Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΤΑΞΕΤΕ ΑΕΤΟ?


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΣΕ 1 ΩΡΑ ΣΧΟΛΑΩ ΚΙ ΕΓΩ ΚΙ ΑΡΧΙΖΕΙ Η ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ.ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΣΧΕΔΙΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟ 3ΗΜΕΡΟ?ΕΜΕΙΣ ΛΕΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΕΞΟΧΙΚΟ ΓΙΑ Σ/Κ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΣΤΗ ΣΥΝΥΦΑΔΑ ΜΟΥ ΜΑ ΠΕΤΑΞΟΥΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΗΨΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΤΗΣ ΑΕΤΟ(ΝΑ ΧΑΡΕΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ Ο ΛΙΓΟ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΣΥ ΔΕΝ ΠΕΤΑΞΑΜΕ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΜΟΥ ΤΟ ΚΡΑΤΑΕΙ!)ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΜΑΣ!:) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου kitty..emeis sabbatokyriako tha pame sto xwrio tou antra moy poy einai stoys propodes toy kissaboy(oso wraio sas akoygetai toso xalia einai...xixiixixi)kai kiriaki brady tha pame agiokampo(einai parathalassio meros)pou exoun eksoxiko oi goneis mou......opote sthn paralia tha ton petaksoume arkei na min exei krio na parw kai ton mpempi mazi:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις εδω τριγυρο αν κ βαριεμαι θανασιμα το ΄πεταγμα'

αν δε σηκωθει κ φετος θα του το φορεσω κολαρο:laugh: :laugh:

περυσι ξεποδαριαστικα να τρεχω να τον μαζευω:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυριο πρωι-πρωι φευγουμε για Χαλκιδικη σε φιλους! Τη Δευτερα το μεσημερι επιστρεφουμε για να φαμε με την οικογενεια!

Οσο για τον αετο...:angry: Παντα μου αρεσε να πεταμε χαρταετο.Οπως και η διαδικασια ,γιατι παλια τον φτιαχναμε μονοι μας!Ειχα ομως πολλα χρονια να το κανω και δοκιμασα τελευταια φορα περσυ....:P Ολοκληρη γαιδουρα 25 χρ ειχα ξεσηκωσει αδερφια και ξαδερφια(σημειωνω πως ειμαι η μεγαλυτερη:blush: ).Τους εβαζα να κρατανε και να τρεχουν να τον μαζευουν κι εγω ετρεχα σαν τρελλη περα δωθε για να τον πεταξω!!!:lol: Δεν ειχε σταλια αερα,ηταν και λιγο στραβοφτιαγμενος οποτε το μονο που κερδισα ηταν το σιχτιρισμα απο ολους τους!!!:lol: :lol:

Φετος ομως το πηρα αποφαση!Οχι δε θα τα παρατησω....Απλως....Θα κλεψω εναν ιπταμενο!!!!Θα κανω μια βολτα με το αμαξι και με το που δω κανεναν να πεταει θα παω σιγα σιγα πισω απ'το θυμα μου και θα αρπαξω τον αετο!!!!!;) Εγκυο γυναικα ελπιζω να μη με κυνηγησουν!!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις φετος δεν θα τον πεταξουμε... βαριεμαι κιολας μεσα στο κρυο... οταν μεγαλωσει ο μπεμπης και καταλαβαινει μαλλον δεν θα τη γλυτωσω... παντα το βαριομουνα το σπορ... ασε που καθε φορα μας εμπλεκε στα καλοδια της ΔΕΗ... καλα κουλουμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς θυμάμαι πάντα πηγαίναμε κάπου και ποτέ δε μείναμε Θεσσαλονίκη να δούμε πως είναι τα κούλουμα και στη πόλη μας , οπότε φέτος λέμε να μείνουμε εδώ , για καμμιά βόλτα στο ζωολογικό κήπο , κανά ουζάκι με τους κουμπάρους μας , απλά πραγματάκια. Καλά να περάσετε όσες πάτε κάπου και με προσοχή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς είχαμε κανονίσει να κατέβουμε στην Πάτρα στο καρναβάλι και μάλιστα στο Ρίο στο εξωχικό των κουμπάρων μας αλλά ... τους τα χάλασα εγώ.

