Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ιούλιος με μπανάκια, κοκτέιλ, βουτιές στα βαθιά,ηλιοθεραπεία ,μπρατσακια , κουβαδάκια και στις κοιλίτσες μας καταφθάνουν γλυκά μωράκια 🩷


Recommended Posts

Καλοοοο μηναααα αγάπες μου, κοριτσουδια μου...εύχομαι να φέρω πολύ γούρι!!!🩷🩷🩷

Ελάτε να τα λέμε παρεούλα....

Περιμένω πολλά θετικά τεστακια αυτό τον μήνα 🩷

@Elli13 @misofeggaro @Girly @Elk @Mpourmpoulo @Eliza Kats 

Συγνώμη αν ξεχνάω κάποια....

ελάτε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλοοοο μηναααα αγάπες μου, κοριτσουδια μου...εύχομαι να φέρω πολύ γούρι!!!🩷🩷🩷

Ελάτε να τα λέμε παρεούλα....

Περιμένω πολλά θετικά τεστακια αυτό τον μήνα 🩷

@Elli13 @misofeggaro @Girly @Elk @Mpourmpoulo @Eliza Kats 

Συγνώμη αν ξεχνάω κάποια....

ελάτε όλες!!!

Καλό μηναααα κοριτσάκι μουυυυ❤️❤️❤️❤️ περιμενουμε την χοριακουλα σου😻😻😻 

ευχομαι στα υπόλοιπα κοριτσια να είναι ο τυχερος τους μηνας❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλό μηναααα κοριτσάκι μουυυυ❤️❤️❤️❤️ περιμενουμε την χοριακουλα σου😻😻😻 

ευχομαι στα υπόλοιπα κοριτσια να είναι ο τυχερος τους μηνας❤️❤️❤️❤️

Κι εγώ αυτό περιμένω για να χαρώ για τα καλά....αλλά πάντα με μια πισινή στο μυαλό μέχρι να πάνε όλα καλά ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα αγαπημένες μου! 

@marinamanoulitsaεύχομαι αυτό το μωράκι να ήρθε για να μείνει.

Και σε όλες όσες προσπαθούν να φυτρωσουν γερά μωρά στις κοιλίτσες τους. 

Και στις εγκυουλες καλή λευτεριά και με κανέναν πόνο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα !! Καλό μήνα και εύχομαι να γεμίσει με θετικά τεστ !! 
Δεν ξέρω αν με θυμάστε .. για οποίες δεν με θυμάστε είχα μια βιοχημική τον Απρίλιο .. Αφήσαμε έναν μηνα να περάσει και τώρα τον Ιόνιο ξεκινήσαμε πάλι .. δεν ξέρω σίγουρα ποτε περιμένω περίοδο μιας και δεν κάνω τεστ ωορηξιας αλλά με Βάση μια εφαρμογή που εχω λέει ότι περιμένω την Τετάρτη .. σήμερα το πρωί ξύπνησα και λέω ας κάνω ένα τεστ .. δεν πίστευα ότι είμαι μιας και δεν εχω τίποτα από συμπτώματα .. το κάνω και νομίζω βλεπω μια Γραμμουλα πολύ άχνη .. για δείτε και εσείς βλέπετε τίποτα η κάνουν Γραμμουλες τα μάτια μου ;; 

CA88846C-53D4-4B2B-8A46-91D8B4822BF5.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Dimitra24 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα !! Καλό μήνα και εύχομαι να γεμίσει με θετικά τεστ !! 
Δεν ξέρω αν με θυμάστε .. για οποίες δεν με θυμάστε είχα μια βιοχημική τον Απρίλιο .. Αφήσαμε έναν μηνα να περάσει και τώρα τον Ιόνιο ξεκινήσαμε πάλι .. δεν ξέρω σίγουρα ποτε περιμένω περίοδο μιας και δεν κάνω τεστ ωορηξιας αλλά με Βάση μια εφαρμογή που εχω λέει ότι περιμένω την Τετάρτη .. σήμερα το πρωί ξύπνησα και λέω ας κάνω ένα τεστ .. δεν πίστευα ότι είμαι μιας και δεν εχω τίποτα από συμπτώματα .. το κάνω και νομίζω βλεπω μια Γραμμουλα πολύ άχνη .. για δείτε και εσείς βλέπετε τίποτα η κάνουν Γραμμουλες τα μάτια μου ;; 

