Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ιούλιος με μπανάκια, κοκτέιλ, βουτιές στα βαθιά,ηλιοθεραπεία ,μπρατσακια , κουβαδάκια και στις κοιλίτσες μας καταφθάνουν γλυκά μωράκια 🩷


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια...εγώ έχω αρχίσει να νιώθω από εχθές πολλά τσιμπήματα και πονάκια διάσπαρτα από κάτω...λέτε να γίνεται κάτι καλό;;;6η ημέρα μετά την ωορρηξία είμαι.... παρήγγειλα και τεστακια από το ίντερνετ...με 1,06 το ένα ... κανονικά όχι ταινίες...είναι το zpharmacy αν το ψάξετε εκεί τα έχει...

Εγώ 5 ημέρες μετά τη γόνιμη τα ένιωσα δεξιά και αριστερά. Νωρίς δεν είναι για προετοιμασία περιόδου; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Girly τι κανείς κορίτσι μου ; σε χάσαμε ελπίζω να έχεις πάει διακοπές  και να ξεκουράζεσαι για αυτό να λείπεις 😊 

@Mpourmpoulo μου εσενα σε βλέπω και στο ινσταγκραμ που κανείς τα μπανακια σου 💕 να περάσεις όμορφα! 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mary_piggy είπε:

Εγώ 5 ημέρες μετά τη γόνιμη τα ένιωσα δεξιά και αριστερά. Νωρίς δεν είναι για προετοιμασία περιόδου; 

Ναιιι αυτά τα πονάκια τα είχα και σε εμφύτευση...αλλά θα φανεί ... υπομονή....αυτή η αναμονή μέχρι να κάνεις τεστ είναι απίστευτη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ναιιι αυτά τα πονάκια τα είχα και σε εμφύτευση...αλλά θα φανεί ... υπομονή....αυτή η αναμονή μέχρι να κάνεις τεστ είναι απίστευτη 

Μα δεν είναι περίεργο που ξεκίνησαν τόσο νωρίς; Δηλαδή αν είναι από την περίοδο σε εμένα ξεκίνησαν 10 μέρες πριν που είναι τεράστιο νούμερο. Εχθές και σήμερα τα τσιμπήματα σταμάτησαν και απλά αισθάνομαι μία ενόχληση γενικά στην περιοχή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mary_piggy είπε:

Μα δεν είναι περίεργο που ξεκίνησαν τόσο νωρίς; Δηλαδή αν είναι από την περίοδο σε εμένα ξεκίνησαν 10 μέρες πριν που είναι τεράστιο νούμερο. Εχθές και σήμερα τα τσιμπήματα σταμάτησαν και απλά αισθάνομαι μία ενόχληση γενικά στην περιοχή.

Κι εγώ ακριβώς το ίδιο...σαν πονάκια περιοδου τα νιώθω διάσπαρτα....σαν κράμπες στην κοιλιά...κάπως έτσι...πότε περιμένεις;εγώ 4/8!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κι εγώ ακριβώς το ίδιο...σαν πονάκια περιοδου τα νιώθω διάσπαρτα....σαν κράμπες στην κοιλιά...κάπως έτσι...πότε περιμένεις;εγώ 4/8!!!

Ε κι εγώ κάπου εκεί 2-3-4 Αυγούστου. Βέβαια θα ξέρω πιο νωρίς αν είμαι έγκυος γιατί περίπου 4 μέρες πριν μου έρθει, έχω ροζ. Οπότε αν δεν το δω θα αρχίσω να έχω ελπίδα. Ααααχ δεν θέλω να μου έρθει αρκετά περίμενα τόσους μήνες. Και αυτό το μήνα σκέψου πήρα άδεια από τη δουλειά τις γόνιμες για να μην με συγχύζουν στο γραφείο και κολλάει εκεί το θέμα και δεν πιάνω κάθε μήνα 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Mary_piggy είπε:

Ε κι εγώ κάπου εκεί 2-3-4 Αυγούστου. Βέβαια θα ξέρω πιο νωρίς αν είμαι έγκυος γιατί περίπου 4 μέρες πριν μου έρθει, έχω ροζ. Οπότε αν δεν το δω θα αρχίσω να έχω ελπίδα. Ααααχ δεν θέλω να μου έρθει αρκετά περίμενα τόσους μήνες. Και αυτό το μήνα σκέψου πήρα άδεια από τη δουλειά τις γόνιμες για να μην με συγχύζουν στο γραφείο και κολλάει εκεί το θέμα και δεν πιάνω κάθε μήνα 😂

Αχ άσε εγώ 2 χρόνια προσπαθειών κλείνω αυτό τον μήνα μετά την τελευταία μου παλινδρόμη κύηση....

