-B042-3BCCC09BFA6F.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Σας διαβάζω καθημερινά !!! Σας παρακολουθώ οοοοολες σας!!! 
ετοιμαζομαι για την εξωσωματική ,και μεσα μου η αλήθεια ειναι πως πλέον το εχω αποδεχθεί και νιώθω και πιο ηρεμη !! 
ελπιζω όλα να πάνε καλα μαρινακι! Πήγαινε για μια χοριακη μην το καθυστερείς !!! 

Άντε με το καλόοοοοοο!!!!!!σου εύχομαι να πετύχεις με την πρώτη!!!! Δεν μας έγραφες νέα σου και λέω κάτσε να ρωτήσω τι κάνει το κορίτσι μας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Dimitra24 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου ! Έκανα και εγώ άλλο ένα τεστ σήμερα .. νομίζω είναι λίγο πιο έντονη η γραμμή αλλά περίμενα ότι θα είναι πιο πολύ   ..δεν θέλω να πάω ακόμη για χοριακη μέχρι να δω ότι είναι αρκετά έντονη η γραμμή .. γιατί δεν θέλω να δω πάλι μικρό νούμερο και να αγχωθώ και να κάνω παλι ένα σωρό χοριακες .. η αλήθεια είναι ότι επειδή είχα αυτή τη βιοχημική τον απριλιο έχω πολύ άγχος και πιστεύω ότι δεν θα πάει παλι καλά αυτή τη φορά 😕😕

46289AEA-BF16-4042-B042-3BCCC09BFA6F.jpeg

Μακάρι να πάνε όλα καλά! Για θετικό φαίνεται 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Dimitra24 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου ! Έκανα και εγώ άλλο ένα τεστ σήμερα .. νομίζω είναι λίγο πιο έντονη η γραμμή αλλά περίμενα ότι θα είναι πιο πολύ   ..δεν θέλω να πάω ακόμη για χοριακη μέχρι να δω ότι είναι αρκετά έντονη η γραμμή .. γιατί δεν θέλω να δω πάλι μικρό νούμερο και να αγχωθώ και να κάνω παλι ένα σωρό χοριακες .. η αλήθεια είναι ότι επειδή είχα αυτή τη βιοχημική τον απριλιο έχω πολύ άγχος και πιστεύω ότι δεν θα πάει παλι καλά αυτή τη φορά 😕😕

46289AEA-BF16-4042-B042-3BCCC09BFA6F.jpeg

Καλή την βλέπω...σκουραινει...εμένα στο predictor πιο αχνή βγαίνει αν και είναι καλύτερα από την προηγούμενη...εγώ δεν αντέχω να περιμένω να γινει σκούρη η γραμμή...θα πάω αύριο πρωί για χοριακη ...αν και φοβάμαι μην βγει αρνητική..είδες το δικό μου πιο πάνω;;;;

Ααααα.η κολλητή μου με αχνή γραμμή στο ίδιο τέστ με εμένα είχε 73 χοριακη!!ότι να ναι.

Με ευαισθησία 10 έπρεπε να δείχνει Καράμπαμ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Dimitra24 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου ! Έκανα και εγώ άλλο ένα τεστ σήμερα .. νομίζω είναι λίγο πιο έντονη η γραμμή αλλά περίμενα ότι θα είναι πιο πολύ   ..δεν θέλω να πάω ακόμη για χοριακη μέχρι να δω ότι είναι αρκετά έντονη η γραμμή .. γιατί δεν θέλω να δω πάλι μικρό νούμερο και να αγχωθώ και να κάνω παλι ένα σωρό χοριακες .. η αλήθεια είναι ότι επειδή είχα αυτή τη βιοχημική τον απριλιο έχω πολύ άγχος και πιστεύω ότι δεν θα πάει παλι καλά αυτή τη φορά 😕😕

46289AEA-BF16-4042-B042-3BCCC09BFA6F.jpeg

Πιστεύω πως έχεις ήδη κοντά στο εκατό.. Εμένα περίπου έτσι ήταν κι είχα πάνω από 200..Να πας αύριο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια ..έκανα predictor πάλι.. δείτε...

Δεν ξέρω δεν μπορώ να πιστέψω ότι είμαι έγκυος  🤰🏼

Και γιατί δεν βγάζει έντονη γραμμή;;;αν έβγαζε έντονη θα το πίστευα

IMG_20230704_093754.jpg

Χωρίς να θέλω να σε στεναχωρήσω, εγώ δεν βλέπω δεύτερη γραμμή. Δεν ξέρω τι παίζει με τα τεστ αλλά θα σου έλεγα καλύτερα χοριακη πάντα παρά αυτό το μαρτύριο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια ..έκανα predictor πάλι.. δείτε...

