Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τροφοβλάστη


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια!

Είμαι 9 εβδομάδων και ύστερα από μια παλλίνδρομη λόγω χρωμοσωματικής ανωμαλίας του συζύγου μας είπαν πως πρέπει να κάνουμε λήψη τροφοβλάστης. Έχει τύχει σε καμία κοπέλα? Ποιον γιατρό εντός αθηνών εμπιστεύτηκε?  Μένουμε επαρχία και δε γνωρίζουμε πολλά πράγματα πάνω στκ ζήτημα. Κάθε βοήθεια δεκτή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι έχω κάνει 4 φορές λήψη τροφοβλαστη λόγω στίγματος μεσογειακής αναιμίας κ σαν διαδικασία πήγαν όλα καλά. Ο γιατρός μου είναι Θεσσαλονίκη κ δεν ξέρω να σου προτείνω κάποιον Αθήνα. Να πάνε όλα καλά εύχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/6/2023 at 10:46 ΠΜ, ο/η giwt είπε:

Γεια σας κορίτσια!

Είμαι 9 εβδομάδων και ύστερα από μια παλλίνδρομη λόγω χρωμοσωματικής ανωμαλίας του συζύγου μας είπαν πως πρέπει να κάνουμε λήψη τροφοβλάστης. Έχει τύχει σε καμία κοπέλα? Ποιον γιατρό εντός αθηνών εμπιστεύτηκε?  Μένουμε επαρχία και δε γνωρίζουμε πολλά πράγματα πάνω στκ ζήτημα. Κάθε βοήθεια δεκτή. 

Καλησπέρα!! Εγώ είχα κάνει στην προηγούμενη εγκυμοσύνη μια λήψη λόγω ενός αγγείου στην καρδιά του μωρου που ήταν παραπανίσιο!! Σαν διαδικασία δεν ήταν κάτι, ένα τσίμπημα απλά στην κοιλιά απλώς  πρέπει να μείνεις ακινητη!!Επειδή και γω από επαρχία είμαι ο γιατρός μου με είχε στείλει σε έναν ιδιωτη στην Αθηνα Παπαστεφανου Ιωάννης λεγόταν στο Κολωνάκι, γκουγκλαρε τον!! Καλή επιτυχία σου εύχομαι, με το καλό το παιδάκι σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...