Μετάβαση σε περιεχόμενο

👼🏻 ❤️ Μωράκια Ιανουαρίου 2024 ❤️ 👼🏻


Recommended Posts

Γεια σας και από μένα κορίτσια..Τι κάνετε;🌸Επιτέλους ήρθε η ώρα για λίγη ξεκούραση και κανένα μπανάκι..Εμείς κλείσαμε 24 εβδομάδες και όλα πάνε τέλεια 🥰..Μας χάλασε την έκπληξη το μικρό μαμούνι γιατί στον τελευταίο υπέρηχο μόλις ακούμπησε την κοιλιά τον πετύχαμε με τα ποδια ανοιχτά και ήταν ολοφάνερο ότι είναι αγοράκι..💙

Εσείς πείτε μου τα νέα σας;

Ποια κοπέλα θα γεννήσει Αθήνα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 126
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις On 27/5/2023 at 10:25 ΜΜ, ο/η Giasemi_92 είπε:

Ωωωω καλε όσο έλειπα Φραγκφουρτη μαζευτήκαμε πολλές 🥰❤️🙏🏼

 συγχαρητήρια σε όλες 🥰❤️ εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη ! 
 

τι ωραία που είμαστε εδώ και θα τα λέμε γιατί κ εγώ από θέμα άγχους η αλήθεια είναι έχω φρίξει.. πρώτη εγκυμοσύνη το παλεύαμε δυο χρόνια κ φοβάμαι με το παραμικρό κάνω κακές σκέψεις. Ευτυχώς σήμερα επέστρεψα στην Ελλάδα κ αύριο θα είμαι σπίτι μας να ησυχάσω λίγο γτ κουβαλούσα βαριά τσάντα πλάτης (με λαπτοπ κλπ μέσα) κ χειραποσκευή…

 

 

Αγάπες, έχει καμία σας πόνους λίγο χαμηλά πως να εξηγήσω δν είναι σαν περιόδου .. βγάζω φωτο να καταλάβετε που εννοώ (η φωτο μην παρεξηγηθεί αλλά μετά από πολύ ταλαιπωρία σήμερα π ταξίδευα από τα ξημερώματα μόλις ξάπλωσα κ δν έχω κουράγιο να βγάλω φωτο με αλλά ρούχα. 
 

 

επισης, κάνατε τπτ εξετάσεις αίματος ; Υπέρηχο ; Πίνετε φυλικο οξύ ;; Εμένα μόνο αυτό μ είπε να πίνω κ ν μην κάνω ακόμα έξτρα εξετάσεις. Τη Δευτέρα θα πάμε να ακούσουμε πάλι καρδούλα π είμαι 7η εβδοαμδα τώρα γτ τη Δευτέρα π μας πέρασε την ακούσαμε ελάχιστα και είδαμε παλμούς.. 

 

εύχομαι να είστε ολες καλά και τα σπορακια μας να γαντζώνονται καλά και να μεγαλώνουν κάθε μέρα. Επίσης κατέβασα την εφαρμογή «εγκυμοσύνη» και σ δείχνει ανα ημέρα σε τι φάση είναι το μωράκι μας 🥰🥰🥰. Μήπως φανεί σε κάποια χρήσιμη (προσθέτω κ σκρινσοτ ) 

EC7AF82B-E715-4F60-B506-962B8C4FEF8D.jpeg

CBB0E625-A690-46CA-947A-FE742099F388.png

Καλημέρα κοριτσι μου , με το καλοτο μωρακι σας ❤️ Ποια εφαρμογη ειναι αυτη ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...