Τι να πω κορίτσι μου μακάρι να δούμε θετικό τεστ !!!και να είμαστε μαζί εγκυουλες... Μακάρι να είναι ο τυχερός μας μήνας...τώρα ότι έγινε έγινε....καλά αποτελέσματα να έχουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Αχ άσε εγώ 2 χρόνια προσπαθειών κλείνω αυτό τον μήνα μετά την τελευταία μου παλινδρόμη κύηση....

Τι να πω κορίτσι μου μακάρι να δούμε θετικό τεστ !!!και να είμαστε μαζί εγκυουλες... Μακάρι να είναι ο τυχερός μας μήνας...τώρα ότι έγινε έγινε....καλά αποτελέσματα να έχουμε 

Σου εύχομαι αυτός ο μήνας σου να είναι ο μήνας της έναρξης της εγκυμοσύνης σου!

2 χρόνια ε; Εμείς περίπου 9-10 μήνες και ήδη αρχίζω και χάνω τη ψυχραιμία μου.

Αισιοδοξία και επιμονή, δεν είμαστε οι μόνες! ✌️💪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mary_piggy είπε:

Σου εύχομαι αυτός ο μήνας σου να είναι ο μήνας της έναρξης της εγκυμοσύνης σου!

2 χρόνια ε; Εμείς περίπου 9-10 μήνες και ήδη αρχίζω και χάνω τη ψυχραιμία μου.

Αισιοδοξία και επιμονή, δεν είμαστε οι μόνες! ✌️💪

Εγώ κορίτσι μου προσπαθώ για το τρίτο μωράκι μου ...έχω δύο παιδάκια ...δύο αγοράκια...τα αγόρια τα έπιασα με τον πρώτο μήνα αλλά μετά την παλινδρόμη δεν ξέρω τι έγινε και δεν πιάνω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια, παραμονή της Αγίας Ειρήνης Χρυσοβαλάντω αποψε... σε λιγάκι θα πάρω την κορουλα μου και θα  πάμε στο εσπερινο να προσκυνήσουμε. Βοήθεια μας σε όσες πιστεύουμε στη χάρη της. Γερά μωράκια να μας έρθουν! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

καλησπέρα κορίτσια, παραμονή της Αγίας Ειρήνης Χρυσοβαλάντω αποψε... σε λιγάκι θα πάρω την κορουλα μου και θα  πάμε στο εσπερινο να προσκυνήσουμε. Βοήθεια μας σε όσες πιστεύουμε στη χάρη της. Γερά μωράκια να μας έρθουν! 

Μεγάλη ημέρα η αυριανή..

Να μας χαρίσει σε όλες όσες επιθυμούμε ένα μωράκι 🙏🤰

Αμήν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Εγώ κορίτσι μου προσπαθώ για το τρίτο μωράκι μου ...έχω δύο παιδάκια ...δύο αγοράκια...τα αγόρια τα έπιασα με τον πρώτο μήνα αλλά μετά την παλινδρόμη δεν ξέρω τι έγινε και δεν πιάνω....

Να σου ζήσουν! 😁

Εγώ για το πρώτο προσπαθώ. Να σε ρωτήσω μετά τα τσιμπήματα, τις επόμενες ημέρες νιώθεις τίποτα; Εγώ 2 μέρες είχα τσιμπήματα, τις επόμενες δύο δεν ένιωθα τίποτα και σήμερα έχω ενοχλήσεις σαν της περιόδου χαμηλά (σαν να πάω να πρηστώ). Έχεις κι εσύ παρόμοια ή είχες στις πρώτες σου εγκυμοσύνες; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mary_piggy είπε:

Να σου ζήσουν! 😁

Εγώ για το πρώτο προσπαθώ. Να σε ρωτήσω μετά τα τσιμπήματα, τις επόμενες ημέρες νιώθεις τίποτα; Εγώ 2 μέρες είχα τσιμπήματα, τις επόμενες δύο δεν ένιωθα τίποτα και σήμερα έχω ενοχλήσεις σαν της περιόδου χαμηλά (σαν να πάω να πρηστώ). Έχεις κι εσύ παρόμοια ή είχες στις πρώτες σου εγκυμοσύνες; 

Σε ευχαριστώ πολύ...με το καλό και εσυ να μείνεις έγκυος!