CA88846C-53D4-4B2B-8A46-91D8B4822BF5.jpeg

Εγώ κορίτσι μου από συγκεκριμένη γωνία την βλέπω κι ελπίζω να είναι όντως θετικό!! Περιμένουμε και τα επόμενα ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Dimitra24 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα !! Καλό μήνα και εύχομαι να γεμίσει με θετικά τεστ !! 
Δεν ξέρω αν με θυμάστε .. για οποίες δεν με θυμάστε είχα μια βιοχημική τον Απρίλιο .. Αφήσαμε έναν μηνα να περάσει και τώρα τον Ιόνιο ξεκινήσαμε πάλι .. δεν ξέρω σίγουρα ποτε περιμένω περίοδο μιας και δεν κάνω τεστ ωορηξιας αλλά με Βάση μια εφαρμογή που εχω λέει ότι περιμένω την Τετάρτη .. σήμερα το πρωί ξύπνησα και λέω ας κάνω ένα τεστ .. δεν πίστευα ότι είμαι μιας και δεν εχω τίποτα από συμπτώματα .. το κάνω και νομίζω βλεπω μια Γραμμουλα πολύ άχνη .. για δείτε και εσείς βλέπετε τίποτα η κάνουν Γραμμουλες τα μάτια μου ;; 

CA88846C-53D4-4B2B-8A46-91D8B4822BF5.jpeg

Καλημέρα κορίτσια καλό μήνα! 

εγω την βλέπω κορίτσι μου είναι θετικό είσαι εγκυος 😁

να πας να κανείς μια χοριακη αύριο 💕

Θα περιμένουμε νέα σας και από της δυο @marinamanoulitsa 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimitra24 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα !! Καλό μήνα και εύχομαι να γεμίσει με θετικά τεστ !! 
Δεν ξέρω αν με θυμάστε .. για οποίες δεν με θυμάστε είχα μια βιοχημική τον Απρίλιο .. Αφήσαμε έναν μηνα να περάσει και τώρα τον Ιόνιο ξεκινήσαμε πάλι .. δεν ξέρω σίγουρα ποτε περιμένω περίοδο μιας και δεν κάνω τεστ ωορηξιας αλλά με Βάση μια εφαρμογή που εχω λέει ότι περιμένω την Τετάρτη .. σήμερα το πρωί ξύπνησα και λέω ας κάνω ένα τεστ .. δεν πίστευα ότι είμαι μιας και δεν εχω τίποτα από συμπτώματα .. το κάνω και νομίζω βλεπω μια Γραμμουλα πολύ άχνη .. για δείτε και εσείς βλέπετε τίποτα η κάνουν Γραμμουλες τα μάτια μου ;; 

CA88846C-53D4-4B2B-8A46-91D8B4822BF5.jpeg

Με το καλό σου ευχομαι κορίτσι μου. Αν η γραμμούλα βγήκε εντός χρόνου είναι σίγουρα θετικό. Αν έχεις και άλλη μάρκα τεστ πρωιμης καντο απλά για επιβεβαίωση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimitra24 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα !! Καλό μήνα και εύχομαι να γεμίσει με θετικά τεστ !! 
Δεν ξέρω αν με θυμάστε .. για οποίες δεν με θυμάστε είχα μια βιοχημική τον Απρίλιο .. Αφήσαμε έναν μηνα να περάσει και τώρα τον Ιόνιο ξεκινήσαμε πάλι .. δεν ξέρω σίγουρα ποτε περιμένω περίοδο μιας και δεν κάνω τεστ ωορηξιας αλλά με Βάση μια εφαρμογή που εχω λέει ότι περιμένω την Τετάρτη .. σήμερα το πρωί ξύπνησα και λέω ας κάνω ένα τεστ .. δεν πίστευα ότι είμαι μιας και δεν εχω τίποτα από συμπτώματα .. το κάνω και νομίζω βλεπω μια Γραμμουλα πολύ άχνη .. για δείτε και εσείς βλέπετε τίποτα η κάνουν Γραμμουλες τα μάτια μου ;; 