Είμαι άρρωστη και ο γιατρός μου είπε σπίτι ξεκούραση υγρά και ζεστασια.

Το περίμενα πως και πως αυτό το 3ήμερο για να ξεφύγουμε λίγο με τον καλό μου αλλά ....

Δεν πειράζει όμως να γίνω κάλά γρήγορα για να μην επιρεαστεί η μικρή μου (είμαι 31 εβδομάδω) και όλα τα άλλα έρχονται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις μαλλον θα πεταξουμε τον περσινο αετο στα σκουπιδια.....

:silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

Ποσες ωρες προσπαθουσαμε και τιποτα....

Τρεχαμε απο δω τρεχαμε απο κει και στο τελος τα παιξαμε απο την κουραση...

Ο αετος εγινε αστα να πανε...

Φετος θα ειμαστε στο σπιτακι μας με τη μπεμπουλα!!!!

Το πολυ πολυ να βγουμε μεχρι το μπαλκονι να δουμε κανεναν που θα πεταει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑ!! ναι μια ευτυχια θα ειμαστε! Ο αντρας μου θα δουλευει ως τις 3.

Μετα που?

Δε νομιζω ναεχω και πολλες επιλογες με την κοιλια στο στομα...Σε λιγες μερες γενναω...:P

Το πιο πιθανο ειναι να παμε ως το χωριο του αντρα μου ή να πιουμε καφεδακι σε κανα καφε.

Παντως ναι...τρελλα κεφια!!

ΚΑΛΟ ΤΡΙΗΜΕΡΟ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις παρολου που μενουμε στην πατρα,καθε χρονο ξεσπιτονομασταν και πηγεναμε στο χωριο του αντρα μου στο αγρινιο.

αλλα φετος ειπαμε να κατσουμε στην πατρα να ντεισουμε και την μπεμπουλα και να παμε για κανα καφεδακι.

και οσο για το χαρταετο να παμε σε καμια παραλια να τον υψωσουμε.

ευχομαι ολες να περασετε καλα και υπεροχα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απ το μπαλκονι χι χι χι!!!Δεν γινεται ε?χα χαχα!!!πλακα κανω...μαλλον δεν θα πεταξουμε :-(....ευχομαι ολοι να περασουν καλα οπως και να χει!!!Φιλια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ακουσα πως θα πανε εκδρομουλα μερικες:woohoo: μια χαρα θα περασετε,κι οι εγκυουλες μας που θα κατσουν σπιτι κι αυτες μια χαρα θα περασουν με την γλυκια αναμονη τους!οσο για τις λεχωνες μας τι να πω...το καλυτερο τριημερο θα περασουν με τα νεογεννητα τους:)

εγω κοριτσια μου βρηκα ευκαιρια να ξεκουραστω στο σπιτι μου με την οικογενεια μου και την Καθαρα Δευτερα μαλλον θα παμε στης θειας μου που φτιαχνει μια τελεια ασπρη ταραμοσαλατα και δεν θελω να τη χασω.εκει θα μαζευτουμε ολοι φιλοι,ξαδερφια,μωρα,πανδαιμονιο...αλλα ειναι και μια ευκαιρια να ειδωθουμε ολοι μαζι

οσο για χαρταετο σιγουρα θα πεταξουν οι αλλοι της παρεας και μαλλον θα παρακολουθω απο μακρια;)

ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΟΛΕΣ !!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Το σπίτι μας είναι εξοχικό, και έτσι θα μείνουμε εδώ. Θα ασχοληθούμε με το πέταγμα του χαρταετού - είναι ο πρώτος που θα δει η μικρή μου. Για να έχουμε χρόνο να παίξουμε με το παιδί, θα μαγειρέψουμε απλά φαγητά, χταπόδι στη χόβολη, και πατάτες, και ένα ψαράκι στη σχάρα για τη μικρή, σαλάτα, ταραμοσαλάτα και λαγάνα.

Καλό τριήμερο και καλά να περάσετε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...