Κοίτα στην προηγούμενη εγκυμοσύνη θυμάμαι είχα τσιμπήματα έντονα μια εβδομάδα ακριβώς πριν την ημερομηνία που περίμενα περίοδο...και σαν έντονους πόνους περιόδου και ήταν όντως η εμφύτευση γιατί μετά έμαθα ότι είμαι έγκυος! Και στις εγκυμοσύνες μου γενικά ένιωθα τσιμπήματα κάτω διάσπαρτα...και είχα και πόνους περιόδου έντονα και μετά που είδα το θετικό τεστ εγκυμοσύνης...αυτό συμβαίνει γιατί εμφυτεύεται στη μήτρα το σπορακι!!🙂 Αλλά καμία φορά είναι ίδια τα συμπτώματα με περιόδου... οπότε υπομονή μέχρι την καθυστέρηση ή μέχρι να δεις θετικό τεστ εγκυμοσύνης 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου...σας διαβάζω καιρό αλλά δεν ήξερα αν πρέπει να γράψω...Πριν ένα μήνα στις 16.6 είχα την πρώτη παλίνδρομη...Από τότε μέχρι σήμερα έχουμε μπει σε έναν αγώνα εξετάσεων και περιμένουμε...Εσείς πώς περάσατε αντίστοιχες εμπειρίες 🥴..?πόσο εύκολο είναι να ξανά μπούμε σε φάση προσπαθειών??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Demy93 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου...σας διαβάζω καιρό αλλά δεν ήξερα αν πρέπει να γράψω...Πριν ένα μήνα στις 16.6 είχα την πρώτη παλίνδρομη...Από τότε μέχρι σήμερα έχουμε μπει σε έναν αγώνα εξετάσεων και περιμένουμε...Εσείς πώς περάσατε αντίστοιχες εμπειρίες 🥴..?πόσο εύκολο είναι να ξανά μπούμε σε φάση προσπαθειών??

Εμένα μετά από ένα μήνα με άφησε να ξανά αρχίσω προσπάθειες....συνέχισε μην σταματάς να ελπίζεις ....κι εγώ το ίδιο κάνω...🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/7/2023 at 2:38 ΜΜ, ο/η Demy93 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου...σας διαβάζω καιρό αλλά δεν ήξερα αν πρέπει να γράψω...Πριν ένα μήνα στις 16.6 είχα την πρώτη παλίνδρομη...Από τότε μέχρι σήμερα έχουμε μπει σε έναν αγώνα εξετάσεων και περιμένουμε...Εσείς πώς περάσατε αντίστοιχες εμπειρίες 🥴..?πόσο εύκολο είναι να ξανά μπούμε σε φάση προσπαθειών??

Τον περασμένο Οκτώβριο είχα την πρώτη μου εγκυμοσύνη που πολύ γρήγορα, μέσα σε δύο μέρες συγκεκριμένα, έπεσε η χοριακη και μετά αδιαθέτησα (βιοχημική). Μετά την περίοδο αυτή έμεινα ξανά έγκυος και 16/12 έκανα αποξεση διότι σταμάτησε η καρδούλα στις 8,5 εβδομάδες. Μπήκα σε μια διαδικασία με κοστοβορες εξετάσεις, μέσα μου έγινα ένα ράκος έκλαιγα καθημερινά, στην τουαλέτα της δουλειάς, την ώρα που οδηγούσα, μόλις γυρνούσα σπίτι και εμενα μόνη μου.

Από τις εξετάσεις δεν βρέθηκε κάτι, μια υποψία θρομβοφιλιας μόνο, δεν ήμασταν σίγουροι διότι ο συγκεκριμένος δείκτης επηρεάζεται κατά την κύηση.

Ήθελα πάρα πολύ να μείνω εγκυος άμεσα, για να απαλύνει ο πόνος μου. Ο γιατρός μου έδωσε το οκ μετά την πρώτη περίοδο. Ιανουαριο αδιαθέτησα μετά την αποξεση και αρχές Φεβρουαρίου είχα ήδη το πρώτο αχνό θετικό τεστ. Τώρα είμαι στην 29η εβδομάδα και δόξα τω Θεώ όλα πηγαίνουν καλά.

Δεν θα σου πω ψέματα, μέχρι την αυχενική πήγαινα κάθε εβδομάδα για υπέρηχο και έκλαιγα γιατί ήμουν σίγουρη ότι θα το χάσω ξανά. Στην αυχενική το άγχος μου ήταν μην ανοίξει ο υπέρηχος και δεν ακούσω την καρδούλα, παρά να μην βγει κάποια μέτρηση κακή. Πέρασα δύσκολα με λίγα λόγια από ψυχολογικής απόψεως. Μετά την β επιπέδου ηρέμησα πολύ αλλά ακόμα είναι φορές που τρώω τις φρικες μου (αν πχ κάποια μέρα η μπέμπα είναι λίγο πιο ήσυχη και δεν κλωτσαει πολύ). 