CA88846C-53D4-4B2B-8A46-91D8B4822BF5.jpeg

Τέλειαααα είσαι ναι φαίνεται...με το καλοοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια...νομίζω ότι όλα τα τεστ κάνουν λάθος... Δυσκολεύομαι να το πιστέψω...το θετικό είναι η 4η ημέρα καθυστέρησης...

IMG_20230702_103931.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Καλές βουτιές κορίτσια!!!! Να έχουμε ένα όμορφο καλοκαίρι με πολλά θετικά τεστ Καλό μηναααα! IMG_4293.thumb.jpeg.5a3438561358af7c6dc84b3e8190dd91.jpeg

Αχχχ με πέθανες!! Καλά να περάσετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια...νομίζω ότι όλα τα τεστ κάνουν λάθος... Δυσκολεύομαι να το πιστέψω...το θετικό είναι η 4η ημέρα καθυστέρησης...

IMG_20230702_103931.jpg

εδώ το βλέπω πιο καθαρά από κάθε προηγούμενο :) !!! Αύριο χωριακη!!! Ήρθε το μωράκι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@singing in the rain @Mpourmpoulo όχι δεν έκανα συγκεκριμένη μέρα επαφή μάλιστα αν θυμάστε δεν έβρισκα θετικό τεστ ωορρηξίας έως 19η ημέρα και μετά κάναμε πραγματικά οπότε γοουσταραμε όπως το λέμε ..ούτε καν ήξερα πότε έγινε η ωορρηξία....και μήπως αυτό ήταν το μυστικό;;;; Δεν ξέρω με τα τεστ ωορρηξίας δεν έγινε ποτέ σύλληψη...πάντα όταν τα άφηνα όλα ερχόταν....

Επίσης έχω σαν σύμπτωμα αναγουλα εδώ και 2-3 Ημέρες μετά την καθυστέρηση δηλαδή...

επίσης δεν έχω πρήξιμο στο στήθος όπως είχα πριν την περίοδο και εμένα με έπιανε πάντα φαγούρα από κάτω πριν την περίοδο που δεν το έχω τώρα...

ααααα πριν την καθυστέρηση είχα τσιμπήματα έντονα χαμηλά....τώρα εκείνα τα τσιμπήματα μπορεί να ήταν και ωορρηξία...άντε να δούμε ο γιατρός πως θα βγάλει άκρη χαχαχχααχχαχα πως θα μετρήσει εβδομάδες...

αλλά σας λέω νομίζω ότι δεν υπάρχει και θα έρθει..δεν μπορώ να το πιστέψω ακόμα...

τώρα κοιτάξτε Τρίτη είναι η ημέρα ορόσημο που συμπληρώνω 36 ημέρες κύκλο...παραπάνω ΔΕΝ έχει παει ποτέ...οπότε θα περιμένω έως τότε και αν δεν έρθει θα πάω Τετάρτη ή Πέμπτη για χοριακη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dimitra24 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα !! Καλό μήνα και εύχομαι να γεμίσει με θετικά τεστ !! 
Δεν ξέρω αν με θυμάστε .. για οποίες δεν με θυμάστε είχα μια βιοχημική τον Απρίλιο .. Αφήσαμε έναν μηνα να περάσει και τώρα τον Ιόνιο ξεκινήσαμε πάλι .. δεν ξέρω σίγουρα ποτε περιμένω περίοδο μιας και δεν κάνω τεστ ωορηξιας αλλά με Βάση μια εφαρμογή που εχω λέει ότι περιμένω την Τετάρτη .. σήμερα το πρωί ξύπνησα και λέω ας κάνω ένα τεστ .. δεν πίστευα ότι είμαι μιας και δεν εχω τίποτα από συμπτώματα .. το κάνω και νομίζω βλεπω μια Γραμμουλα πολύ άχνη .. για δείτε και εσείς βλέπετε τίποτα η κάνουν Γραμμουλες τα μάτια μου ;; 

