Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΙΝΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΜΟΥ!!!!


Recommended Posts

kopela mou na sou zisei o prigkipas sou...eyxomai panta na eisai toso eytyxismeni opos kai twra...axxxx kati tetoies fwto blepo kai anipomono na erthei epitelous o maios na gennhso thn koroula mou....kali dynami apo edw kai pera kai kali loxeia:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 144
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ! ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΚΟΥΚΛΑΚΙ!!! ΜΕ ΕΚΑΝΕΣ Κ ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ...ΩΡΑΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ!!! ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ Κ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ !!! ΟΠΟΤΕ ΝΙΩΘΕΙΣ "ΚΑΠΩΣ" ΝΑ ΜΑΣ ΕΡΧΕΣΑΙ ΕΔΩ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ! ΦΙΛΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΘΕΟΣ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΟΥ ΕΙΝΑΙ!!! ΤΙ ΚΟΥΚΛΟΣ!! ΑΜΑ ΚΑΝΩ ΚΟΡΗ ΘΑ ΜΑΣ ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΣΕΙΣ? ΘΑ ΜΑΙ ΚΑΛΗ ΠΕΘΕΡΑ ΤΟ ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ!!! ΧΑΧΑΧΑ!! ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΑΝΑΡΙ!!:) :woohoo: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι πανέμορφος! Να σας ζήσει! Αλλά και η μανούλα δεν πάει πίσω! Λάμπει από ευτυχία! Πολύ τρυφερή και η φωτο με τον μπαμπα! Να σας ζήσει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ!!!!!

Τι γλυκός άντρας είναι αυτός καλέ;;;:woohoo: Να είναι πάντα γερός και ευτυχισμένος,να σας χαρίζει πολλά χαμόγελα!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου ζησει το μωρο σου.ολες θυμομαστε με αγαπη ολες αυτες τις στιγμες που μας περιγραφεις. παρολο που η καθε μια περναει το δικο της ζορι εκεινη την ωρα ολες θελουμε να το ξαναζησουμε. να στε παντα ευτυχισμενοι και χαρουμενοι.ζησε την καθε στιγμη μαζι του.το αξιζει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι να σας ζήσει ο μπεμπάκος σας και να τον καμαρώσετε όπως επιθυμειτε! Να είναι πάντα υγιής και καλότυχος!Είναι πολύ πολύ όμορφος...Ειδικά στις πρώτες του φωτογραφίες μοιάζει με Κινεζάκι....:P :P :P Και η περιγραφούλα σου συγκινητική..

Είστε πολύ όμορφη οικογένεια!Να είστε πάντα ευτυχισμένοι και να χαίρεστε τον μικρό σας πρίγκιπα!

Φιλιά πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Ο ΠΑΝΕΜΟΡΦΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΚΟΣ ΣΑΣ!!ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΟΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΤΟΥ!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΥΓΙΗΣ,ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ!!:laugh: :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σας ζησει happy mummy μου, ο κουκλος!!!!:woohoo:

περιμεναμε τα νεα σου με αγωνια!!!

ειναι υπεροχος και οι φωτογραφιες καταπληκτικες!!! μια και μια!!! ειστε πανεμορφη και πολυ γλυκια οικογενεια!!!:)

με το καλο να σαραντισετε κοριτσακι μου!!!

να μας το φιλησεις το κουκλακι σου!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

na sou zisei kalh mou to mwraki sou kai kouragio autes tis prwtes eudomades .kai egw sthn arxh eixa polu klama alla meta kseperniete .gennisame me duo meres diafora emeis 2/2 .na einai kalotyxa ta ydroxoakia mas .alhthia na se rwtisw auto to mple sthn foto eina rilax an katalaba ti exeis balei mesa na einai malako?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!!!!

Να είναι πάντα γερός και ευτυχισμένος!!!

Και εσείς να είστε πάντα τόσο λεμπεροί και αγαπημένοι όπως στην Φώτο!!!!

Κούκλος ο λεβέντης σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...