Αν νιώθεις έτοιμη να ξαναρχίσεις προσπαθειες κάντο, δεν θα είναι εύκολο αλλά θα αξίζει τον κόπο!! Δυστυχώς παρα πολλές γυναίκες έχουμε βιώσει την απώλεια, μην το βάζεις κάτω, θα γεμίσει η αγκαλιά σου ❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/7/2023 at 9:42 ΠΜ, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Εμένα μετά από ένα μήνα με άφησε να ξανά αρχίσω προσπάθειες....συνέχισε μην σταματάς να ελπίζεις ....κι εγώ το ίδιο κάνω...🙂

Καλημέρα! Πώς πας Μαρίνα; Έχουμε κανένα θετικό νέο/σύμπτωμα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 27/7/2023 at 1:06 ΜΜ, ο/η Mary_piggy είπε:

Ε κι εγώ κάπου εκεί 2-3-4 Αυγούστου. Βέβαια θα ξέρω πιο νωρίς αν είμαι έγκυος γιατί περίπου 4 μέρες πριν μου έρθει, έχω ροζ. Οπότε αν δεν το δω θα αρχίσω να έχω ελπίδα. Ααααχ δεν θέλω να μου έρθει αρκετά περίμενα τόσους μήνες. Και αυτό το μήνα σκέψου πήρα άδεια από τη δουλειά τις γόνιμες για να μην με συγχύζουν στο γραφείο και κολλάει εκεί το θέμα και δεν πιάνω κάθε μήνα 😂

κοριτσι μου καλησπερα! ειμαι παλιο μελος του φορουμ και προσπαθουμε κι εμεις με τον αντρα μου για παιδακι 2 χρονια.. το φλεβαρη ειχαμε μια συλληψη (αναπαντεχα) αλλα δυστυχως ηταν ανεμβρυικη κυηση και εκανα αποξεση τελη μαρτιου.. 

σας διαβαζω που και που και ηθελα να σου πω οτι κι εγω εδω και 3 χρονια εχω καφε αιμα 3-4-5 μερες πριν την περιοδο.. το μηνα λοιπον που ειχαμε τη συλληψη ειχα κανονικα καφε για 3 μερες και μετα απλα δεν ηρθε ποτε η περιοδος... οποτε και να σου ερθουν τα ροζ μην χανεις τις ελπιδες σου.. ευχομαι σε ολα τα κοριτσια να ερθει γρηγορα το θαυματακι σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mary_piggy είπε:

Καλημέρα! Πώς πας Μαρίνα; Έχουμε κανένα θετικό νέο/σύμπτωμα;

Γεια σου κοπέλα μου...τα πονάκια/τσιμπήματα σταμάτησαν πριν 3 Ημέρες... Τώρα δεν έχω..

Εσύ;;;;πως πας;;;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου! Εγώ μπαίνω στο love zone από αύριο καθώς το Σάββατο αναμένεται να έχω ωορρηξία! Έχουν αρχίσει τα λευκά υγρά.. Περιμένουμε σε δύο μέρες και την χοριακή της @marinaP και σταυρώνουμε τα δάχτυλα!!

Μακάρι να είναι ο Αύγουστος τυχερός μήνας για πολλές από εμάς!! Ωωω!! Αύριο πρέπει να ανοίξει καινούριο θέμα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια 

ειμαι παλιο μέλος για όσες δε με ξέρετε μπαίνω που κ που κ σας διαβάζω όταν έχω χρόνο έχω ένα μωράκι 7.5 μηνών!!

ευχομαι να έρθει το θαυματακι σας σύντομα  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Γεια σας κορίτσια 

ειμαι παλιο μέλος για όσες δε με ξέρετε μπαίνω που κ που κ σας διαβάζω όταν έχω χρόνο έχω ένα μωράκι 7.5 μηνών!!

ευχομαι να έρθει το θαυματακι σας σύντομα  

Γεια σου! 😊Να σου ζήσει το μωράκι σου!! 

Τα καταφέρατε εύκολα να μείνεις έγκυος; Τι μας συμβουλεύεις;🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Γεια σου κοπέλα μου...τα πονάκια/τσιμπήματα σταμάτησαν πριν 3 Ημέρες... Τώρα δεν έχω..