CA88846C-53D4-4B2B-8A46-91D8B4822BF5.jpeg

Κορίτσι μου δεν σε γελάνε τα μάτια σου❤️ βλέπω και εγώ την γραμμουλα να έχεις μια τεράστια χοριακη κοριτσιιιιι μου❤️❤️❤️❤️ περιμενουμε τα νέα σου❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια...νομίζω ότι όλα τα τεστ κάνουν λάθος... Δυσκολεύομαι να το πιστέψω...το θετικό είναι η 4η ημέρα καθυστέρησης...

IMG_20230702_103931.jpg

Κοριτσάκι  μου. και εδώ έχει γραμμουλααααααα❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ περιμενουμε την χοριακηηηηηη σουυυυυυυυυ❤️❤️❤️❤️ αχ αυτιο που γυρνάς να πας να κανεις γιατί θα μας βγει η φυχηηηηηηηη❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου έκανα πάλι τεστ και είναι ολόλευκο !σήμερα είναι να μου έρθει η περίοδος αλλά δεν έχω κανένα απολύτως συμπτωμα περίοδου ! Αν ήταν καθυστερημένη συλληψη θα θα έβγαινε ούτε μια άχνη γραμμουλα ρε κοριτσια;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@singing in the rain @Mpourmpoulo όχι δεν έκανα συγκεκριμένη μέρα επαφή μάλιστα αν θυμάστε δεν έβρισκα θετικό τεστ ωορρηξίας έως 19η ημέρα και μετά κάναμε πραγματικά οπότε γοουσταραμε όπως το λέμε ..ούτε καν ήξερα πότε έγινε η ωορρηξία....και μήπως αυτό ήταν το μυστικό;;;; Δεν ξέρω με τα τεστ ωορρηξίας δεν έγινε ποτέ σύλληψη...πάντα όταν τα άφηνα όλα ερχόταν....

Επίσης έχω σαν σύμπτωμα αναγουλα εδώ και 2-3 Ημέρες μετά την καθυστέρηση δηλαδή...

επίσης δεν έχω πρήξιμο στο στήθος όπως είχα πριν την περίοδο και εμένα με έπιανε πάντα φαγούρα από κάτω πριν την περίοδο που δεν το έχω τώρα...

ααααα πριν την καθυστέρηση είχα τσιμπήματα έντονα χαμηλά....τώρα εκείνα τα τσιμπήματα μπορεί να ήταν και ωορρηξία...άντε να δούμε ο γιατρός πως θα βγάλει άκρη χαχαχχααχχαχα πως θα μετρήσει εβδομάδες...

αλλά σας λέω νομίζω ότι δεν υπάρχει και θα έρθει..δεν μπορώ να το πιστέψω ακόμα...

τώρα κοιτάξτε Τρίτη είναι η ημέρα ορόσημο που συμπληρώνω 36 ημέρες κύκλο...παραπάνω ΔΕΝ έχει παει ποτέ...οπότε θα περιμένω έως τότε και αν δεν έρθει θα πάω Τετάρτη ή Πέμπτη για χοριακη....