Δεν ξέρω δεν μπορώ να πιστέψω ότι είμαι έγκυος  🤰🏼

Και γιατί δεν βγάζει έντονη γραμμή;;;αν έβγαζε έντονη θα το πίστευα

IMG_20230704_093754.jpg

Μαρίνα μου αυτό είναι το early ή το απλό; Πριν πόσες μέρες έκανες το τελευταίο της ίδιας μαρκας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Μαρίνα μου αυτό είναι το early ή το απλό; Πριν πόσες μέρες έκανες το τελευταίο της ίδιας μαρκας;

Το early είναι....το προηγούμενο το έκανα αν θυμάμαι καλά Κυριακή πρωί ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Το early είναι....το προηγούμενο το έκανα αν θυμάμαι καλά Κυριακή πρωί ..

Μου φαίνεται και εμενα παράξενο που δεν γίνεται έντονη η γραμμη σε ενα τεστ με μεγάλη ευαισθησία. Κάνε βρε πουλάκι μου μια χοριακή, μας έσκασες 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Μου φαίνεται και εμενα παράξενο που δεν γίνεται έντονη η γραμμη σε ενα τεστ με μεγάλη ευαισθησία. Κάνε βρε πουλάκι μου μια χοριακή, μας έσκασες 😂😂

Και η κολλητή μου με 73 χοριακη έτσι έβγαινε!!!!ότι να ναι που έπρεπε να φαίνεται πιο έντονη από του ελέγχου...λοιπόν έφυγα για χοριακη τώρα πάω απόγευμα θα ξέρω....ουφ έχω αγωνία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 5 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Και η κολλητή μου με 73 χοριακη έτσι έβγαινε!!!!ότι να ναι που έπρεπε να φαίνεται πιο έντονη από του ελέγχου...λοιπόν έφυγα για χοριακη τώρα πάω απόγευμα θα ξέρω....ουφ έχω αγωνία!!!

Εύχομαι να τελειώσει η αγωνία σου εδώ και να πανηγυρίσουμε όλες μαζί μια θετικότατη χοριακή!!! 🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Dimitra24 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου ! Έκανα και εγώ άλλο ένα τεστ σήμερα .. νομίζω είναι λίγο πιο έντονη η γραμμή αλλά περίμενα ότι θα είναι πιο πολύ   ..δεν θέλω να πάω ακόμη για χοριακη μέχρι να δω ότι είναι αρκετά έντονη η γραμμή .. γιατί δεν θέλω να δω πάλι μικρό νούμερο και να αγχωθώ και να κάνω παλι ένα σωρό χοριακες .. η αλήθεια είναι ότι επειδή είχα αυτή τη βιοχημική τον απριλιο έχω πολύ άγχος και πιστεύω ότι δεν θα πάει παλι καλά αυτή τη φορά 😕😕

46289AEA-BF16-4042-B042-3BCCC09BFA6F.jpeg

Είναι θετικό κορίτσι μου 

εγω θα πήγαινα στην θέση για χοριακη 

εγω έκανα τα τεστ τις ταινιες και ήταν αχνό το τεστ και η χοριακη 157 όποτε μην δίνεις τόσο σημασία σε αυτό

μίλησα με τον γιατρό και μου είχε δώσει προληπτικά προγεστερονη για να βοηθήσουμε (έστω και λιγο) γιατι είχα βιοχιμικη και εγω την πρώτη φορά 

εύχομαι να πάνε όλα καλά ! Με το καλό 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

 

Εύχομαι να τελειώσει η αγωνία σου εδώ και να πανηγυρίσουμε όλες μαζί μια θετικότατη χοριακή!!! 🙏🙏

Άντε να δούμε...σήμερα είμαι 36η ημέρα ..συνήθως έχω κύκλο 30αρι..

Μια φορά έφτασε 36 ημέρες μόνο...πάνω από 36 ποτέ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Άντε να δούμε...σήμερα είμαι 36η ημέρα ..συνήθως έχω κύκλο 30αρι..

Μια φορά έφτασε 36 ημέρες μόνο...πάνω από 36 ποτέ!!!

Μακάρι να φτάσω κι εγώ έστω μία φορά στην 36η μέρα, πάνω από 28 ποτέ δεν πηγαίνω και δεν προλαβαίνω να έχω έστω την ελπίδα 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...