Εσύ;;;;πως πας;;;

 

Μαρίνα μου καλημέρα! Εγώ είχα τη χειρότερη εμπειρία αυτό το μήνα. Όπως σου είχα πει την 4η ημέρα μετά τη γόνιμη είχα έντομα τσιμπήματα χαμηλά 2-3 μέρες. Μετά σταμάτησαν. 

5 ημέρες μετά από τα τσιμπήματα είχαμε επαφή με τον άντρα μου (καλοκαιράκι... καταλαβαίνεις)

 😅 και όταν τελειώσαμε είδαμε ότι είχα λίγο αιματάκι (εδώ να σημειώσω ότι δεν ήταν αυτό το ροζ/καφέ που έχω πάντα πριν την περίοδο, αυτό ήταν κανονικές σταγόνες αίμα και δεν μου έχει τύχει ποτέ ξανά). Κοιταχτήκαμε πονηρά και λέμε να τη η εμφύτευση 😏 

Μετά για 2 ημέρες δεν είχα τίποτα, ούτε ροζ ούτε καφέ. Εχθές το πρωί (4 ημέρες περίπου πριν την περίοδο) είπα να κάνω το τεστ πρώιμης ανίχνευσης και μόλις πήγα τουαλέτα είδα ροζ... Το έκανα βέβαια και φυσικά βγήκε αρνητικό. Ε μετά εννοείται ακολούθησαν κλάματα. Τώρα περιμένω να μου έρθει η περίοδος μιας και συνεχίζονται τα ροζ και αυξάνονται. 

Και κάπου εδώ σταματάνε οι προσπάθειες για εμάς, τουλάχιστον για μερικούς μήνες. Δεν θέλω άλλο, μου έλειψε η παλιά μου ζωή πριν τις προσπάθειες που ζούσα ανέμελα και ξέγνοιαστα. Κουράστηκα να μετράω μέρες, να φοβάμαι μην μου έρθει η περίοδος, να λέω μην κάνουμε επαφή γιατί πλησιάζουν οι γόνιμες και πρέπει να μην ''χαλάσουμε'' το σπέρμα. Και το κυριότερο κουράστηκα να προσπαθώ να βρω έναν τρόπο να πω κάθε μήνα στον άντρα μου ότι αποτύχαμε, είναι υπέροχος σύζυγος δεν του αξίζει να τον στεναχωρώ. 

Βέβαια θα βλέπω εδώ τα νέα σας και θα χαρώ πολύ να μάθω ότι εσύ τα κατάφερες για 3η φορά ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

κοριτσι μου καλησπερα! ειμαι παλιο μελος του φορουμ και προσπαθουμε κι εμεις με τον αντρα μου για παιδακι 2 χρονια.. το φλεβαρη ειχαμε μια συλληψη (αναπαντεχα) αλλα δυστυχως ηταν ανεμβρυικη κυηση και εκανα αποξεση τελη μαρτιου.. 

σας διαβαζω που και που και ηθελα να σου πω οτι κι εγω εδω και 3 χρονια εχω καφε αιμα 3-4-5 μερες πριν την περιοδο.. το μηνα λοιπον που ειχαμε τη συλληψη ειχα κανονικα καφε για 3 μερες και μετα απλα δεν ηρθε ποτε η περιοδος... οποτε και να σου ερθουν τα ροζ μην χανεις τις ελπιδες σου.. ευχομαι σε ολα τα κοριτσια να ερθει γρηγορα το θαυματακι σας!!!

Ευχαριστώ πολύ για τη δύναμη που μου δίνεις! Ο γιατρός σου, σου είπε τίποτα για αυτά τα ροζ; Γιατί εμένα όταν του το είπα δεν έδωσε σημασία, είπε ότι μερικές κοπέλες τα έχουν και είναι φυσιολογικό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η singing in the rain είπε:

Γεια σου! 😊Να σου ζήσει το μωράκι σου!! 

Τα καταφέρατε εύκολα να μείνεις έγκυος; Τι μας συμβουλεύεις;🤗

Σε Ευχαριστώ  πολύ κορίτσι μου!
 

Ήρθε όταν δε το περιμέναμε… προσπαθούσαμε 1.5 χρόνο περίπου, τον μήνα που έμεινα εγκυος δε το περίμενα καθόλου τον είχα αποκλείσει γιατί μας συνέβηκε κάτι κ σταματήσαμε τις επαφές πιστευα χάσαμε τις ημερες αλλά τελικά μας έκανε έκπληξη! 
 

εγω είχα προλακτινη ψηλή κ πήρα αγωγή! Μέσα Ιανουαρίου την αρχισα μαρτη έμεινα εγκυος! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...