Εγω την βλέπω την γραμμή του τεστ πιο καθαρά τώρα όποτε η γνωμη μου είναι να πας αύριο για χοριακη αφού έχεις καθυστέρηση μην περιμένεις μέχρι την Πέμπτη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και καλό μήνα να έχουμε.. ελπίζω το καινούριο θεματακι να γεμίσει πολλά θετικά τέστ εγκυμοσύνης!! @marinamanoulitsa κορίτσι μου είσαι έγκυος 100000% και νομίζω ότι δεν πρέπει να καθυστερήσεις κ άλλο για την χοριακή σου! Δεν θέλω να φανώ αρνητική αλλά αν σε μια περίπτωση χρειαστείς προγεστερόνη? Γιατί να μην δεις την έκβαση της από την αρχή? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εγώ ακόμη τπτ από περίοδο και κάνενα συμπτωμα περιόδου! Επίσης συνεχίζονται τα λευκά υγρα ! Η περίοδος μου ερχετε πάντα 16 μέρες από το θετικο τεστ ωορρηξιας και πάντα πρωί μέχρι μεσημερι όπου έχω και πόνους περιόδου  και σήμερα είμαι 16η μέρα! Προς το παρών απολύτως τπτ ! Να έχω ελπίδες;;;; Με έχει πιάσει παρανοια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια εγώ ακόμη τπτ από περίοδο και κάνενα συμπτωμα περιόδου! Επίσης συνεχίζονται τα λευκά υγρα ! Η περίοδος μου ερχετε πάντα 16 μέρες από το θετικο τεστ ωορρηξιας και πάντα πρωί μέχρι μεσημερι όπου έχω και πόνους περιόδου  και σήμερα είμαι 16η μέρα! Προς το παρών απολύτως τπτ ! Να έχω ελπίδες;;;; Με έχει πιάσει παρανοια! 

Ναι εγώ λέω να ελπίζεις....αν έγινε πιο μετά η σύλληψη ίσως δεν έδειξε ακόμη...επίσης εμένα ο οργανισμός μου είναι;;;δεν ξέρω...πριν την καθυστέρηση ποτέ δεν με δείχνανε θετικά τα τεστ εγκυμοσύνης..ούτε στα αγόρια μου... στον μικρό όλα ήταν αρνητικά μέχρι την 5η ημέρα καθυστέρησης....που βγήκε θετικό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!!!σας παρακολουθώ καιρό και είπα αυτό τον μήνα να γράψω!συγχαρητήρια στα κορίτσια με τα θετικά τεστακια!εύχομαι τεράστιες χοριακες!!!καλή επιτυχία σε εμάς τις υπόλοιπες!εγώ έχω ήδη ένα κοριτσάκι 3,5 χρονων!και μια παλινδρομη κυηση πριν 1,5 χρόνο!τώρα έχει ένα 5μηνο που προσπαθούμε ξανα για το δεύτερο!έχουμε ένα θεματακι με αδύναμο σπέρμα.. το πρώτο το πιάσαμε στα 2 χρόνια προσπαθειών με φυσική συλληψη..είχαμε κάνει και μια αποτυχημένη εξωσωματική..το δεύτερο το πιάσαμε στους 10 μήνες προσπαθειών και θήλαζα κιολας..οπότε για όλες υπάρχει ελπίδα..ο άντρας μου είχε κιρσοκηλη και εκανε χειρουργείο..ας ελπίσουμε ότι θα έρθει και το δεύτερο που τόσο λαχταραμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ναι εγώ λέω να ελπίζεις....αν έγινε πιο μετά η σύλληψη ίσως δεν έδειξε ακόμη...επίσης εμένα ο οργανισμός μου είναι;;;δεν ξέρω...πριν την καθυστέρηση ποτέ δεν με δείχνανε θετικά τα τεστ εγκυμοσύνης..ούτε στα αγόρια μου... στον μικρό όλα ήταν αρνητικά μέχρι την 5η ημέρα καθυστέρησης....που βγήκε θετικό!!!

Μακάρι κορίτσι μου αν και είδα λίγο καφέ στο εσώρουχο όποτε μάλλον ερχετε η κυρία ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Μακάρι κορίτσι μου αν και είδα λίγο καφέ στο εσώρουχο όποτε μάλλον ερχετε η κυρία ! 

Κι εγώ οπότε πάω λέω καλά θα έρθει σίγουρα..και οπότε σκουπιζομαι λέω θα δω αίμα σίγουρα...προς το παρών ευτυχώς δεν έχω δει .

Αχ ρε κορίτσι μου ξέρω πόσο ελπιζεις σε αυτό τον μήνα..θα έρθει το μωράκι κι ας σε παιδεύει...αρκεί να έρθει..τι να πω...ξέρω αυτή την ρημάδα την απογοητεύση κάθε μήνα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...